Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Prishtinë

 • 8 foto
  shitet banesa ne prishtine arberi 3 te komuna
  Apartment / Apartment

  shitet banesa ne prishtine arberi 3 te komuna

  Shitet banesa ne Prishtine Arberi 3 te Komuna. Siperfaqja 85.6m2 kati 2, renditja: 2 dhoma gjumi, d

  Prishtinë Dje, 23:26
  With agreement
 • 2 foto
  Ofrohen PËR #SHITJE Banesat e gatshme per banim n
  Apartment / Apartment

  Ofrohen PËR #SHITJE Banesat e gatshme per banim n

  Ofrohen PËR #SHITJE Banesat e gatshme per banim në Prishtinë - mati-1 rruga C ▬ Banesat shiten e

  Prishtinë Dje, 23:26
  86.00 €
 • 0 foto
  Shitet lokali 50m2 ne Dardani!DELTA
  Local / Workshop / Warehouse

  Shitet lokali 50m2 ne Dardani!DELTA

  Ndodhet prane bustit Bill Klinton,lokali eshte ne perdhes,me flete poseduese.Kontakti 044 556 777--0

  Prishtinë Dje, 23:26
  350,000.00 €
 • 6 foto
  Shitet banesa 70m2 ne Ulpiane!DELTA
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa 70m2 ne Ulpiane!DELTA

  Ofrohet per shitje banesa e kendshme ne lagjjen \"Ulpiane\"ne D7.Banesa ndodhet ne katin e 4 te bani

  Prishtinë Dje, 23:26
  82,000.00 €
 • 11 foto
  Ofrohet per shitje banesa 90m2 ne Bregun e Diellit
  Apartment / Apartment

  Ofrohet per shitje banesa 90m2 ne Bregun e Diellit

  Ofrohet per shitje banesa 90m2 ne Bregun e Diellit afer ambulances. Banesa gjendet ne katine e 1-re

  Prishtinë Dje, 23:26
  100,000.00 €
 • 0 foto
  Shitet lokali 138m2 ne Dardani ne Nartel Center
  Local / Workshop / Warehouse

  Shitet lokali 138m2 ne Dardani ne Nartel Center

  Ofrohen per shitje lokalet afariste ne qendren tregtare Nartel Center ne lagjjen Dardania. Lokalet k

  Prishtinë Dje, 23:26
  2,000.00 €
 • 7 foto
  Shtëpi 480m2 në shitje Velani.
  House / Villas

  Shtëpi 480m2 në shitje Velani.

  Shtëpia ndodhet në 4.85 Ari dhe gjendet në lagjen Velania. Shtëpia ka gjithsej 4 kate dhe 20 dhoma,

  Prishtinë Dje, 23:26
  320,000.00 €
 • 10 foto
  Ofrohet me qira banesa 128m2 ne Bregun e Diellit
  Apartment / Apartment

  Ofrohet me qira banesa 128m2 ne Bregun e Diellit

  Ofrohet me qira banesa 128m2 ne Bregun e Diellit afer postes se vogel (afer Furra Qerimi 2). Posedon

  Prishtinë Dje, 23:26
  350.00 €
 • 7 foto
  Shitet Banesa ne Prishtine rr.b royall
  Apartment / Apartment

  Shitet Banesa ne Prishtine rr.b royall

  Shitet banesa ne Prishtine rr. B ( Royall ). Siperfaqja 68m2, kati 7, 2 dhoma gjumi, dhome neje me

  Prishtinë Dje, 23:25
  With agreement
 • 7 foto
  Banesë 82m2 në shitje te Qafa.
  Apartment / Apartment

  Banesë 82m2 në shitje te Qafa.

  Banesa ka 42m2 në dokumenta ndërsa faktike i ka 82m2. Banesa gjendet te Qafa në rrugën UCK, përballë

  Prishtinë Dje, 23:25
  100,000.00 €
 • 3 foto
  Kerkojme Banesa per shitje dhe qira ne lagjet:
  Apartment / Apartment

  Kerkojme Banesa per shitje dhe qira ne lagjet:

  Kerkojme Banesa per shitje dhe qira ne lagjet: Mati 1, Kater Llullat, Dodona, Muhaxher, Kalabri

  Prishtinë Dje, 23:25
  With agreement
 • 10 foto
  Shitet banesa ne rrugen B te Vg construcion.
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa ne rrugen B te Vg construcion.

  Shitet banesa ne Prishtine ne rrugen B kati 5. Siperfaqja 71m2, renditja: dhome neje me kuzhine, d

  Prishtinë Dje, 23:24
  With agreement
 • 7 foto
  Banesa ne shitje prej 60m2 -prishtine- mati-1 rru
  Apartment / Apartment

  Banesa ne shitje prej 60m2 -prishtine- mati-1 rru

  Banesa ne shitje prej 60m2 -prishtine- mati-1 rruga C - kati-7 -1 dhoma gjumi -1 dhome dite me kuz

  Prishtinë Dje, 23:24
  52,000.00 €
 • 6 foto
  shiten banesat dukagjini residence
  Apartment / Apartment

  shiten banesat dukagjini residence

  Prishtine Dukagjjni Residence. Shiten banesat me 1 dhome gjumi, 2 dhoma gjumi, 3 dhoma gjumi. Nga n

  Prishtinë Dje, 23:24
  With agreement
 • 0 foto
  Ofrohet Banesa në shitje në Lagjen e Spitalit
  Apartment / Apartment

  Ofrohet Banesa në shitje në Lagjen e Spitalit

  Ofrojm Banesën në shitje në Rr. Muharrem Fejza Lagjën e Spitalit Struktura e Banesës * Sipërfaqe 10

  Prishtinë Dje, 23:24
  750.00 €
 • 5 foto
  Banesë 43+60m2 në shitje në Qendër.
  Apartment / Apartment

  Banesë 43+60m2 në shitje në Qendër.

  Banesa ndodhet në qendër të qytetit perballë ish bankës së Lubljanes. Banesa gjendet në katin 4-të d

  Prishtinë Dje, 23:24
  155,000.00 €
 • 11 foto
  Shtepi me qera ne Velani 600m2 dhe me Garazhe
  House / Villas

  Shtepi me qera ne Velani 600m2 dhe me Garazhe

  Shtepi me qera ne Velani 600m2 dhe me Garazhe Leshohet shtepia me qera ne lagjen Velania perkatesi

  Prishtinë Dje, 23:24
  With agreement
 • 2 foto
  Ofrojm Banesën në Shitje në (Arbëri)Dragodan
  Apartment / Apartment

  Ofrojm Banesën në Shitje në (Arbëri)Dragodan

  Ofrojm Banesën në Shitje në Lagjën Arbëria(Dragodan) objekti i Mini-Max Banesa do jetë e gatshme në

  Prishtinë Dje, 23:24
  900.00 €
 • 9 foto
  LINA-Shitet Restaurant Luxor ne Gjilan 102/16L
  Local / Workshop / Warehouse

  LINA-Shitet Restaurant Luxor ne Gjilan 102/16L

  Shitet Restaurant Luxor 2000m2 dhe 36 ari oborr Restauranti gjendet në Gjilan dhe ka qasje në rrugën

  Prishtinë Dje, 23:24
  With agreement
 • 10 foto
  LINA-Shitet banesa 80m2 kati I ne Ulpiane 50/16
  Apartment / Apartment

  LINA-Shitet banesa 80m2 kati I ne Ulpiane 50/16

  Shitet: Banesa Kuadraturë: 80m2 Kati:-I-rë Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhom

  Prishtinë Dje, 23:24
  With agreement
 • 11 foto
  LINA banesa Duplex 138 m2 ban e Bardha Pr
  Apartment / Apartment

  LINA banesa Duplex 138 m2 ban e Bardha Pr

  Shitet:Banesa duplex e mobiluar Hapësirë:138 m2 Kati:IV Adresa:Te banesat e bardha në Bregun e Diel

  Prishtinë Dje, 23:24
  750.00 €
 • 2 foto
  LINA LOKALI 500m2 K përdhesë PRISHTINE
  Local / Workshop / Warehouse

  LINA LOKALI 500m2 K përdhesë PRISHTINE

  Shitet: Lokali Kuadraturë: 500 m2 Kati: Përdhesë Adresa: Lagjja Spitalit Pronari: Shqiptarë dhe doku

  Prishtinë Dje, 23:24
  With agreement
 • 3 foto
  LINA-SHITET LOKALI 57m2 TE 4LLULLAT-PR 69/16L
  Local / Workshop / Warehouse

  LINA-SHITET LOKALI 57m2 TE 4LLULLAT-PR 69/16L

  Shitet :Lokali 57m2 Adresaa:Te 4Llullat afer Teatrit Dodona Dokumentacioni:Ne rregull Pronari : Shqi

  Prishtinë Dje, 23:24
  62,700.00 €
 • 5 foto
  LINA SHTEPIA 3KATE LAGJJA JANINA PR 186/17
  House / Villas

  LINA SHTEPIA 3KATE LAGJJA JANINA PR 186/17

  Shitet Shtëpia Oborr : 2.8 ari Adresa;Lagjja Janina-Mbrapa Grand Stores-PR Organizimi mbrendshem :

  Prishtinë Dje, 23:24
  With agreement
 • 5 foto
  Banesë 74m2 në shitje te 4 Llullat.
  Apartment / Apartment

  Banesë 74m2 në shitje te 4 Llullat.

  Banesa gjendet te 4 Llullat afër Xhamisë. Banesa ndodhet në katin e 3-të dhe është e mobiluar. Banes

  Prishtinë Dje, 23:24
  70,000.00 €
 • 11 foto
  Ofrojm Banesën në Shitje te Qafa, 91m2 kati i 6
  Apartment / Apartment

  Ofrojm Banesën në Shitje te Qafa, 91m2 kati i 6

  Ofrojm Banesën në Shitje në Lagjën Qafa Banesa gjendët në një ndër Ndërtesat më të bukura në Qytet S

  Prishtinë Dje, 23:23
  1,200.00 €
 • 2 foto
  Shitet shtepija ne prishtine - hajvali Lg marigo
  House / Villas

  Shitet shtepija ne prishtine - hajvali Lg marigo

  Shitet shtepija ne prishtine - hajvali Lgj- marigona shtepija prej -300m2 Kate- 3 nga 100m2 sist

  Prishtinë Dje, 23:23
  With agreement
 • 0 foto
  Shiten 2 lokalet te lesnas ne Ulpiane!DELTA
  Local / Workshop / Warehouse

  Shiten 2 lokalet te lesnas ne Ulpiane!DELTA

  Jane te leshuara me qira dhe ndodhen ne perdhes. Kontakti 044 556 777 049 157 113 049 445 71

  Prishtinë Dje, 23:23
  390,000.00 €
 • 8 foto
  Shiten dy banesa ne Lagjen e Spitalit
  Apartment / Apartment

  Shiten dy banesa ne Lagjen e Spitalit

  Banes ne shitje ne lagjen e Spitalit rr. Muharrem Fejza afer shkolles Pavaresia ►Kodi : LS2 ►R

  Prishtinë Dje, 23:23
  With agreement
 • 4 foto
  Super banes ne rrugen B te Viva Fresh
  Apartment / Apartment

  Super banes ne rrugen B te Viva Fresh

  Shitet banesa ne rrugen B me tulla te kuqe ndertim i Royallit ►Kodi : LS9 ►Renditja : Salloni

  Prishtinë Dje, 23:23
  With agreement
 • 8 foto
  Shitet banesa ne Taukbashqe #iBRO GROUP
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa ne Taukbashqe #iBRO GROUP

  Shitet banesa ne Taukbashqe rruges per ne Parkun e Germise.Banesa eshte ne vend mjaft te pershtatshe

  Prishtinë Dje, 23:23
  33,000.00 €
 • 5 foto
  Lokal me qira ne Ulpiane #iBRO GROUP
  Local / Workshop / Warehouse

  Lokal me qira ne Ulpiane #iBRO GROUP

  Leshohet lokali me qira ne Ulpiane,konkretisht mbrapa qerdhes ose mbrama marketit \'\'n.Mollë\'\'.Lo

  Prishtinë Dje, 23:23
  With agreement
 • 8 foto
  Shitet banesa ne Qender te Prishtines #iBRO GROUP
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa ne Qender te Prishtines #iBRO GROUP

  Shitet banesa ne qender te Prishtines,konkretisht tek Qafa.Banesa eshte e renovuar dhe ne gjendje pe

  Prishtinë Dje, 23:23
  With agreement
 • 8 foto
  Shitet banesa ne lagjen Kalabria #iBRO GROUP
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa ne lagjen Kalabria #iBRO GROUP

  Shitet banesa ne lagjen Kalabria ne Prishtine.Konkretisht tek EuroPrint.Banesa eshte ne katin e II-t

  Prishtinë Dje, 23:23
  With agreement
 • 0 foto
  Shiten 2 banesa ne Kalabri #iBRO GROUP
  Apartment / Apartment

  Shiten 2 banesa ne Kalabri #iBRO GROUP

  Shiten banesat ne ndertim e siper ne Kalabri tek Tregu Group.Kompleksi eshte ne ndertim e siper nga

  Prishtinë Dje, 23:23
  With agreement
 • 1 foto
  Shitet banesa ne dragodan
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa ne dragodan

  Shitet baneaa me dy dhoma gjumi ne dragodan. Perberja: 2dhoma gjumi, Salloni, banjo, shpajz, wc. 82.

  Prishtinë Dje, 23:23
  850.00 €
 • 4 foto
  Ofrojm banes në shitje në Fushë Kosov 70m2 kati IV
  Apartment / Apartment

  Ofrojm banes në shitje në Fushë Kosov 70m2 kati IV

  Ofrojm banes në shitje në Fushë Kosov 70 m2 kati i IV Banesa posedon: *Sallon *Kuzhinë *Dhomë gjumi

  Prishtinë Dje, 23:23
  32,000.00 €
 • 1 foto
  LINA-Shitet banesa 64.4m2
  Apartment / Apartment

  LINA-Shitet banesa 64.4m2

  Shitet: Banesa Kuadratura: 64.8m2 Kati;I Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,nje dhom g

  Prishtinë Dje, 23:23
  750.00 €
 • 8 foto
  LINA banesa 60.11 m2 neto te mbikalimi Pr
  Apartment / Apartment

  LINA banesa 60.11 m2 neto te mbikalimi Pr

  Shitet:Banesa e mobiluar Kuadraturë:60.11 m2 Organizimi:dhomë dite me kuzhinë,dy dhoma gjumi,wc+b d

  Prishtinë Dje, 23:23
  1,500.00 €
 • 9 foto
  LINA-Shitet Objekti për biznes Babush FR-PR 127/17
  Local / Workshop / Warehouse

  LINA-Shitet Objekti për biznes Babush FR-PR 127/17

  Shitet:Objekti per biznes dy kate objekti ka 1400 m2 dhe është i gatëshëm për punë. Objekti është n

  Prishtinë Dje, 23:23
  420,000.00 €
 • 6 foto
  Shitet lokali 100m2 ne lagjen Tophane +Parking
  Local / Workshop / Warehouse

  Shitet lokali 100m2 ne lagjen Tophane +Parking

  Lokali gjendet ne lagjen Tophane, eshte ne katin perdhes, ka 100m2, lartesi 3.75m, Posedon nxemjen d

  Prishtinë Dje, 23:22
  120,000.00 €
 • 5 foto
  SHITEN 8 banesa në DRAGODAN përball komunes në kom
  Apartment / Apartment

  SHITEN 8 banesa në DRAGODAN përball komunes në kom

  SHITEN 8 banesa në DRAGODAN përball komunes në kompleksin FIA CNSTRUCTION (CIMA).... Kompleksi gjend

  Prishtinë Dje, 23:22
  950.00 €
 • 6 foto
  shiten banesat dukagjini residence
  Apartment / Apartment

  shiten banesat dukagjini residence

  Prishtine Dukagjjni Residence. Shiten banesat me 1 dhome gjumi, 2 dhoma gjumi, 3 dhoma gjumi. Nga n

  Prishtinë Dje, 23:22
  With agreement
 • 6 foto
  shiten banesat dukagjini residence
  Apartment / Apartment

  shiten banesat dukagjini residence

  Prishtine Dukagjjni Residence. Shiten banesat me 1 dhome gjumi, 2 dhoma gjumi, 3 dhoma gjumi. Nga n

  Prishtinë Dje, 23:22
  With agreement
 • 1 foto
  #SHITEN 4 banesa në kompleksin #ACG mbrapa QKUK-s
  Apartment / Apartment

  #SHITEN 4 banesa në kompleksin #ACG mbrapa QKUK-s

  #SHITEN 4 banesa në kompleksin #ACG mbrapa QKUK-sē në lagjën #PRISHTINA #E #RE .... ▪️Ky kompl

  Prishtinë Dje, 23:22
  With agreement
 • 8 foto
  Filloj Shitja e Banesave, 40% pjesmarrje
  Apartment / Apartment

  Filloj Shitja e Banesave, 40% pjesmarrje

  Filloj Shitja e Banesave në Lagjën e Spitalit , Rruga Muharrem Fejza Banesat janë në fillimet e tyre

  Prishtinë Dje, 23:22
  800.00 €
 • 4 foto
  Banesë 75.9m2 në shitje te Mati 1.
  Apartment / Apartment

  Banesë 75.9m2 në shitje te Mati 1.

  Banesa gjendet te Mati 1 në rrugën Sokol Sopi përballë shkollës “Mileniumi i tretë”, në kompleks

  Prishtinë Dje, 23:22
  60,000.00 €
 • 9 foto
  100 cop • Lenovo i5 gen-4 nga Gjermania te Riii
  Computers

  100 cop • Lenovo i5 gen-4 nga Gjermania te Riii

  Shes 100 copa Lenovo Thinkpad T440p Lloptopat jane nga Gjermania te rii... Core i5 Vpro gen-4 2.60

  Prishtinë Dje, 23:22
  190.00 €
 • 4 foto
  Banesë 90m2 në shitje te 4 Llullat.
  Apartment / Apartment

  Banesë 90m2 në shitje te 4 Llullat.

  Banesa gjendet te 4 Llullat në Rr. Mustafa Kruja. Banesa ndodhet në katin V-të dhe është tërësisht e

  Prishtinë Dje, 23:22
  95,000.00 €
 • 7 foto
  Banesë 77m2 në shitje në Qendër.
  Apartment / Apartment

  Banesë 77m2 në shitje në Qendër.

  Banesa gjendet në Qendër në rrugën Agim Ramadani. Banesa ndodhet në katin e 7-të dhe posedon ashenso

  Prishtinë Dje, 23:22
  88,000.00 €