Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Prishtinë

 • 2 foto
  Urgjent i blejme gjitha llojet e veturave
  Car

  Urgjent i blejme gjitha llojet e veturave

  Urgjent blejme te gjitha llojet e veturave me qmime te ndryshme blejme vetura me defekte te aksident

  Prishtinë Sot, 15:35
  999.00 €
 • 9 foto
  BMW 320D Coupe F-90 M-PACKET
  Car

  BMW 320D Coupe F-90 M-PACKET

  -Modeli: BMW 320D Coupe F-90 -M Packet M performance -Viti: 2011 -Motorri: 2.0 Automatik -Kuajfuqi:

  Prishtinë Sot, 15:35
  13,500.00 €
 • 1 foto
  Pjes per piaggio x9 evolution
  Parts for Motorcycles and Motorcycles

  Pjes per piaggio x9 evolution

  shiten pjest per piaggio. x9 evolution +37744585594 viber tag piaggio piagjo malaguti grandskuter mo

  Prishtinë Sot, 15:34
  With agreement
 • 7 foto
  Banesë 104m2 në shitje në Fushë Kosovë.
  Apartment / Apartment

  Banesë 104m2 në shitje në Fushë Kosovë.

  Banesa gjendet në Fushë Kosovë, në rrugën Dardania dhe ka fletë poseduese. Banesa ndodhet në katin e

  Prishtinë Sot, 15:34
  90,000.00 €
 • 8 foto
  separe ulse per terasa +38345498554
  Building materials

  separe ulse per terasa +38345498554

  punojm me porosi dhe me te gjitha ngjyrat +38345498554

  Prishtinë Sot, 15:34
  160.00 €
 • 7 foto
  Banesë Duplex 104m2 në shitje në Pejton - Sante.
  Apartment / Apartment

  Banesë Duplex 104m2 në shitje në Pejton - Sante.

  Banesa gjendet në Pejton, rr. Bulevardi Bill Klinton përmbi “Raimonda Cosmetics”. Banesa ndodhet

  Prishtinë Sot, 15:34
  85,000.00 €
 • 5 foto
  Ringa (Shiten 2 Banesa ne Prishtine)387/18
  Apartment / Apartment

  Ringa (Shiten 2 Banesa ne Prishtine)387/18

  Shiten Banesat ne Prishtine Perball Spitalit Amerikan: Banesa 1:88 m2 -Sallon,Kuzhine,2 dhoma gjumi,

  Prishtinë Sot, 15:34
  With agreement
 • 3 foto
  LINA-Shitet Banesa 110m2 kati -V-Te 06/19
  Apartment / Apartment

  LINA-Shitet Banesa 110m2 kati -V-Te 06/19

  Agjensioni Për Patundshmëri LINA

  Prishtinë Sot, 15:34
  With agreement
 • 7 foto
  Pasat 1.9 tdi 11muj rks 4 motion
  Car

  Pasat 1.9 tdi 11muj rks 4 motion

  gjendje perfekte 1.9 tdi 6 shpjesi viti 2001 regjitrim 11 muj fellnne me goma dimrit interier te pa

  Prishtinë Sot, 15:34
  3,900.00 €
 • 2 foto
  Blejme vetura urgjent paret ne dore 24h online
  Car

  Blejme vetura urgjent paret ne dore 24h online

  Urgjent blejme te gjitha llojet e veturave me qmime te ndryshme blejme vetura me defekte te aksident

  Prishtinë Sot, 15:34
  1,111.00 €
 • 7 foto
  LINA-SHITET BANESA 90m2 KATI V RR.B TE MATI 41/16B
  Apartment / Apartment

  LINA-SHITET BANESA 90m2 KATI V RR.B TE MATI 41/16B

  Shitet: Banesa Kuadratura: 90m2 Kati;V Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma gju

  Prishtinë Sot, 15:34
  With agreement
 • 7 foto
  Banesë 54m2 në shitje në Dragodan – Arbëri.
  Apartment / Apartment

  Banesë 54m2 në shitje në Dragodan – Arbëri.

  Banesa gjendet në Dragodan përmbi “Sach Pizza”. Banesa ndodhet në katin e 1-rë dhe është tërësis

  Prishtinë Sot, 15:34
  70,000.00 €
 • 3 foto
  Kerkojme Banesa per shitje dhe qira ne lagjet:
  Apartment / Apartment

  Kerkojme Banesa per shitje dhe qira ne lagjet:

  Kerkojme Banesa per shitje dhe qira ne lagjet: Mati 1, Kater Llullat, Dodona, Muhaxher, Kalabri

  Prishtinë Sot, 15:33
  With agreement
 • 2 foto
  Shitet Banesa ne Mati 1 afer Rruges B
  Apartment / Apartment

  Shitet Banesa ne Mati 1 afer Rruges B

  Agjencioni SHTËPIA E RE

  Prishtinë Sot, 15:33
  With agreement
 • 4 foto
  Banesë 89.81m2 në shitje te Prishtina e Re.
  Apartment / Apartment

  Banesë 89.81m2 në shitje te Prishtina e Re.

  Agjensioni PRO REAL ESTATE

  Prishtinë Sot, 15:33
  81,000.00 €
 • 12 foto
  LINA-Shitet Banesa 102m2, Prishtinë 18/19
  Apartment / Apartment

  LINA-Shitet Banesa 102m2, Prishtinë 18/19

  Agjensioni Për Patundshmëri LINA

  Prishtinë Sot, 15:33
  With agreement
 • 6 foto
  Lloptop Hp i5 gen3 / 320gb hdd / 4gb ram / te Riii
  Computers

  Lloptop Hp i5 gen3 / 320gb hdd / 4gb ram / te Riii

  Shes 20 cope Lloptop te ardhura nga Gjermonia. Performancat Hp elitebook 8470p Ekranin 14 inch H

  Prishtinë Sot, 15:32
  175.00 €
 • 11 foto
  Shes - Ndrroj Seat Toledo 2.0 GTI 8v, RKS, Klime
  Car

  Shes - Ndrroj Seat Toledo 2.0 GTI 8v, RKS, Klime

  -Shes ose Ndrroj, -Seat Toledo GT, -2.0 GTI 8v, -Viti 1994, -Fellne 14-she, -Timon Hidraulik, -Klim

  Prishtinë Sot, 15:32
  12.00 €
 • 6 foto
  Shtëpi 420m2 në shitje në Veternik.
  House / Villas

  Shtëpi 420m2 në shitje në Veternik.

  Agjensioni PRO REAL ESTATE

  Prishtinë Sot, 15:32
  260,000.00 €
 • 6 foto
  Banesë 96m2 në shitje te Prishtina e Re - Puhiza 2
  Apartment / Apartment

  Banesë 96m2 në shitje te Prishtina e Re - Puhiza 2

  Agjensioni PRO REAL ESTATE

  Prishtinë Sot, 15:32
  77,000.00 €
 • 4 foto
  Ofrohet me qira lokali 75m2 tek 4 Llullat !DELTA
  Local / Workshop / Warehouse

  Ofrohet me qira lokali 75m2 tek 4 Llullat !DELTA

  Ofrohet me qira lokali 75m2 tek lagjja 4 Llullat, saktesisht prapa Xhamise se 4 Llullave. lokali esh

  Prishtinë Sot, 15:31
  490.00 €
 • 3 foto
  Ringa (Shitet Lokali ne Prishtine)140/19
  House / Villas

  Ringa (Shitet Lokali ne Prishtine)140/19

  Shitet Lokali ne Prishtine te 4-Llullat(Kater Llullat): Lokali ka 30 m2 dhe eshte Perdhes Objektit.

  Prishtinë Sot, 15:31
  With agreement
 • 12 foto
  Shitet Shtepia ne Arberi / Dragodan
  House / Villas

  Shitet Shtepia ne Arberi / Dragodan

  Agjencioni SHTËPIA E RE

  Prishtinë Sot, 15:31
  260,000.00 €
 • 7 foto
  Audi A3 2.0 TDI 2014 S-Tronic
  Car

  Audi A3 2.0 TDI 2014 S-Tronic

  Audi A3 2014 S-Tronic 2.0 tdie E regjistruar rks Per me shum info -045391909

  Prishtinë Sot, 15:31
  With agreement
 • 4 foto
  TENDA ME QERA KARRIKA TAVOLINA 045587719
  services

  TENDA ME QERA KARRIKA TAVOLINA 045587719

  Japim em qera shatora karrika tavolina 045587719

  Prishtinë Sot, 15:31
  With agreement
 • 5 foto
  Banesë 80m2 në shitje në Lagjen e Muhaxherëve.
  Apartment / Apartment

  Banesë 80m2 në shitje në Lagjen e Muhaxherëve.

  Agjensioni PRO REAL ESTATE

  Prishtinë Sot, 15:31
  85,000.00 €
 • 6 foto
  shiten banesat dukagjini residence
  Apartment / Apartment

  shiten banesat dukagjini residence

  Prishtine Dukagjjni Residence. Shiten banesat me 1 dhome gjumi, 2 dhoma gjumi, 3 dhoma gjumi. Nga n

  Prishtinë Sot, 15:30
  With agreement
 • 8 foto
  Banesë 101.8m2 në shitje në Fushë Kosovë.
  Apartment / Apartment

  Banesë 101.8m2 në shitje në Fushë Kosovë.

  Agjensioni PRO REAL ESTATE

  Prishtinë Sot, 15:30
  51,000.00 €
 • 4 foto
  LINA-Shitet Banesa 81.8m2 kati IV Rr.M.Fejza 27/19
  Apartment / Apartment

  LINA-Shitet Banesa 81.8m2 kati IV Rr.M.Fejza 27/19

  Agjensioni Për Patundshmëri LINA

  Prishtinë Sot, 15:30
  With agreement
 • 6 foto
  Shtepi ne taslixhe 1 Prishtine
  House / Villas

  Shtepi ne taslixhe 1 Prishtine

  Shes shtepi ne taslixhe 1 (rruga Rasim Kicina, nr.37). Shtepia posedon 300m2 me truall 5.3 ari. Shte

  Prishtinë Sot, 15:30
  280,000.00 €
 • 4 foto
  Shes 5 lloptopa Hp i5-gen 4. 8gb ram memory te rii
  Computers

  Shes 5 lloptopa Hp i5-gen 4. 8gb ram memory te rii

  Lloptop hp model 650 15'6inch Core i5 2.60GHz-4210M 8gb ram memory 500gb hdd 1gb grafiken dedicated

  Prishtinë Sot, 15:30
  With agreement
 • 3 foto
  ⭕️Shitet banesa 55.3m2 kati 1 ne lagjen Arbëria
  Apartment / Apartment

  ⭕️Shitet banesa 55.3m2 kati 1 ne lagjen Arbëria

  ⭕️Shitet banesa 55.3m2 kati 1 ne lagjen Arbëria (Dragodan) Banesa posedon : ⭕️Sallon ⭕️K

  Prishtinë Sot, 15:29
  With agreement
 • 3 foto
  Banes 100m² me qira ne qender te qytetit!Delta
  Apartment / Apartment

  Banes 100m² me qira ne qender te qytetit!Delta

  DELTA Patundshmeri

  Prishtinë Sot, 15:29
  900.00 €
 • 7 foto
  LINA - Ipet Banesa me qera 55m2, Prishtinë 06/19
  Apartment / Apartment

  LINA - Ipet Banesa me qera 55m2, Prishtinë 06/19

  Agjensioni Për Patundshmëri LINA

  Prishtinë Sot, 15:29
  With agreement
 • 0 foto
  Ofrohen PËR #SHITJE Banesat në Prishtine
  Apartment / Apartment

  Ofrohen PËR #SHITJE Banesat në Prishtine

  Ofrohen PËR #SHITJE Banesat në Prishtine - Lagjen kalabria kompleksi “RIERA” Dhe BLERTI

  Prishtinë Sot, 15:29
  800.00 €
 • 6 foto
  Goma të Verës Michelin 205/55-16
  Copiers and equipment

  Goma të Verës Michelin 205/55-16

  Shes 4 Guma për Ver 205/55-16 Michelin gomat jan shum te mira ni profil ni dat. Tel dhe Viber 049258

  Prishtinë Sot, 15:29
  125.00 €
 • 6 foto
  Shitet banesa e gatshme ne rrugen C-SKANDINAVIA
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa e gatshme ne rrugen C-SKANDINAVIA

  Banesa në shitje - Prishtine ne Rrugen C-kompleksi banesor \"Skandinavia\" Cmimi 750 euro. – Banesa

  Prishtinë Sot, 15:29
  With agreement
 • 6 foto
    -Shiten banesat ne Park Residence-
  Apartment / Apartment

  -Shiten banesat ne Park Residence-

  Banesat në shitje - Prishtina e re kompleksi banesor \"Berisha Group\" Park Residence – Banesat ndo

  Prishtinë Sot, 15:29
  With agreement
 • 5 foto
  Shitet Banesa ne Kalabri / Emshir
  Apartment / Apartment

  Shitet Banesa ne Kalabri / Emshir

  Agjencioni SHTËPIA E RE

  Prishtinë Sot, 15:29
  With agreement
 • 11 foto
  Shes 15 lloptopa nga Gjermania| core i5 8gb te Ri
  Computers

  Shes 15 lloptopa nga Gjermania| core i5 8gb te Ri

  Vrejte pres vetem blers ( serioz ) faleminderit per mirkuptim. Performancat HP probook 6560b ek

  Prishtinë Sot, 15:29
  275.00 €
 • 3 foto
  Shitet Banesa ne Arberi(shume afer qendres)
  Apartment / Apartment

  Shitet Banesa ne Arberi(shume afer qendres)

  Banesat në shitje - Kalabri(Dregodan) kompleksi banesor \"AGI KOS\" – Banesat ndodhet në katin e 7 d

  Prishtinë Sot, 15:29
  With agreement
 • 6 foto
  Shes dyr dhe dritate t lesnes standart
  Building materials

  Shes dyr dhe dritate t lesnes standart

  Shes 20 dritaret t lesnes standart dhe 5 dyr t gjata per kontakt viber+38344171040 me qmim te volits

  Prishtinë Sot, 15:28
  With agreement
 • 4 foto
  Goma Vere 225/55-16 Kelly Germany 2019
  Copiers and equipment

  Goma Vere 225/55-16 Kelly Germany 2019

  Shes Goma POS 1 muj te bajtne thujse të Reja VERES 225/55-16 coll Jon KELLY Made in Germany 2019! Te

  Prishtinë Sot, 15:28
  180.00 €
 • 9 foto
  Banesa e gatshme -MINI Maxi te ambasada Amerikane
  Apartment / Apartment

  Banesa e gatshme -MINI Maxi te ambasada Amerikane

  Banesa në shitje - Dragodan te ambasada Amerikane-kompleksi banesor \"Mini Maxi\" Cmimi 950 eurom²

  Prishtinë Sot, 15:28
  With agreement
 • 10 foto
  Fellne me Goma 205/55-16 VW Golf 7,6,5 Taura Jeta
  Copiers and equipment

  Fellne me Goma 205/55-16 VW Golf 7,6,5 Taura Jeta

  Shiten ose Ndrrohen Fellnet Shum te rujtne me Goma 2016 Hankook të Veres 205/55-16 coll. Fellnet jan

  Prishtinë Sot, 15:28
  430.00 €
 • 9 foto
  Ringa (Shitet Shtepia Luksoze ne Prishtine)328/19
  House / Villas

  Ringa (Shitet Shtepia Luksoze ne Prishtine)328/19

  Shitet Shtëpia me 6.5 Ari me 525 m² të banuara.Shtëpia posedon dy kate, dhe garazhdën me 140m².Kati

  Prishtinë Sot, 15:28
  With agreement
 • 9 foto
  Goma Vere 16,17,18
  Copiers and equipment

  Goma Vere 16,17,18

  Shes Guma për Ver Qmimet me Montim si në FOTO! Tel dhe Viber 049258891 +38349258891 258891 TAG TAG T

  Prishtinë Sot, 15:28
  With agreement
 • 9 foto
  Fellne 215/65-16 Audi Q3 & VW Tiguan Golf 5,6,7etj
  Copiers and equipment

  Fellne 215/65-16 Audi Q3 & VW Tiguan Golf 5,6,7etj

  Shes ose i Ndrroj Fellnet Shum te rujtne Si Mrena Si Jasht me Goma M+S 215/65-16 coll. Fellnet jan o

  Prishtinë Sot, 15:28
  380.00 €
 • 9 foto
  Lloptop HP i5 gen-3 / 4Gb Ram / 320 Gb te Riiii
  Computers

  Lloptop HP i5 gen-3 / 4Gb Ram / 320 Gb te Riiii

  Shes 20 lloptopa te ri (pa perdore) performancat jan keto. Core i5 2.60ghz gjenerata e 3t. 14 inch H

  Prishtinë Sot, 15:28
  175.00 €
 • 6 foto
  Shiten Banesat ne Veternik / Prishtine
  Apartment / Apartment

  Shiten Banesat ne Veternik / Prishtine

  Agjencioni SHTËPIA E RE

  Prishtinë Sot, 15:28
  With agreement