Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Prishtinë

 • 9 foto
  Mercedes B200 Automatik 2006
  Car

  Mercedes B200 Automatik 2006

  Shes Mercedes B200 viti 2006 automatik 7+R shpejtesi rks gjama me rrym karrika elektronike pasqyre e

  Prishtinë Sot, 06:48
  With agreement
 • 10 foto
  BMW X5 2002
  Car

  BMW X5 2002

  shes bmw 2002 me regjistrim posedon gjama me rrym pasqyre me rrym centrell automatik fellaga te mir

  Prishtinë Sot, 06:48
  With agreement
 • 8 foto
  	 BMW -220D 2.0
  Car

  BMW -220D 2.0

  * I importuar nga jasht * I sapo doganuar * Ne gjendje te mire * Led para dhe mbrapa * Eco Pro dhe S

  Prishtinë Sot, 06:48
  With agreement
 • 8 foto
  BMW 525d Automatik 2004
  Car

  BMW 525d Automatik 2004

  Shes BMW viti 2004 automatik rks edhe 2 muj gjama me rrym karrika me rrym pasqyre elektronike tempom

  Prishtinë Sot, 06:47
  With agreement
 • 10 foto
  Audi A4 Rks 2008
  Car

  Audi A4 Rks 2008

  Shes Audi A4 karavan 2008 rks me dokumentacion te rregullt posedon gjama me rrym pasqyre me rrym kar

  Prishtinë Sot, 06:47
  With agreement
 • 7 foto
  Audi A5 2.7 8 shpejtsi rks
  Car

  Audi A5 2.7 8 shpejtsi rks

  Shes audi A5 viti 2008 2.7 8+R shpejtsi rks posedon gjama me rrym karrika me nxemje panoram drita ll

  Prishtinë Sot, 06:46
  With agreement
 • 8 foto
  BMW 530 Rks 2003 automatic
  Car

  BMW 530 Rks 2003 automatic

  Shes BMW 2003 rks me dokumentacion te rregullt posedon gjama me rrym pasqyre me rrym karrika me rrym

  Prishtinë Sot, 06:46
  With agreement
 • 0 foto
  Shitet banesa 32m2 ne Ulpiane te Hasan Prishtina
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa 32m2 ne Ulpiane te Hasan Prishtina

  Shitet banesa ne Ulpiane afer shkolles Hasan Prishtina.Banesa posedon nje dhome dhe kuzhinen e ndare

  Prishtinë Sot, 06:42
  40,000.00 €
 • 7 foto
  WV PASSAT 2.0 TDI ME DOGAN
  Car

  WV PASSAT 2.0 TDI ME DOGAN

  WV PASSAT 2.0 TDI ME DOGAN HIGLINE KILOMETRA TE GARANTUARA 049595560

  Prishtinë Sot, 06:42
  10,500.00 €
 • 4 foto
  Tenda korrika tavolina me qera 049619714 ME NXEMJE
  services

  Tenda korrika tavolina me qera 049619714 ME NXEMJE

  Tenda, karrika (tavolinat me mbulesa ) si dhe pa mbulesa Tendat jane dimenz. 4x8m 5x10m 6x12m.

  Prishtinë Sot, 06:42
  With agreement
 • 1 foto
  Timon per audi a2 a3 a4 a6
  Copiers and equipment

  Timon per audi a2 a3 a4 a6

  Shitet timoni me airbeg dhe komanda per audi a2 a3 a4 a6 2000-2004

  Prishtinë Sot, 06:42
  40.00 €
 • 11 foto
  MONTOJ PAISJE ELEKTRIKE DHE  SANITARI
  services

  MONTOJ PAISJE ELEKTRIKE DHE SANITARI

  Ofroj montimin e llampave te ndryshme nderpresave banjo nderprea te ndryshem shtekera

  Prishtinë Sot, 06:39
  With agreement
 • 2 foto
  Libher 310 gjendje perfekte
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Libher 310 gjendje perfekte

  Libher 310 gjendje perfekte dy lug pllanorken me klip dhe 80 cm vp 88 shum i rujtun tel 049202958

  Prishtinë Sot, 06:38
  13,000.00 €
 • 2 foto
  Iveco 400 kual kiper me kran fabrikisht
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Iveco 400 kual kiper me kran fabrikisht

  Shes iveco kiper kranin 8 tona fabrikisht ne gjendje perfekte tel 049202958

  Prishtinë Sot, 06:38
  16,000.00 €
 • 0 foto
   Bej pastrimin e podrumeve te ndryshem garaza
  services

  Bej pastrimin e podrumeve te ndryshem garaza

  Bej pastrimin e podrumeve te ndryshem garazave dhe depove nga mbeturinat e ndryshme

  Prishtinë Sot, 06:38
  With agreement
 • 11 foto
  HIDROIZOLIME ME KONDOR
  services

  HIDROIZOLIME ME KONDOR

  BEJM IZOLIME ME KONDOR ME PROVOJ PUNE 24 VJEQARE JU GARANTOJM PER PUNE TON EDHE PER MATERJAL PUNOJ

  Prishtinë Sot, 06:38
  With agreement
 • 0 foto
  Bej thyerjen e banjov,  mureve te ndryshem
  services

  Bej thyerjen e banjov, mureve te ndryshem

  Bej thyerjen e mureve te ndyshem thyerjen e pllakave te vjetra rrenovime te ndyshme q

  Prishtinë Sot, 06:38
  With agreement
 • 3 foto
  MOLERI
  services

  MOLERI

  Ofroj lyrjen e baneses , lokalit , shtepin etj me ngjyra te ndryshme po ashtu bej edhe lyrjen e gi

  Prishtinë Sot, 06:38
  With agreement
 • 0 foto
  ⛔️⛔️•Blejm Vetura✖️AUDI-BMW-MERCEDES WV.⛔️⛔️
  Car

  ⛔️⛔️•Blejm Vetura✖️AUDI-BMW-MERCEDES WV.⛔️⛔️

  Blejm

  Prishtinë Sot, 06:37
  25,000.00 €
 • 0 foto
  Mercedes GLA 200 CDI Automatik veq me Dogan 2015
  Car

  Mercedes GLA 200 CDI Automatik veq me Dogan 2015

  Mercedes Gla 200 Cdi 2015 i aedhum nga gjermania veq me dogan pagume . Kontakt/Nr 049 595560

  Prishtinë Sot, 06:37
  With agreement
 • 3 foto
  Daf ginaf vp 2000 rks10 muj
  Construction Machinery / Forklifts / Aut. heavy

  Daf ginaf vp 2000 rks10 muj

  Shes Dafin 4 aks 20 kubik vp 2000 i gatshum per pun ndrrim i mundshem tel 049202958

  Prishtinë Sot, 06:37
  25,000.00 €
 • 8 foto
  MJESHTRI I ELEKTRIKUT & UJIT PUNOJ ME KOMPENZIM
  services

  MJESHTRI I ELEKTRIKUT & UJIT PUNOJ ME KOMPENZIM

  Ofroj instalime te elektrikut & ujit dhe kanalizimit , si dhe instalimin e nxemjes qendrore , in

  Prishtinë Sot, 06:37
  With agreement
 • 11 foto
  MJESHTRI I ELEKTRIKUT & UJIT
  services

  MJESHTRI I ELEKTRIKUT & UJIT

  Ofroj intervenime ne prishjet e ndryshme qe ndollin ne jeten e perditshme neper banesen , lokal

  Prishtinë Sot, 06:37
  With agreement
 • 3 foto
  Fellne per golf
  Copiers and equipment

  Fellne per golf

  Fellne 18 per golf gti gtd origjinal te importuera nga gjermania nuk jan vozit ne ks.

  Prishtinë Sot, 06:37
  530.00 €
 • 8 foto
  MJESHTRI I ELEKTRIKUT & UJIT PUNOJ ME KOMPENZIM
  services

  MJESHTRI I ELEKTRIKUT & UJIT PUNOJ ME KOMPENZIM

  Ofroj instalime te elektrikut & ujit dhe kanalizimit , si dhe instalimin e nxemjes qendrore , in

  Prishtinë Sot, 06:36
  With agreement
 • 5 foto
  • DEKOR ,MOLER , FASADA , RENOVIME•
  furniture

  • DEKOR ,MOLER , FASADA , RENOVIME•

  Moler profesionalist bëjm lyrje me polikollor: BANESA. ,LOKALE.DHOMA.ZYRE, HOTELE. etj, si dhe rinov

  Prishtinë Sot, 06:35
  With agreement
 • 6 foto
  Blejm Vetura Gjith Regjionin e Kosoves 24/7 Online
  Car

  Blejm Vetura Gjith Regjionin e Kosoves 24/7 Online

  Blejm Vetura Gjith kosoven rks ose Pa dogan . Blejm Vetura Pa Dogan. Blejm Vetura RKS Blejm Vetura

  Prishtinë Sot, 06:34
  With agreement
 • 0 foto
  Shitet lokalet ne qendren tregtare Nartel Center
  Local / Workshop / Warehouse

  Shitet lokalet ne qendren tregtare Nartel Center

  Ofrohen per shitje lokalet afariste ne qendren tregtare Nartel Center ne lagjjen Dardania. Lokalet k

  Prishtinë Sot, 06:34
  2,000.00 €
 • 1 foto
  Blejm Vetura Gjith Kosoven 24/7 Online
  Car

  Blejm Vetura Gjith Kosoven 24/7 Online

  blejm Vetura gjith ksoven rks ose pa dogan

  Prishtinë Sot, 06:34
  With agreement
 • 0 foto
  Shitet shtepia 2.5ari ne Vushtrri tek ETC
  House / Villas

  Shitet shtepia 2.5ari ne Vushtrri tek ETC

  Shitet shtepia ne Vushtrri e shtrire ne 2.5 ari truall me madhesi prej 200m2 e organizuar ne 2 kate

  Prishtinë Sot, 06:34
  89,000.00 €
 • 6 foto
  Shitet shtepia 202m2 ne lagjjen Qershia
  House / Villas

  Shitet shtepia 202m2 ne lagjjen Qershia

  Ofrohet per shitje shtëpia ne dalje te Prishtines ne lagjjen \"Qershia\"Shtëpia e tipit C me madhesi

  Prishtinë Sot, 06:34
  With agreement
 • 0 foto
  Shitet banesa 90m2 ne Dardani/Nartel Center
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa 90m2 ne Dardani/Nartel Center

  Ofrohet per shitje banesa ne lagjjen Dardania/Lakrishte ne qendren tregtare Nartel Center. Bane7 sa

  Prishtinë Sot, 06:34
  1,150.00 €
 • 0 foto
  Shitet banesa 52m2 ne Mati 1-Rruga C!DELTA
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa 52m2 ne Mati 1-Rruga C!DELTA

  Shiten 7 banesa te kualitetit te larte ne lagjjen\"Mati 1\"ne rrugen \"Shaqir Igrishta\" tek rruga C

  Prishtinë Sot, 06:34
  41,600.00 €
 • 12 foto
  NDERTOJM OBJEKTE DHE SHTEPI BANIMI NE MBAR VENDIN
  House / Villas

  NDERTOJM OBJEKTE DHE SHTEPI BANIMI NE MBAR VENDIN

  Ndërtojmë objekte dhe shtëpi banimi në mbarë vendin tonë si në: Prishtinë, Fushë Kosovë, Obiliq, Pod

  Prishtinë Sot, 06:33
  With agreement
 • 6 foto
  L10 Shitet lokali Emshir ,tek hotel Narteli
  Local / Workshop / Warehouse

  L10 Shitet lokali Emshir ,tek hotel Narteli

  Lëshohet lokali me qira në Emshir-Kalabri afër Hotel Nartelit, ndërtim i Nartel. Lokali ka pamje nga

  Prishtinë Sot, 06:32
  1,700.00 €
 • 4 foto
  S140 Shitet banesa në Mati 1
  Apartment / Apartment

  S140 Shitet banesa në Mati 1

  Shitet banesa në Mati 1, afër banesave të bardha, rruga “Ndue Përlleshi”. Banesa gjendet në kati

  Prishtinë Sot, 06:31
  50,000.00 €
 • 7 foto
  S216 Shitet banesa 3 dhomëshe 55.000 euro ,Emshir
  Apartment / Apartment

  S216 Shitet banesa 3 dhomëshe 55.000 euro ,Emshir

  Shitet banesa në Emshir-Kalabri me cmim shumë të volitshëm. Banesa është e gjitha e mobiluar me mobi

  Prishtinë Sot, 06:31
  55,000.00 €
 • 4 foto
  Mercedes c220cdi 2006
  Car

  Mercedes c220cdi 2006

  Mercedes c class 220 CDI EVO viti 2006 viber +38349165138

  Prishtinë Sot, 06:30
  2,800.00 €
 • 3 foto
  Shitet gaming pc
  Computers

  Shitet gaming pc

  Shitet gaming pc komplet i7 2600 3.4gh Kartel grafike NVIDIA GeForce GTX 1060 6gb Ram 8gb 240gb ssd

  Prishtinë Sot, 06:29
  580.00 €
 • 0 foto
  Shitet VW Golf 7*Aut.DSG*2014
  Car

  Shitet VW Golf 7*Aut.DSG*2014

  VW Golf 7*Automatik DSG*Massage#2014 》Full Opsione 》Tel/Viber:+38345805804

  Prishtinë Sot, 06:28
  With agreement
 • 11 foto
  2 kompjutere,1 workstation dhe 1 desktop se bashku
  Computers

  2 kompjutere,1 workstation dhe 1 desktop se bashku

  1 Desktop: RAM= 24GB, SSD= 120GB, CPU= Intel Core i7 920 2.66GHz LGA 1366 130W, Motherboard= A

  Prishtinë Sot, 06:28
  600.00 €
 • 8 foto
  Shitet shtëpia në Prishtinë- prapa "Grand Store"
  House / Villas

  Shitet shtëpia në Prishtinë- prapa "Grand Store"

  Shitet Shtëpia Moderne ne Prishtinë •Shtëpia gjendet ne lagjen “Tefta Tashko” p.n (ish lagja

  Prishtinë Sot, 06:28
  With agreement
 • 4 foto
  Përshkrim i shkurtër i Vetures
  Car

  Përshkrim i shkurtër i Vetures

  Ulëset janë nga lëkura e zezë dhe dy ulëset e para posedojn edhe nxemjen në ulëse. Vetura posedon Kl

  Prishtinë Sot, 06:25
  3,599.00 €
 • 1 foto
  Kauqa Simpo
  furniture

  Kauqa Simpo

  Shes 2 kauqa treshe me mundesi fjetje jan te komplet te riparuara ne gjendje shume te mira dhe funk

  Prishtinë Sot, 06:25
  100.00 €
 • 1 foto
  invertor 500v automatic
  Technician and equipment

  invertor 500v automatic

  shiten invertor 500v automatic jon te reja sloven

  Prishtinë Sot, 06:25
  60.00 €
 • 0 foto
  Shtepi
  House / Villas

  Shtepi

  Shes shtepin 3 katshe me 5 ari truall ne hajvali e perfundume 9X7,5 me nxemje qendrore solar e kompl

  Prishtinë Sot, 06:25
  With agreement
 • 0 foto
  Shitet mbajtse telefoni
  Cellular phones

  Shitet mbajtse telefoni

  Shes mbajtse telefoni per vetura ngjitet ne xham e posa ardhur nga gjermania e perdorur disa dite dh

  Prishtinë Sot, 06:25
  5.00 €
 • 0 foto
  Shitet mbajtese telefoni per vetur
  Cellular phones

  Shitet mbajtese telefoni per vetur

  Shes mbajtse telefoni per vetura qe ngjitet ne xham eshte e zez e perdorur vetem 4 dit e posa ardhur

  Prishtinë Sot, 06:25
  5.00 €
 • 2 foto
  Shitet banesa me 3 dhoma gjumi ne L.Muhaxhereve
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa me 3 dhoma gjumi ne L.Muhaxhereve

  Ofrohet banese 100m2 ne shitje te \"Muhaxheret\" ne nje kompleks te ndertuar me standarde te larta E

  Prishtinë Sot, 06:24
  88,000.00 €
 • 8 foto
  WV POLLO 1.4 TDI ME DOGAN VITI 2014
  Car

  WV POLLO 1.4 TDI ME DOGAN VITI 2014

  WV POLLO 1.4 TDI ME DOGAN VITI 2014 kilometra te garantuara mod. FRESH 049595560

  Prishtinë Sot, 06:24
  9,300.00 €