Vetura
Tiranë

Vetura në shitje në Tiranë | Daewoo |

category

Type

Model

Fuel

Year of production

Mileage

The march

Targa

Price

country

 • 6 foto
  Makina esht ne gjendje te mir
  Car

  Makina esht ne gjendje te mir

  Makina esht ne gjendje temir xhenerike edhe motorrike esht shum e konomike 1.4 benxhine

  Tiranë 29 April 14:27
  1,100.00 €
 • 5 foto
  Daewoo Lanos me letra sa po berra ne gjenje pune
  Car

  Daewoo Lanos me letra sa po berra ne gjenje pune

  Makina esht me mator 1.4 benzi me kodicner 1

  Tiranë 29 April 14:27
  1,300.00 €
 • 6 foto
  OKAZION DAEWOO MATIZ 0.8L BENZINE
  Car

  OKAZION DAEWOO MATIZ 0.8L BENZINE

  DAEWOO MATIZ 0.8l benzine Kolaudimi ka mbaruar ne korik 2 goma te reja dhe bateri e re Ka nje probl

  Tiranë 7 August 21:49
  850.00 €
 • 0 foto
  Daewoo Matiz benzin -99
  Car

  Daewoo Matiz benzin -99

  Shitet per arsye emigrimi.

  Tiranë 22 July 15:18
  700.00 €
 • 4 foto
  daewoo
  Car

  daewoo

  makina ne gjendje super xhenerike dhe motorike. 4 dyer. dokumentat deri ne shtator 2019. konsumi min

  Tiranë 24 September 10:37
  1,300.00 €