Vetura
Tiranë

Vetura në shitje në Tiranë | Daewoo | Targa Shqiptare |

category

Type

Model

Fuel

Year of production

Mileage

The march

Targa

Price

country

 • 5 foto
  Daewoo Lanos me letra sa po berra ne gjenje pune
  Car

  Daewoo Lanos me letra sa po berra ne gjenje pune

  Makina esht me mator 1.4 benzi me kodicner 1

  Tiranë Sot, 14:27
  1,300.00 €
 • 0 foto
  Daewoo kalos superr,,
  Car

  Daewoo kalos superr,,

  Shitet daewoo kalos vit prodhimi 2003.motorr 1.4 8 valvula shume ekonomike,makina esht ne gjendje sh

  Tiranë 22 September 16:24
  1,800.00 €
 • 6 foto
  OKAZION DAEWOO MATIZ 0.8L BENZINE
  Car

  OKAZION DAEWOO MATIZ 0.8L BENZINE

  DAEWOO MATIZ 0.8l benzine Kolaudimi ka mbaruar ne korik 2 goma te reja dhe bateri e re Ka nje probl

  Tiranë 7 August 21:49
  850.00 €
 • 7 foto
  DAEWOO NUBIRA 2004 AUTOMATIKE 1.8 BENZINE GAZ
  Car

  DAEWOO NUBIRA 2004 AUTOMATIKE 1.8 BENZINE GAZ

  Daewoo nubira Viti 2004 motor 1.8 benzine gaz KAMJE AUTOMATIKE ME dokumenta te PAGUARA DERI maj

  Tiranë 22 July 22:52
  3,400.00 €
 • 0 foto
  Daewoo Matiz benzin -99
  Car

  Daewoo Matiz benzin -99

  Shitet per arsye emigrimi.

  Tiranë 22 July 15:18
  700.00 €
 • 2 foto
  Shitet Deawoo Lanos
  Car

  Shitet Deawoo Lanos

  Shitet Deawoo Lanos. Viti 2000 Benzin Letra deri ne mars 2020 Kontroll teknik Siguracioni Janar 202

  Tiranë 15 July 22:37
  700.00 €
 • 1 foto
  OKAZION Daewoo Matiz
  Car

  OKAZION Daewoo Matiz

  OKAZION Daewoo Matiz 1.0 Benzin me kondicioner tapiceri shume e paster gjendje shume e mire.

  Tiranë 8 July 19:33
  1,000.00 €
 • 0 foto
  Daewoo Matiz 800cc benxin/gaz
  Car

  Daewoo Matiz 800cc benxin/gaz

  Shitet Daewoo Matiz 800 cc benxin/gaz ne gjendje te shkelqyer ,sapo jane bere sherbimet vaje filtra

  Tiranë 25 June 13:54
  1,700.00 €
 • 1 foto
   Daewoo Matiz
  Car

  Daewoo Matiz

  Shitet Daewoo Matiz

  Tiranë 3 June 19:59
  90,000.00 Lek
 • 4 foto
  daewoo
  Car

  daewoo

  makina ne gjendje super xhenerike dhe motorike. 4 dyer. dokumentat deri ne shtator 2019. konsumi min

  Tiranë 24 September 10:37
  1,300.00 €