Vetura
Tiranë

Vetura në shitje në Tiranë | Peugeot | Naftë | Manual |

category

Type

Model

Fuel

Year of production

Mileage

The march

Targa

Price

country

 • 2 foto
  SHES MAKIN
  Car

  SHES MAKIN

  SHES MAKIN ...PEZHO VITI 2009...NAFT...3200€

  Tiranë 18 July 21:47
  3,200.00 €
 • 5 foto
  shitet ose ndrrohet
  Car

  shitet ose ndrrohet

  makine esht ne gjendje te mire

  Tiranë 16 July 10:12
  2,200.00 €
 • 11 foto
  PEUGEOT 207 1.4 HDI 2009 K.MANUALE
  Car

  PEUGEOT 207 1.4 HDI 2009 K.MANUALE

  PEUGEOT 207 1.4 HDI 2009 KAMBIO MANUALE....ME DOGANE TE PAGUAR. 162000 KM

  Tiranë 14 July 22:21
  4,700.00 €
 • 0 foto
  Peugot 307
  Car

  Peugot 307

  Shitet Peugot 307 fundi i vitit 2003, manuale nafte 2.000 me letra te rregullta. Ne gjendje te mire.

  Tiranë 13 July 15:42
  1,500.00 €
 • 0 foto
  Shitet peugeot
  Car

  Shitet peugeot

  Shitet peugeot viti 2005 kambio manuale 1.4 naft 1500 euro..0684185022

  Tiranë 12 July 13:07
  1,500.00 €
 • 7 foto
  Peugeot 307 dizel -01
  Car

  Peugeot 307 dizel -01

  Shite 307 peugoet full ne llojin e vet ,navigator,dvd,kamera parkimi , sensor mbrapa ,tapiceria e ka

  Tiranë 11 July 16:05
  2,700.00 €
 • 0 foto
  shitet
  Car

  shitet

  t tjitha sherbimet freksioni i ri me letra

  Tiranë 11 July 07:43
  With agreement
 • 3 foto
  Shitet peugeot 207
  Car

  Shitet peugeot 207

  Peugeot 207 viti 2009 dokumenta te paguara der ne janar 2020

  Tiranë 9 July 20:08
  2,900.00 €
 • 7 foto
  Okazion peugeot 307 !!!
  Car

  Okazion peugeot 307 !!!

  Peugeot 307 viti 2004 manual. 1.9 nafte. 200 mij km. Goma te teja gomina te reja vaj e filtra te sap

  Tiranë 8 July 11:20
  2,200.00 €
 • 3 foto
  Peugot 307
  Car

  Peugot 307

  Me letra sapo te prera ne Prill 2019...1.6 nafte shume ekonomike...Te gjitha sherbimet e bera Rrip m

  Tiranë 7 July 20:05
  3,000.00 €
 • 11 foto
  Peugeot Partner 1.9 Nafte 2006
  Car

  Peugeot Partner 1.9 Nafte 2006

  Makina eshte ne gjendje shume te mire vizuale dhe xhenerike . Vaj filtra te ndrruara ne kohe jo msh

  Tiranë 1 July 21:45
  3,200.00 €
 • 3 foto
  SHITET PEUGEOT PARTNER 1.9D 2200€
  Car

  SHITET PEUGEOT PARTNER 1.9D 2200€

  Shitet makina ne gjendje te mire si nga jashte ashtu dhe motorrike,dokumenta te rregullta deri ne fu

  Tiranë 1 July 16:34
  2,200.00 €
 • 9 foto
  Shitet Peugeot 607
  Car

  Shitet Peugeot 607

  Peugeot 607 shitet ose nderrohet super gjendje viti 2002 motor 2.2 dokumenta deri ne qershor 2020 ma

  Tiranë 1 July 13:18
  3,000.00 €
 • 7 foto
  Peugoet partner
  Car

  Peugoet partner

  Shitet peugoet ne gjendje shum te mire,1.9 naf me letra per 1 vit,taksat vjetore i ka shum lire esht

  Tiranë 30 June 10:57
  4,200.00 €
 • 6 foto
  PEUGEOT 207 NAFTE 1.6 VITI 2007
  Car

  PEUGEOT 207 NAFTE 1.6 VITI 2007

  Makina eshte e sapoardhur me dogane te paguar. Ne gjendje perfekte nga te gjitha drejtimet. Shume ek

  Tiranë 30 June 10:45
  2,199.00 €
 • 6 foto
  PEUGEOT 206 SW 1.4 NAFTE VITI 2003
  Car

  PEUGEOT 206 SW 1.4 NAFTE VITI 2003

  Makina eshte ne gjendje shume te mire fizike,motorrike,xhenerike.. E perdorur vetem nga nje dore qe

  Tiranë 29 June 13:24
  1,700.00 €
 • 11 foto
  PEUGEOT 307, VITI 2007, MOTORR 1.6 NAFTE, MANUALE
  Car

  PEUGEOT 307, VITI 2007, MOTORR 1.6 NAFTE, MANUALE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.6 nafte, kambio manuale, viti prodhimit 2007, k

  Tiranë 27 June 13:24
  3,200.00 €
 • 1 foto
  Peugeot Boxer.Naft2005manual.okazion2.799Euro
  Car

  Peugeot Boxer.Naft2005manual.okazion2.799Euro

  Okazion naft me taksa dhe targa shqiptare okazion ne gjendje shume te mire full servis okazion 2.799

  Tiranë 26 June 20:21
  2,799.00 €
 • 2 foto
  Peugeot Boxer.Naft2005Okazion2.444Euro
  Car

  Peugeot Boxer.Naft2005Okazion2.444Euro

  Okazion shitet nafte 2005 manual me taksa prill 2020.goma 90/.goma me C goma peshe okazion 2.444Euro

  Tiranë 26 June 20:06
  2,444.00 €
 • 5 foto
  Peugeot 206, 2003, 1.4 nafte
  Car

  Peugeot 206, 2003, 1.4 nafte

  Makina eshte me dokumente deri ne shkurt 2020, ne gjende perfekte, te gjitha sherbimet e kryera regu

  Tiranë 26 June 15:02
  2,000.00 €
 • 5 foto
  okazioooon shitet peugeot 206 1.9 naft
  Car

  okazioooon shitet peugeot 206 1.9 naft

  okazioooon shitet peugeot 206 ne gjendje perfekte viti 2001 1.9 naft kondicioner gomat te 4 te reja

  Tiranë 26 June 14:43
  1,500.00 €
 • 7 foto
  Shitet makine peugeot 206 HDI 2.0
  Car

  Shitet makine peugeot 206 HDI 2.0

  Makina ka dokumenta deri ne Dhjetor 2019 Ne gjendje pefecte motorrike dhe xhenerike Konsum i ulet i

  Tiranë 25 June 19:52
  1,750.00 €
 • 2 foto
  Shitet Peugeot 307 v 2003 cmimi 1600 euro
  Car

  Shitet Peugeot 307 v 2003 cmimi 1600 euro

  Shitet Peugeot 307 ,viti 2003 ,motorr 2.0 nafte . Makina eshte ne gjendje te mire por ka disa gervi

  Tiranë 24 June 18:51
  1,600.00 €
 • 6 foto
  SHITET PEUGEOT 306 R 2.0HDi 90Kf (viti 1999)
  Car

  SHITET PEUGEOT 306 R 2.0HDi 90Kf (viti 1999)

  MARKA: PEUGEOT MODELI: 306 RESTYLE Nr. Shasie: VF37ARHYE32866863 TARGA: TR 5327 G VITI I PRODHIMIT:

  Tiranë 22 June 21:52
  1,100.00 €
 • 5 foto
  Xhejson
  Car

  Xhejson

  Peugeot 307. 1.6 hdi shume ekonomike 4.5 litra per 100 km , letrat i ka deri vitin tjeter , ka nev

  Tiranë 19 June 12:17
  1,500.00 €
 • 8 foto
  Peugeot 206 HDI,viti 2003 1.4 nafte
  Car

  Peugeot 206 HDI,viti 2003 1.4 nafte

  Peugeot 206 HDI,viti 2003 1.4 nafte shume ekonomik,me 5 porta, ngjyre gri. Te gjitha sherbimet e ber

  Tiranë 17 June 17:50
  2,100.00 €
 • 3 foto
  FIRST CAR RENT Premium & Luxury Category
  Car

  FIRST CAR RENT Premium & Luxury Category

  Makina me qera kategoria Premium & Luxury Category Hyundai I30 2013/ 1.6Nafte/ Manuale : 1-

  Tiranë 17 June 16:47
  25.00 €
 • 2 foto
  Shitet Peugeot 307
  Car

  Shitet Peugeot 307

  Shitet per arsye mosperdorimi. Peugeot 307 e vitit 2004. Eshte ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe

  Tiranë 17 June 15:45
  1,600.00 €
 • 1 foto
  Peugeot Parten
  Car

  Peugeot Parten

  Shitet peugeot 1.9 natfte i 2007 me dokumenta te rregullta deri fund vitit ne gjendje shum te mire m

  Tiranë 16 June 12:53
  2,200.00 €
 • 6 foto
  Peugot 207 cc 1.6 nafte
  Car

  Peugot 207 cc 1.6 nafte

  Shitet peugot 207 cc kabriolet ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike Nga ana estetike shum e

  Tiranë 14 June 22:25
  4,500.00 €
 • 3 foto
  super makin
  Car

  super makin

  makina super e gatshme per cdo lloj prove.

  Tiranë 13 June 00:48
  2,700.00 €
 • 0 foto
  Peugeot Boxer.Naft2005me taksa full servis2.900E
  Car

  Peugeot Boxer.Naft2005me taksa full servis2.900E

  Okazion shitet furgon peugeot naft 2005 manual frigorifer termus jo i kalbur jo ndryshke ne gjendje

  Tiranë 11 June 22:17
  2,900.00 €
 • 8 foto
  Peugeot 1.6Naft MANUAL-VITI 09-10
  Car

  Peugeot 1.6Naft MANUAL-VITI 09-10

  Shitet Peugeot 207 me naft motorr 1.6 SHUM ekonomike viti nentor I 2009 .makina disponon timon elek

  Tiranë 11 June 14:09
  3,200.00 €
 • 0 foto
  Peugeot Boxer.Naft2005manula.me taksa330.000lek
  Car

  Peugeot Boxer.Naft2005manula.me taksa330.000lek

  Okazion shitet furgoni peugeot boxer naft 2005 manual i bardhe 4pistona shume ekonomik vende 2+1 gom

  Tiranë 10 June 21:17
  330,000.00 Lek
 • 12 foto
  Shitet peugeot 407
  Car

  Shitet peugeot 407

  Shitet peugeot 407 ne portopagazh vit 2005 me sherbime te kryera letrat e sapo prera me tavan panora

  Tiranë 10 June 16:02
  2,700.00 €
 • 7 foto
  Peugeot 1007
  Car

  Peugeot 1007

  -Mekanikisht dhe estetikisht e rregullt. -Motorr 1.4 diesel -Sedilje me ngrohje. -Euro 4 e ardhur ng

  Tiranë 8 June 20:03
  3,100.00 €
 • 9 foto
  Peugeot 406 nafte 1.9
  Car

  Peugeot 406 nafte 1.9

  Shitet pezho 406 nafte 1.9 pomp nafte mekanike full opsion gjendje perfekte motorrike gjenerike ekon

  Tiranë 8 June 11:55
  1,500.00 €
 • 0 foto
  Peugeot Partner 99 okazion
  Car

  Peugeot Partner 99 okazion

  Shitet peugeot partner viti 99 ne gjendje te mir me letra deri ne shkurt 2020 . Te interesuarit te k

  Tiranë 8 June 11:21
  120,000.00 Lek
 • 11 foto
  Peugeot 208 2014 okazion
  Car

  Peugeot 208 2014 okazion

  🚙Shitet Peugeot 208 . ▪️viti prodhimit 2014 . ▪️motorr 1.4 nafte . ▪️E sapo ardhur nga i

  Tiranë 6 June 17:59
  5,600.00 €
 • 5 foto
  OKAZION PEUGEOT 308 VITI 2009 MOTOR 1.6 NAFTE EURO
  Car

  OKAZION PEUGEOT 308 VITI 2009 MOTOR 1.6 NAFTE EURO

  SHITET PEUGEOT 308 VITI 2009 MOTOR 1.6NAFTE EURO 4 VERSION ME 6+1 MARSHE,ME TE GJITHA OPSIONET; KLIM

  Tiranë 4 June 14:17
  4,200.00 €
 • 4 foto
  Peugeot 307 HDi
  Car

  Peugeot 307 HDi

  Peugeot 307 HDi 1.6 Klima Navigator Te gjitha sherbimet e bera 4 goma te reja 4 amortizatore te rinj

  Tiranë 3 June 19:59
  3,300.00 €
 • 7 foto
  PEUGEOT 307 ME NAFT 2.0 SUPER GJENDJE SUPER
  Car

  PEUGEOT 307 ME NAFT 2.0 SUPER GJENDJE SUPER

  Peugeot 307 viti dhjetor i 2001 me naft 2.0 me 169 mij km origjinale mund ti kontrolloni KU te doni.

  Tiranë 2 June 00:01
  2,300.00 €
 • 3 foto
  SHITET Peugeot 207
  Car

  SHITET Peugeot 207

  Peugeot 207 🔹Viti - 2008 🔹 Km - 260.000 🔹 Motorri - 1.4 Nafte 🔹 Kambio - Manuale 🔹 Nr Tel - 068 839

  Tiranë 30 May 13:11
  3,300.00 €
 • 7 foto
  Peugeot 307 nafte Viti 2002
  Car

  Peugeot 307 nafte Viti 2002

  Shitet pezho 307 Viti 2002 nafte motorr 2000 kubik hdi gjendje shum te mire motorrike gjenerike full

  Tiranë 30 May 12:55
  1,400.00 €
 • 9 foto
  Peugeot 206 HDI OKAZION!!
  Car

  Peugeot 206 HDI OKAZION!!

  Super ekonomike motorr 1.4 HDI nafte kondicioner mbyllje me pult komande ke timoni.sherbime sa po t

  Tiranë 29 May 16:22
  2,000.00 €
 • 3 foto
  Shitet peugeot 307 2005 1.6 HDI
  Car

  Shitet peugeot 307 2005 1.6 HDI

  Shitet peugeot 307 1.6 nafte HDI manuale e 2005 e verdh sherbimet te gjitha te kryera ne koh me 120

  Tiranë 26 May 19:45
  3,000.00 €
 • 7 foto
  Shitet Peugeot 2004
  Car

  Shitet Peugeot 2004

  Shitet Peugeot viti 2004. Letra deri ne Dhjetor 2019 114\'000 kilometra cmimi 2700 € pak i diskutush

  Tiranë 25 May 17:16
  2,700.00 €
 • 11 foto
  PEUGEOT 207, VITI 2007, MANUALE, 1.6 NAFTE
  Car

  PEUGEOT 207, VITI 2007, MANUALE, 1.6 NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.6 nafte, kambio manuale, viti prodhimit 2007, k

  Tiranë 22 May 08:43
  4,300.00 €
 • 5 foto
  Pezho 407
  Car

  Pezho 407

  Shitet pezho 407 e viti 2006 panoramike me xham komplet lart ne gjendje perfekte 1.6 hdi nafte shum

  Tiranë 21 May 00:49
  2,300.00 €
 • 3 foto
  Shitet peugot partner
  Car

  Shitet peugot partner

  Peugot Partner Vendet 4+1 Viti 2007 Fuqia 1.9 Nafte Letrat te paguara per 1 vit Makina eshte ne gje

  Tiranë 20 May 17:59
  3,000.00 €