Veshje / Kepuce / Ore në shitje në Kosovë

 • 6 foto
  Syze dielli të reja?TOMFORD LIVIA
  Clothing / Shoes / Hours

  Syze dielli të reja?TOMFORD LIVIA

  Syze dielli të reja🆕TOMFORD LIVIA Prishtinë,Breg Diellit.049600449

  Prishtinë Sot, 23:08
  With agreement
 • 3 foto
  Shitet ora
  Clothing / Shoes / Hours

  Shitet ora

  shitet ora e dores

  Gjilan Sot, 22:48
  35.00 €
 • 11 foto
  ? Dhuratë për më të dashurit tuaj ?
  Clothing / Shoes / Hours

  ? Dhuratë për më të dashurit tuaj ?

  ➖ Gravirojme kujtimet tuaja me shkrim dhe foton që ju dëshironi në Shkrebza, Varse Çelsash apo Var

  Prishtinë Sot, 22:01
  15.00 €
 • 2 foto
  Ora Swarovski për meshkuj saphire
  Clothing / Shoes / Hours

  Ora Swarovski për meshkuj saphire

  Shitet ora Swarovski Octea Abbysal Black për meshkuj e blerë në Zvicër me qmim 1299,- CHF në vitin 2

  Prishtinë Sot, 21:47
  370.00 €
 • 3 foto
  ora OMAX origjinal nga zvicrra , 85€
  Clothing / Shoes / Hours

  ora OMAX origjinal nga zvicrra , 85€

  / / PER MA LIRE MOS THIRR . VETEM TE INTERESUAR SERIOZ ME POST NUK DERGOJME . / / . VIBER +383448787

  Prishtinë Sot, 21:37
  85.00 €
 • 6 foto
  Bateri per ora etj.dhe rrypa të orës 12 mm
  Clothing / Shoes / Hours

  Bateri per ora etj.dhe rrypa të orës 12 mm

  Bateri për ora,lodra etj.,dhe rrypa të orës së dorës 12 mm (milimitrësh),janë Genuine Leather qe i b

  Gjilan Sot, 21:31
  1.00 €
 • 3 foto
  Casio Ora
  Clothing / Shoes / Hours

  Casio Ora

  Casio Ora i ri. 82 euro 049-263-632

  Prishtinë Sot, 21:14
  82.00 €
 • 3 foto
  ORA POLICE PERFECT!
  Clothing / Shoes / Hours

  ORA POLICE PERFECT!

  Ora Police per meshkuj pefect. cmimi 129 euro 049-263-632

  Prishtinë Sot, 21:14
  129.00 €
 • 5 foto
  ora ESPRIT per femra
  Clothing / Shoes / Hours

  ora ESPRIT per femra

  New handwatch for females (per femra) ESPRIT. Cmimi 70 euro

  Prishtinë Sot, 21:12
  70.00 €
 • 9 foto
  Qanta krahu per meshkuj Transporti Ks
  Clothing / Shoes / Hours

  Qanta krahu per meshkuj Transporti Ks

  Wiber

  Gjilan Sot, 21:00
  With agreement
 • 5 foto
  ⌚SHITET ORA DHE ?TELFONI MARKES??ICONBIT
  Clothing / Shoes / Hours

  ⌚SHITET ORA DHE ?TELFONI MARKES??ICONBIT

  SHITET ORA DHE TELEFONI MARKES 🇩🇪 ICONBIT ORA POSEDON KARTEL TELEFONI MICRO SD QIP SISTEM ANDROID K

  Lipjan Sot, 20:55
  With agreement
 • 4 foto
  Jasques le Mans 1-2058origjinal ndrrim apple samsung watch
  Clothing / Shoes / Hours

  Jasques le Mans 1-2058origjinal ndrrim apple samsung watch

  Wiber

  Gjilan Sot, 20:37
  99.00 €
 • 3 foto
  Jacques Lemans
  Clothing / Shoes / Hours

  Jacques Lemans

  Shitet Ora Jacques Lemans e sapo ardhur nga Zvicrra eshte lo thuajse e re pa gervishje shum e rujtn

  Prishtinë Sot, 20:30
  55.00 €
 • 6 foto
  Smartwatcha , ora origjinale etj
  Clothing / Shoes / Hours

  Smartwatcha , ora origjinale etj

  Kontakt wiber

  Gjilan Sot, 20:27
  With agreement
 • 5 foto
  Shiten Orat
  Clothing / Shoes / Hours

  Shiten Orat

  Shiten Orat

  Pejë Sot, 20:26
  With agreement
 • 4 foto
  SHITET ORE DORE WEHOE
  Clothing / Shoes / Hours

  SHITET ORE DORE WEHOE

  I ardhur nga CH zvicrra ne gjendje te regullt, water resistant , Kushtuar 670 franga

  Prishtinë Sot, 20:13
  250.00 €
 • 4 foto
  SHITET ORE DORE \"WEHOE\"
  Clothing / Shoes / Hours

  SHITET ORE DORE \"WEHOE\"

  I ardhur nga CH zvicrra ne gjendje te regullt, water resistant

  Gjakovë Sot, 20:11
  With agreement
 • 4 foto
  Jasques le Mans 1-2058 origjinal ndrrim apple samsung watch
  Clothing / Shoes / Hours

  Jasques le Mans 1-2058 origjinal ndrrim apple samsung watch

  Wiber

  Prishtinë Sot, 20:10
  99.00 €
 • 5 foto
  Smartwatcha , ora origjinale etj
  Clothing / Shoes / Hours

  Smartwatcha , ora origjinale etj

  Smart

  Prishtinë Sot, 20:08
  With agreement
 • 1 foto
  Gta5 PS3
  Clothing / Shoes / Hours

  Gta5 PS3

  Gta 5 per PS3

  Prizren Sot, 19:25
  40.00 €
 • 2 foto
  HELVETIA
  Clothing / Shoes / Hours

  HELVETIA

  Shes oren Helvetia me kurdisje prodhim i vjeter . Punon shum mire.

  Mitrovicë Sot, 18:21
  100.00 €
 • 2 foto
  Sviss Army
  Clothing / Shoes / Hours

  Sviss Army

  Shitet ora prodhim sviss army gjengje te mire pune . Deri ne 100 metra ne ujë.

  Mitrovicë Sot, 18:21
  100.00 €
 • 4 foto
  Syze optike origjinale Hugo Boss
  Clothing / Shoes / Hours

  Syze optike origjinale Hugo Boss

  Shiten syset e reja Hugo Boss ju kam vendosur xhama me dioptri 0.25 antirefleks

  Prishtinë Sot, 18:21
  80.00 €
 • 2 foto
  Seiko
  Clothing / Shoes / Hours

  Seiko

  Shes oren Seiko automatik gjendje te mire pune pa rrypa.

  Mitrovicë Sot, 18:21
  150.00 €
 • 6 foto
  ORË MEKANIKE ME KURDISJE *MERCEDES-BENZ*
  Clothing / Shoes / Hours

  ORË MEKANIKE ME KURDISJE *MERCEDES-BENZ*

  SHES OREN PËR MESHKUJ MERCEDES BENZ E BLEME NË GJERMANI ORË ELEGANTE MERCEDES BENZ ME KURDISJE E RE

  Prishtinë Sot, 18:19
  139.00 €
 • 6 foto
  QAFORE E RE *DIESEL*
  Clothing / Shoes / Hours

  QAFORE E RE *DIESEL*

  SHES QAFOREN (SINXHIRIN) ORIGJINAL DIESEL MADE IN ITALY I RI NË KUTI SINXHIR I QAFES PËR MESHKUJ AP

  Prishtinë Sot, 18:18
  39.00 €
 • 8 foto
  QAFORE E RE DIESEL
  Clothing / Shoes / Hours

  QAFORE E RE DIESEL

  SHES SINXHIRIN E DORËS ORIGJINAL DIESEL MADE IN ITALY SINXHIR PËR MESHKUJ DIESEL MATERIALI (QELIK) S

  Prishtinë Sot, 18:17
  45.00 €
 • 6 foto
  KIMIK I RI METALI MERCEDES-BENZ
  Clothing / Shoes / Hours

  KIMIK I RI METALI MERCEDES-BENZ

  SHES KIMIKUN ORIGJINAL MERCRDES-BENZ MADE IN GERMANY KIMIK SHUMË I BUKUR MERCEDES I RI NË KUTI MATE

  Prishtinë Sot, 18:15
  30.00 €
 • 10 foto
  ORE DORE ORIGJINAL ,,LEE COOPER,,
  Clothing / Shoes / Hours

  ORE DORE ORIGJINAL ,,LEE COOPER,,

  SHES OREN E DORES PER MESHKUJ ORIGJINAL LEE COPER MADE IN UK ORE LEE COOPER SHUME E BUKUR DHE FAS

  Prishtinë Sot, 18:14
  70.00 €
 • 7 foto
  Shiten 4 or dore
  Clothing / Shoes / Hours

  Shiten 4 or dore

  Shes or dore 4 copa nga suedia shum pak te perdorura viber +38345927850

  Pejë Sot, 17:57
  55.00 €
 • 7 foto
  Super Ora e mençur me Super Çmimi
  Clothing / Shoes / Hours

  Super Ora e mençur me Super Çmimi

  •Super Ora e mençur me Super Çmimi për vetëm 16.99€âœ”️ •Specifikat: Kjo orë mund të regjistro

  Prishtinë Sot, 17:40
  17.00 €
 • 3 foto
  Ore Dore Calvin Klein
  Clothing / Shoes / Hours

  Ore Dore Calvin Klein

  Ore Dore Calvin Klein

  Prishtinë Sot, 17:26
  150.00 €
 • 5 foto
  Veshje tradicionale
  Clothing / Shoes / Hours

  Veshje tradicionale

  Shitet jelek per nuse krejt i rri, me ni qmim te volitshem. Nr kontaktues 044965580

  Pejë 1 March 15:13
  With agreement
 • 1 foto
  +27788889342 BRING BACK LOST LOVER SPELLS , LOST LOVE SPELL CASTER IN Marshall Islands, Mauritania, Mauritius, Mexico, Micronesia, Federated States of Moldova, Monaco, Mongolia, Montenegro, Morocco, Mozambique, Myanmar (Burma)
  Clothing / Shoes / Hours

  +27788889342 BRING BACK LOST LOVER SPELLS , LOST LOVE SPELL CASTER IN Marshall Islands, Mauritania, Mauritius, Mexico, Micronesia, Federated States of Moldova, Monaco, Mongolia, Montenegro, Morocco, Mozambique, Myanmar (Burma)

  +27788889342 BRING BACK LOST LOVER SPELLS , LOST LOVE SPELL CASTER IN Marshall Islands, Mauritania,

  Leposaviq 26 February 02:41
  200.00 €
 • 6 foto
  ore sportive OTS dhe SKMEI
  Clothing / Shoes / Hours

  ore sportive OTS dhe SKMEI

  ora sportive OTS black perveq ores,dates,muajit,vitit posedon alarm,stopwatch,drite qmimi 25 euro S

  Mitrovicë 23 February 14:24
  22.00 €
 • 7 foto
  SHITET ORA CORUM E RE NE PAKET NDRRIM ME TELEFONA
  Clothing / Shoes / Hours

  SHITET ORA CORUM E RE NE PAKET NDRRIM ME TELEFONA

  SHITET ORA CORUM ESHTE E RE NE PAKET GARANTOJE PER GJDO SEN NDRRIM BEJ ME TELEFONA 044331864

  Prishtinë 23 February 14:19
  450.00 €
 • 1 foto
  FOSSIL ORGINALL (ORIGJINAL)
  Clothing / Shoes / Hours

  FOSSIL ORGINALL (ORIGJINAL)

  Në gjndje të shkëlqyeshme, prodhim Zviceran. +38344351896 Viber. 049351896

  Prizren 23 February 14:12
  70.00 €
 • 4 foto
  Kw66
  Clothing / Shoes / Hours

  Kw66

  KW66 Çmimi: 55 € Kete dhe shume modele tjera mund ti gjeni ne faqen tone ne Instagram dhe Facebook

  Vushtrri 23 February 14:09
  55.00 €
 • 4 foto
  Honor Band 6
  Clothing / Shoes / Hours

  Honor Band 6

  Honor Band 6 Çmimi: 59 € Kete dhe shume modele tjera mund ti gjeni ne faqen tone ne Instagram dhe

  Vushtrri 23 February 14:09
  59.00 €
 • 4 foto
  Redmi Watch
  Clothing / Shoes / Hours

  Redmi Watch

  Redmi Watch Çmimi: 69 € Kete dhe shume modele tjera mund ti gjeni ne faqen tone ne Instagram dhe F

  Vushtrri 23 February 14:09
  69.00 €
 • 4 foto
  Honor Watch ES
  Clothing / Shoes / Hours

  Honor Watch ES

  Honor Watch ES Çmimi: 89 € Kete dhe shume modele tjera mund ti gjeni ne faqen tone ne Instagram dh

  Vushtrri 23 February 14:09
  89.00 €
 • 4 foto
  Amazfit GTS 2
  Clothing / Shoes / Hours

  Amazfit GTS 2

  Amazfit GTS 2 Çmimi: 199 € Kete dhe shume modele tjera mund ti gjeni ne faqen tone ne Instagram dhe

  Vushtrri 23 February 14:09
  199.00 €
 • 4 foto
  Mx11
  Clothing / Shoes / Hours

  Mx11

  MX11 Çmimi: 59 € Kete dhe shume modele tjera mund ti gjeni ne faqen tone ne Instagram dhe Facebook

  Vushtrri 23 February 14:08
  59.00 €
 • 4 foto
  C6 Smartwatch
  Clothing / Shoes / Hours

  C6 Smartwatch

  C6 Çmimi: 59 € Kete dhe shume modele tjera mund ti gjeni ne faqen tone ne Instagram dhe Facebook h

  Vushtrri 23 February 14:08
  59.00 €
 • 4 foto
  S17
  Clothing / Shoes / Hours

  S17

  S17 Çmimi: 55 € Kete dhe shume modele tjera mund ti gjeni ne faqen tone ne Instagram dhe Facebook h

  Vushtrri 23 February 14:07
  55.00 €
 • 4 foto
  Ticwatch GTX
  Clothing / Shoes / Hours

  Ticwatch GTX

  Ticwatch GTX Çmimi: 59 € Kete dhe shume modele tjera mund ti gjeni ne faqen tone ne Instagram dhe F

  Vushtrri 23 February 14:07
  59.00 €
 • 4 foto
  Amazfit Band 5
  Clothing / Shoes / Hours

  Amazfit Band 5

  Amazfit Band 5 Çmimi: 55 € Kete dhe shume modele tjera mund ti gjeni ne faqen tone ne Instagram dh

  Vushtrri 23 February 14:07
  55.00 €
 • 4 foto
  Amazfit Neo
  Clothing / Shoes / Hours

  Amazfit Neo

  Amazfit Neo Çmimi: 55 € Kete dhe shume modele tjera mund ti gjeni ne faqen tone ne Instagram dhe Fa

  Vushtrri 23 February 14:07
  55.00 €
 • 4 foto
  MK 20
  Clothing / Shoes / Hours

  MK 20

  MK 20 Çmimi: 49 € Kete dhe shume modele tjera mund ti gjeni ne faqen tone ne Instagram dhe Facebook

  Vushtrri 23 February 14:07
  49.00 €
 • 4 foto
  DT96
  Clothing / Shoes / Hours

  DT96

  DT 96 Çmimi: 49 € Kete dhe shume modele tjera mund ti gjeni ne faqen tone ne Instagram dhe Faceboo

  Vushtrri 23 February 14:07
  49.00 €