Bileta / Udhetime në shitje në Kosovë

 • 5 foto
  Skara per grill.me prush +383 45 267 601
  Tickets / Travel

  Skara per grill.me prush +383 45 267 601

  Punojme skara per grill me.prush sa po kemi perfunduar ket model 2021 shum e.leht per bartje piknik

  Ferizaj Sot, 19:08
  110.00 €
 • 6 foto
  Skara per grill.me prush +383 45 267 601
  Tickets / Travel

  Skara per grill.me prush +383 45 267 601

  Punojm skara te llojeve te ndryshme kjo ne foto qe duket tash eshte punuar eshte model kofer kembe

  Prishtinë Sot, 19:06
  150.00 €
 • 1 foto
  !@+27788889342 LOST LOVE SPELLS IN TURKEY!~@#@MONACO~@#­SPAIN ~!@
  Tickets / Travel

  !@+27788889342 LOST LOVE SPELLS IN TURKEY!~@#@MONACO~@#­SPAIN ~!@

  !@+27788889342 LOST LOVE SPELLS IN TURKEY!~@#@MONACO~@#­SPAIN ~!@ our need a lost love spell caster

  Kamenicë 24 February 14:37
  200.00 €
 • 2 foto
  Dyer per garazha
  Tickets / Travel

  Dyer per garazha

  049681559

  Novoberdë 23 February 13:35
  With agreement
 • 4 foto
  Laptop Backpack TXL6 \"17\"TARGUS
  Tickets / Travel

  Laptop Backpack TXL6 \"17\"TARGUS

  Laptop Backpack TXL6 \"17\"TARGUS 049 600 449

  Prizren 23 February 04:33
  199.00 €
 • 1 foto
  Punsim ne Gjermani me Viz Gjermane
  Tickets / Travel

  Punsim ne Gjermani me Viz Gjermane

  Kerkojm Puntor/e ne Gjermani : 4 Zidar dhe 3 Ndihms ne Ndertim me Profession 2 Sekretere gjuha s

  Fushë Kosovë 20 February 16:33
  10.00 €
 • 1 foto
  Bileta Aranzhmane SONI TOURS Vushtrri
  Tickets / Travel

  Bileta Aranzhmane SONI TOURS Vushtrri

  Bileta Aeroplani Autobusi ne gjithe Boten si dhe Aranzhmane per Turqi Bullgari etj kemi oferta speci

  Vushtrri 20 February 10:45
  With agreement
 • 4 foto
  DEKORIM PER TAVOLINEN E NUSERIS DHE KANAGJEGJ
  Tickets / Travel

  DEKORIM PER TAVOLINEN E NUSERIS DHE KANAGJEGJ

  Japim me qera tavolinën e nusërisë dhe dekorimin për kanagjegj jan shumë komode . Për tavolinën e nu

  Prishtinë 10 February 00:18
  1.00 €
 • 4 foto
  KAMPSHTEPIZE
  Tickets / Travel

  KAMPSHTEPIZE

  Shitet kampshtepiza Wilk caravan ne gjendje shume te mire. Ka dy dhoma te ndejes te cilat behen edhe

  Ferizaj 5 February 13:24
  1,250.00 €
 • 1 foto
  V.hoxha
  Tickets / Travel

  V.hoxha

  Bejm punimet e ndertimeve te ulta dhe te larta

  Prizren 5 February 08:01
  With agreement
 • 0 foto
  Taxi privat...me cmime te volitshme
  Tickets / Travel

  Taxi privat...me cmime te volitshme

  Bejme transportin e udhetareve ne destinacione te ndryshme...me cmime te volitshme... Shpejte, sigur

  Fushë Kosovë 28 January 13:43
  1.00 €
 • 0 foto
  TAXI me çmime te volitshme
  Tickets / Travel

  TAXI me çmime te volitshme

  Bejme tranportin e udhetarve ne destinacione te ndryshme, me çmime me te volitshme ne treg... Shpejt

  Fushë Kosovë 28 January 13:40
  1.00 €
 • 0 foto
  Kush ka interesse per kunorzim me gjermank
  Tickets / Travel

  Kush ka interesse per kunorzim me gjermank

  Kjo gjermanka i ka 25 vjet jeton ne baden wüttemberg, qmimi 13mij e kush ka interess per Kunorzim w

  Prishtinë 27 January 23:53
  13,000.00 €
 • 2 foto
  Fustan Nuserije
  Tickets / Travel

  Fustan Nuserije

  Fustan Nuserije në zbritje

  Mitrovicë 26 January 19:08
  170.00 €
 • 5 foto
  PRIVAT TOUR LUMI I SHALES ( ose distinacione te tjera )
  Tickets / Travel

  PRIVAT TOUR LUMI I SHALES ( ose distinacione te tjera )

  🌞💎 #Lumi Shales Blini Park 2500 Leke ❤️ 2 Gusht 😘💖😍😎🤗e dielë.. 🏞📘Info.... Lumi i Shalës është l

  Prizren 21 January 22:44
  20.00 €
 • 3 foto
  Tour privat me makine 4x4 ne te gjithe Shqiperine
  Tickets / Travel

  Tour privat me makine 4x4 ne te gjithe Shqiperine

  Ofrojmë Tour private ne të gjithe Shqiperinë, per Familje ose grupe shoqerore . Udhtetime kulturore,

  Prizren 21 January 22:44
  20.00 €
 • 0 foto
  Urgjent me duhet vize pune me lajmroni
  Tickets / Travel

  Urgjent me duhet vize pune me lajmroni

  Urgjent me duhet viz pune me lajmroni

  Fushë Kosovë 21 January 19:23
  With agreement
 • 0 foto
  Frigorifer per pije
  Tickets / Travel

  Frigorifer per pije

  Shitet frigoriferi per pije ne gjendje pune te rregullt

  Ferizaj 19 January 17:51
  200.00 €
 • 0 foto
  Karrika me qera
  Tickets / Travel

  Karrika me qera

  Japim me qera tenda karrika tavolina zerim te kualitetit te lart kontaktoni 049-890-421

  Prishtinë 19 January 16:17
  With agreement
 • 0 foto
  Transport per Boge rugove
  Tickets / Travel

  Transport per Boge rugove

  Boj transport vajtje ardhje per boge rugove kontakt +38349662223

  Pejë 19 January 14:07
  1.00 €
 • 6 foto
  Shiten Maqinat e reja
  Tickets / Travel

  Shiten Maqinat e reja

  Shiten Maqinat e reja me qmime më të lira Ju Mirëpresim kontaktoni ne nr 044814226 (+383) viber ose

  Fushë Kosovë 16 January 16:57
  25.00 €
 • 1 foto
  Shankiste ( femen )
  Tickets / Travel

  Shankiste ( femen )

  Ta njoh punen dhe te jet komunilative

  Prishtinë 12 January 13:39
  1.00 €
 • 3 foto
  Skija
  Tickets / Travel

  Skija

  Shes skijat te ardhura prejr italis 1.70 -180 t gata ose ndrroj me qka tum konvenon +38345598953

  Kaçanik 9 January 12:17
  150.00 €
 • 1 foto
  Kuzhinjere dhe ndimes Kuzhinjere ( Femna )
  Tickets / Travel

  Kuzhinjere dhe ndimes Kuzhinjere ( Femna )

  Ta njo punen dhe te jet komunilative

  Prishtinë 5 January 05:10
  1.00 €
 • 1 foto
  Hello; Hi!
  Tickets / Travel

  Hello; Hi!

  Finding a loan of money online is possible! For all those who wish to obtain a loan as soon as possi

  Fushë Kosovë 2 January 23:07
  With agreement
 • 4 foto
  Ordinanc stomatologjike me qira
  Tickets / Travel

  Ordinanc stomatologjike me qira

  Per shkak ndrrimit te adreses lshoj me qera biznesin ne komoran 30 vjet pune dr.aqif mehdiu

  Gllogoc 26 December 12:01
  With agreement
 • 4 foto
  BEJM VOZITJEN E UDHTARVE PER AEROPORT - SHKUP,PR..
  Tickets / Travel

  BEJM VOZITJEN E UDHTARVE PER AEROPORT - SHKUP,PR..

  Auto Taxi, bëjm bartjen e udhëtarëve në çdo kohë dhe në çdo destinacion, duke përfshirë edhe udhëtim

  Prishtinë 25 December 07:44
  With agreement
 • 1 foto
  Shtrydhse frutash
  Tickets / Travel

  Shtrydhse frutash

  Shtrydhse frutash esht ne rregull

  Gjilan 7 December 11:28
  50.00 €
 • 4 foto
  Dru
  Tickets / Travel

  Dru

  Dru frasheri-verr-shelne,metra esht 35€.

  Istog 5 December 20:07
  With agreement
 • 4 foto
  Thika brisk gjepi me pull
  Tickets / Travel

  Thika brisk gjepi me pull

  Thika eshte me sigurese dhe me pulle e qendrushme edhe kualitative

  Prishtinë 2 December 15:26
  10.00 €
 • 0 foto
  TAXI- SHQIPERI,MAQEDONI,SERBI,MALI I ZI,AJROPORT
  Tickets / Travel

  TAXI- SHQIPERI,MAQEDONI,SERBI,MALI I ZI,AJROPORT

  Bejm vozitjen e udhetarve ne destinacione te ndryshme: Kosove - shqiperi Kosove - Maqedoni Kosove -

  Prishtinë 28 November 18:13
  1.00 €
 • 1 foto
  Shitet lokali
  Tickets / Travel

  Shitet lokali

  Lokali gjindet ulpian afer intereksit

  Prishtinë 20 November 22:49
  With agreement
 • 0 foto
  Ofro bileta udhëtimi me çmime te lira për;
  Tickets / Travel

  Ofro bileta udhëtimi me çmime te lira për;

  Ofro bileta udhëtimi me çmime te lira për; Prishtina, Shkup, Ohër, Zürich, Basel-Mulhouse, Gjeneve,

  Prishtinë 15 November 20:30
  5.00 €
 • 1 foto
  Një organizatë ofron hua.
  Tickets / Travel

  Një organizatë ofron hua.

  Përshëndetje Ne ju ofrojmë hua ndërmjet individëve seriozë dhe të shpejtë Ne ju ofrojmë një kredi p

  Graçanicë 29 September 11:22
  5.00 €