Ferizaj

Patundshmeri në shitje në Ferizaj

 • 7 foto
  LINA SHITET SHTEPIA+ 2.70ARI RR.PLESHINES 22/16SH
  House / Villas

  LINA SHITET SHTEPIA+ 2.70ARI RR.PLESHINES 22/16SH

  Shitet;Shtëpia Kuadraturë; 100m2 Oborrë;2.70 ari Organizimi i mbrendshem:Garazhdë K-I Qëndrimi dito

  Ferizaj Sot, 09:00
  90,000.00 €
 • 10 foto
  LINA-SHITET Shtepia e mobiluar Rr.R Bislimi94/16SH
  House / Villas

  LINA-SHITET Shtepia e mobiluar Rr.R Bislimi94/16SH

  Kjo shtëpijë është luxoze dhe ka mobilje të shtrejta,është funksionale dhe nuk ka nevoj me investu a

  Ferizaj Sot, 08:54
  With agreement
 • 6 foto
  LINA-Shiten 2Shtëpi me 10ari Rr.Dugagjinit107/16SH
  House / Villas

  LINA-Shiten 2Shtëpi me 10ari Rr.Dugagjinit107/16SH

  Shiten; Dy Shtëpi Kuadraturë; 300m2 Oborrë; 10 ari Organizimi i mbrendshem:Garazhdë K-I Qëndrimi di

  Ferizaj Sot, 08:53
  With agreement
 • 11 foto
  LINA SHITEN SHTEPIT 240m2+5ARI L.ILIRIA 61 16SH
  House / Villas

  LINA SHITEN SHTEPIT 240m2+5ARI L.ILIRIA 61 16SH

  Shiten: 18 SHTËPIJË të Tipit L Sipërfaqja: 240 m2 me 5 ari oborrë Përdhesë: 128 m2 Kati parë: 112 m2

  Ferizaj Sot, 08:53
  With agreement
 • 11 foto
  LINA-Shiten Shtëpijë moderne T2-Panorama-Residence
  House / Villas

  LINA-Shiten Shtëpijë moderne T2-Panorama-Residence

  Shiten:Shtëpijë Tipi 2 Sierfaqe banimi:257.8 m2 Parcela:5 + - Organizimi i shtëpisë: Kati përdhesë:

  Ferizaj Sot, 08:53
  With agreement
 • 11 foto
  LINA-SHITET Shtëpia 4ari oborr- L.Qëndresa 40/16SH
  House / Villas

  LINA-SHITET Shtëpia 4ari oborr- L.Qëndresa 40/16SH

  Shitet;Shtëpia Kuadraturë; 350m2 Oborrë; 4 ari Organizimi i mbrendshem:Shtepia gjendet ne lagjen Qe

  Ferizaj Sot, 08:52
  195,000.00 €
 • 1 foto
  LINA SHITEN BANESAT 93m2 117m2 75m2 L.TE RE 19/16B
  Apartment / Apartment

  LINA SHITEN BANESAT 93m2 117m2 75m2 L.TE RE 19/16B

  Shiten : Banesat Kuadratura: 93.57 m2 Kati: I Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy d

  Ferizaj Sot, 08:40
  With agreement
 • 1 foto
  LINA-SHITEN 9 ari Tokë në Bibaj 20/16T
  House / Villas

  LINA-SHITEN 9 ari Tokë në Bibaj 20/16T

  Shitet: Trualli Hapësirë: 9 ari Lokacioni: Bibaj Pronari: Shqiptarë dhe dokumentacioni në rregullë.

  Ferizaj Sot, 08:36
  3,200.00 €
 • 1 foto
  LINA-SHITEN BANESAT 119m2 K V VI VII,Vizioni75/16B
  Apartment / Apartment

  LINA-SHITEN BANESAT 119m2 K V VI VII,Vizioni75/16B

  Shiten : Banesat Kuadratura: 119.13m2 Katet: V,VI,VII,VIII dhe IX Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi

  Ferizaj Sot, 08:36
  With agreement
 • 8 foto
  LINA SHITET SHTEPIA (E MOB)NE LAGJ.JANINA 55/16SH
  House / Villas

  LINA SHITET SHTEPIA (E MOB)NE LAGJ.JANINA 55/16SH

  Shitet shtepia e cila ka kater dhoma gjumi,dhomen e dites me kuzhine,dy banjo,dy terasa,plato verore

  Ferizaj Sot, 08:35
  180,000.00 €
 • 6 foto
  Shitët Shtëpia
  House / Villas

  Shitët Shtëpia

  Shes shtëpin në Ferizaj rruga e Nerodimes te furra Qerimi , rruga Tefik Mustafa nr.28 . Shtëpia ka 2

  Ferizaj Sot, 06:19
  With agreement
 • 8 foto
  Shitet banesa ne rrugen e Gremes ne Ferizaj 59.95m
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa ne rrugen e Gremes ne Ferizaj 59.95m

  Shitet banesa ne rrugen e Gremes ne Ferizaj perballe Viva Fresh. Banesa me 59.95m2 ne katin e gjasht

  Ferizaj Sot, 05:31
  With agreement
 • 2 foto
  Shitet ose ndrrohet Shtepia me Banese ne Ferizaj
  Apartment / Apartment

  Shitet ose ndrrohet Shtepia me Banese ne Ferizaj

  Shitet ose nderrohet Shtepia e pa perfunduar me Banese ne Ferizaj.Shtepia ka 8ari e 33m.Pronari Shqi

  Ferizaj Sot, 04:26
  80,000.00 €
 • 5 foto
  e mobiluare komplet
  Apartment / Apartment

  e mobiluare komplet

  ape banesen me qera (gasonjerk) banesa gjindet perball stacionit autobusav, te( rrethi) Ka nje dhome

  Ferizaj Sot, 00:08
  140.00 €
 • 6 foto
  Shitet Banesa
  Apartment / Apartment

  Shitet Banesa

  Shitet Banes 108m2 kati 5 ne Ferizaj mbrapa gjykates objekti Nderimi 3, Banesa perbehet prej 3 dhoma

  Ferizaj Dje, 23:31
  550.00 €
 • 3 foto
  Shitet banesa 133.3m lagje te re,tek qerdhja
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa 133.3m lagje te re,tek qerdhja

  Shitet banesa me siperfaqe 133.3 m ne katin e (5) dhe te (7),me pamje ka lindja e jugu dhe te pa pe

  Ferizaj Dje, 22:29
  With agreement
 • 5 foto
  Shitet banesa 125.92m K-6 te Nderimi 3
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa 125.92m K-6 te Nderimi 3

  Banesa ka 125.92m dhe perbehet nga 3 dhoma,nje sallon te madh,2 banjo,njeren banjo+WC ne dhome, e tj

  Ferizaj Dje, 22:17
  With agreement
 • 1 foto
  Shitet banesa 80.68 Royal Rezidence mrapa shkolle
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa 80.68 Royal Rezidence mrapa shkolle

  Shitet banesa tri dhomshe ne rrugen Kuvendi i Arbrit mrapa shkolles se mjeksis te Royal Rezidence ka

  Ferizaj Dje, 21:54
  With agreement
 • 1 foto
  shitet banesa ne rrugen Emin Duraku
  Apartment / Apartment

  shitet banesa ne rrugen Emin Duraku

  shitet banesa te Idea Invest rruga Emin Duraku banesa posedon 2 dhoma gjumi dhe sallon me kuzhine ne

  Ferizaj Dje, 21:54
  With agreement
 • 11 foto
  Shes Banesen 64.5 m2
  Apartment / Apartment

  Shes Banesen 64.5 m2

  Shitet banesa ne Ferizaj, lagje te re, rr. Halim Spahia Banesat te SN-A Banesa ka 64.5 m2 edhe ndah

  Ferizaj Dje, 21:11
  30,000.00 €
 • 3 foto
  shitet shtepia ne rr sejdi sejdiu ferizaj
  House / Villas

  shitet shtepia ne rr sejdi sejdiu ferizaj

  shitet shtepia ne rr. Sejdi Sejdiu ne Ferizaj 5min larg sheshit 400m larg ndertes idea invest shte

  Ferizaj Dje, 20:46
  With agreement
 • 2 foto
  Shitet Banesa
  Apartment / Apartment

  Shitet Banesa

  Shitet banesa me siperfaqe 88m2 banesa ndahet ne sallon me kuzhin, dy dhoma gjumi,banjo,shpajz,teras

  Ferizaj Dje, 20:41
  With agreement
 • 0 foto
   Banes
  Apartment / Apartment

  Banes

  Banesa gjindet ne trugen Enver Topalli Ferizaj ,banesa ka 3dhoma gjumi ,salloni me Kuchen,banesa esh

  Ferizaj Dje, 20:24
  500.00 €
 • 9 foto
  TRAFIK FAST FOOD KIOSK NE GJENDJE PERFEKTE INFO
  garage

  TRAFIK FAST FOOD KIOSK NE GJENDJE PERFEKTE INFO

  Trafika osht e sapo ndertuar 2 muaj e perdorur posedon uj rrym alarm izolim te kryera osht 2.20 me 4

  Ferizaj Dje, 20:04
  15.00 €
 • 0 foto
  Banes ne shtije
  Apartment / Apartment

  Banes ne shtije

  Shitet banesa ne Ferizaj kati 7, A7, rruga Kemajl Hetemi mbrapa stacionit te autobuseve , vetem 5 m

  Ferizaj Dje, 19:40
  With agreement
 • 5 foto
  Shiten banesa
  Apartment / Apartment

  Shiten banesa

  Shiten banesat ne lokacionin më të preferuar të banimit ne fillim te rruges - Astrit Bytyqi Lagje te

  Ferizaj Dje, 19:34
  With agreement
 • 12 foto
  Shtepia ne shitje
  House / Villas

  Shtepia ne shitje

  Shitet shtepia Shtepia posedon 3.33 ari Kati 1 : nje dhome, depo, sallon, banjo Kati 2 : 4 dhoma gj

  Ferizaj Dje, 18:17
  With agreement
 • 10 foto
  Banesa ne shitje me kesh
  Apartment / Apartment

  Banesa ne shitje me kesh

  Posedon kuzhin moderrne me paisje Gorenje +mekaanizem BLLUM 2 ddhoma me nga nje mur me ngjyr modern

  Ferizaj Dje, 17:31
  56,000.00 €
 • 8 foto
  SHITET BANESA NE LAGJEN ARBERIA 85m2 Kati 4
  Apartment / Apartment

  SHITET BANESA NE LAGJEN ARBERIA 85m2 Kati 4

  Shitet banesa ne lagjen Arberia, afer cigllanes ose mrapa Ministrise se Shendetesie. Banesa ka sallo

  Ferizaj Dje, 17:14
  55,000.00 €
 • 7 foto
  Shitet banesa me çmim super te volitshem
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa me çmim super te volitshem

  Shitet banesa ne Ferizaj, ne rrugen e gjilanit objekt i ri, e gatshme per banim, objekti posedon dy

  Ferizaj Dje, 13:59
  With agreement
 • 2 foto
  Shitet Banesa 87.05 m
  Apartment / Apartment

  Shitet Banesa 87.05 m

  Shitet banesa 87.05 m,kati i 7 i banimit, eshte e gatshme per banim,posedon qendrim ditor dhe kuzhin

  Ferizaj Dje, 12:37
  With agreement
 • 2 foto
  shitet trafika baraka
  garage

  shitet trafika baraka

  shitet trafika

  Ferizaj Dje, 12:28
  540.00 €
 • 8 foto
  Dyer per garazha
  garage

  Dyer per garazha

  Dyer

  Ferizaj Dje, 11:34
  With agreement
 • 5 foto
  NITI-SHITET BANESA 67.01m2 K-VII (2+1) Lagje te re
  Apartment / Apartment

  NITI-SHITET BANESA 67.01m2 K-VII (2+1) Lagje te re

  🔸Shitet - Banesa (2+1) /Ferizaj 🔸Kati- VII 🔸Hapsirë-67.01m2 🔸Lokacioni - Rr.Halim Spahia- Lagje te

  Ferizaj Dje, 11:20
  With agreement
 • 9 foto
  NITI-SHITET BANESA 89m2 K-VI Rr.Vëllezrit Gërvalla
  Apartment / Apartment

  NITI-SHITET BANESA 89m2 K-VI Rr.Vëllezrit Gërvalla

  🔸Shitet - Banesa (2+1) /Ferizaj 🔸Kati-VI 🔸Hapsirë-89m2 🔸Lokacioni - Mbrapa Stacionit Policor -Ba

  Ferizaj Dje, 11:13
  With agreement
 • 3 foto
  NITI-SHITET BANESA 84m2 92m2 K-I Rr.Astrit Bytyqi
  Apartment / Apartment

  NITI-SHITET BANESA 84m2 92m2 K-I Rr.Astrit Bytyqi

  🔸Shitet - Banesa /Ferizaj 🔸Kati-I 🔸Hapsirë- 84m2 dhe 92m2 🔸Lokacioni- Rr.Astrit Bytyqi

  Ferizaj Dje, 11:13
  With agreement
 • 4 foto
  NITI-SHITET BANESA 100m2 K-VII Rr.Astrit Bytyqi
  Apartment / Apartment

  NITI-SHITET BANESA 100m2 K-VII Rr.Astrit Bytyqi

  🔸Shitet - Banesa /Ferizaj 🔸Kati-VII 🔸Hapsirë-100m2 🔸Lokacioni - Rr.Astrit Bytyqi- Lagje te re -Ba

  Ferizaj Dje, 11:12
  With agreement
 • 4 foto
  NITI-SHITET BANESA 107.85m2 K-V Lagjja e re
  Apartment / Apartment

  NITI-SHITET BANESA 107.85m2 K-V Lagjja e re

  🔸Shitet - Banesa /Ferizaj 🔸Kati-V 🔸Hapsirë-107.85m2 🔸Lokacioni - Lagjja e re-Afër Shkollës Mjeksis

  Ferizaj Dje, 11:12
  With agreement
 • 5 foto
  NITI-SHITEN BANESAT 122.5m2 K-I dhe VI
  Apartment / Apartment

  NITI-SHITEN BANESAT 122.5m2 K-I dhe VI

  🔸Shitet - Banesa 122.5m2 /Ferizaj 🔸Kati-1 dhe 6 🔸Hapsirë-122.5m2 🔸Lokacioni - Lagjja e re /Rr.Ast

  Ferizaj Dje, 11:12
  With agreement
 • 3 foto
  NITI-SHITET BANESA 96.40m2 K-VI Rr.Emin Duraku
  Apartment / Apartment

  NITI-SHITET BANESA 96.40m2 K-VI Rr.Emin Duraku

  🔸Shitet - Banesa (2+1) /Ferizaj 🔸Kati-VI 🔸Hapsirë-96.40m2 🔸Lokacioni -Rr.Emin Duraku

  Ferizaj Dje, 11:11
  With agreement
 • 4 foto
  NITI-SHITET BANESA 91.57m2 K-IV
  Apartment / Apartment

  NITI-SHITET BANESA 91.57m2 K-IV

  🔸Shitet - Banesa /Ferizaj 🔸Kati-IV 🔸Hapsirë-91.57m2 🔸Lokacioni - Lagjja e re-Afër Shkollës Mjeksis

  Ferizaj Dje, 11:11
  With agreement
 • 4 foto
  NITI-SHITET BANESA 67.01m2 K-XI (2+1) Lagje te re
  Apartment / Apartment

  NITI-SHITET BANESA 67.01m2 K-XI (2+1) Lagje te re

  🔸Shitet - Banesa (2+1) /Ferizaj 🔸Kati- XI 🔸Hapsirë-67.01m2 🔸Lokacioni - Rr.Halim Spahia- Lagje te

  Ferizaj Dje, 11:10
  With agreement
 • 5 foto
  NITI-SHITET BANESA 100.4m2 K-V Lagje te re
  Apartment / Apartment

  NITI-SHITET BANESA 100.4m2 K-V Lagje te re

  🔸Shitet - Banesa /Ferizaj 🔸Kati-V 🔸Hapsirë-100.4m2 🔸Lokacioni - Astrit Bytyqi- Lagje te re -🔸Bane

  Ferizaj Dje, 11:10
  With agreement
 • 1 foto
  Banese nje dhomshe ne shitje ne lagjen e re.
  Apartment / Apartment

  Banese nje dhomshe ne shitje ne lagjen e re.

  Banese nje dhomshe, kuzhine,dhome ndeje dhe nje dhome gjumi e mobiluar afer mini marketit Star Mark

  Ferizaj Dje, 11:09
  22,500.00 €
 • 3 foto
  NITI-SHITET BANESA 89.7m2 K-VIII
  Apartment / Apartment

  NITI-SHITET BANESA 89.7m2 K-VIII

  🔸Shitet - Banesa/ Swiss Invest (2+1) /Ferizaj 🔸Kati-VIII 🔸Hapsirë-89.7m2 🔸Lokacioni -Rr.Kuvendi i A

  Ferizaj Dje, 11:09
  With agreement
 • 3 foto
  NITI-SHITET BANESA 121.70m2 K-VI Rr.Emin Duraku
  Apartment / Apartment

  NITI-SHITET BANESA 121.70m2 K-VI Rr.Emin Duraku

  🔸Shitet - Banesa (3+1) /Ferizaj 🔸Kati-VI 🔸Hapsirë-121.70m2 🔸Lokacioni - Rr.Emin Duraku Çmimi:Me Ma

  Ferizaj Dje, 11:09
  With agreement
 • 6 foto
  NITI-SHITET SHTEPIA +4ari Rr.Ferat Hashani
  House / Villas

  NITI-SHITET SHTEPIA +4ari Rr.Ferat Hashani

  🔸Shitet- Shtëpia /Ferizaj 🔸Oborrë-4ari 🔸Infrastrukturë- Kompletë 🔸Lokacioni -Rr.Ferat Hashani -Rr.

  Ferizaj Dje, 11:08
  With agreement
 • 4 foto
  NITI-SHITET BANESA 122.5m2 K-I Rr.Astrit Bytyqi
  Apartment / Apartment

  NITI-SHITET BANESA 122.5m2 K-I Rr.Astrit Bytyqi

  🔸Shitet - Banesa /Ferizaj 🔸Kati-I 🔸Hapsirë-122.5m2 🔸Lokacioni - Astrit Bytyqi- Lagje te re -Banes

  Ferizaj Dje, 11:07
  With agreement
 • 5 foto
  Banes
  Apartment / Apartment

  Banes

  Banesa neshitje me te gjitha Mobilet

  Ferizaj Dje, 09:59
  110,000.00 €
 • 10 foto
  SHITET BANESA TE VISIONI
  Apartment / Apartment

  SHITET BANESA TE VISIONI

  SHITET BANESA TE VISIONI MBRAPA FURRES SE MIKELIT 30M PREJ RRETHIT NDËRTIM I RI BANESA GJINDET NË K

  Ferizaj Dje, 09:41
  With agreement