Apartment / Banesa në shitje në Ferizaj

category

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Price

country

 • 5 foto
  Ringa (Shitet Banesa ne Qender te Qytetit)478/18
  Apartment / Apartment

  Ringa (Shitet Banesa ne Qender te Qytetit)478/18

  Shitet Banesa ne Qender te Qytetit: Banesa eshte afer Shamrock coffe.. Banesa ka 85 m2 dhe eshte e m

  Ferizaj Sot, 07:20
  With agreement
 • 0 foto
  Ringa (Urgjent Shitet Banesa ne Rr.Gjilani)511/19
  Apartment / Apartment

  Ringa (Urgjent Shitet Banesa ne Rr.Gjilani)511/19

  Shitet Urgjent Banesa ne Rr.Gjilanit Ndertim i Ri. Banesa gjendet afer Kishes.. Banesa ka 60 m2 e

  Ferizaj Sot, 07:20
  26,500.00 €
 • 0 foto
  Banesa ne Shitje DURRES SHENGJIN VLORE SARANDE
  Apartment / Apartment

  Banesa ne Shitje DURRES SHENGJIN VLORE SARANDE

  Shiten Banesat e Reja te sapo Perfunduara ne Qytetet Bregdetare te Shqiperise. . . 65 m2 67 m2

  Ferizaj Sot, 07:04
  700.00 €
 • 2 foto
  Shitet ose ndrrohet Shtepia me Banese ne Ferizaj
  Apartment / Apartment

  Shitet ose ndrrohet Shtepia me Banese ne Ferizaj

  Shitet ose nderrohet Shtepia e pa perfunduar me Banese ne Ferizaj.Shtepia ka 8ari e 33m.Pronari Shqi

  Ferizaj Sot, 04:26
  80,000.00 €
 • 11 foto
  LINA SHITEN BANESAT NE KOMPLEKSIN TRESOR FERIZAJ
  Apartment / Apartment

  LINA SHITEN BANESAT NE KOMPLEKSIN TRESOR FERIZAJ

  TRESOR ka filluar ndërtimin e kompleksit për banim kolektiv në pjesën e qytetit ku përveq se është s

  Ferizaj Sot, 00:57
  With agreement
 • 6 foto
  Shitet Banesa
  Apartment / Apartment

  Shitet Banesa

  Shitet Banes 108m2 kati 5 ne Ferizaj mbrapa gjykates objekti Nderimi 3, Banesa perbehet prej 3 dhoma

  Ferizaj Dje, 23:31
  550.00 €
 • 9 foto
  LINA SHITET BANESA 87.55m2 Lagjja Iliria 182/16B
  Apartment / Apartment

  LINA SHITET BANESA 87.55m2 Lagjja Iliria 182/16B

  Shitet: Banesa Kuadratura: 87.55m2 Kate: Te Ndryshme Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhi

  Ferizaj Dje, 23:27
  With agreement
 • 7 foto
  LINA-SHITET BANESA 65m2 K.VII RR.GJ.SEREQI 226/17
  Apartment / Apartment

  LINA-SHITET BANESA 65m2 K.VII RR.GJ.SEREQI 226/17

  Shitet: Banesa Kuadratura: 65.07m2 Kati;VII Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina nje dho

  Ferizaj Dje, 23:20
  With agreement
 • 11 foto
  LINA-Shitet banesa 90.4 m2,K-V-(2+1)Rr,,Tiranës\"Fr
  Apartment / Apartment

  LINA-Shitet banesa 90.4 m2,K-V-(2+1)Rr,,Tiranës\"Fr

  Agjensioni Për Patundshmëri LINA

  Ferizaj Dje, 23:19
  With agreement
 • 11 foto
  LINA-SHITEN BANESAT(IDEA INVEST)RR.E.DURAKU 233/17
  Apartment / Apartment

  LINA-SHITEN BANESAT(IDEA INVEST)RR.E.DURAKU 233/17

  Shiten: Banesat-Blloku A1,A2,A3,A4,A5,A6 Kuadratura: 89.10m2,121.70m2,97.30m2,93.40m2,98.70m2 Kate;T

  Ferizaj Dje, 23:07
  With agreement
 • 1 foto
  Shitet banesa
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa

  Shitet banesa tek objekti afaristo-banesor ne RR. Vllezerit Gervalla Ferizaj

  Ferizaj Dje, 22:52
  With agreement
 • 3 foto
  Shitet banesa 133.3m lagje te re,tek qerdhja
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa 133.3m lagje te re,tek qerdhja

  Shitet banesa me siperfaqe 133.3 m ne katin e (5) dhe te (7),me pamje ka lindja e jugu dhe te pa pe

  Ferizaj Dje, 22:29
  With agreement
 • 4 foto
  NITI-SHITET BANESA 84.30m2 K-V afër gjykatës se re
  Apartment / Apartment

  NITI-SHITET BANESA 84.30m2 K-V afër gjykatës se re

  🔸Shitet - Banesa /Ferizaj 🔸Kati-V 🔸Hapsirë-84.30m2 🔸Lokacioni - Rr.Sali Çeku -afër gjykatës se re

  Ferizaj Dje, 22:29
  With agreement
 • 4 foto
  NITI-SHITET BANESA 121.36m2 K-IV Afër Gjykatës
  Apartment / Apartment

  NITI-SHITET BANESA 121.36m2 K-IV Afër Gjykatës

  🔸Shitet - Banesa /Ferizaj 🔸Kati-IV 🔸Hapsirë-121.36m2 🔸Lokacioni - Rr.Sali Çeku-afër gjykatës se re

  Ferizaj Dje, 22:27
  With agreement
 • 5 foto
  Shitet banesa 125.92m K-6 te Nderimi 3
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa 125.92m K-6 te Nderimi 3

  Banesa ka 125.92m dhe perbehet nga 3 dhoma,nje sallon te madh,2 banjo,njeren banjo+WC ne dhome, e tj

  Ferizaj Dje, 22:17
  With agreement
 • 0 foto
  Ringa (Shitet Banesa ne Lagje te Re 65 m2)516/19
  Apartment / Apartment

  Ringa (Shitet Banesa ne Lagje te Re 65 m2)516/19

  Shitet Banesa ne Lagje te Re RR.Halim Spahiu,Banesa ka 65 m2 dhe eshte ne K.6.. Banesa eshte e gatsh

  Ferizaj Dje, 21:30
  With agreement
 • 4 foto
  Shitet banesa 157.5m te Lagje e Re tek Qerdhja
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa 157.5m te Lagje e Re tek Qerdhja

  Shitet banesa me siperfaqe 157.5 metra katror ne katin e (6),pamjen e ka nga lindja dhe jugu,qe i bj

  Ferizaj Dje, 21:28
  With agreement
 • 0 foto
  SHITEN BANESA NE FERIZAJ
  Apartment / Apartment

  SHITEN BANESA NE FERIZAJ

  12345 Kontakti direkt me pronarin Banesa ne rr sejdi sejdiu Banesa ne rrugen sejdi sejdiu kati 3

  Ferizaj Dje, 21:18
  With agreement
 • 0 foto
  Ringa (Shitet Banesa ne Ferizaj-Lagje te Re)526/19
  Apartment / Apartment

  Ringa (Shitet Banesa ne Ferizaj-Lagje te Re)526/19

  Shitet Banesa ne Lagje te Re-te Swiss Invest: Banesa ka 89.7 m2 dhe eshte ne K.10. Banesa ka Sallo

  Ferizaj Dje, 20:24
  With agreement
 • 0 foto
   Banes
  Apartment / Apartment

  Banes

  Banesa gjindet ne trugen Enver Topalli Ferizaj ,banesa ka 3dhoma gjumi ,salloni me Kuchen,banesa esh

  Ferizaj Dje, 20:23
  500.00 €
 • 0 foto
  Ringa (Shitet Banesa te Vizioni-S(3)492/19
  Apartment / Apartment

  Ringa (Shitet Banesa te Vizioni-S(3)492/19

  Shitet Banesa me 65 m2 K.7 te Vizioni-S (Objekti 3): Banesa eshte e gatshme per banim e pa mobiluar

  Ferizaj Dje, 20:23
  With agreement
 • 0 foto
  Ringa (Shitet Toka me 25 Ari ne Lloshkobare)243/18
  Apartment / Apartment

  Ringa (Shitet Toka me 25 Ari ne Lloshkobare)243/18

  Shitet Toka ne Lloshkobare me 25.20 ari: Toka eshte ne vend shume te mire. Toka ka dokumentacion te

  Ferizaj Dje, 20:22
  5,500.00 €
 • 1 foto
  Ringa (Shitet Banesa Mbrapa Gjykates)539/19
  Apartment / Apartment

  Ringa (Shitet Banesa Mbrapa Gjykates)539/19

  Shitet Banesa te Ganirosha te Objekti i 2. Banesa ka 121.36 m2 K.4. Banesa ka Sallon,Kuzhine,3 Dhoma

  Ferizaj Dje, 20:22
  65,000.00 €
 • 0 foto
  Ringa (Shitet Banesa ne Rr.V Gervalla)283/17
  Apartment / Apartment

  Ringa (Shitet Banesa ne Rr.V Gervalla)283/17

  Shitet Banesa ne Rr.Vellezerit Gervalla Banesa Nuk eshte e gatshme Banesa ka 118 m2 Banesa ka dok

  Ferizaj Dje, 20:21
  With agreement
 • 7 foto
  Ringa (Shitet Banesa Ne Lagje te Re)525/19
  Apartment / Apartment

  Ringa (Shitet Banesa Ne Lagje te Re)525/19

  Shitet Banesa ne Lagje te Re-Te Kinemaja e Re perball Ambulantes Rajonale: Banesa ka 102 m2 dhe esh

  Ferizaj Dje, 20:21
  With agreement
 • 0 foto
  Ringa (Shiten Banesat te Shkolla Gjon Sereqi)368
  Apartment / Apartment

  Ringa (Shiten Banesat te Shkolla Gjon Sereqi)368

  Shiten Banesat te Shkolla Gjon Sereqi: Banesat kane m2 te ndryshme dhe ne kate te ndryshme 80m2 90

  Ferizaj Dje, 20:20
  With agreement
 • 6 foto
  Ringa (Urgjent Shiten Banesat)486/18
  Apartment / Apartment

  Ringa (Urgjent Shiten Banesat)486/18

  Urgjent Shiten Banesat ne Rr.Vellezerit Gervalla te \"Idea Invest\": Banesat jane: 132.4 m2-Kati 3

  Ferizaj Dje, 20:20
  With agreement
 • 11 foto
  Ringa (Shitet Banesa ne Qender me 147 m2)514/19
  Apartment / Apartment

  Ringa (Shitet Banesa ne Qender me 147 m2)514/19

  Shitet Banesa ne Rr.Sejdi Sejdiu Ne Qender: Banesa ka 147 m2  dhe ka pamjen nga rruga kryesore. Bane

  Ferizaj Dje, 20:19
  With agreement
 • 9 foto
  Ringa (Shitet Banesa ne Lagje te Re)530/19
  Apartment / Apartment

  Ringa (Shitet Banesa ne Lagje te Re)530/19

  Shitet Banesa ne Lagje te Re me 64.5 m2 K.2. Banesa eshte te Rr.Halim Spahiu Objekti Sn-A (Llam 2).

  Ferizaj Dje, 20:19
  With agreement
 • 0 foto
  Ringa (Shitet Banesa ne Rr.Tirana)541/19
  Apartment / Apartment

  Ringa (Shitet Banesa ne Rr.Tirana)541/19

  Shitet Banesa ne Rr.Tirana te E-B Invest: Banesa ka 66.25 m2 .. Banesa eshte ne nje vend shume te mi

  Ferizaj Dje, 20:18
  With agreement
 • 0 foto
  Ringa (Shiten Banesat ne Lagje te Re)534/19
  Apartment / Apartment

  Ringa (Shiten Banesat ne Lagje te Re)534/19

  Shiten Banesat ne Lagje te Re: B1:89.06 K.4-te Urban Cons.. B2:89.06 K.60-te Urban Cons.. Banesat ja

  Ferizaj Dje, 20:17
  With agreement
 • 3 foto
  Ringa (Shiten 7 Banesa ne Lagje te Re)462/18
  Apartment / Apartment

  Ringa (Shiten 7 Banesa ne Lagje te Re)462/18

  Shiten Banesat ne Lagje te Re Rr.Halim Spahia : B:x2 -122,79 m2 B:x2-92,22 m2 B:x1-67.01 m2 B:

  Ferizaj Dje, 20:15
  With agreement
 • 9 foto
  RINGA SHITEN BANESAT DHE LOKALET NE QENDER-FERIZAJ
  Apartment / Apartment

  RINGA SHITEN BANESAT DHE LOKALET NE QENDER-FERIZAJ

  Shiten Banesat ne Rr.12 Qershori(Ne Qender). Banesat kane m2 te ndryshme si : 69.80m2 83.70m2 104.9m

  Ferizaj Dje, 20:15
  With agreement
 • 0 foto
  Ringa (Shiten Banesat PentHouse)524/19
  Apartment / Apartment

  Ringa (Shiten Banesat PentHouse)524/19

  Shiten Banesat PentHouse: Banesat Gjenden Ne Lagje te Re. Banesat jane Perball Kinemas-2. Banesat ka

  Ferizaj Dje, 20:12
  With agreement
 • 8 foto
  RINGA(SHITEN BANESAT NE RR.VELLEZRIT GERVALLA)352
  Apartment / Apartment

  RINGA(SHITEN BANESAT NE RR.VELLEZRIT GERVALLA)352

  Shiten banesat dhe lokalet ne Rr.Vellezrit Gervalla-FIN INVEST. Banesat gjinden afer Fin Center. Ban

  Ferizaj Dje, 20:10
  With agreement
 • 0 foto
  Ringa 3 Banesa Mbrapa Gjykates 336/17
  Apartment / Apartment

  Ringa 3 Banesa Mbrapa Gjykates 336/17

  Shiten 3 banesa mbrapa gjykates te Unioni Invest. Banesat kan m2 si :54.46m2 ,81.70m2 dhe 92.09m2 dh

  Ferizaj Dje, 20:09
  With agreement
 • 5 foto
  Ringa (Shitet Banesa ne Qender te Qytetit)478/18
  Apartment / Apartment

  Ringa (Shitet Banesa ne Qender te Qytetit)478/18

  Shitet Banesa ne Qender te Qytetit: Banesa eshte afer Shamrock coffe.. Banesa ka 85 m2 dhe eshte e m

  Ferizaj Dje, 20:08
  With agreement
 • 3 foto
  Ringa (Shiten 2 Banesa ne Rr.Emin Duraku)631/20
  Apartment / Apartment

  Ringa (Shiten 2 Banesa ne Rr.Emin Duraku)631/20

  Agjensioni Patundshmeris Ringa

  Ferizaj Dje, 20:07
  With agreement
 • 0 foto
  Ringa (Shiten Banesat ne Ferizaj)390/18
  Apartment / Apartment

  Ringa (Shiten Banesat ne Ferizaj)390/18

  Shitet Banesa ne Rr.Sejdi Sejdiu te Idea Invest: Banesa ka 85 m2 dhe eshte ne K.2.. Banesa Behet e

  Ferizaj Dje, 20:06
  With agreement
 • 0 foto
  Ringa(Shitet Banesa ne Rr.Gilanit)
  Apartment / Apartment

  Ringa(Shitet Banesa ne Rr.Gilanit)

  Shitet banesa ne Rr.Gilanit te Ambullanta Rajonale. Banesa eshte ne katin e 7. Me 75m2. Banesa ka 2

  Ferizaj Dje, 20:05
  With agreement
 • 7 foto
  Ringa (Shiten Banesat ne Lagje te Re)502/19
  Apartment / Apartment

  Ringa (Shiten Banesat ne Lagje te Re)502/19

  Shiten Banesat ne Lagje te Re: Banesat jane ne Kompleksin e Royal Residence.. Banesat kane lokacioni

  Ferizaj Dje, 20:05
  With agreement
 • 0 foto
  Ringa (Shitet Banesa ne Rr.Gjilanit)194/15
  Apartment / Apartment

  Ringa (Shitet Banesa ne Rr.Gjilanit)194/15

  Shitet Banesa ne rrugen e Gilanit me 105 m2. Banesa ka 3 dhoma gjumi sallon kuzhine banjo ballkon dh

  Ferizaj Dje, 20:03
  With agreement
 • 0 foto
  Ringa (Shitet Banesa ne Rr.V Gervalla)282/17
  Apartment / Apartment

  Ringa (Shitet Banesa ne Rr.V Gervalla)282/17

  Shitet Banesa ne Rr.Vellezerit Gervalla: Banesa ne Rr.Vellezerit Gervalla. Banesa ka 137 m2 me dy dh

  Ferizaj Dje, 20:03
  With agreement
 • 5 foto
  Ringa (Shitet Banesa ne Lagje te Re Te Royal)532
  Apartment / Apartment

  Ringa (Shitet Banesa ne Lagje te Re Te Royal)532

  Shitet Banesa ne Lagje te Re te Royal Residence Rr:Dimitrije Tudoceviq. Banesa eshte te Kompleksi i

  Ferizaj Dje, 20:02
  With agreement
 • 10 foto
  Ringa (Shitet Banesa ne Qender te Qytetit)626/20
  Apartment / Apartment

  Ringa (Shitet Banesa ne Qender te Qytetit)626/20

  Agjensioni Patundshmeris Ringa

  Ferizaj Dje, 20:01
  With agreement
 • 11 foto
  Ringa(Shitet Banesa ne Rr.12 Qershori)346/17
  Apartment / Apartment

  Ringa(Shitet Banesa ne Rr.12 Qershori)346/17

  Shitet Banesa ne Rr.12 Qershori (Mbi Banken Finca). Banesa eshte ne katin e 3 . Ka 80m2 +38m2. Banes

  Ferizaj Dje, 20:00
  With agreement
 • 0 foto
  Ringa (Shitet Banesa ne Lagje te Re)543/19
  Apartment / Apartment

  Ringa (Shitet Banesa ne Lagje te Re)543/19

  Ringa (Shitet Banesa ne Lagje te Re)543/19 Shitet Banesa me 80 m2 Kati/1. Te Shkolla Gjimnazit \"Sha

  Ferizaj Dje, 19:59
  With agreement
 • 0 foto
  Ringa (Shiten 7 Banesa ne Ferizaj)531/19
  Apartment / Apartment

  Ringa (Shiten 7 Banesa ne Ferizaj)531/19

  Shiten Banesat ne Lokacione te Ndryshme: B1.120 m2 K.4-Lagje te Re. B2.116 m2 K.8 Lagje te Re. B3

  Ferizaj Dje, 19:57
  With agreement
 • 0 foto
  Ringa (Shiten Banesat ne Ferizaj)390/18
  Apartment / Apartment

  Ringa (Shiten Banesat ne Ferizaj)390/18

  Shiten Banesat ne Ferizaj : Banesa 1-Gjendet ne Lagje te Re te Kinemaja e Re-me 98 m2 K.6 e Gatshme

  Ferizaj Dje, 19:56
  With agreement
 • 0 foto
  Ringa(Shiten Banesat te Vizioni-S)354/17
  Apartment / Apartment

  Ringa(Shiten Banesat te Vizioni-S)354/17

  Shiten Banesat e Vizioni-S me qmime te volitshme. BANESA NE RR.ASTRIT BYTYQI Objekti 5-Kati i 8 me

  Ferizaj Dje, 19:54
  With agreement