Ferizaj

Patundshmeri në shitje në Ferizaj

 • 7 foto
  LINA SHITET SHTEPIA ME LOKALE+5ARI Rr. HA19/16SH
  House / Villas

  LINA SHITET SHTEPIA ME LOKALE+5ARI Rr. HA19/16SH

  Shitet; Shtëpia Kuadraturë;250m2 Infrastrukturë; Kompletë Dokumentacion;Në Rregullë Pronari; Shqipta

  Ferizaj 12 November 15:33
  With agreement
 • 11 foto
  LINA Shitet Shtëpia+ 10ari në Rr F.Kerqeli58/16SH
  House / Villas

  LINA Shitet Shtëpia+ 10ari në Rr F.Kerqeli58/16SH

  Shitet;Shtëpia Oborrë; 10 ari e 58mtr Organizimi i mbrendshem:Kati i I- Qendrimë ditore+kuzhinë,një

  Ferizaj 12 November 15:32
  With agreement
 • 11 foto
  LINA SHITET SHTEPIA+ 2,41ARI OBORR 104/16SH
  House / Villas

  LINA SHITET SHTEPIA+ 2,41ARI OBORR 104/16SH

  Shitet: Shtëpia me 2.4 ari oborr Shtëpia është e re.Kjo shtëpijë gjendet në vend shumë të mirë në Em

  Ferizaj 12 November 15:29
  130,000.00 €
 • 11 foto
  LINA SHITET SHTEPIA+ LOKALE-MAGJ.FR-SHKUP 59/16SH
  House / Villas

  LINA SHITET SHTEPIA+ LOKALE-MAGJ.FR-SHKUP 59/16SH

  Shitet;Shtëpia Kuadraturë; 280m2 Oborrë; 4.30 ari Organizimi i mbrendshem:K-I;Lokale K-II Qëndrimi

  Ferizaj 12 November 15:27
  200,000.00 €
 • 4 foto
  LINA-Shitet Shtëpia 5ari oborr afër F.Bukës11/16SH
  House / Villas

  LINA-Shitet Shtëpia 5ari oborr afër F.Bukës11/16SH

  Shitet: Shtepia e mobiluar Kuadratur: 200 m2 Oborri: 5 ari Organizimi i mbrendshem:K-I- Salloni + k

  Ferizaj 12 November 15:27
  With agreement
 • 11 foto
  LINA-Shitet Shtëpia e mobiluar me 3 ari L.ILIRIA
  House / Villas

  LINA-Shitet Shtëpia e mobiluar me 3 ari L.ILIRIA

  Shitet:Shtëpia e mobiluar perfekt Hapësirë banimi:172 m2 Oborri: 300 m2 Organizimi:Sallon me kuzhinë

  Ferizaj 12 November 15:27
  147,000.00 €
 • 8 foto
  LINA SHITET SHTEPIA EKSLUZIVE NE PRISHTINE
  House / Villas

  LINA SHITET SHTEPIA EKSLUZIVE NE PRISHTINE

  1-TERASA (150 m2) 2-KATI I PARË POSEDON (135m2),Sallon,2 dhoma gjumi,kuzhinë,para banjo dhe banjo,ko

  Ferizaj 12 November 15:26
  265,000.00 €
 • 9 foto
  LINA-Shiten Apartamentet në Shëngjin afër Rafaelos
  Apartment / Apartment

  LINA-Shiten Apartamentet në Shëngjin afër Rafaelos

  Shiten Apartamentet të ndryshme. Apartamentet jan dhiomë e gjumit,kuzhinë,wc+b dhe terasë . Të gatsh

  Ferizaj 12 November 15:26
  With agreement
 • 1 foto
  LINA SHITEN BANESAT117m2 K. NDRY. VIZIONI-S 60/16B
  Apartment / Apartment

  LINA SHITEN BANESAT117m2 K. NDRY. VIZIONI-S 60/16B

  Shiten : Banesat Kuadratura: 117.10 m2 Katet: IV,V,VI,VII dhe VIII Organizimi i mbrendshëm: Qëndrim

  Ferizaj 12 November 15:25
  With agreement
 • 11 foto
  LINA SHITEN SHTEPIAT 378m2+6ARI LA. ILIRIA 50/16SH
  House / Villas

  LINA SHITEN SHTEPIAT 378m2+6ARI LA. ILIRIA 50/16SH

  Shiten: 12 SHTËPIJË të Tipit XXL Sipërfaqja: 378 m2 me 6 ari oborrë Përdhesë:

  Ferizaj 12 November 15:25
  With agreement
 • 11 foto
  Banesa ne Ferizaj, (te ambulanca vjeter), 121.5 m2
  Apartment / Apartment

  Banesa ne Ferizaj, (te ambulanca vjeter), 121.5 m2

  Banesa ne Ferizaj ( te ambulanca vjeter ) 121.5 m2 me pamje kah rruga kryesore kati i 10 3 dhoma g

  Ferizaj 12 November 15:22
  With agreement
 • 4 foto
  LINA-Shitet Shtëpia me Lokale me 4.2 ari -Ferizaj
  House / Villas

  LINA-Shitet Shtëpia me Lokale me 4.2 ari -Ferizaj

  Shitet:Shtëpia me lokale Parcela:4.2 ari Organzimi:Podrumi me garazha 120 m2 Kati parë:sallon me ku

  Ferizaj 12 November 15:19
  320,000.00 €
 • 5 foto
  NITI-SHITET BANESA 72m2 K-I Lagje te re
  Apartment / Apartment

  NITI-SHITET BANESA 72m2 K-I Lagje te re

  🔸Shitet - Banesa 🤝🏢 /Ferizaj 🔸Kati-I 🔸Hapsirë-72m2 🔸Lokacioni - Astrit Bytyqi- Lagje te re -🔸Bane

  Ferizaj 12 November 15:18
  With agreement
 • 4 foto
  NITI-SHITET BANESA 123.7m2 K-III Lagje te re
  Apartment / Apartment

  NITI-SHITET BANESA 123.7m2 K-III Lagje te re

  🔸Shitet - Banesa /Ferizaj 🔸Kati-III 🔸Hapsirë-123.7m2 🔸Lokacioni - Astrit Bytyqi- Lagje te re -Ban

  Ferizaj 12 November 15:17
  With agreement
 • 10 foto
  NITI-SHITET BANESA 92.66m2 K-IV E MOBILUAR
  Apartment / Apartment

  NITI-SHITET BANESA 92.66m2 K-IV E MOBILUAR

  🔸Shitet - Banesa e Mobiluar (2+1) /Ferizaj 🔸Kati-IV 🔸Hapsirë-92.66m2 🔸Lokacioni - Afër gjykatës the

  Ferizaj 12 November 15:09
  With agreement
 • 5 foto
  NITI-SHITET SHTËPIA 240m2 3.17ari Rr.Kadri Zeka
  House / Villas

  NITI-SHITET SHTËPIA 240m2 3.17ari Rr.Kadri Zeka

  🔸Shitet- Shtëpia E Mobiluar /Ferizaj 🔸Kuadraturë-240m2 🔸Oborrë-3.17ari 🔸Infrastrukturë- Kompletë 🔸L

  Ferizaj 12 November 15:09
  With agreement
 • 10 foto
  NITI-SHITET SHTËPIA EKSLUZIVE 4.2 ari Ferizaj
  House / Villas

  NITI-SHITET SHTËPIA EKSLUZIVE 4.2 ari Ferizaj

  🔸Shitet- Shtëpia /Ferizaj 🔸Kuadraturë-250m2 🔸Oborrë-4.2ari 🔸Infrastrukturë- Kompletë 🔸Lokacioni -R

  Ferizaj 12 November 15:08
  With agreement
 • 6 foto
  NITI-SHITET SHTËPIA 248m2 LAGJEN ILIRA E GATSHME
  House / Villas

  NITI-SHITET SHTËPIA 248m2 LAGJEN ILIRA E GATSHME

  🔸Shitet- Shtëpia /Ferizaj 🔸Kuadraturë-248m2 🔸Oborrë-5ari 🔸Infrastrukturë- Kompletë 🔸Lokacioni -Lag

  Ferizaj 12 November 15:07
  With agreement
 • 10 foto
  NITI-SHITET BANESA 118m2 K-VII Rr.12 Qershori
  Apartment / Apartment

  NITI-SHITET BANESA 118m2 K-VII Rr.12 Qershori

  🔸Shiten - Banesat /Ferizaj 🔸Kati-VII 🔸Hapsirë-118m2 🔸Lokacioni - Qendër të qytetit

  Ferizaj 12 November 15:06
  With agreement
 • 6 foto
  NITI-SHITET BANESA 120.5m2 K-I Rr.Astrit Bytyqi
  Apartment / Apartment

  NITI-SHITET BANESA 120.5m2 K-I Rr.Astrit Bytyqi

  🔸Shitet - Banesa /Ferizaj 🔸Kati-I 🔸Hapsirë-120.5m2 🔸Lokacioni - Astrit Bytyqi- Lagje te re -Banes

  Ferizaj 12 November 15:04
  With agreement
 • 9 foto
  NITI-SHITET BANESA 104m2 E GATSHME PËR BANIM
  Apartment / Apartment

  NITI-SHITET BANESA 104m2 E GATSHME PËR BANIM

  🔸Shitet - Banesa -Përball Ambulantes Rr.gjilanit 🔸Kati-VIII 🔸Hapsirë-104m2 🔸Lokacioni - Rr.Remzi H

  Ferizaj 12 November 15:04
  With agreement
 • 5 foto
  LINA-SHITEN 56 ari Truall në Komogllavë Ferizaj
  House / Villas

  LINA-SHITEN 56 ari Truall në Komogllavë Ferizaj

  Shitet:Trualli Hapësirë: 56 ari Infrastruktura:e kompletuarë me të gjitha Adresa:Komogllavë Trualli

  Ferizaj 12 November 14:21
  With agreement
 • 7 foto
  LINA-SHITET Shtëpia 5ari oborr, Rr.Varoshit13/16SH
  House / Villas

  LINA-SHITET Shtëpia 5ari oborr, Rr.Varoshit13/16SH

  Shitet;Shtëpia Kuadraturë; 280m2 Oborrë; 5 ari Organizimi i mbrendshem:Nv I Dy Qendrime ditore+kuzh

  Ferizaj 12 November 14:20
  With agreement
 • 4 foto
  LINA SHITET SHTEPIA+ 5ARI OBORR RR.TETOVES 62/16SH
  House / Villas

  LINA SHITET SHTEPIA+ 5ARI OBORR RR.TETOVES 62/16SH

  Shitet;Shtëpia Kuadraturë; 200m2 Oborrë; 5 ari Organizimi i mbrendshem:Garazhdë K-I Qëndrimi ditor+

  Ferizaj 12 November 13:13
  120,000.00 €
 • 8 foto
  LINA-SHITET Shtëpia 40ari dhe dy Shtalla 01/16SH
  House / Villas

  LINA-SHITET Shtëpia 40ari dhe dy Shtalla 01/16SH

  Shitet: Shtepia me 40 ari dhe dy Shtalla dhe gjithashtu eshte e paisur me te gjitha mjetet e prodhim

  Ferizaj 12 November 13:13
  With agreement
 • 3 foto
  NITI-SHITET BANESA 84.3m2 K-II Rr.Sali Çeku
  Apartment / Apartment

  NITI-SHITET BANESA 84.3m2 K-II Rr.Sali Çeku

  🔸Shitet - Banesa /Ferizaj 🔸Kati-II 🔸Hapsirë-84.30m2 🔸Lokacioni - Rr.Sali Çeku -afër gjyaktes se re

  Ferizaj 12 November 13:03
  With agreement
 • 4 foto
  NITI-SHITET BANESA 106.80m2 K-VI Rr.Sali Çeku
  Apartment / Apartment

  NITI-SHITET BANESA 106.80m2 K-VI Rr.Sali Çeku

  🔸Shitet - Banesa /Ferizaj 🔸Kati-VI 🔸Hapsirë-106.80 🔸Lokacioni -Rr.Sali Çeku

  Ferizaj 12 November 13:02
  With agreement
 • 5 foto
  NITI-SHITET BANESA 88m2 K-V Lagje te re
  Apartment / Apartment

  NITI-SHITET BANESA 88m2 K-V Lagje te re

  🔸Shitet - Banesa /Ferizaj 🔸Kati- V 🔸Hapsirë- 88m2 🔸Lokacioni - Rr.Astrit Bytyqi -Lagje te re Çm

  Ferizaj 12 November 13:01
  With agreement
 • 4 foto
  NITI-SHITET BANESA 93.40m2 K-VI Rr.Emin Duraku
  Apartment / Apartment

  NITI-SHITET BANESA 93.40m2 K-VI Rr.Emin Duraku

  🔸Shitet - Banesa (2+1) /Ferizaj 🔸Kati-VI 🔸Hapsirë-93.40m2 🔸Lokacioni - Rr.Emin Duraku Çmimi:Me Mar

  Ferizaj 12 November 13:01
  With agreement
 • 4 foto
  NITI-SHITET BANESA 111.58m2 K-I
  Apartment / Apartment

  NITI-SHITET BANESA 111.58m2 K-I

  🔸Shitet - Banesa /Ferizaj 🔸Kati-I 🔸Hapsirë-111.58m2 🔸Lokacioni - Lagjja e re-Afër Shkollës Mjeksis

  Ferizaj 12 November 13:01
  With agreement
 • 4 foto
  NITI-SHITET BANESA 107.85m2 K-XI
  Apartment / Apartment

  NITI-SHITET BANESA 107.85m2 K-XI

  🔸Shitet - Banesa /Ferizaj 🔸Kati-XI 🔸Hapsirë-107.85m2 🔸Lokacioni - Lagjja e re-Afër Shkollës Mjeksi

  Ferizaj 12 November 13:01
  With agreement
 • 11 foto
  NITI-SHITET BANESA 115m2 K-V Kompleksi SNA
  Apartment / Apartment

  NITI-SHITET BANESA 115m2 K-V Kompleksi SNA

  🔸Shitet - Banesa /Kompleksi SNA 🔸Kati-V 🔸Hapsirë-115m2 🔸Lokacioni - Rr.Remzi Hoxha -Banesa e Gat

  Ferizaj 12 November 13:01
  With agreement
 • 11 foto
  LINA-Shitet shtëpia me 6.5 ari (e mobiluar)Ferizaj
  House / Villas

  LINA-Shitet shtëpia me 6.5 ari (e mobiluar)Ferizaj

  Shitet:Shtëpia e mobiluar Oborr:6.5 ari Organizimi:Kati 0-Qëndrimi ditorë+kuzhina,wc+b,depo,terasë.

  Ferizaj 12 November 12:35
  168,000.00 €
 • 8 foto
  LINA-Shitet banesa 84 m2 Rr.A.Bytyqi-Ferizaj
  Apartment / Apartment

  LINA-Shitet banesa 84 m2 Rr.A.Bytyqi-Ferizaj

  Shitet:banesa e gatëshme Kuadraturë:84 m2 Kati:VI Organizimi: dhomë gjumi me kuzhinë,dy dhoma gjumi,

  Ferizaj 12 November 12:33
  500.00 €
 • 2 foto
  LINA-Shitet Shtëpia 8ari oborr në E.Durak 90/16SH
  House / Villas

  LINA-Shitet Shtëpia 8ari oborr në E.Durak 90/16SH

  Shitet;Shtëpia Oborri ;11 ari Adresa: Emin Duraku,Rr.Butrinti Pronari: Shqiptarë Dokumentacioni : N

  Ferizaj 12 November 12:33
  With agreement
 • 1 foto
  LINA-SHITEN Banesat 104m2 K VI VII-të 105/16B
  Apartment / Apartment

  LINA-SHITEN Banesat 104m2 K VI VII-të 105/16B

  Shiten : Banesat Kuadraturë: 104 m2 Katet;VI,VII Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,tr

  Ferizaj 12 November 12:32
  With agreement
 • 11 foto
  Agjensioni i Patundshmerise RINA
  Apartment / Apartment

  Agjensioni i Patundshmerise RINA

  Shesim të gjitha llojet e Banesave me dimensione të ndryshem dhe me standarte evropiane. Banesat jan

  Ferizaj 12 November 12:25
  With agreement
 • 6 foto
  LINA SHITEN DY SHTEPI ME 7.24ARI OBORR 57/16SH
  House / Villas

  LINA SHITEN DY SHTEPI ME 7.24ARI OBORR 57/16SH

  Shiten : Dy shtëpijë Hapësirë: 300 m2 me 7.24ari oborrë Adresa: Rr.Neredimes Arsim Beka Sqarim:Njëra

  Ferizaj 12 November 12:18
  With agreement
 • 4 foto
  NITI-SHITET BANESA 137m2 K-II QENDËR QYTETIT
  Apartment / Apartment

  NITI-SHITET BANESA 137m2 K-II QENDËR QYTETIT

  🔸Shitet - Banesa /Ferizaj 🔸Kati-II 🔸Hapsirë-137m2 🔸Lokacioni - Qendër të qytetit INVESTITORI-NUHA

  Ferizaj 12 November 11:44
  With agreement
 • 3 foto
  NITI-SHITET BANESA 88.05m2 K-X
  Apartment / Apartment

  NITI-SHITET BANESA 88.05m2 K-X

  🔸Shitet - Banesa /Ferizaj 🔸Kati-X 🔸Hapsirë-88.05m2 🔸Lokacioni - Astrit Bytyqi- Lagje te re Çmimi:

  Ferizaj 12 November 11:43
  With agreement
 • 4 foto
  NITI-SHITET BANESA 66.25m2 K-Ndryshme Rr.Tirana
  Apartment / Apartment

  NITI-SHITET BANESA 66.25m2 K-Ndryshme Rr.Tirana

  🔸Shitet - Banesa /Ferizaj 🔸Kate-Ndryshme 🔸Hapsirë-65m2 🔸Lokacioni - Rr.Tirana INVESTITORI-E-B INV

  Ferizaj 12 November 11:43
  With agreement
 • 3 foto
  NITI-SHITET BANESA 69.80m2 K-III Rr.Astrit Bytyqi
  Apartment / Apartment

  NITI-SHITET BANESA 69.80m2 K-III Rr.Astrit Bytyqi

  🔸Shitet - Banesa /Ferizaj 🔸Kati-III 🔸Hapsirë-69.80m2 🔸Lokacioni -Rr.Astrit Bytyqi- Lagje te re -B

  Ferizaj 12 November 11:42
  With agreement
 • 5 foto
  NITI-SHITET BANESA 72m2 K-X Lagje te re
  Apartment / Apartment

  NITI-SHITET BANESA 72m2 K-X Lagje te re

  🔸Shitet - Banesa /Ferizaj 🔸Kati-X 🔸Hapsirë-72m2 🔸Lokacioni - Astrit Bytyqi- Lagje te re Çmimi:Me

  Ferizaj 12 November 11:42
  With agreement
 • 4 foto
  NITI-SHITET BANESA 122.25m2 K-VI Rr.Emin Duraku
  Apartment / Apartment

  NITI-SHITET BANESA 122.25m2 K-VI Rr.Emin Duraku

  🔸Shitet - Banesa (3+1) /Ferizaj 🔸Kati-VI 🔸Hapsirë-122.25m2 🔸Lokacioni - Rr.Emin Duraku Çmimi:Me Ma

  Ferizaj 12 November 11:42
  With agreement
 • 5 foto
  NITI-SHITET BANESA 95.88m2 Mbrapa S.Policor
  Apartment / Apartment

  NITI-SHITET BANESA 95.88m2 Mbrapa S.Policor

  🔸Shitet - Banesa /Ferizaj 🔸Kate-Te Ndryshme 🔸Hapsirë-95.88m2 🔸Lokacioni - Rr.Sali Çeku -Banesa

  Ferizaj 12 November 11:41
  With agreement
 • 4 foto
  NITI-SHITET BANESA 122.5m2 K-II. Lagje te re
  Apartment / Apartment

  NITI-SHITET BANESA 122.5m2 K-II. Lagje te re

  🔸Shitet - Banesa /Ferizaj 🔸Kati-II 🔸Hapsirë-122.5m2 🔸Lokacioni - Astrit Bytyqi- Lagje te re -Bane

  Ferizaj 12 November 11:41
  With agreement
 • 5 foto
  NITI-SHITET BANESA 100.4m2 K-V Lagje te re
  Apartment / Apartment

  NITI-SHITET BANESA 100.4m2 K-V Lagje te re

  🔸Shitet - Banesa /Ferizaj 🔸Kati-V 🔸Hapsirë-100.4m2 🔸Lokacioni - Astrit Bytyqi- Lagje te re -🔸Bane

  Ferizaj 12 November 11:41
  With agreement
 • 4 foto
  NITI-SHITET BANESA 123.7m2 K-X. Lagje te re
  Apartment / Apartment

  NITI-SHITET BANESA 123.7m2 K-X. Lagje te re

  🔸Shitet - Banesa /Ferizaj 🔸Kati-X 🔸Hapsirë-123.7m2 🔸Lokacioni - Astrit Bytyqi- Lagje te re -Banes

  Ferizaj 12 November 11:40
  With agreement
 • 6 foto
  NITI-SHITET BANESA 120.5m2 K-VI Rr.Astrit Bytyqi
  Apartment / Apartment

  NITI-SHITET BANESA 120.5m2 K-VI Rr.Astrit Bytyqi

  🔸Shitet - Banesa /Ferizaj 🔸Kati-VI 🔸Hapsirë-120.5m2 🔸Lokacioni - Astrit Bytyqi- Lagje te re -Bane

  Ferizaj 12 November 11:40
  With agreement
 • 4 foto
  NITI-SHITET BANESA 115.54m2 K-VI
  Apartment / Apartment

  NITI-SHITET BANESA 115.54m2 K-VI

  🔸Shitet - Banesa /Ferizaj 🔸Kati-VI 🔸Hapsirë-115.54m2 🔸Lokacioni - Lagjja e re-Afër Shkollës Mjeksi

  Ferizaj 12 November 11:40
  With agreement