Prizren

Elektronikë në shitje në Prizren

 • 9 foto
  HP Pavilion dv7 Notebook
  Computers

  HP Pavilion dv7 Notebook

  Shes laptopin HP pavilion dv7 ne gjendje te rregullt, e kom perdor per qellime personale. Pres blere

  Prizren Sot, 16:26
  300.00 €
 • 4 foto
  iphone 7 plus 128gb jetblack ne gjendje perfekte
  Cellular phones

  iphone 7 plus 128gb jetblack ne gjendje perfekte

  Shes iphone 7+ jetblack 128gb, telefoni eshte ne gjendje perfekte pa verejtje, telefoni eshte i mbes

  Prizren Sot, 16:26
  290.00 €
 • 2 foto
  Samsung punon mire pak i perdorur edhe mbushsi
  Cellular phones

  Samsung punon mire pak i perdorur edhe mbushsi

  Samsung punon mire pak i perdorur edhe mbushsi

  Prizren Sot, 16:16
  25.00 €
 • 2 foto
  Power Supply 450W (Furnizues i rrymes per PC)
  Computer parts

  Power Supply 450W (Furnizues i rrymes per PC)

  Shes Power Supply 450W (Furnizues i rrymes per PC - Trafa) ne gjendje perfekte. Çmimi: 30€ i padisku

  Prizren Sot, 16:13
  30.00 €
 • 4 foto
  Shes Pc
  Computers

  Shes Pc

  Shes pc me gjith monitor, Monitori eshte edhe TV, sapo ardhur nga Zvicrra, e ka edhe Wirlesin me usb

  Prizren Sot, 15:35
  130.00 €
 • 2 foto
  shitet tel samsung S4 mini 4g LTE American
  Cellular phones

  shitet tel samsung S4 mini 4g LTE American

  tel osht ne gjendje tmire per me shum info kont ne nr 044653006............... banes banese banesa T

  Prizren Sot, 15:35
  50.00 €
 • 3 foto
  External 500 GB
  Computer parts

  External 500 GB

  Shes 8 Hdd External, te ardhur nga Zvicrra, te paperdorur, 500 GB...

  Prizren Sot, 15:35
  40.00 €
 • 3 foto
  PC (Kompjuter) DESKTOP KOMPLET PËR LOJËRA (Gaming)
  Computers

  PC (Kompjuter) DESKTOP KOMPLET PËR LOJËRA (Gaming)

  Në gjendje perfekte. +38344351896 viber, whatsup. 049 351896.

  Prizren Sot, 15:20
  With agreement
 • 5 foto
  HyperX Cloud Alpha Gaming Ndegjuse
  Computer parts

  HyperX Cloud Alpha Gaming Ndegjuse

  Shes HyperX cloud alpha ndegjuse per gaming. Jane te blera qe 6 muaj, por te perdorura vetem 2 muaj.

  Prizren Sot, 15:07
  105.00 €
 • 1 foto
  WINDOWS 10 PRO COA LIZENZA - ME SHUMIC DHE PAKIC
  Computers

  WINDOWS 10 PRO COA LIZENZA - ME SHUMIC DHE PAKIC

  Jeni te Interesuar per Windows 10 Pro DVD + COA Apo vetem COA Lizenza me shumic dhe pakic na kontakt

  Prizren Sot, 14:32
  10.00 €
 • 4 foto
  Iphone Xs Max 256 GB Gold Duos
  Cellular phones

  Iphone Xs Max 256 GB Gold Duos

  Iphone Xs max duos ganc pa asnje grith pa asnje difekt eshte si i ri ..

  Prizren Sot, 14:24
  With agreement
 • 4 foto
  Shes iphone 5 bej edhe ndrrim me iphone
  Cellular phones

  Shes iphone 5 bej edhe ndrrim me iphone

  Iphoni e ka te re te sapo ndruar ekranin dhe baterin . Vetem kamera e perparme nuk i punon.

  Prizren Sot, 14:01
  40.00 €
 • 4 foto
  Shitet Samsung J7 pro duos 32gb 3gb ram
  Cellular phones

  Shitet Samsung J7 pro duos 32gb 3gb ram

  Shitet Samsung J7pro duos 3gb ram 32gb shume i rujten pa gritha..Punon perfekt 2 dite e man bateri..

  Prizren Sot, 13:55
  125.00 €
 • 2 foto
  P40 pro 8/256 5g
  Cellular phones

  P40 pro 8/256 5g

  shitet huaweii p40 pro me 5 g

  Prizren Sot, 13:43
  760.00 €
 • 4 foto
  Mate 10 pro 6/128
  Cellular phones

  Mate 10 pro 6/128

  shitet mate 10 pro

  Prizren Sot, 13:42
  190.00 €
 • 4 foto
  mate 30 pro 8/512 me 5G
  Cellular phones

  mate 30 pro 8/512 me 5G

  white huawei mate30 pro me 5 G vrejtje xjami I Kristen ndrime jo

  Prizren Sot, 13:42
  480.00 €
 • 5 foto
  M20 16 giga
  Cellular phones

  M20 16 giga

  shitet samsung m20

  Prizren Sot, 13:41
  110.00 €
 • 5 foto
  S8 plus
  Cellular phones

  S8 plus

  Shitet samsung s8 plus evropjan sikur i ri

  Prizren Sot, 13:40
  250.00 €
 • 5 foto
  s9 256
  Cellular phones

  s9 256

  shitet samsung s9 256 giga

  Prizren Sot, 13:40
  280.00 €
 • 3 foto
  ONE plus 7 pro 6/128
  Cellular phones

  ONE plus 7 pro 6/128

  shitet onebplus 7 pro shum i rujtun

  Prizren Sot, 13:39
  480.00 €
 • 4 foto
  Huawei honor 9 4gb 64 duos
  Cellular phones

  Huawei honor 9 4gb 64 duos

  Ne gjendje perfekte pune si dhe optike me garancion viber +38348386845

  Prizren Sot, 13:31
  165.00 €
 • 2 foto
  Intel Xeon 12-Core Processor X5680 3.33GHz 6.4GT
  Computer parts

  Intel Xeon 12-Core Processor X5680 3.33GHz 6.4GT

  Shitet procesori Intel Xeon 6-Core 12 threads Processor X5680 3.33GHz 6.4GT/s 12MB LGA 1366 CPU Pe

  Prizren Sot, 13:12
  50.00 €
 • 3 foto
  Asus gaming (GTX 1650, 16 ram, 512 m.2)
  Computers

  Asus gaming (GTX 1650, 16 ram, 512 m.2)

  Shitet laptopi asus tuf gaming, sikur i ri. Hala me garancion nga gjirafa. Gtx 1650, 16 gb ram 512 m

  Prizren Sot, 13:04
  750.00 €
 • 7 foto
  Shitet SAMSUNG S5 NE GJENDJE TE MIR
  Cellular phones

  Shitet SAMSUNG S5 NE GJENDJE TE MIR

  Samsung s5 punon shum mir i rujtun. Ndrim nese diqka me konvenon. Info.dhe ne viber. +37744833445

  Prizren Sot, 12:50
  75.00 €
 • 5 foto
  HUAWEI P10 LITE SHITET DHE NDROHET
  Cellular phones

  HUAWEI P10 LITE SHITET DHE NDROHET

  shes huawei p10 lite ne gjendje shum te mir punon shum mir i rujtun. mundsi ndrim mkomvenon me shum

  Prizren Sot, 12:50
  110.00 €
 • 3 foto
  Iphone ProMax 256 GB
  Cellular phones

  Iphone ProMax 256 GB

  Iphone Promax 256 GB Baterin 100% Punon prefekt vetem 10 dit i perdorem pa asnje grith Qmimi 950 Eu

  Prizren Sot, 12:43
  950.00 €
 • 7 foto
  Samsung A90 5G (6/128GB) Ndrrim i mundshem
  Cellular phones

  Samsung A90 5G (6/128GB) Ndrrim i mundshem

  Sikur i ri, modeli i fundit i seris A. A90, me rrjet 5G. Ekran 6.7 inch, amoled. Posedon 6gb ram dh

  Prizren Sot, 12:35
  415.00 €
 • 8 foto
  iphone 7 plus 128GB Perfekt
  Cellular phones

  iphone 7 plus 128GB Perfekt

  iphone 7 plus 128GB ne gjendje perfekte , punon gjithqka nrregull , shum i rujtem , battery health 1

  Prizren Sot, 11:50
  289.00 €
 • 8 foto
  Huawei Mate 20 pro
  Cellular phones

  Huawei Mate 20 pro

  Shitet Huawei Mate 20 pro ...128GB.....6GB RAM

  Prizren Sot, 11:07
  320.00 €
 • 0 foto
  Sandisk USB 3.0, 32 GB
  Computer parts

  Sandisk USB 3.0, 32 GB

  Produkti eshte i ri. Çmimet sipas kapaciteteve: 32 GB = 8 Euro 64 GB = 12 Euro 128 GB = 23 Euro

  Prizren Sot, 11:06
  8.00 €
 • 0 foto
  Samsung Micro SD 32 GB
  Mobile phone accessories

  Samsung Micro SD 32 GB

  Produktet jane te reja dhe te testuara. Çmimet sipas kapaciteteve: 32 GB = 9 Euro 64 GB = 17 Euro

  Prizren Sot, 11:05
  9.00 €
 • 0 foto
  Micro SD Sandisk 8GB-16GB-32GB-64GB
  Mobile phone accessories

  Micro SD Sandisk 8GB-16GB-32GB-64GB

  8 GB = 4 Euro 16 GB = 6 Euro 32 GB = 8 Euro 64 GB = 14 Euro 128 GB = 20 Euro

  Prizren Sot, 11:05
  4.00 €
 • 2 foto
  Motherboard MSI h110m me processor i5 6400
  Computer parts

  Motherboard MSI h110m me processor i5 6400

  Edhe processori edhe motherboardi per gaming jane perfekt. Eshte me cooler-in e vet dmth as ni probl

  Prizren Sot, 11:03
  With agreement
 • 3 foto
  Shitet telefoni J8
  Cellular phones

  Shitet telefoni J8

  Samsung Galaxy J8 32gb 4gb ram ngjyre gold shumë i ruajtur. + fotrolla Çmimi 130 euro

  Prizren Sot, 11:03
  130.00 €
 • 0 foto
  Shes numrin e telefonit 049 123 223
  Cellular phones

  Shes numrin e telefonit 049 123 223

  Shes numrin e telefonit te paperdorur 049 123 223

  Prizren Sot, 10:47
  40.00 €
 • 1 foto
  xp spectre 13.3 inch i5 gen 3
  Computers

  xp spectre 13.3 inch i5 gen 3

  xp spectre xt 13.3 inch i5 gen.3 120 ssd intel hd 4000 grafik.. Bateria nuk e mban fare!

  Prizren Sot, 10:18
  180.00 €
 • 2 foto
  Hp i5 gen 3 - 1TB hdd
  Computers

  Hp i5 gen 3 - 1TB hdd

  hp Elitebook i5 gjen 3 500 hdd 14 inch, intel hd 4000

  Prizren Sot, 10:18
  130.00 €
 • 4 foto
  Lenovo IdeaPad 100-15IBY ??
  Computer parts

  Lenovo IdeaPad 100-15IBY ??

  Lenovo IdeaPad 100-15IBY - Procesor - Pentium N3540 shitet vetem për pjesë pllaka, ekrani nuk punoj

  Prizren Sot, 10:17
  55.00 €
 • 6 foto
  Nokia Biznes 6310i
  Cellular phones

  Nokia Biznes 6310i

  Shitet nokia Biznes 6310i ne gjendje tmir shum esht i ardhun nga jash Per info +38343768873

  Prizren Sot, 09:48
  60.00 €
 • 9 foto
  Tablet tab 2
  Cellular phones

  Tablet tab 2

  Shitet tableti samsung tab 2 ne gjendje tmir shum esht edhe me numer sim esht i mir shum per info +3

  Prizren Sot, 09:36
  45.00 €
 • 5 foto
  shes llaptopin lenova 2in1 llaptop/tablet
  Computers

  shes llaptopin lenova 2in1 llaptop/tablet

  Shes llaptopin Lenovo yogo 920 2 in 1 laptop/tablet Fingerprint per hapje Ekran 4K Edhe touchscree

  Prizren Sot, 09:08
  1,000.00 €
 • 6 foto
  Samsung Galaxy S10+ 128GB 8GB Ram pothuaj i ri
  Cellular phones

  Samsung Galaxy S10+ 128GB 8GB Ram pothuaj i ri

  Samsung Galaxy S10+ 128GB 8GB Ram pothuaj i ri Tel : +38349332244

  Prizren Sot, 08:34
  520.00 €
 • 7 foto
  Huawei P40 Pro 256GB 8GB Ram pothuaj i ri
  Cellular phones

  Huawei P40 Pro 256GB 8GB Ram pothuaj i ri

  Huawei P40 Pro 256GB 8GB Ram pothuaj i ri Tel : +38349332244

  Prizren Sot, 08:34
  720.00 €
 • 6 foto
  OnePlus 8 Pro 128GB 8GB Ram pothuaj i ri
  Cellular phones

  OnePlus 8 Pro 128GB 8GB Ram pothuaj i ri

  OnePlus 8 Pro 128GB 8GB Ram pothuaj i ri Tel : +38349332244

  Prizren Sot, 08:34
  790.00 €
 • 1 foto
   --------- Xiaomi Mi Band 2 ---------
  Cellular phones

  --------- Xiaomi Mi Band 2 ---------

  --------- Xiaomi Mi Band 2 --------- Detajet Teknike: Prodhuesi: Xiaomi Bluetooth Version: Bluetoo

  Prizren Sot, 08:12
  15.00 €
 • 0 foto
  urgjend
  Cellular phones

  urgjend

  Shitet samsunge kore viti 2019

  Prizren Sot, 02:54
  45.00 €
 • 0 foto
  Pc
  Computers

  Pc

  Shes kompjuterin esht ne gjendje shum te mir dell munitori siemens 4gb ram punon mir shum as nuk bll

  Prizren Sot, 01:09
  55.00 €
 • 6 foto
  Shiten 3 wifi modem router dhe te gjitha keto
  Computer parts

  Shiten 3 wifi modem router dhe te gjitha keto

  Shiten te gjitha kto qe shifni ne foto me qmim prej 15€ 3 wifi router, modem reserver etjera tjera g

  Prizren Sot, 01:07
  15.00 €
 • 5 foto
  PS4 Slim
  Computers

  PS4 Slim

  PS4 Slimi eshe gati 2 muaj i perdorur vjen me gjithqka(PS4 Slim,PS4 Controller,HDMI Cable,Power Cabl

  Prizren Dje, 23:58
  260.00 €
 • 6 foto
  Pjes PC dhe Laptop ndrrim me gjithqka
  Computer parts

  Pjes PC dhe Laptop ndrrim me gjithqka

  5 copa -Cooler/FAN=5 euro copa 7 copa -Heatsinks=2 euro copa Powersupply=300WAT 10EURO, 350WATT-6p

  Prizren Dje, 23:25
  1.00 €