Garazh
Prishtinë

Garazh në shitje në Prishtinë

category

Price

country

 • 6 foto
  LOKALI 600m2 me QIRA ne EMSHIR te FITORJA
  garage

  LOKALI 600m2 me QIRA ne EMSHIR te FITORJA

  Objekti posedon 600m2 lokale dhe 1300m2 garazha qe mund te mbyllen. Per ma shume info 044958888. Qm

  Prishtinë Sot, 22:01
  10.00 €
 • 2 foto
  SHITET LOKALI 316m2 ne KALABRI te FITORJA.
  garage

  SHITET LOKALI 316m2 ne KALABRI te FITORJA.

  Lokali gjindet ne objektet e fitores dhe ka pamjen ne 3 anet kah rruga. Nje pjese e lokali tash mer

  Prishtinë Sot, 21:59
  2,000.00 €
 • 4 foto
   36 MOTORA ME DERIGJUS PER DYER GARAZHAV,PRODHIM..
  garage

  36 MOTORA ME DERIGJUS PER DYER GARAZHAV,PRODHIM..

  shes 36 motorra per dyer te garazhave automatike me 2 derigjus,jan me zingjir,per dimensione te dyrv

  Prishtinë Sot, 20:12
  With agreement
 • 3 foto
  Shes kontinjeri shum te mir
  garage

  Shes kontinjeri shum te mir

  Shes kontinjerin shum i shfytezuar e ruajtur

  Prishtinë Sot, 18:39
  1,200.00 €
 • 0 foto
  Shes kulmin e garazhave 180euro
  garage

  Shes kulmin e garazhave 180euro

  Shitet kulmi i 2 garazhave 7x7mbuloja me crep te serbise

  Prishtinë Sot, 17:42
  180.00 €
 • 8 foto
  DYER AUTOMATIKE PËR GARAZHA
  garage

  DYER AUTOMATIKE PËR GARAZHA

  #Prodhojm dhe Shesim# *Dyer automatike per garazha me teledirigjues. *Motorra per dyer me krah dhe d

  Prishtinë 2 April 10:10
  With agreement
 • 1 foto
  Garazha për shitje në Qendër
  garage

  Garazha për shitje në Qendër

  Ofrohen për shitje katër (4) hapësira parkimi/garazha në Qendër, rruga Tring Smajli, mbrapa Hotel Si

  Prishtinë 2 April 06:19
  10,000.00 €
 • 2 foto
  Shitet Garazha - 3x5m
  garage

  Shitet Garazha - 3x5m

  Shitet garazha - 3x5m2 ne gjendje shume te mire!

  Prishtinë 1 April 08:38
  450.00 €
 • 2 foto
  Kioska ne shitje
  garage

  Kioska ne shitje

  Shes kiosken, e cila është unikate për nga dizajni. Është në gjendje të rregullt dhe mund të përdore

  Prishtinë 1 April 06:52
  1,500.00 €
 • 10 foto
  AUTOMATIC DOORS
  garage

  AUTOMATIC DOORS

  AUTOMATIC DOORS DYER AUTOMATIKE PER GARAZHA Me një përvojë te gjate kohore ne dizajnin e detajuar te

  Prishtinë 31 March 21:27
  With agreement
 • 3 foto
  depo
  garage

  depo

  depo eshte me konstrukcion te materiali , shtyllat trajt ,kapriatat,mbuloja me llamarin si dhe e mb

  Prishtinë 30 March 12:57
  With agreement
 • 4 foto
  Konteinera ne shitje
  garage

  Konteinera ne shitje

  Shiten konteinerat jane dy copa te adaptuara nder mjet veti te pershtatura per shitore zyre banim d

  Prishtinë 30 March 12:57
  1.00 €
 • 0 foto
  Shes garazhen te \"QAFA\"
  garage

  Shes garazhen te \"QAFA\"

  Shes garazhen te objekti QAFA ne Prishtine afer zyreve te LDK-se. Garazha eshte nen objektet e banim

  Prishtinë 15 March 10:55
  10,000.00 €
 • 3 foto
  Shes Garazh ne lagjen Emshir (Zbritje)
  garage

  Shes Garazh ne lagjen Emshir (Zbritje)

  Shes garazhen ne lagjen emshir apo banesat e arabve Garazha eshte shum e pershtatshme afer shkallve

  Prishtinë 5 March 16:25
  With agreement
 • 3 foto
  Shes Garazh ne lagjen emshir (banesat e arabve)
  garage

  Shes Garazh ne lagjen emshir (banesat e arabve)

  Shes garazhen tek objekti i dyt banesat e arabve apo lagjja emshir Numri i garazhes 10 shum afer h

  Prishtinë 3 March 16:52
  With agreement
 • 3 foto
  Shitet garazha ne lagjen Emshir (banesat e Arabve)
  garage

  Shitet garazha ne lagjen Emshir (banesat e Arabve)

  Shitet garazha ne lagjen emshir apo banesat e arabve Objekti i dyt ne fillim te lagjes ! Shum i pe

  Prishtinë 1 March 13:08
  With agreement
 • 1 foto
  Garazhe me qera
  garage

  Garazhe me qera

  Jap garazhe/vend parkim me qera e cila gjendet ne rrugen Ndue Perlleshi, lagjia e Matit, ndetesa e P

  Prishtinë 29 February 04:27
  25.00 €
 • 0 foto
  Ndërto kabinen tënde me G&G Exclusive!
  garage

  Ndërto kabinen tënde me G&G Exclusive!

  Ndërto kabinen tënde me G&G Exclusive! 📞 044 449 555 📞 044 801 101

  Prishtinë 16 February 10:10
  With agreement
 • 0 foto
  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive
  garage

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive! 📞 044 449 555 📞 044 801 101 Ju mirëpresim!

  Prishtinë 16 February 10:07
  With agreement
 • 2 foto
  Garazhe me qera
  garage

  Garazhe me qera

  Jap garazhe me qera ne Mat, ndertesa e Pozhegu Brothers mrapa Iliria Buildings, cmimi 25euro per mua

  Prishtinë 5 February 16:31
  25.00 €
 • 6 foto
  Ngjyrosje, rinovime etj moleraj..
  garage

  Ngjyrosje, rinovime etj moleraj..

  MOLER profesional , bëjm ngjyrosje te banesav , lokaleve , mureve dhomave, zyre etj, si dhe rinovime

  Prishtinë 23 January 10:21
  With agreement
 • 2 foto
  Pushimore nga druri
  garage

  Pushimore nga druri

  Pushimore druri

  Prishtinë 14 January 10:59
  700.00 €
 • 2 foto
  Kioska
  garage

  Kioska

  Shitet kioska ne gjendje shum te mir per pun kioska esht 3 me 2.5 esht me izolim me istalim te rryme

  Prishtinë 28 December 16:24
  1.00 €
 • 9 foto
  GERMAN TORE e vetmja me prodhime Gjermane
  garage

  GERMAN TORE e vetmja me prodhime Gjermane

  German Tore sjell në Kosovë dyer të prodhuesit Gjerman NOVOFERM. Më shum se 15 vite në tregun e Koso

  Prishtinë 19 December 13:57
  With agreement
 • 10 foto
  DYER GJERMANE NOVOFERM 044 163 337
  garage

  DYER GJERMANE NOVOFERM 044 163 337

  NTP\"GERMAN TORE\" Ofron dyer për garazha të prodhimit Gjermanë NOVOFERM.Tek ne mund të gjeni panel

  Prishtinë 19 December 13:56
  With agreement
 • 11 foto
  Dyer Pë Garazha \"GERMAN TORE\" 044 163 337
  garage

  Dyer Pë Garazha \"GERMAN TORE\" 044 163 337

  NTP\"GERMAN TORE\" Ofron dyer për garazha të prodhimit Gjermanë NOVOFERM.Tek ne mund të gjeni panell

  Prishtinë 19 December 13:55
  With agreement
 • 11 foto
  Dyer Pë Garazha "GERMAN TORE" 044 163 337
  garage

  Dyer Pë Garazha "GERMAN TORE" 044 163 337

  NTP"GERMAN TORE" Ofron dyer për garazha të prodhimit Gjermanë NOVOFERM.Tek ne mund të gjeni panell m

  Prishtinë 19 December 13:52
  With agreement
 • 9 foto
  GERMAN TORE e vetmja me prodhime Gjermane
  garage

  GERMAN TORE e vetmja me prodhime Gjermane

  NTP"GERMAN TORE" Ofron dyer për garazha të prodhimit Gjermanë NOVOFERM.Tek ne mund të gjeni panell m

  Prishtinë 19 December 13:52
  With agreement
 • 8 foto
  Dyer Për Garazha \"NOVOFERM\" 044 163 337
  garage

  Dyer Për Garazha \"NOVOFERM\" 044 163 337

  NTP\"GERMAN TORE\" Ofron dyer për garazha të prodhimit Gjermanë NOVOFERM.Tek ne mund të gjeni panell

  Prishtinë 19 December 13:52
  With agreement
 • 9 foto
  GERMAN TORE DYER GJERMANE \'VIBER 044 163 337\'
  garage

  GERMAN TORE DYER GJERMANE \'VIBER 044 163 337\'

  NTP\"GERMAN TORE\" Ofron dyer për garazha të prodhimit Gjermanë NOVOFERM.Tek ne mund të gjeni panel

  Prishtinë 19 December 13:51
  With agreement
 • 11 foto
  DYER PER GARAZHA GERMAN TORE 044 163 337
  garage

  DYER PER GARAZHA GERMAN TORE 044 163 337

  NTP\"GERMAN TORE\" Ofron dyer për garazha të prodhimit Gjermanë NOVOFERM.Tek ne mund të gjeni panel

  Prishtinë 19 December 13:50
  With agreement
 • 1 foto
  Shtepiza shitet
  garage

  Shtepiza shitet

  Shitet shtepiza nga druri me dimensione afersisht 2.5 x 4 .

  Prishtinë 3 December 18:42
  690.00 €
 • 12 foto
  DYER PER GARAZHA - PAISJE AUTOMATIKE
  garage

  DYER PER GARAZHA - PAISJE AUTOMATIKE

  Dyer automatike për Garazha, Dyer me Senzor, Bariera Motora për dyer rrëshqitse NTP\"GLOBBUS\" Me ku

  Prishtinë 2 December 13:06
  With agreement
 • 1 foto
  Oferte falas.
  garage

  Oferte falas.

  ASISTENCA DHE FINANCIMI I PROJEKTEVE TUAJ N IN 48 A po kërkoni për një kredi parash për të realizua

  Prishtinë 30 November 07:54
  800,000.00 €
 • 0 foto
  Shiten 3 parkinga
  garage

  Shiten 3 parkinga

  shiten tre parkinga te ngjitur mes veti jan me fleta poseduese !

  Prishtinë 21 October 10:15
  With agreement
 • 4 foto
  Kontinjer
  garage

  Kontinjer

  Shitet kontinjeri i banimit Ne Gjendje perfekte dimenzione 6.20 me 2.50 qmimi me marrveshje Viber +3

  Prishtinë 1 October 00:20
  With agreement
 • 0 foto
  Garazha ne shitje
  garage

  Garazha ne shitje

  Ofrohen për shitje katër (4) hapësira parkimi/garazha në Qendër, rruga Bajram Kelmendi. Qasje e leh

  Prishtinë 29 September 21:26
  8,000.00 €
 • 1 foto
  pushimore
  garage

  pushimore

  shes pushimoren punim dore e mir tri vie e perdorur

  Prishtinë 24 September 14:49
  300.00 €
 • 1 foto
  Shitet dera per garazh
  garage

  Shitet dera per garazh

  Shitet dera per garazhes prodhim Slloven dimenzioni 230cm lartesi me 250cm gjersia. Tel. 049188526

  Prishtinë 24 September 11:20
  270.00 €
 • 7 foto
  SHTET KIOSKA 4 X 4 ( 16 m2 )
  garage

  SHTET KIOSKA 4 X 4 ( 16 m2 )

  SHITET KIOSKA 4 X 4 ( 16 m2 ) DHE LARTËSI 3 METRA . KIOSKA ËSHTË TËRËSISHT E HEKURIT DHE E PA PËR

  Prishtinë 22 September 10:39
  3,000.00 €
 • 4 foto
  Dyer per garazh gjeresia 5.50 metra
  garage

  Dyer per garazh gjeresia 5.50 metra

  Shiten dyer garazhe me dimension 2.75 X 2.15 pjesa tjeter (2.75 X 2.15 )eshte fikse.

  Prishtinë 21 September 17:17
  360.00 €
 • 0 foto
  Jap garazhda dhe depo me qera
  garage

  Jap garazhda dhe depo me qera

  Jap garazhda dhe depo garazhdat jan me dyer automatike per me shum info kontaktoni ne nr e tel 04558

  Prishtinë 18 September 02:47
  With agreement
 • 1 foto
  Shitet rezervari ujit 2000 litra
  garage

  Shitet rezervari ujit 2000 litra

  Shitet rezervari ujit 2000 litra

  Prishtinë 14 September 09:37
  150.00 €
 • 0 foto
  Garazha
  garage

  Garazha

  Shiten dy garazha Gjinden ne bregun e dillit

  Prishtinë 9 September 19:54
  With agreement
 • 0 foto
  Garazhe
  garage

  Garazhe

  Leshohe garazha me, lagja e spitalit ndertesa ,,Vellezrit Asllani” afer Shkolles ,,Pavaresia””

  Prishtinë 9 September 17:53
  35.00 €
 • 3 foto
  konteinere
  garage

  konteinere

  shitet konteinera me dimension 3.3x2.6 dhe lartesi 2.4 eshte e pershtatshme per zyre dhe manim eshte

  Prishtinë 8 September 09:13
  600.00 €
 • 0 foto
  LOKAL ME QERA NE PRISHTINE
  garage

  LOKAL ME QERA NE PRISHTINE

  Leshoj lokalin me qera 45 m2, ne rrugen Isa Kastrati, rruges per ne Matiqan afer pompes Shell, Na k

  Prishtinë 8 September 01:40
  With agreement
 • 1 foto
  Dere garazhe
  garage

  Dere garazhe

  Derë garazhe Dimensionet: 2.40 gjërësi 2.10 lartësi e punuar nga metali siç shihet në foto Kontaktim

  Prishtinë 7 September 11:51
  90.00 €
 • 4 foto
  Shes 2 baraka montuese\n\n
  garage

  Shes 2 baraka montuese\n\n

  Shes 2 baraka montuese. Njana ësht 3.10*5.30 =16.43 metra katror. Tjetra ësht 3.10*4.10 =12.71 metra

  Prishtinë 4 September 11:10
  600.00 €
 • 3 foto
  Shes 2 baraka montuese
  garage

  Shes 2 baraka montuese

  Shes 2 baraka montuese. Njana ësht 3.10*5.30 =16.43 metra katror. Tjetra ësht 3.10*4.10 =12.71 metra

  Prishtinë 3 September 18:58
  600.00 €