Garazh
Kosovë

Garazh në shitje në Kosovë

 • 6 foto
  LOKALI 600m2 me QIRA ne EMSHIR te FITORJA
  garage

  LOKALI 600m2 me QIRA ne EMSHIR te FITORJA

  Objekti posedon 600m2 lokale dhe 1300m2 garazha qe mund te mbyllen. Per ma shume info 044958888. Qm

  Prishtinë Sot, 17:50
  10.00 €
 • 2 foto
  SHITET LOKALI 316m2 ne KALABRI te FITORJA.
  garage

  SHITET LOKALI 316m2 ne KALABRI te FITORJA.

  Lokali gjindet ne objektet e fitores dhe ka pamjen ne 3 anet kah rruga. Nje pjese e lokali tash mer

  Prishtinë Sot, 17:46
  2,000.00 €
 • 6 foto
  Trafik fast food ne gjendje shum te mir tip top
  garage

  Trafik fast food ne gjendje shum te mir tip top

  Trafik ne gjendje shum te mir Shum pak e perdorur Thuaj e re Rrym Uj Alarm Ndriqim E izoluar me sti

  Shtime Sot, 16:12
  With agreement
 • 0 foto
  shes tenda
  garage

  shes tenda

  shes tenda shatora me dimenzione te ndryshme kemi 5 x 8 dhe 6 x 12 me materjal pvc te ardhura nga gj

  Vushtrri Sot, 09:36
  With agreement
 • 4 foto
   36 MOTORA ME DERIGJUS PER DYER GARAZHAV,PRODHIM..
  garage

  36 MOTORA ME DERIGJUS PER DYER GARAZHAV,PRODHIM..

  shes 36 motorra per dyer te garazhave automatike me 2 derigjus,jan me zingjir,per dimensione te dyrv

  Prishtinë Sot, 08:57
  With agreement
 • 1 foto
  Garazhe me qera
  garage

  Garazhe me qera

  Jap garazhe/vend parkim me qera e cila gjendet ne rrugen Ndue Perlleshi, lagjia e Matit, ndetesa e P

  Prishtinë Sot, 04:34
  25.00 €
 • 2 foto
  Trafik urgjent
  garage

  Trafik urgjent

  Trafika esht ne gjenfje te rregullt

  Pejë Sot, 01:42
  400.00 €
 • 3 foto
  depo
  garage

  depo

  depo eshte me konstrukcion te materiali , shtyllat trajt ,kapriatat,mbuloja me llamarin si dhe e mb

  Prishtinë Dje, 20:13
  With agreement
 • 4 foto
  Konteinera ne shitje
  garage

  Konteinera ne shitje

  Shiten konteinerat jane dy copa te adaptuara nder mjet veti te pershtatura per shitore zyre banim d

  Prishtinë Dje, 20:13
  1.00 €
 • 1 foto
  Garazha për shitje në Qendër
  garage

  Garazha për shitje në Qendër

  Ofrohen për shitje katër (4) hapësira parkimi/garazha në Qendër, rruga Tring Smajli, mbrapa Hotel Si

  Prishtinë Dje, 12:29
  10,000.00 €
 • 2 foto
  Shitet Garazha - 3x5m
  garage

  Shitet Garazha - 3x5m

  Shitet garazha - 3x5m2 ne gjendje shume te mire!

  Prishtinë Dje, 07:38
  450.00 €
 • 2 foto
  Kioska ne shitje
  garage

  Kioska ne shitje

  Shes kiosken, e cila është unikate për nga dizajni. Është në gjendje të rregullt dhe mund të përdore

  Prishtinë Dje, 05:53
  1,500.00 €
 • 10 foto
  AUTOMATIC DOORS
  garage

  AUTOMATIC DOORS

  AUTOMATIC DOORS DYER AUTOMATIKE PER GARAZHA Me një përvojë te gjate kohore ne dizajnin e detajuar te

  Prishtinë 21 February 20:28
  With agreement
 • 0 foto
  Garazh
  garage

  Garazh

  Shitet garazha 40m2 Rruga xhemail mustafa Mu ner kaffen il soncio Ka mundesi me muros me Mbyll e

  Fushë Kosovë 21 February 10:44
  230.00 €
 • 0 foto
  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive!
  garage

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive!

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive! 📞 044 449 555 📞 044 801 101 Ju mirëpresim!

  Podujevë 21 February 09:32
  With agreement
 • 0 foto
  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive!
  garage

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive!

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive! 📞 044 449 555 📞 044 801 101 Ju mirëpresim!

  Gjilan 21 February 09:31
  With agreement
 • 3 foto
  Shitet GARAZHA te Kompleksi FITORJA
  garage

  Shitet GARAZHA te Kompleksi FITORJA

  Shitet GARAZHA te Kompleksi FITORJA GARAZHA eshte e gatshme dhe mund te perdoren menjeher dhe gjen

  Gjilan 21 February 09:17
  With agreement
 • 0 foto
  Ndërto kabinen tënde me G&G Exclusive!
  garage

  Ndërto kabinen tënde me G&G Exclusive!

  Ndërto kabinen tënde me G&G Exclusive! 📞 044 449 555 📞 044 801 101

  Prishtinë 16 February 10:10
  With agreement
 • 0 foto
  Ndërto kabinen tënde me G&G Exclusive!
  garage

  Ndërto kabinen tënde me G&G Exclusive!

  Ndërto kabinen tënde me G&G Exclusive! 📞 044 449 555 📞 044 801 101

  Gjakovë 16 February 10:10
  With agreement
 • 0 foto
  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive!
  garage

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive!

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive! 📞 044 449 555 📞 044 801 101 Ju mirëpresim!

  Dragash 16 February 10:09
  With agreement
 • 0 foto
  Ndërto kabinen tënde me G&G Exclusive!
  garage

  Ndërto kabinen tënde me G&G Exclusive!

  Ndërto kabinen tënde me G&G Exclusive! 📞 044 449 555 📞 044 801 101

  Pejë 16 February 10:09
  With agreement
 • 0 foto
  Ndërto kabinen tënde me G&G Exclusive!
  garage

  Ndërto kabinen tënde me G&G Exclusive!

  Ndërto kabinen tënde me G&G Exclusive! 📞 044 449 555 📞 044 801 101

  Prizren 16 February 10:09
  With agreement
 • 0 foto
  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive!
  garage

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive!

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive! 📞 044 449 555 📞 044 801 101 Ju mirëpresim!

  Ferizaj 16 February 10:08
  With agreement
 • 0 foto
  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive
  garage

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive! 📞 044 449 555 📞 044 801 101 Ju mirëpresim!

  Prishtinë 16 February 10:07
  With agreement
 • 0 foto
  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive
  garage

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive! 📞 044 449 555 📞 044 801 101 Ju mirëpresim!

  Prizren 16 February 10:07
  With agreement
 • 0 foto
  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive!
  garage

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive!

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive! 📞 044 449 555 📞 044 801 101 Ju mirëpresim!

  Gjakovë 16 February 10:07
  With agreement
 • 0 foto
  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive!
  garage

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive!

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive! 📞 044 449 555 📞 044 801 101 Ju mirëpresim!

  Vushtrri 16 February 10:07
  With agreement
 • 0 foto
  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive!
  garage

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive!

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive! 📞 044 449 555 📞 044 801 101 Ju mirëpresim!

  Klinë 16 February 10:06
  With agreement
 • 1 foto
  Konstruksion metalik
  garage

  Konstruksion metalik

  Dimenzonet 10x15

  Ferizaj 15 February 12:57
  With agreement
 • 3 foto
  Shes Trafike
  garage

  Shes Trafike

  Shes Trafike

  Mitrovicë 13 February 17:08
  With agreement
 • 2 foto
  Garazhe me qera
  garage

  Garazhe me qera

  Jap garazhe me qera ne Mat, ndertesa e Pozhegu Brothers mrapa Iliria Buildings, cmimi 25euro per mua

  Prishtinë 5 February 16:31
  25.00 €
 • 2 foto
  Shitet Garazha me podrum perball Abit te Ri
  garage

  Shitet Garazha me podrum perball Abit te Ri

  Shitet garazha me podrum garazha asht nr 42 kurse bashk me garazhen asht edhe podrumi nr 28 shiten b

  Prizren 2 February 11:03
  With agreement
 • 0 foto
  objekt
  garage

  objekt

  6-4.5 m

  Ferizaj 1 February 20:55
  1,700.00 €
 • 3 foto
  Kondinjer zyr
  garage

  Kondinjer zyr

  Shum i mir

  Suharekë 25 January 20:21
  1,950.00 €
 • 6 foto
  Ngjyrosje, rinovime etj moleraj..
  garage

  Ngjyrosje, rinovime etj moleraj..

  MOLER profesional , bëjm ngjyrosje te banesav , lokaleve , mureve dhomave, zyre etj, si dhe rinovime

  Prishtinë 23 January 10:21
  With agreement
 • 2 foto
  kontinjer garazh depo
  garage

  kontinjer garazh depo

  kontinjer garazh depo dimensionet e mrenshme 250 gjonsi 260 nalsi 740 gjatsi veturen pa problem e pa

  Mitrovicë 21 January 13:15
  3,200.00 €
 • 1 foto
  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.
  garage

  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.

  БЫСТРОЕ, НАДЕЖНОЕ И ОЧЕНЬ ИНТЕРЕСНОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ КРЕДИТА. Доброе утро. Вам срочно нужны деньги или

  Junik 19 January 11:01
  100.00 €
 • 3 foto
  konteiner Larus bej ndrrim me naj kerr ose kombi.
  garage

  konteiner Larus bej ndrrim me naj kerr ose kombi.

  Shitet konteineri Container urgjent, i blem prei KFORIT me Klim izolim Podin dritaret si me kan te

  Fushë Kosovë 17 January 13:40
  2,950.00 €
 • 1 foto
  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.
  garage

  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.

  Καλημέρα. Χρειάζεστε επειγόντως χρήματα ή χρηματοδότηση. Λοιπόν, είμαι ένα άτομο και δίνω δάνεια ό

  Viti 16 January 12:32
  100.00 €
 • 2 foto
  Pushimore nga druri
  garage

  Pushimore nga druri

  Pushimore druri

  Prishtinë 14 January 10:59
  700.00 €
 • 2 foto
  Kioska
  garage

  Kioska

  Shitet kioska ne gjendje shum te mir per pun kioska esht 3 me 2.5 esht me izolim me istalim te rryme

  Prishtinë 28 December 16:24
  1.00 €
 • 11 foto
  Kontainer COGIM 20ft. Banimi, Zyre, Magazine...
  garage

  Kontainer COGIM 20ft. Banimi, Zyre, Magazine...

  Kemi Kontainera te shume llojshem, Zyre, Banimi, Living/Office, Toailet(WC), Magazin, Rezervar te Nd

  Ferizaj 26 December 13:14
  With agreement
 • 0 foto
  Ilaq per hemoroide
  garage

  Ilaq per hemoroide

  Shitet ilaqi per sherimin e hemoroideve 100% i sigurt Perdoret per femra dhe meshkuj pa asnje efekt

  Ferizaj 20 December 12:09
  With agreement
 • 11 foto
  DYER GJERMANE ME 10 VITE GARANCION 044 163 337
  garage

  DYER GJERMANE ME 10 VITE GARANCION 044 163 337

  NTP\"GERMAN TORE\" Ofron dyer për garazha të prodhimit Gjermanë NOVOFERM.Tek ne mund të gjeni panel

  Gjilan 19 December 13:58
  With agreement
 • 9 foto
  GERMAN TORE e vetmja me prodhime Gjermane
  garage

  GERMAN TORE e vetmja me prodhime Gjermane

  German Tore sjell në Kosovë dyer të prodhuesit Gjerman NOVOFERM. Më shum se 15 vite në tregun e Koso

  Prishtinë 19 December 13:57
  With agreement
 • 9 foto
  German Tore HAP SALLONIN në Klinë 044 163 337
  garage

  German Tore HAP SALLONIN në Klinë 044 163 337

  German Tore sjell në Kosovë dyer të prodhuesit Gjerman NOVOFERM. Më shum se 15 vite në tregun e Kos

  Gjakovë 19 December 13:57
  With agreement
 • 11 foto
  GERMAN TORE DYER PER GARAZHA NOVOFERM
  garage

  GERMAN TORE DYER PER GARAZHA NOVOFERM

  NTP\"GERMAN TORE\" Ofron dyer për garazha të prodhimit Gjermanë NOVOFERM.Tek ne mund të gjeni panel

  Gjakovë 19 December 13:57
  With agreement
 • 8 foto
  German Tore HAP SALLONIN në Klinë 044 163 337
  garage

  German Tore HAP SALLONIN në Klinë 044 163 337

  Të nderuar klientë. Së Shpejti hapet salloni i shitjes së dyerëve për garazha në Klinë. Magjistralia

  Klinë 19 December 13:57
  With agreement
 • 3 foto
  German Tore HAP SALLONIN në Klinë 044 163 337
  garage

  German Tore HAP SALLONIN në Klinë 044 163 337

  German Tore sjell në Kosovë dyer të prodhuesit Gjerman NOVOFERM. Më shum se 15 vite në tregun e Koso

  Deqan 19 December 13:57
  With agreement
 • 10 foto
  DYER GJERMANE NOVOFERM 044 163 337
  garage

  DYER GJERMANE NOVOFERM 044 163 337

  NTP\"GERMAN TORE\" Ofron dyer për garazha të prodhimit Gjermanë NOVOFERM.Tek ne mund të gjeni panel

  Prishtinë 19 December 13:56
  With agreement