Garazh në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 4 foto
  Shes 2 baraka montuese\n\n
  garage

  Shes 2 baraka montuese\n\n

  Shes 2 baraka montuese. Njana ësht 3.10*5.30 =16.43 metra katror. Tjetra ësht 3.10*4.10 =12.71 metra

  Prishtinë 4 September 11:10
  600.00 €
 • 3 foto
  Shes 2 baraka montuese
  garage

  Shes 2 baraka montuese

  Shes 2 baraka montuese. Njana ësht 3.10*5.30 =16.43 metra katror. Tjetra ësht 3.10*4.10 =12.71 metra

  Prishtinë 3 September 18:58
  600.00 €
 • 0 foto
  SHITET GARAZH 33M²
  garage

  SHITET GARAZH 33M²

  Rr.Petro Nini Luarasi 33 Metra ² Hapesire per 2 makina Qepen me pult komandimi Ambienti i veshur me

  Tiranë 3 September 13:59
  26,000.00 €
 • 0 foto
  Shitet parkingu ne bodrum te baneses
  garage

  Shitet parkingu ne bodrum te baneses

  Parkingu, gjendet nen ndertese, dyert e nderteses jane elektronike, cmimi sipas marreveshjes

  Ferizaj 3 September 13:38
  With agreement
 • 2 foto
  Shitet Garazh ne Vollga
  garage

  Shitet Garazh ne Vollga

  Shitet garazhi perball pasticeri \"Cialda\" ndodhet ne katin 0 eshte 27.3m2 dhe eshte 3.5m i larte d

  Durrës 2 September 19:29
  18,000.00 €
 • 7 foto
  Shitet dyqani ose jepet me qera.
  garage

  Shitet dyqani ose jepet me qera.

  Dyqani shitet ose jepet me qera, ndodhet perball shkolles industriale, i vendosur brenda ne lagje, i

  Fier 31 August 19:00
  45,000.00 €
 • 9 foto
  Lokale ne shitje Peje
  garage

  Lokale ne shitje Peje

  Agjencioni për patundshmëri -” KRONI” ju ofron dyqane ne shitje në Pejë te cilat gjenden ne

  Pejë 30 August 09:46
  With agreement
 • 1 foto
  Shitet rezervari ujit
  garage

  Shitet rezervari ujit

  Shitet rezervari ujit

  Prishtinë 29 August 22:54
  200.00 €
 • 0 foto
  Shitet Baraka
  garage

  Shitet Baraka

  Shitet baraka 50 metra katrore, baraka posedon sistemin e rrymes, izolimit si dhe mund te qmontohet

  Gjilan 29 August 10:35
  3,500.00 €
 • 1 foto
  Shes garazhen
  garage

  Shes garazhen

  Shes garazhen sipas marveshjes. Nr Tel : 045955374 Viber +38345955374

  Prishtinë 29 August 00:50
  With agreement
 • 0 foto
  Shitenen dyer dhe dritare
  garage

  Shitenen dyer dhe dritare

  Shiten dy dyer dhe dy dritare te drurit me qmim te ulet Jan shum te mira viber +38344509073

  Podujevë 27 August 20:54
  With agreement
 • 0 foto
  SUPER OKAZION,SHITEN GARAZHE TEK ''UNAZA E RE''
  garage

  SUPER OKAZION,SHITEN GARAZHE TEK ''UNAZA E RE''

  SUPER OKAZION,SHITEN GARAZHE ne nje nga zonat me te kerkuara ne TIRANE,tek UNAZA E RE. Garazhet ndod

  Tiranë 27 August 15:11
  46,000.00 €
 • 3 foto
  Shitet Garazhd ne Kt-1, Pallatit te ri 24 katesh.
  garage

  Shitet Garazhd ne Kt-1, Pallatit te ri 24 katesh.

  Shes nje GARAZHD, ne katin -1, te pallatit 24 katesh GODINEN POLIFUNKSIONALE “GARDEN BUILDING” q

  Tiranë 26 August 14:30
  22,000.00 €
 • 0 foto
  Shitet, Garazh, Bllok, Tiranë.
  garage

  Shitet, Garazh, Bllok, Tiranë.

  Shitet garazh në zonen e Bllokut • Parkingu ka sipërfaqe totale prej 56 m2 • Hapësirë e bollshme

  Tiranë 26 August 11:37
  60,000.00 €
 • 0 foto
  Shitet magazine/parking ne Fresk!
  garage

  Shitet magazine/parking ne Fresk!

  Shitet magazine tek rruga Muhamed Deliu ne zonen e Freskut. Magazina ka siperfaqe prej 150 m2 dhe nd

  Tiranë 26 August 11:20
  45,000.00 €
 • 5 foto
  Garzh me qera
  garage

  Garzh me qera

  110m2 n hymje te gakoves Qmimi me marrveshje

  Gjakovë 25 August 21:52
  With agreement
 • 1 foto
  Verand druri
  garage

  Verand druri

  Verand druri

  Prizren 25 August 16:18
  650.00 €
 • 1 foto
  Dopio garazh te Vizion Plusi ?????
  garage

  Dopio garazh te Vizion Plusi ?????

  Shitet dopio garazh te vizion plusi garazhi i mbyllur me qepen shitet per 21.000€

  Tiranë 24 August 23:56
  21,000.00 €
 • 0 foto
  QEREMINE
  garage

  QEREMINE

  2000 copa , 20 cent 1

  Pejë 24 August 18:08
  With agreement
 • 0 foto
  FREE BUSINESS MAGIC SPELLS +27839620753
  garage

  FREE BUSINESS MAGIC SPELLS +27839620753

  LOST LOVE SPELLS HEALER,LGBT SPELLS +27839620753 POWERFUL LOVE SPELLS,INTERNATIONAL LOST LOVER HEALE

  Deqan 24 August 12:34
  200.00 €
 • 0 foto
  U SHIT KONSTRUKTI
  garage

  U SHIT KONSTRUKTI

  U SHIT KONSTRUKTI

  Prishtinë 24 August 10:45
  With agreement
 • 4 foto
  Paisje resoranti
  garage

  Paisje resoranti

  Shiten 20komplete tavolina +karige druri cilsore te reja +kondicioneri 64 per 150 meter katror ftoje

  Vlorë 24 August 08:59
  1.00 €
 • 5 foto
  Lokali ne ahitje
  garage

  Lokali ne ahitje

  Shitet lokali ne fushe kosove te rrethi per me shume info me kontaktoni ne nr te telefonit +38344943

  Fushë Kosovë 23 August 22:31
  With agreement
 • 2 foto
  Ambjent Komercial per shitje
  garage

  Ambjent Komercial per shitje

  Ambjent per shitje ne rrugen Frederik Shiroka, prane Bar Oslo. Ambjenti ndodhet ne nje zone te mire

  Tiranë 23 August 10:38
  170,000.00 €
 • 0 foto
  Tavolin per ambjente jasht
  garage

  Tavolin per ambjente jasht

  Tavolin plus dy stola me hark shum tbukur tveqant te ber me gur bashk me jastek 250 milek

  Shkodër 22 August 19:23
  250.00 Lek
 • 2 foto
  llokali
  garage

  llokali

  Jepet lokali me qita 67m katro lagjaj spitalit rruga muharrem qami

  Prishtinë 22 August 15:38
  With agreement
 • 0 foto
  Dhome frigoferike
  garage

  Dhome frigoferike

  Dhome frigoferike ne gjendje pune 3.60x2.10 dhe 2.24 lartesi

  Lushnjë 22 August 14:22
  1,350.00 €
 • 1 foto
  Shitet Garazhd ne Vollga
  garage

  Shitet Garazhd ne Vollga

  Shitet garazhdi perball pasticeri \"Cialda\",ndodhet ne katin 0 jo nen toke,ka energji elektrike dhe

  Durrës 21 August 20:30
  18,000.00 €
 • 1 foto
  SHITET GARAZHDA NE MAHALLE TE MUHAGJERVE
  garage

  SHITET GARAZHDA NE MAHALLE TE MUHAGJERVE

  Shitet Garazhda ne Mahalle te Muhaxherve Per me shume info +383 44 69 80 30 dhe 049 46 62 30

  Prishtinë 21 August 16:02
  8,500.00 €
 • 1 foto
  Konstruksion metalik
  garage

  Konstruksion metalik

  Dimenzonet 10x15

  Ferizaj 21 August 15:18
  With agreement
 • 0 foto
  Garazhë me fletë poseduese
  garage

  Garazhë me fletë poseduese

  Shitet garazha ne Fushë Kosovë në bllokun Tregtia A21 me siperfaqe 13m2, me flete poseduese. Garazha

  Fushë Kosovë 21 August 09:59
  4,500.00 €
 • 1 foto
  SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN LONI DHAMO, LUSHN
  garage

  SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN LONI DHAMO, LUSHN

  Shitet ambient biznesi në lagjen Loni Dhamo, Lushnje. Dyqani ndodhet pranë shkollës Kongresi i Lushn

  Lushnjë 20 August 09:51
  40,000.00 €
 • 5 foto
  SHITET BODRUM NË LAGJEN KONGRESI LUSHNJES, LUSHNJE
  garage

  SHITET BODRUM NË LAGJEN KONGRESI LUSHNJES, LUSHNJE

  Shitet bodrum me sipërfaqe 472.5m². Ambienti mund të përdoret si lokal magazinë etj. Ka dalje në rru

  Lushnjë 19 August 16:16
  185,000.00 €
 • 6 foto
  Der garazhdi
  garage

  Der garazhdi

  Prodhim gjerman 1 muj I perdoren në gjendje te rregullt masat 2.60cm 2.22cm

  Prizren 19 August 11:31
  850.00 €
 • 0 foto
  Shitet dera e garazhes
  garage

  Shitet dera e garazhes

  Dimenzionet jan 2.32 × 2.20

  Skënderaj 18 August 12:02
  180.00 €
 • 4 foto
  Kontinjer
  garage

  Kontinjer

  Shitet Kontinjeri i banimit Ne Gjendje Perfekte Me klime rryme etj dimenzione 6.20 me 2.50 qmimi Me

  Prishtinë 18 August 01:39
  With agreement
 • 2 foto
  Shes garazh
  garage

  Shes garazh

  Shes nje garazh ne qender te Lushnjes poshte bar Orkidea.garazhi eshte i shtruar me pllaka.suvatuar.

  Lushnjë 17 August 18:47
  With agreement
 • 10 foto
  dyre garazhda
  garage

  dyre garazhda

  GERMAN DOORS ME LOKALET TONA FUSH KOSOV +37744369240-+37744977895

  Prishtinë 16 August 17:44
  1.00 €
 • 6 foto
  SHITET BODRUM NË LAGJEN KONGRESI LUSHNJES, LUSHNJE
  garage

  SHITET BODRUM NË LAGJEN KONGRESI LUSHNJES, LUSHNJE

  Shitet bodrum me sipërfaqe 472.5m². Ambienti mund të përdoret si lokal magazinë etj. Ka dalje në rru

  Lushnjë 15 August 22:51
  185,000.00 €
 • 2 foto
  Shtepi druri per biznes
  garage

  Shtepi druri per biznes

  Shitet shtepiz druri per biznes ,perdoret per dyqan.e re .permasat 2•3

  Durrës 15 August 09:30
  200,000.00 Lek
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju
  garage

  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju

  Ofertë e shpejtë dhe e besueshme e huasë për realizimin e ëndrrave tuaja Këtu është një mundësi e s

  Lipjan 15 August 00:23
  30,000.00 €
 • 0 foto
  Tirane
  garage

  Tirane

  Jepet nje Ambjet me sip,180m2 dhe lartsi 4m e 15 m,te kryqzimi I Rr,Siri,Kodra,me krahun e Dispancer

  Tiranë 14 August 22:49
  With agreement
 • 3 foto
  Shitet Objekt Komercial Pedonale?
  garage

  Shitet Objekt Komercial Pedonale?

  Listim i ri Shitet Objekt Komercial? Ndodhet ne L.Parruce Shkoder 1 wc Per Cmimin mund

  Shkodër 14 August 18:48
  1.00 €
 • 0 foto
  SHITET BODRUM TE KOMUNA PARISIT ME SUPER CMIME!!
  garage

  SHITET BODRUM TE KOMUNA PARISIT ME SUPER CMIME!!

  Bodrumi ndodhet afer lulishtes te Komuna e Parisit. Ka nje siperfaqe 252/m2 me 400 Euro/m2 dhe me nj

  Tiranë 14 August 15:32
  100,800.00 €
 • 1 foto
  Garazhe me qera
  garage

  Garazhe me qera

  Jap garazhe/vend parkim me qera e cila gjendet ne rrugen Ndue Perlleshi, lagjia e Matit, ndetesa e P

  Prishtinë 14 August 11:25
  25.00 €
 • 0 foto
  Shiten garazhat (parking) ne kompleksin Riera z6,7
  garage

  Shiten garazhat (parking) ne kompleksin Riera z6,7

  Shiten garazhat (parking) ne kompleksin Riera Lesna ne lagjen emshir objekti Z6 dhe Z7.

  Prishtinë 13 August 23:05
  1.00 €
 • 0 foto
  Oferta/whatsapp: 0022997351844
  garage

  Oferta/whatsapp: 0022997351844

  Ofertë shumë e veçantë kredie posaçërisht brenda 48 orëve: whatsapp: 0022997351844 Pershendetje te

  Podujevë 12 August 18:52
  1,458.00 €
 • 6 foto
  SHITET BODRUM, RRUGA SHËTITORJA E STADIUMIT \"LAGJA
  garage

  SHITET BODRUM, RRUGA SHËTITORJA E STADIUMIT \"LAGJA

  Bodrumi është në një zonë të përshtatshme dhe të pëlqyeshme ku mund të shfrytëzohet për shumë aktivi

  Lushnjë 12 August 15:15
  240,000.00 €
 • 7 foto
  SHITET BODRUM, RRUGA SHËTITORJA E STADIUMIT "LAGJA XHEVDET NEPRAVISHTA" LUSHNJE
  garage

  SHITET BODRUM, RRUGA SHËTITORJA E STADIUMIT "LAGJA XHEVDET NEPRAVISHTA" LUSHNJE

  Bodrumi është në një zonë të përshtatshme dhe të pëlqyeshme ku mund të shfrytëzohet për shumë aktivi

  Lushnjë 12 August 15:07
  240,000.00 €
 • 11 foto
  Garazhë
  garage

  Garazhë

  Garazhë komplet e montuar fabrikisht,e kompletuar me dyer dhe dritare, e izoluar dhe e fasaduar,e t

  Deqan 12 August 13:03
  4,000.00 €