Garazh në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 3 foto
  Shitet objekti autolarje
  garage

  Shitet objekti autolarje

  Sheshe obkeltin i gatshem per autolarje i ri qe 1 vit i maruar nga konstruksioni i metalit me dimenz

  Fushë Kosovë 21 October 10:10
  2,900.00 €
 • 4 foto
  Ipet lokali me qera
  garage

  Ipet lokali me qera

  Lokali me Garazhde 100m2 permban edhe nje depo permbrapa, objekti gjendet ne rrugen e Varoshit, sak

  Ferizaj 21 October 08:11
  With agreement
 • 3 foto
  Shitet magazina nderrohet me makine agrotiko + lek
  garage

  Shitet magazina nderrohet me makine agrotiko + lek

  Shitet magazina ose nderrohet me makine foristrade me karroceri + lek .Objekti eshte i pershtatshe

  Tiranë 18 October 18:07
  42,000.00 €
 • 2 foto
  Trafik
  garage

  Trafik

  Shitet trafika 2x3 me rrym te montuar e izoluar etj

  Ferizaj 17 October 16:48
  1.00 €
 • 0 foto
  Garazhe ne shithe
  garage

  Garazhe ne shithe

  Shiten garazhde te pajisura me certifikate pronesie, hapesira totale eshte prej 70m2 .

  Durrës 17 October 08:49
  With agreement
 • 0 foto
  Shitet Baraka
  garage

  Shitet Baraka

  Shitet baraka 50 metra katrore, baraka posedon sistemin e rrymes, izolimit si dhe mund te qmontohet

  Gjilan 10 October 12:07
  3,500.00 €
 • 3 foto
   Shitet Trafika 10 * 5 metra
  garage

  Shitet Trafika 10 * 5 metra

  Shitet Trafika , 50 metra katrore, 10 metra gjatesi dhe 5 metra gjeresi, baraka posedon sistemin e r

  Gjilan 10 October 12:07
  3,500.00 €
 • 5 foto
   Garazhi 40m pran ujsjellsit lagje 17 Durres
  garage

  Garazhi 40m pran ujsjellsit lagje 17 Durres

  Shitet garazhi 40 meter katrore pran ujsjellsit durres lagje 17 pallati kastrati.me hipotek shitet 1

  Durrës 9 October 08:20
  14,500.00 €
 • 0 foto
  Shitet Garazh, mbi qendren Kristal tek Big Market
  garage

  Shitet Garazh, mbi qendren Kristal tek Big Market

  Garazhi eshte 18m2, ne parkingun gjysnentoke te nje pallati ne ane te rruges kryesore, me gjithsesj

  Tiranë 7 October 19:38
  12,000.00 €
 • 2 foto
   Garazh 40m pran ujsjellsit durres lagjja 17
  garage

  Garazh 40m pran ujsjellsit durres lagjja 17

  Shitet garazhi 40 meter katror pran ujsjellsit durres lagjja 17 pallati kastratit mrapa kafe pascuci

  Durrës 4 October 08:12
  14,500.00 €
 • 5 foto
  SHITET MAGAZINË + TOKË ARË NË LEVAN , FIER
  garage

  SHITET MAGAZINË + TOKË ARË NË LEVAN , FIER

  Shitet magazinë + tokë arë në Levan , Fier , me një sipërfaqe prej 2240 m² . Magazina ka 240 m² kurs

  Fier 2 October 14:49
  40,000.00 €
 • 4 foto
  Kontinjer
  garage

  Kontinjer

  Shitet kontinjeri i banimit Ne Gjendje perfekte dimenzione 6.20 me 2.50 qmimi me marrveshje Viber +3

  Prishtinë 1 October 00:20
  With agreement
 • 0 foto
  Garazha ne shitje
  garage

  Garazha ne shitje

  Ofrohen për shitje katër (4) hapësira parkimi/garazha në Qendër, rruga Bajram Kelmendi. Qasje e leh

  Prishtinë 29 September 21:26
  8,000.00 €
 • 1 foto
  TRAFIKA
  garage

  TRAFIKA

  TRAFIKA ESHTE SHUM NE DJENDJE TE MIR

  Pejë 29 September 11:03
  With agreement
 • 2 foto
  komshtepiza
  garage

  komshtepiza

  komshtepiza ka instalim te rrymes ujt oshte shum e mir

  Pejë 29 September 11:03
  With agreement
 • 2 foto
  Shitet Garazh
  garage

  Shitet Garazh

  Shitet garazh për makina në pallat te ri.hyrja kryesore e pallatit me tra.qepen elektrik me telekoma

  Durrës 29 September 07:39
  12,000.00 €
 • 0 foto
  Shitet magazine/parking ne Fresk!
  garage

  Shitet magazine/parking ne Fresk!

  Shitet magazine tek rruga Muhamed Deliu ne zonen e Freskut. Magazina ka siperfaqe prej 150 m2 dhe nd

  Tiranë 26 September 12:00
  45,000.00 €
 • 4 foto
  Shitet garazhdi lagje 17 pran ujsjellsit
  garage

  Shitet garazhdi lagje 17 pran ujsjellsit

  Shitet garazhdi ne lagjen 17 pran ujsjellsit durres.pallati nr 43 pallati kastrati shitet 40 meter k

  Durrës 26 September 08:02
  15,000.00 €
 • 0 foto
  Oferte falas.
  garage

  Oferte falas.

  OFERTA KREDITI PA PROBLEM DHE FAST. Përshëndetje, ju po kërkoni një kredi për të ringjallur akti

  Tiranë 25 September 12:55
  20,000.00 €
 • 0 foto
  Goma+disqe
  garage

  Goma+disqe

  Shiten goma dhe disqe per Mitsubishi.Gomat jane te reja

  Tiranë 25 September 12:01
  500.00 €
 • 1 foto
  Shitet dopio garazh mbas Vizion Plusit ???
  garage

  Shitet dopio garazh mbas Vizion Plusit ???

  Shitet dopio garazh i mbyllur me qepen mbas Vizion Plusit cmimi 22.000€

  Tiranë 25 September 00:34
  22,000.00 €
 • 1 foto
  pushimore
  garage

  pushimore

  shes pushimoren punim dore e mir tri vie e perdorur

  Prishtinë 24 September 14:49
  300.00 €
 • 1 foto
  Shitet dera per garazh
  garage

  Shitet dera per garazh

  Shitet dera per garazhes prodhim Slloven dimenzioni 230cm lartesi me 250cm gjersia. Tel. 049188526

  Prishtinë 24 September 11:20
  270.00 €
 • 0 foto
  Oferte falas 100%
  garage

  Oferte falas 100%

  OFERTA KREDITI PA PROBLEM DHE FAST. Përshëndetje, ju po kërkoni një kredi për të ringjallur akti

  Graçanicë 24 September 08:21
  5,000.00 €
 • 9 foto
  Garazhd
  garage

  Garazhd

  Shitet Garazhd me qepen elektrik me telekomand. edhe hyrja kryesore èsht me qepen.madhsit Jan.gjatè

  Tiranë 23 September 21:30
  9,000.00 €
 • 0 foto
  Oferta e shpejtë e financimit
  garage

  Oferta e shpejtë e financimit

  përshëndetje Ne jemi një strukturë private që ofron kredi personale afatshkurtra dhe afatgjata që va

  23 September 07:38
  70,000.00 €
 • 4 foto
  Kontinjera banimit
  garage

  Kontinjera banimit

  Shiten kontinjerat e banimit jam te paisura me klim drita ne gjendje te mir 6m i gjate 2,5m gjersia

  Suharekë 23 September 06:37
  With agreement
 • 0 foto
  Shws
  garage

  Shws

  Sdhfe

  Pejë 22 September 22:34
  With agreement
 • 7 foto
  SHTET KIOSKA 4 X 4 ( 16 m2 )
  garage

  SHTET KIOSKA 4 X 4 ( 16 m2 )

  SHITET KIOSKA 4 X 4 ( 16 m2 ) DHE LARTËSI 3 METRA . KIOSKA ËSHTË TËRËSISHT E HEKURIT DHE E PA PËR

  Prishtinë 22 September 10:39
  3,000.00 €
 • 4 foto
  Dyer per garazh gjeresia 5.50 metra
  garage

  Dyer per garazh gjeresia 5.50 metra

  Shiten dyer garazhe me dimension 2.75 X 2.15 pjesa tjeter (2.75 X 2.15 )eshte fikse.

  Prishtinë 21 September 17:17
  360.00 €
 • 3 foto
  SHITET KIOSK E RE OKAZION
  garage

  SHITET KIOSK E RE OKAZION

  Shitet kioska e re e sapo ndërtuar dhe e paperdorur. Ka permasa 4x2m dhe hapje ballore komplet. Shik

  Tiranë 21 September 15:12
  1,400.00 €
 • 3 foto
  Shitet Kioska
  garage

  Shitet Kioska

  Shitet Kioska ne gjendje shume te mire pune ..

  Durrës 21 September 10:23
  2,000.00 €
 • 2 foto
  Garazh me mundesi shfrytezimi per biznes.
  garage

  Garazh me mundesi shfrytezimi per biznes.

  Shite garazh me siperfaqe 36 m2 ne Iliria plazh. Hapesire e bollshme per 2 makina. Pozicioni i favor

  Durrës 20 September 22:44
  13,500.00 €
 • 0 foto
  SHITET OSE JEPET ME QERA GARAZHD 67m² !!!
  garage

  SHITET OSE JEPET ME QERA GARAZHD 67m² !!!

  Garazhd kat -1 me ajrosje me dritare , 67m² me qepen me komandim me pult me vlere prej 1000€. I pers

  Tiranë 19 September 01:31
  17,500.00 €
 • 0 foto
  Jap garazhda dhe depo me qera
  garage

  Jap garazhda dhe depo me qera

  Jap garazhda dhe depo garazhdat jan me dyer automatike per me shum info kontaktoni ne nr e tel 04558

  Prishtinë 18 September 02:47
  With agreement
 • 5 foto
  Konteiner Zyre Kabina Garazh Konstruksione Metalik
  garage

  Konteiner Zyre Kabina Garazh Konstruksione Metalik

  Kompania jonë bën prodhimin e Konteinereve per zyre apo per banim: dimenzionet 6m X 2.4 Der 1 pcs

  Mitrovicë 18 September 00:38
  1.00 €
 • 4 foto
  🏠 Jepet me qira Kapanon i pershtatshem per cdo lloj biznesi
  garage

  🏠 Jepet me qira Kapanon i pershtatshem per cdo lloj biznesi

  Listim i Ri 🏠 Jepet me qira Kapanon i pershtatshem per cdo lloj biznesit 1500m2 ndertese + oborr

  Shkodër 17 September 18:36
  1.00 Lek
 • 3 foto
  Shitet shporeti
  garage

  Shitet shporeti

  Shitet shporeti drunit veq 1sezon i perdoren

  Prizren 16 September 18:16
  430.00 €
 • 1 foto
  Shitet rezervari ujit 2000 litra
  garage

  Shitet rezervari ujit 2000 litra

  Shitet rezervari ujit 2000 litra

  Prishtinë 14 September 09:37
  150.00 €
 • 0 foto
  Trafik ne gjendje perfekte
  garage

  Trafik ne gjendje perfekte

  Shes Trafiken ne gjendje perfekte,e gatshme per qdo veprimtari si dhe me siperfaqe shume te madhe! S

  Pejë 13 September 23:33
  1,000.00 €
 • 1 foto
  Kioska
  garage

  Kioska

  Shitet kioska 4x3 ne gjendje shume te mire

  Pejë 13 September 08:34
  700.00 €
 • 1 foto
  Dyer per garazhda
  garage

  Dyer per garazhda

  Dyer per garazhdaa te ardhura prej suedis i kemi edhe ni ram i gatshem per ni par dyer tjera qmimi s

  Viti 12 September 19:22
  With agreement
 • 3 foto
  Shitet Baraka
  garage

  Shitet Baraka

  Shes Zyren e punuar me material hekuri shume te forte , E izoluar nga ana e mbrendsheme dhe e punuar

  Lipjan 11 September 21:10
  1,900.00 €
 • 0 foto
  Garazhde
  garage

  Garazhde

  Shiten 2 vende parkimi te eleonora te kodra e diellit 5550 euro 1 kush i ble te 2 10.000€ 0696647779

  Tiranë 11 September 19:18
  10,000.00 €
 • 12 foto
  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË LAGJJEN "16 PRILLI", FIER
  garage

  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË LAGJJEN "16 PRILLI", FIER

  Jepet me qira ambient biznesi me sipërfaqe prej: 713 M² , obiekt 1 katësh privat open space. Ambient

  Fier 11 September 17:42
  3.00 €
 • 7 foto
  SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJJEN "16 PRILLI", FIER
  garage

  SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJJEN "16 PRILLI", FIER

  Shitet ambient biznesi me sipërfaqe prej: 713 M² , obiekt 1 katësh privat open space. Ambienti është

  Fier 11 September 13:39
  550.00 €
 • 2 foto
  Kontiner shume i ruajtur gjatesi 6m gjeresi 2.5m
  garage

  Kontiner shume i ruajtur gjatesi 6m gjeresi 2.5m

  Kontiner shume i ruajtur gjatesi 6m gjeresi 2.5m

  Prizren 10 September 11:18
  1,300.00 €
 • 0 foto
  kompani financiare
  garage

  kompani financiare

  Ne jemi një kompani financiare që ofron, përmes angazhimit të ekipeve tona, produkte bankare konkurr

  Suharekë 9 September 23:37
  With agreement
 • 0 foto
  Garazha
  garage

  Garazha

  Shiten dy garazha Gjinden ne bregun e dillit

  Prishtinë 9 September 19:54
  With agreement
 • 0 foto
  Garazhe
  garage

  Garazhe

  Leshohe garazha me, lagja e spitalit ndertesa ,,Vellezrit Asllani” afer Shkolles ,,Pavaresia””

  Prishtinë 9 September 17:53
  35.00 €