Garazh
Sarandë

Garazh në shitje në Sarandë

category

Price

country

 • 6 foto
  Shiten apartamente 1+1 dhe 2+1.
  garage

  Shiten apartamente 1+1 dhe 2+1.

  Shiten apartamente 1+1 dhe 2+1 ne lagjen nr 2.Eshte nje pallat i sapoperfunduar me punime mjaft te m

  Sarandë 7 January 16:20
  With agreement
 • 0 foto
  Vend parkimi ne Bougainville Bay Resort
  garage

  Vend parkimi ne Bougainville Bay Resort

  Shitet vend parkimi per nje makine, ose nderrohet me automjet

  Sarandë 4 April 01:36
  8,000.00 €
 • 3 foto
  Godine e levizshme
  garage

  Godine e levizshme

  Beach-bar

  Sarandë 3 April 09:25
  2,500.00 €