Garazh
Elbasan

Garazh në shitje në Elbasan

category

Price

country

 • 2 foto
  Shitet Kjoske
  garage

  Shitet Kjoske

  Kjoska eshte e pershtatshme per biznes ose per ndoje vendroje

  Elbasan 19 April 20:20
  1,200.00 €
 • 0 foto
  Shes Kjoske duroalumini
  garage

  Shes Kjoske duroalumini

  Shes kjoske duroalumini dhe xhami me gjeresi 1.7 ml, gjatesi 3.7ml dhe lartesi 2.3ml. Kjoska eshte

  Elbasan 11 April 17:39
  1,000.00 €
 • 0 foto
  Tjeglla
  garage

  Tjeglla

  Shes tjeglla ne gjendje te mire

  Elbasan 3 April 17:23
  2.00 Lek
 • 2 foto
  Dyqan 70m2,klering mbi 2010
  garage

  Dyqan 70m2,klering mbi 2010

  Shes dyqan 70m2,klering autoveture 2010 siper 20.000euro-30.000 euro + dif/ Dyqani ndodhet tek stadi

  Elbasan 1 April 14:08
  1,400.00 €
 • 2 foto
  MAGAZINE OKAZION 85000 EURO
  garage

  MAGAZINE OKAZION 85000 EURO

  Shitet Magazine me sip. 300 m2 ne Cerrik buze rruge kryesore ne aksin Cerrik Elbasan.Magazina eshte

  Elbasan 2 March 22:02
  85,000.00 €