Garazh në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 2 foto
  komshtepiza
  garage

  komshtepiza

  komshtepiza ka instalim te rrymes ujt oshte shum e mir

  Pejë 29 September 11:03
  With agreement
 • 2 foto
  Shitet Garazh
  garage

  Shitet Garazh

  Shitet garazh për makina në pallat te ri.hyrja kryesore e pallatit me tra.qepen elektrik me telekoma

  Durrës 29 September 07:39
  12,000.00 €
 • 12 foto
  DYER PER GARAZHA - PAISJE AUTOMATIKE
  garage

  DYER PER GARAZHA - PAISJE AUTOMATIKE

  Dyer automatike për Garazha, Dyer me Senzor, Bariera Motora për dyer rrëshqitse NTP\"GLOBBUS\" Me ku

  Prishtinë 28 September 13:32
  With agreement
 • 0 foto
  Shitet magazine/parking ne Fresk!
  garage

  Shitet magazine/parking ne Fresk!

  Shitet magazine tek rruga Muhamed Deliu ne zonen e Freskut. Magazina ka siperfaqe prej 150 m2 dhe nd

  Tiranë 26 September 12:00
  45,000.00 €
 • 4 foto
  Shitet garazhdi lagje 17 pran ujsjellsit
  garage

  Shitet garazhdi lagje 17 pran ujsjellsit

  Shitet garazhdi ne lagjen 17 pran ujsjellsit durres.pallati nr 43 pallati kastrati shitet 40 meter k

  Durrës 26 September 08:02
  15,000.00 €
 • 0 foto
  Oferte falas.
  garage

  Oferte falas.

  OFERTA KREDITI PA PROBLEM DHE FAST. Përshëndetje, ju po kërkoni një kredi për të ringjallur akti

  Tiranë 25 September 12:55
  20,000.00 €
 • 0 foto
  Goma+disqe
  garage

  Goma+disqe

  Shiten goma dhe disqe per Mitsubishi.Gomat jane te reja

  Tiranë 25 September 12:01
  500.00 €
 • 1 foto
  Shitet dopio garazh mbas Vizion Plusit ???
  garage

  Shitet dopio garazh mbas Vizion Plusit ???

  Shitet dopio garazh i mbyllur me qepen mbas Vizion Plusit cmimi 22.000€

  Tiranë 25 September 00:34
  22,000.00 €
 • 1 foto
  pushimore
  garage

  pushimore

  shes pushimoren punim dore e mir tri vie e perdorur

  Prishtinë 24 September 14:49
  300.00 €
 • 1 foto
  Shitet dera per garazh
  garage

  Shitet dera per garazh

  Shitet dera per garazhes prodhim Slloven dimenzioni 230cm lartesi me 250cm gjersia. Tel. 049188526

  Prishtinë 24 September 11:20
  270.00 €
 • 0 foto
  Oferte falas 100%
  garage

  Oferte falas 100%

  OFERTA KREDITI PA PROBLEM DHE FAST. Përshëndetje, ju po kërkoni një kredi për të ringjallur akti

  Graçanicë 24 September 08:21
  5,000.00 €
 • 9 foto
  Garazhd
  garage

  Garazhd

  Shitet Garazhd me qepen elektrik me telekomand. edhe hyrja kryesore èsht me qepen.madhsit Jan.gjatè

  Tiranë 23 September 21:30
  9,000.00 €
 • 0 foto
  Oferta e shpejtë e financimit
  garage

  Oferta e shpejtë e financimit

  përshëndetje Ne jemi një strukturë private që ofron kredi personale afatshkurtra dhe afatgjata që va

  23 September 07:38
  70,000.00 €
 • 4 foto
  Kontinjera banimit
  garage

  Kontinjera banimit

  Shiten kontinjerat e banimit jam te paisura me klim drita ne gjendje te mir 6m i gjate 2,5m gjersia

  Suharekë 23 September 06:37
  With agreement
 • 0 foto
  Shws
  garage

  Shws

  Sdhfe

  Pejë 22 September 22:34
  With agreement
 • 7 foto
  SHTET KIOSKA 4 X 4 ( 16 m2 )
  garage

  SHTET KIOSKA 4 X 4 ( 16 m2 )

  SHITET KIOSKA 4 X 4 ( 16 m2 ) DHE LARTËSI 3 METRA . KIOSKA ËSHTË TËRËSISHT E HEKURIT DHE E PA PËR

  Prishtinë 22 September 10:39
  3,000.00 €
 • 4 foto
  Dyer per garazh gjeresia 5.50 metra
  garage

  Dyer per garazh gjeresia 5.50 metra

  Shiten dyer garazhe me dimension 2.75 X 2.15 pjesa tjeter (2.75 X 2.15 )eshte fikse.

  Prishtinë 21 September 17:17
  360.00 €
 • 3 foto
  SHITET KIOSK E RE OKAZION
  garage

  SHITET KIOSK E RE OKAZION

  Shitet kioska e re e sapo ndërtuar dhe e paperdorur. Ka permasa 4x2m dhe hapje ballore komplet. Shik

  Tiranë 21 September 15:12
  1,400.00 €
 • 11 foto
  DYER GJERMANE ME 10 VITE GARANCION 044 163 337
  garage

  DYER GJERMANE ME 10 VITE GARANCION 044 163 337

  NTP\"GERMAN TORE\" Ofron dyer për garazha të prodhimit Gjermanë NOVOFERM.Tek ne mund të gjeni panel

  Gjilan 21 September 13:59
  With agreement
 • 9 foto
  GERMAN TORE e vetmja me prodhime Gjermane
  garage

  GERMAN TORE e vetmja me prodhime Gjermane

  German Tore sjell në Kosovë dyer të prodhuesit Gjerman NOVOFERM. Më shum se 15 vite në tregun e Koso

  Prishtinë 21 September 13:58
  With agreement
 • 9 foto
  German Tore HAP SALLONIN në Klinë 044 163 337
  garage

  German Tore HAP SALLONIN në Klinë 044 163 337

  German Tore sjell në Kosovë dyer të prodhuesit Gjerman NOVOFERM. Më shum se 15 vite në tregun e Kos

  Gjakovë 21 September 13:58
  With agreement
 • 11 foto
  GERMAN TORE DYER PER GARAZHA NOVOFERM
  garage

  GERMAN TORE DYER PER GARAZHA NOVOFERM

  NTP\"GERMAN TORE\" Ofron dyer për garazha të prodhimit Gjermanë NOVOFERM.Tek ne mund të gjeni panel

  Gjakovë 21 September 13:58
  With agreement
 • 8 foto
  German Tore HAP SALLONIN në Klinë 044 163 337
  garage

  German Tore HAP SALLONIN në Klinë 044 163 337

  Të nderuar klientë. Së Shpejti hapet salloni i shitjes së dyerëve për garazha në Klinë. Magjistralia

  Klinë 21 September 13:57
  With agreement
 • 3 foto
  German Tore HAP SALLONIN në Klinë 044 163 337
  garage

  German Tore HAP SALLONIN në Klinë 044 163 337

  German Tore sjell në Kosovë dyer të prodhuesit Gjerman NOVOFERM. Më shum se 15 vite në tregun e Koso

  Deqan 21 September 13:57
  With agreement
 • 6 foto
  GERMAN TORE e vetmja me prodhime Gjermane
  garage

  GERMAN TORE e vetmja me prodhime Gjermane

  German Tore sjell në Kosovë dyer të prodhuesit Gjerman NOVOFERM. Më shum se 15 vite në tregun e Koso

  Pejë 21 September 13:55
  With agreement
 • 11 foto
  GERMAN TORE DYER INDUSTRIALE 044 163 337
  garage

  GERMAN TORE DYER INDUSTRIALE 044 163 337

  NTP\"GERMAN TORE\" Ofron dyer për garazha të prodhimit Gjermanë NOVOFERM.Tek ne mund të gjeni panel

  Deqan 21 September 13:55
  With agreement
 • 3 foto
  German Tore HAP SALLONIN në Klinë 044 163 337
  garage

  German Tore HAP SALLONIN në Klinë 044 163 337

  German Tore sjell në Kosovë dyer të prodhuesit Gjerman NOVOFERM. Më shum se 15 vite në tregun e Kos

  Pejë 21 September 13:55
  With agreement
 • 11 foto
  DYER ORIGJINALE GJERMANE 100% NOVOFERM
  garage

  DYER ORIGJINALE GJERMANE 100% NOVOFERM

  NTP\"GERMAN TORE\" Ofron dyer për garazha të prodhimit Gjermanë NOVOFERM.Tek ne mund të gjeni panel

  Podujevë 21 September 13:55
  With agreement
 • 10 foto
  DYER GJERMANE NOVOFERM 044 163 337
  garage

  DYER GJERMANE NOVOFERM 044 163 337

  NTP\"GERMAN TORE\" Ofron dyer për garazha të prodhimit Gjermanë NOVOFERM.Tek ne mund të gjeni panel

  Prishtinë 21 September 13:55
  With agreement
 • 9 foto
  Dyer Pë Garazha \"GERMAN TORE\" 044 163 337
  garage

  Dyer Pë Garazha \"GERMAN TORE\" 044 163 337

  NTP\"GERMAN TORE\" Ofron dyer për garazha të prodhimit Gjermanë NOVOFERM.Tek ne mund të gjeni panel

  Pejë 21 September 13:54
  With agreement
 • 11 foto
  Dyer Pë Garazha \"GERMAN TORE\" 044 163 337
  garage

  Dyer Pë Garazha \"GERMAN TORE\" 044 163 337

  NTP\"GERMAN TORE\" Ofron dyer për garazha të prodhimit Gjermanë NOVOFERM.Tek ne mund të gjeni panell

  Prishtinë 21 September 13:54
  With agreement
 • 10 foto
  GERMAN TORE DYER ORIGJINALE GJERMANE 044 163 337
  garage

  GERMAN TORE DYER ORIGJINALE GJERMANE 044 163 337

  NTP\"GERMAN TORE\" Ofron dyer për garazha të prodhimit Gjermanë NOVOFERM.Tek ne mund të gjeni panel

  Kaçanik 21 September 13:54
  With agreement
 • 8 foto
  German Tore HAP SALLONIN në Klinë 044 163 337
  garage

  German Tore HAP SALLONIN në Klinë 044 163 337

  German Tore sjell në Kosovë dyer të prodhuesit Gjerman NOVOFERM. Më shum se 15 vite në tregun e Kos

  Istog 21 September 13:53
  With agreement
 • 11 foto
  Dyer Pë Garazha "GERMAN TORE" 044 163 337
  garage

  Dyer Pë Garazha "GERMAN TORE" 044 163 337

  NTP"GERMAN TORE" Ofron dyer për garazha të prodhimit Gjermanë NOVOFERM.Tek ne mund të gjeni panell m

  Prishtinë 21 September 13:49
  With agreement
 • 9 foto
  GERMAN TORE e vetmja me prodhime Gjermane
  garage

  GERMAN TORE e vetmja me prodhime Gjermane

  NTP"GERMAN TORE" Ofron dyer për garazha të prodhimit Gjermanë NOVOFERM.Tek ne mund të gjeni panell m

  Prishtinë 21 September 13:49
  With agreement
 • 11 foto
  Dyer Pë Garazha \"GERMAN TORE\" 044 163 337
  garage

  Dyer Pë Garazha \"GERMAN TORE\" 044 163 337

  NTP\"GERMAN TORE\" Ofron dyer për garazha të prodhimit Gjermanë NOVOFERM.Tek ne mund të gjeni panell

  Deqan 21 September 13:49
  With agreement
 • 8 foto
  Dyer Për Garazha \"NOVOFERM\" 044 163 337
  garage

  Dyer Për Garazha \"NOVOFERM\" 044 163 337

  NTP\"GERMAN TORE\" Ofron dyer për garazha të prodhimit Gjermanë NOVOFERM.Tek ne mund të gjeni panell

  Prishtinë 21 September 13:48
  With agreement
 • 9 foto
  GERMAN TORE DYER GJERMANE \'VIBER 044 163 337\'
  garage

  GERMAN TORE DYER GJERMANE \'VIBER 044 163 337\'

  NTP\"GERMAN TORE\" Ofron dyer për garazha të prodhimit Gjermanë NOVOFERM.Tek ne mund të gjeni panel

  Prishtinë 21 September 13:46
  With agreement
 • 11 foto
  Dyer Pë Garazha \"GERMAN TORE\" 044163337
  garage

  Dyer Pë Garazha \"GERMAN TORE\" 044163337

  NTP\"GERMAN TORE\" Ofron dyer për garazha të prodhimit Gjermanë NOVOFERM.Tek ne mund të gjeni panell

  Gjakovë 21 September 13:46
  With agreement
 • 11 foto
  DYER ME CERTIFIKAT GJERMANE NOVOFERM 044 163 337
  garage

  DYER ME CERTIFIKAT GJERMANE NOVOFERM 044 163 337

  NTP\"GERMAN TORE\" Ofron dyer për garazha të prodhimit Gjermanë NOVOFERM.Tek ne mund të gjeni panel

  Prizren 21 September 13:45
  With agreement
 • 9 foto
  DYER PER GARAZHA GERMAN TORE 044 163 337
  garage

  DYER PER GARAZHA GERMAN TORE 044 163 337

  NTP\"GERMAN TORE\" Ofron dyer për garazha të prodhimit Gjermanë NOVOFERM.Tek ne mund të gjeni panel

  Deqan 21 September 13:44
  With agreement
 • 11 foto
  DYER PER GARAZHA GERMAN TORE 044 163 337
  garage

  DYER PER GARAZHA GERMAN TORE 044 163 337

  NTP\"GERMAN TORE\" Ofron dyer për garazha të prodhimit Gjermanë NOVOFERM.Tek ne mund të gjeni panel

  Prishtinë 21 September 13:43
  With agreement
 • 4 foto
  German Tore HAP SALLONIN në Klinë 044 163 337
  garage

  German Tore HAP SALLONIN në Klinë 044 163 337

  German Tore sjell në Kosovë dyer të prodhuesit Gjerman NOVOFERM. Më shum se 15 vite në tregun e Koso

  Gjakovë 21 September 13:43
  With agreement
 • 10 foto
  DYER GJERMANE NOVOFERM 044 163 337
  garage

  DYER GJERMANE NOVOFERM 044 163 337

  NTP\"GERMAN TORE\" Ofron dyer për garazha të prodhimit Gjermanë NOVOFERM.Tek ne mund të gjeni panel

  Malisheve 21 September 13:43
  With agreement
 • 11 foto
  DYER ME CERTIFIKAT GJERMANE NOVOFERM 044 163 337
  garage

  DYER ME CERTIFIKAT GJERMANE NOVOFERM 044 163 337

  NTP\"GERMAN TORE\" Ofron dyer për garazha të prodhimit Gjermanë NOVOFERM.Tek ne mund të gjeni panel

  Podujevë 21 September 13:43
  With agreement
 • 3 foto
  Shitet Kioska
  garage

  Shitet Kioska

  Shitet Kioska ne gjendje shume te mire pune ..

  Durrës 21 September 10:23
  2,000.00 €
 • 2 foto
  Garazh me mundesi shfrytezimi per biznes.
  garage

  Garazh me mundesi shfrytezimi per biznes.

  Shite garazh me siperfaqe 36 m2 ne Iliria plazh. Hapesire e bollshme per 2 makina. Pozicioni i favor

  Durrës 20 September 22:44
  13,500.00 €
 • 0 foto
  SHITET OSE JEPET ME QERA GARAZHD 67m² !!!
  garage

  SHITET OSE JEPET ME QERA GARAZHD 67m² !!!

  Garazhd kat -1 me ajrosje me dritare , 67m² me qepen me komandim me pult me vlere prej 1000€. I pers

  Tiranë 19 September 01:31
  17,500.00 €
 • 0 foto
  Jap garazhda dhe depo me qera
  garage

  Jap garazhda dhe depo me qera

  Jap garazhda dhe depo garazhdat jan me dyer automatike per me shum info kontaktoni ne nr e tel 04558

  Prishtinë 18 September 02:47
  With agreement
 • 5 foto
  Konteiner Zyre Kabina Garazh Konstruksione Metalik
  garage

  Konteiner Zyre Kabina Garazh Konstruksione Metalik

  Kompania jonë bën prodhimin e Konteinereve per zyre apo per banim: dimenzionet 6m X 2.4 Der 1 pcs

  Mitrovicë 18 September 00:38
  1.00 €