Garazh
Korçë

Garazh në shitje në Korçë

category

Price

country

 • 0 foto
  OKAZION.Objekt biznesi
  garage

  OKAZION.Objekt biznesi

  Shitet objekt biznesi.Siperfaqia e truallit 220m²,objekti eshte 100m² dhe lartesi 4m.I pershtacem pe

  Korçë 6 August 10:07
  With agreement
 • 0 foto
  shitet dyqani cmimi i arsyeshem
  garage

  shitet dyqani cmimi i arsyeshem

  dyqani ndodhet afer kompleksit te pallateve ndertuar nga firma .favina..

  Korçë 5 April 12:04
  32.00 €
 • 0 foto
  magazine
  garage

  magazine

  magazine 300 metra katror.afer kualidimeve ne korce.cmimi okazion..kontakt whats up 00355699912014

  Korçë 3 April 00:03
  With agreement
 • 0 foto
  barange
  garage

  barange

  shitet kjoske me parametra 6 metro e gjate dhe 3 metro e gjere , e veshur me idroizolim, me dysheme

  Korçë 2 April 05:07
  With agreement
 • 5 foto
  Garazh
  garage

  Garazh

  Garazh 20 m2 (katror). Ne lagjen 10 (lagja e francezeve) ne pallatet e Lides. Ka pozicion te favorsh

  Korçë 19 February 19:22
  With agreement