Vetura
Tiranë

Vetura në shitje në Tiranë | Mercedes-Benz |

category

Type

Model

Fuel

Year of production

Mileage

The march

Targa

Price

country

 • 4 foto
  Mercedes ML 2.7 nafte e 2002 automat,e rregullt
  Car

  Mercedes ML 2.7 nafte e 2002 automat,e rregullt

  Mercedes ML 2.7 nafte e 2002 automat,e rregullt me dokumente deri ne gusht 2019 sherbimet sa i jane

  Tiranë Sot, 15:21
  3,500.00 €
 • 11 foto
  Mercedes benz cls 320
  Car

  Mercedes benz cls 320

  Mercedes benz 320

  Tiranë Sot, 15:06
  9,300.00 €
 • 6 foto
  OKAZION Mercedes Benz E250 turbodiesel Avantgarde
  Car

  OKAZION Mercedes Benz E250 turbodiesel Avantgarde

  Mercedes Benz E 250 turbodiesel super gjendje sherbime te kryera te gjitha, full option sedilje leku

  Tiranë Sot, 15:02
  2,400.00 €
 • 8 foto
  Mercedes Benz S350 Cdi Lungo -11 Mundsi ndrrrimi
  Car

  Mercedes Benz S350 Cdi Lungo -11 Mundsi ndrrrimi

  Mercedes-Benz S350-Lungo -CDI , Viti Prodhimit 2011 , sallon lekure bezh , sedilje elektrike me koma

  Tiranë Sot, 14:52
  22,000.00 €
 • 5 foto
  Mercedes Benz B200 Benzin-Gaz Automat
  Car

  Mercedes Benz B200 Benzin-Gaz Automat

  Mercedes-Benz B200 Benzin-Gaz , Viti Prodhimit 2006 , me 218.000 km , disqe alumini , sedilje elektr

  Tiranë Sot, 14:50
  6,300.00 €
 • 9 foto
  Mercedes Benz C300 Benzine Automat -16
  Car

  Mercedes Benz C300 Benzine Automat -16

  Mercedes-Benz C300(1996 cc) Benzine 4Matic LOOK AMG , Viti Prodhimit 2016 me 118.000 km , buton STAR

  Tiranë Sot, 14:50
  28,000.00 €
 • 5 foto
  Mercedes Benz E200 Cdi Automat -09 Mundsi Ndrrimi
  Car

  Mercedes Benz E200 Cdi Automat -09 Mundsi Ndrrimi

  Mercedes-Benz E200--CDI-Avangarde- Viti Prodhimit 2009 me 169.000 km , sallon lekure , sedilje elekt

  Tiranë Sot, 14:48
  13,500.00 €
 • 5 foto
  BENC E200 kompresor
  Car

  BENC E200 kompresor

  Shitet benci i sapo ardhur nga zvicra , dogane e paguar , ne gjendje perfekte nga jashte dhe nga mot

  Tiranë Sot, 14:38
  10,000.00 €
 • 9 foto
  MERCEDES-BENZ E500 V8 BITURBO AMG PAKET
  Car

  MERCEDES-BENZ E500 V8 BITURBO AMG PAKET

  MERCEDES-BENZ E500 V8 BITURBO AMG PAKET •viti prodhimit fund 2012,Look 2015 •408HP •109.000KM

  Tiranë Sot, 14:35
  28,000.00 €
 • 11 foto
  Mercedez benz 250 e clas ,Amg packet
  Car

  Mercedez benz 250 e clas ,Amg packet

  Mercedez benz e 250 avangard , Packet amg , blue efficiency , full ,viti 2009-2010 , kamio automatik

  Tiranë Sot, 14:12
  14,900.00 €
 • 5 foto
  MERCEDES E280 CDI AVANTGARD
  Car

  MERCEDES E280 CDI AVANTGARD

  MERCEDES BENZ EVO 280 CDI, 7G-TRONIC EVO, AVANTGARDE VITI PRODHIMIT 06 - 2007 MOTORRI 280 CDI \"V6\"

  Tiranë Sot, 14:10
  9,300.00 €
 • 6 foto
  Marim makina te perdorura me dhe pa dokumenta.
  Car

  Marim makina te perdorura me dhe pa dokumenta.

  Marim makina te perdorura me dhe pa letra per pjes ose per skrap

  Tiranë Sot, 13:57
  2.00 Lek
 • 11 foto
  MERCEDES B-CLASS, VITI 2016,AUTOMKATIKE, 2.0 NAFTE
  Car

  MERCEDES B-CLASS, VITI 2016,AUTOMKATIKE, 2.0 NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 nafte, kambio automatike, viti prodhimit 2016

  Tiranë Sot, 13:42
  15,500.00 €
 • 5 foto
  Mercedes Benz 220 cdi Avangarde full opsion
  Car

  Mercedes Benz 220 cdi Avangarde full opsion

  Mercedes Benz 220 cdi full opsion xenon navi klima Avangarde te gjitha te paguara okazion per me shu

  Tiranë Sot, 13:14
  With agreement
 • 4 foto
  Tirane, shes makine Mercedes-Benz C-CLASS C-220
  Car

  Tirane, shes makine Mercedes-Benz C-CLASS C-220

  Tirane, shes makine Mercedes-Benz C-CLASS C-220 VITI 2006 Viti 2006, 5.200 Euro Karburanti: Diezel N

  Tiranë Sot, 13:10
  5,199.00 €
 • 6 foto
  Mercedes-Benz C-CLASS 220CDI AVANGARDE FULL OPTION
  Car

  Mercedes-Benz C-CLASS 220CDI AVANGARDE FULL OPTION

  Karburanti: Diezel Ngjyra.....: e zeze Kamjo......: automatik Ftohja......: Klima SHES MERCDES-BENZ

  Tiranë Sot, 13:09
  With agreement
 • 9 foto
  Mercedes C Classe Benzin-Gas
  Car

  Mercedes C Classe Benzin-Gas

  Mercedes C Classe 204 . 180 Kompresor, Viti 2007 . Benzin-Gas . Navigator I Madh. Manual , 2

  Tiranë Sot, 12:38
  9,600.00 €
 • 10 foto
  Mercedes C Classe 200 CDI EVO ose nderrohet
  Car

  Mercedes C Classe 200 CDI EVO ose nderrohet

  Mercedes C Classe Avantgarde, 200 CDI EVO.

  Tiranë Sot, 12:32
  4,550.00 €
 • 8 foto
  Mercedes C Classe Avantgarde
  Car

  Mercedes C Classe Avantgarde

  Mercedes C Classe. Avantgarde. Viti 2008. Diesel. Automatike. Navigator I Madhe. Klima Automatike.

  Tiranë Sot, 12:31
  8,600.00 €
 • 11 foto
  Autovip.al super cemime. Ml. Gl. X5. Q5. Q7. Glk.
  Car

  Autovip.al super cemime. Ml. Gl. X5. Q5. Q7. Glk.

  Shiten. Ml. Gl. Glk. X5. Q5. Q7. Tuareg. Me cemimet me te Mira ne treg. Kompania me serioze 100%gar

  Tiranë Sot, 12:12
  12,500.00 €
 • 12 foto
  Gle cupe.350d....full.kamera 360'
  Car

  Gle cupe.350d....full.kamera 360'

  GLE350d 4 Matic 2016 Prodhim Per Europe Seria AMG Edition1 AMG Paket e Jashtme AMG timon. Errsire S

  Tiranë Sot, 12:10
  65,000.00 €
 • 8 foto
  Mercedes ML 350.blutec 2009. Mundesi nderimi
  Car

  Mercedes ML 350.blutec 2009. Mundesi nderimi

  Shitet ose nderrohet.ml 2009.350 diesel.pa taks luksi.sedilejet me ngroje.xhama te zinje . origjinal

  Tiranë Sot, 12:09
  13,300.00 €
 • 5 foto
   Mercedes ML 350. w166, 2012.okazion 100000 km
  Car

  Mercedes ML 350. w166, 2012.okazion 100000 km

  Shitet MERCEDES - BENZ ML 350 BLUETEC diezel VITI 2012 ...w 166.. me ? 000 km me garanci !!BLUEFFIC

  Tiranë Sot, 12:08
  23,490.00 €
 • 5 foto
  Mercedes ML 350. W166. Diesel.
  Car

  Mercedes ML 350. W166. Diesel.

  MERCEDES-BENZ ML 350 BlueTEC -model 166.128.000km FULL OPTIONS BLUEFFICENCY viti 2012, ngjyre e zez

  Tiranë Sot, 12:07
  22,970.00 €
 • 8 foto
  Mb Benz C220 Evo
  Car

  Mb Benz C220 Evo

  Mb C220 Evo Motorri-220 Cdi Karburanti-Nafte Kambio-Automat Viti i Prodhimit-2006 Kilometra-194000 P

  Tiranë Sot, 12:06
  5,600.00 €
 • 11 foto
  Shitet mercdes ml320 2009 gjendje perfekte...
  Car

  Shitet mercdes ml320 2009 gjendje perfekte...

  Mercedes Benz ML 320 Cdi 4Matix Viti 2009ne leje Letra Deri ne 2020 Pa Taks Lluxi Shum e Mirembajtu

  Tiranë Sot, 12:06
  12,200.00 €
 • 8 foto
  Ml 2011 blutec .
  Car

  Ml 2011 blutec .

  Mercedes benz Ml 350 bluetec viti 2011 me dogan te paguar 2987 cc pa taks lluksi 149.000 Km origjina

  Tiranë Sot, 12:06
  16,500.00 €
 • 8 foto
  Gl 350.okazion super gjendje 2010
  Car

  Gl 350.okazion super gjendje 2010

  Shitet. Gl. Viti. 2010 350 blutec. 7vende.sedilje mershin me ngroje. Kroskot me qepje. Pedana. Panor

  Tiranë Sot, 12:05
  16,000.00 €
 • 8 foto
  Mercedes Benz A180 Cdi Automat
  Car

  Mercedes Benz A180 Cdi Automat

  Mercedes-Benz A 180 Motorri-1992 cc Kambio-Automat Karburanti-Nafte Viti i Prodhimit-2006 Kilometra-

  Tiranë Sot, 12:04
  4,700.00 €
 • 8 foto
  Mercedes Benz E220 Evo ????
  Car

  Mercedes Benz E220 Evo ????

  Mercedes Benz E220 EVO Motorri-220 Cdi Kambio-Automat Karburanti-Nafte Viti i Prodhimit-2007 Kilomet

  Tiranë Sot, 12:03
  7,400.00 €
 • 9 foto
  Mercedes Benz C 220 Evo
  Car

  Mercedes Benz C 220 Evo

  Mercedes Benz C220 Evo Motorri-220 Cdi Kambio-Automat Karburanti-Nafte Kilometra-218000 Viti i Prodh

  Tiranë Sot, 12:03
  5,400.00 €
 • 7 foto
  Evo 320 cdi avangard
  Car

  Evo 320 cdi avangard

  Shitet mercedes benz evo 320 cdi sport paket Kamio automat 7g Super mjet ne gjendje perfekte Goma t

  Tiranë Sot, 11:47
  11,500.00 €
 • 11 foto
  NA NDIQNI NE * frenk_auto_quality * INSTAGRAM & FB
  Car

  NA NDIQNI NE * frenk_auto_quality * INSTAGRAM & FB

  * KUALITET DHE CILESI PER TE BERE ZGJEDHJEN E MAKINES TUAJ * NA NDIQNI NE INSTAGRAM DUKE BERE FOLL

  Tiranë Sot, 11:38
  With agreement
 • 11 foto
  ML 350 //AMG LOOK//PANORAMA//2012
  Car

  ML 350 //AMG LOOK//PANORAMA//2012

  MERCEDES BENZ ML 350 VITI 2012. AMG PAKET, PANORAMIK, SEDILE LEKURE NGJYRE BEZHE ME MEMORJE DHE NG

  Tiranë Sot, 11:37
  With agreement
 • 9 foto
  ML 350 //AMG LOOK//SPORT PAKET/ PANORAMA//2012 .
  Car

  ML 350 //AMG LOOK//SPORT PAKET/ PANORAMA//2012 .

  MERCEDES BENZ ML 350 VITI 2012. AMG , SPORT PAKET, PANORAMIK, SEDILE LEKURE NGJYRE TE BARDHE/PANA

  Tiranë Sot, 11:33
  23,800.00 €
 • 2 foto
  Mercedes Ml 350
  Car

  Mercedes Ml 350

  shitet

  Tiranë Sot, 11:31
  18,300.00 €
 • 11 foto
  nderrohet me evo. plus diferencen
  Car

  nderrohet me evo. plus diferencen

  Ml 320 blutec Viti 2009 Full Option E ardhur nga Canada Ne gjendje perfekte e gatshme per cdo lloj p

  Tiranë Sot, 11:17
  14,900.00 €
 • 5 foto
  Mercedes C220 dizel
  Car

  Mercedes C220 dizel

  SUPER FULL DHJETORI 2008 MODEL 2009 LETRA TE PAGUARA DERI ME 13/11/2019 TE GJITHA SHERBIMET E BERA

  Tiranë Sot, 10:57
  10,500.00 €
 • 9 foto
  A200 cdi Avantgarde Automatik Full Option
  Car

  A200 cdi Avantgarde Automatik Full Option

  A200 cdi Avantgarde Shum i vecant ne lloin e vet Kambio Automatike 7G ne gjendje perfekte Fener Xen

  Tiranë Sot, 10:56
  5,000.00 €
 • 11 foto
  Mercedes Benz Cls 350 Amg
  Car

  Mercedes Benz Cls 350 Amg

  Tapiceri lekure ngjyre e zeze 4 vendeshe Ndezie pa celes Sensore parkungu Vete parking Sensore per d

  Tiranë Sot, 10:56
  28,000.00 €
 • 3 foto
  Sprinter 416
  Car

  Sprinter 416

  Shitet okazjon 24 vende me te gjitha letrat per arsye emigrimi esht 416 Xxxl origjinale

  Tiranë Sot, 10:46
  With agreement
 • 11 foto
  shitet mercedes benz s okazjon
  Car

  shitet mercedes benz s okazjon

  shitet s viti 2006 ngjyre e zeze makina eshte me siguracjon full kasko dhe me te gjitha sherbimet e

  Tiranë Sot, 10:01
  14,500.00 €
 • 8 foto
  Mercedes-Benz C250 LOOK-AMG FULL FULL
  Car

  Mercedes-Benz C250 LOOK-AMG FULL FULL

  Mercedes-Benz c--250--Benzin Motorr 1.8 204KW- Viti Prodhimit 2012,ka dale ne shitje ne 2014 i sapo

  Tiranë Sot, 09:57
  1.00 €
 • 2 foto
  S-class diezel 2002 Full Option
  Car

  S-class diezel 2002 Full Option

  Ne gjendje shume te mire. Letrat deri ne dhjetor. Eshte full me te gjitha opsionet. Cmimi 3000 euro

  Tiranë Sot, 09:53
  3,000.00 €
 • 2 foto
  MERCEDES-BENZ ML 400 CDI OFF-ROAD
  Car

  MERCEDES-BENZ ML 400 CDI OFF-ROAD

  -MERCEDES ML 400 CDI -250 KUAJ FUQI -GOMA 99% TE RREJA “ALL TERAIN” -PARAKOLP HEKURI OFFROAD

  Tiranë Sot, 09:50
  With agreement
 • 11 foto
  MERCEDES BENZ C300 BENZIN/GAZ 2010 SAPO ARDHUR
  Car

  MERCEDES BENZ C300 BENZIN/GAZ 2010 SAPO ARDHUR

   MERCEDES – BENZ C 300 4 Matic  VITI PRODHIMIT 2010  Odometri 212,000 KM  BENZIN + GAZ

  Tiranë Sot, 09:46
  11,900.00 €
 • 4 foto
  OKAZION Mercedes Benz C203 220CDI 2007
  Car

  OKAZION Mercedes Benz C203 220CDI 2007

  Mercedes Benz C203, 220CDI, viti 2007, nafte, Ardhur nga gjermania ne shqiperi 2013 me 150,000 km,

  Tiranë Sot, 09:43
  5,700.00 €
 • 5 foto
  Mercedes-Benz R-Klasse R 320 CDI 4-Matic
  Car

  Mercedes-Benz R-Klasse R 320 CDI 4-Matic

  MERCEDES R KLASE 320 CDI 4 MATIC VITI 2007 AUTOMATIK TIPTRONIK KLIMA 2 ZONA KOMANDE VOKALE TEMPOMAT

  Tiranë Sot, 09:35
  8,999.00 €
 • 6 foto
  MERCEDES-BENZ C KLASE AVANTGARDE BLUE EFFICENSE
  Car

  MERCEDES-BENZ C KLASE AVANTGARDE BLUE EFFICENSE

  MERCEDES C KLASE 200 CDI AVANTGARDE VITI 2012 KAMIO AUTOMATIKE KLIMA 2 ZONA KOMANDE VOKALE TEMPOMAT

  Tiranë Sot, 09:35
  13,450.00 €
 • 4 foto
  Shitet Benz c class 220cdi kupe viti 2004 automat
  Car

  Shitet Benz c class 220cdi kupe viti 2004 automat

  Makina eshte ne gjendje te mire motorrike xhenierike ,me 138000 km te vetat,motorr 220 nafte.me kamb

  Tiranë Sot, 09:18
  3,300.00 €