Makina dhe vegla në shitje në Rajoni i Lezhës

 • 3 foto
  Shitet Betoniere Me Motor dhe Elektromotor
  Cars and tools

  Shitet Betoniere Me Motor dhe Elektromotor

  Shitet Betoniere e Vogel dhe e Madhe

  Lezhë 25 June 09:04
  With agreement
 • 1 foto
  DISTRIBUTOR KARBURANTI
  Cars and tools

  DISTRIBUTOR KARBURANTI

  Shitet Distributor karburanti okazion! E

  Lezhë 22 June 22:49
  1,000.00 €
 • 2 foto
  Shitet Zgara Inoksi
  Cars and tools

  Shitet Zgara Inoksi

  Shitet zgar inoksi

  Lezhë 19 June 14:25
  With agreement
 • 1 foto
  Tapatrice vere e vogel me bokulla plastike
  Cars and tools

  Tapatrice vere e vogel me bokulla plastike

  Tapatricja e shisheve ndihmon në vendosj

  Lezhë 15 June 09:07
  With agreement
 • 1 foto
  Pompa uji zhytese per pus 1500W
  Cars and tools

  Pompa uji zhytese per pus 1500W

  Pompa uji zhytese per pus 1500W, inoks m

  Lezhë 15 June 09:04
  With agreement
 • 1 foto
  Fshese oborri me motorr
  Cars and tools

  Fshese oborri me motorr

  Ideal për të pastruar kopshtin e gjethev

  Lezhë 15 June 09:01
  With agreement
 • 4 foto
   Karburatore per Honda dhe Robin te ndryshem
  Cars and tools

  Karburatore per Honda dhe Robin te ndryshem

  Karburatore te ndryshme

  Lezhë 15 June 09:01
  With agreement
 • 3 foto
  Manjeta per motorra te ndryshem
  Cars and tools

  Manjeta per motorra te ndryshem

  Manjeta

  Lezhë 15 June 09:00
  With agreement
 • 1 foto
  Parango me zinxhir
  Cars and tools

  Parango me zinxhir

  Parango me zinxhir E re

  Lezhë 15 June 09:00
  With agreement
 • 1 foto
  SHITET Motor Pompe uji 2\'\' Loncin 6.5,presioni,vakumi
  Cars and tools

  SHITET Motor Pompe uji 2\'\' Loncin 6.5,presioni,vakumi

  Pompat me lende djegese Jane efikase me

  Lezhë 15 June 08:59
  With agreement
 • 2 foto
  Ingranazhe per Betoniere
  Cars and tools

  Ingranazhe per Betoniere

  Ingranazhe per Betoniere

  Lezhë 15 June 08:54
  With agreement
 • 10 foto
  Pjesë Për Betoniere te gjitha llojet
  Cars and tools

  Pjesë Për Betoniere te gjitha llojet

  Pjese per betoniere

  Lezhë 15 June 08:54
  With agreement
 • 2 foto
  Polexho Per Motorra Betoniere
  Cars and tools

  Polexho Per Motorra Betoniere

  Polexho per rrypi

  Lezhë 15 June 08:53
  With agreement
 • 3 foto
  Kokë Vibratori per te gjitha llojet e motorrave
  Cars and tools

  Kokë Vibratori per te gjitha llojet e motorrave

  Koke vibratori

  Lezhë 15 June 08:53
  With agreement
 • 1 foto
  Asus GeForce RTX 2070 Super Overclocked 8G EVO GDDR6 Dual-Fa
  Cars and tools

  Asus GeForce RTX 2070 Super Overclocked 8G EVO GDDR6 Dual-Fa

  Brand new original sealed in box comes w

  Lezhë 27 May 04:24
  650.00 €
 • 1 foto
  HUSQVARNA K770 Hand Held Cut Off Saw
  Cars and tools

  HUSQVARNA K770 Hand Held Cut Off Saw

  Brand new original sealed in box comes w

  Mirditë 27 May 03:44
  850.00 €
 • 1 foto
  MAKITA FD05Z 12V MAX CXT Cordless 3/8-Inch Drill & DT03Z Imp
  Cars and tools

  MAKITA FD05Z 12V MAX CXT Cordless 3/8-Inch Drill & DT03Z Imp

  Brand new original sealed in box comes w

  Kurbin 27 May 03:32
  70.00 €
 • 1 foto
  Makita LS0815F 8‑1/2 in. Slide Compound Miter Saw
  Cars and tools

  Makita LS0815F 8‑1/2 in. Slide Compound Miter Saw

  Brand new original sealed in box comes w

  Mirditë 27 May 03:12
  415.00 €
 • 1 foto
  Pompe lavazhi
  Cars and tools

  Pompe lavazhi

  Pompe lavazhi

  Kurbin 15 May 21:20
  80.00 €
 • 1 foto
  Shitet Gure bango
  Cars and tools

  Shitet Gure bango

  Gure bango

  Lezhë 5 May 15:50
  With agreement
 • 1 foto
  Komplet thikash freze me majë për frezën
  Cars and tools

  Komplet thikash freze me majë për frezën

  Komplet thikash freze me majë për frezën

  Lezhë 4 May 17:46
  With agreement
 • 3 foto
  Saldatriqe
  Cars and tools

  Saldatriqe

  Saldatriqe me tel e avolzhuar saldon der

  Lezhë 28 April 17:06
  500.00 Lek
 • 3 foto
  Motorr Sharrë STIHL MS280
  Cars and tools

  Motorr Sharrë STIHL MS280

  Stihl

  Lezhë 20 April 10:24
  With agreement
 • 4 foto
  motorr betonjere 80 milek
  Cars and tools

  motorr betonjere 80 milek

  gjdo gje ne rregull

  Lezhë 17 April 19:15
  With agreement
 • 10 foto
  matrrapik me ajer
  Cars and tools

  matrrapik me ajer

  matrrapik me ajer 3 cop shiten edhe tek

  Lezhë 17 April 19:15
  600.00 Lek
 • 4 foto
  gjenerator 50 milek
  Cars and tools

  gjenerator 50 milek

  kti gjeneratori i mungon vetem sabratori

  Lezhë 17 April 19:06
  50.00 Lek
 • 1 foto
  Prerese e Lingustrave
  Cars and tools

  Prerese e Lingustrave

  Preresi i lingustrave është kompakt, i l

  Lezhë 10 April 09:08
  With agreement
 • 8 foto
  Paisjet e rapartit te hekurik
  Cars and tools

  Paisjet e rapartit te hekurik

  Shiten te gjitha paisjet e rrapartit. Pr

  Lezhë 8 April 00:36
  1.00 €
 • 12 foto
  Bobchat Fiat
  Cars and tools

  Bobchat Fiat

  Mottorr Vespa dhe Rrullit per kamping

  Lezhë 17 March 19:23
  1.00 €
 • 1 foto
  Kompresor
  Cars and tools

  Kompresor

  Shitet kompresor 2L

  Lezhë 7 March 14:21
  50.00 Lek
 • 3 foto
  Shitet korrse bari BOSCH Rotak 320
  Cars and tools

  Shitet korrse bari BOSCH Rotak 320

  Shitet korse bari BOSCH Rotak 320 e ardh

  Lezhë 21 January 07:40
  50.00 Lek
 • 4 foto
  Shitet Kompresor \"50\"
  Cars and tools

  Shitet Kompresor \"50\"

  Shitet kompresor 50 ne gjende te mir i a

  Lezhë 21 January 07:40
  100.00 Lek
 • 1 foto
  Kompresor portativ
  Cars and tools

  Kompresor portativ

  Shitet kompresor portativ pothuajse i pa

  Lezhë 20 January 17:04
  100.00 Lek
 • 3 foto
  Makine qepese
  Cars and tools

  Makine qepese

  Makine qepese me korent dhe kembe te gji

  Lezhë 7 January 23:34
  With agreement