Makina dhe vegla në shitje në Shqipëri

 • 0 foto
  Shitet Gjenerator Bruno OKAZION
  Cars and tools

  Shitet Gjenerator Bruno OKAZION

  Shitet gjenerator italian Bruno. Shume p

  Tiranë Sot, 01:11
  3,500.00 €
 • 4 foto
  DEWALT 20V XR 15 PIECE PLATINUM KIT WITH 5 X 5.0AH LI-ION
  Cars and tools

  DEWALT 20V XR 15 PIECE PLATINUM KIT WITH 5 X 5.0AH LI-ION

  DEWALT 18V XR 17 PIECE PLATINUM KIT WITH

  Devoll Sot, 00:45
  350.00 Lek
 • 1 foto
  Saldatrice 180 amper
  Cars and tools

  Saldatrice 180 amper

  Saldatrice 180 amper elektronike

  Tiranë Sot, 00:29
  20,000.00 Lek
 • 12 foto
  Okazion per arsye mbyllje bisnesi shiten vegladoretendryshme
  Cars and tools

  Okazion per arsye mbyllje bisnesi shiten vegladoretendryshme

  Okazion per arsye mbyllje bisnesi shiten

  Fier Dje, 22:04
  With agreement
 • 11 foto
  Okazion shiten makineri dhe vegla per marangoza
  Cars and tools

  Okazion shiten makineri dhe vegla per marangoza

  Okazion shiten makineri per marangoza pe

  Fier Dje, 22:04
  With agreement
 • 12 foto
  Okazion per arsye mbyllje bisnesi shiten makineri mobilerie
  Cars and tools

  Okazion per arsye mbyllje bisnesi shiten makineri mobilerie

  Okazion shiten makineri per marangoza .

  Fier Dje, 22:04
  With agreement
 • 12 foto
  Okazion shitet nje punishte marangozash dhe shum vegla dore
  Cars and tools

  Okazion shitet nje punishte marangozash dhe shum vegla dore

  Okazion shiten makineri per marangoza .

  Fier Dje, 22:04
  With agreement
 • 12 foto
  Okazion shitet makineri me 5 procese dhe makineri te tiera
  Cars and tools

  Okazion shitet makineri me 5 procese dhe makineri te tiera

  Okazion shiten makineri per marangoza .

  Fier Dje, 22:03
  With agreement
 • 1 foto
  Gjenarator Honda GX 270 9.0 kw
  Cars and tools

  Gjenarator Honda GX 270 9.0 kw

  Shitet per arsye mosperdorimi shum pak o

  Tiranë Dje, 21:43
  550.00 €
 • 1 foto
  Matrapik
  Cars and tools

  Matrapik

  Matrapik Makita 2300w

  Tiranë Dje, 21:12
  129.00 €
 • 4 foto
  Shitet poltron Berberi
  Cars and tools

  Shitet poltron Berberi

  Shitet poltron Berberi shume pak e perdo

  Korçë Dje, 21:03
  23,000.00 Lek
 • 4 foto
  Aksesore te ndryshem per makina qepese ! Oferte⚠️⚠
  Cars and tools

  Aksesore te ndryshem per makina qepese ! Oferte⚠️⚠

  Aksesore te ndryshem per makina qepese !

  Kurbin Dje, 21:02
  1.00 Lek
 • 11 foto
  Makina qepese te gjitha llojeve !! Bejme riparime
  Cars and tools

  Makina qepese te gjitha llojeve !! Bejme riparime

  Shesim makina qepese te modeleve te ndry

  Kurbin Dje, 21:02
  200.00 €
 • 5 foto
  sharre paisje per marangoz
  Cars and tools

  sharre paisje per marangoz

  sharra shum e mir ktheht dhe 90grad okaz

  Tiranë Dje, 21:01
  75,000.00 Lek
 • 3 foto
  Zgar inoksi
  Cars and tools

  Zgar inoksi

  Zgar me fuqi birre inoksi

  Durrës Dje, 20:15
  12,000.00 Lek
 • 7 foto
  Multimeter Fluke 27 Professional
  Cars and tools

  Multimeter Fluke 27 Professional

  Fluke 27 Professional Industrial Multime

  Tiranë Dje, 20:04
  250.00 €
 • 4 foto
  Multimeter Fluke 302+ Professional
  Cars and tools

  Multimeter Fluke 302+ Professional

  Fluke 302+ Professional te Ri ne kuti. C

  Tiranë Dje, 20:03
  105.00 €
 • 3 foto
  Kompresor Makita 3 kilsh
  Cars and tools

  Kompresor Makita 3 kilsh

  Kompresor i firmes Makita 3 kilsh ne gje

  Tiranë Dje, 19:55
  20,000.00 Lek
 • 1 foto
  Fleksibel
  Cars and tools

  Fleksibel

  Flexibel makita

  Tiranë Dje, 19:55
  6,000.00 Lek
 • 1 foto
  Trapan
  Cars and tools

  Trapan

  Trapan

  Tiranë Dje, 19:50
  4,000.00 Lek
 • 2 foto
  Maske saldimi
  Cars and tools

  Maske saldimi

  Maske saldimi

  Tiranë Dje, 19:50
  5,000.00 Lek
 • 1 foto
  Multimeter
  Cars and tools

  Multimeter

  Multimeter

  Tiranë Dje, 19:49
  2,000.00 Lek
 • 3 foto
  motor me naft
  Cars and tools

  motor me naft

  motor me naft italian per betoniere per

  Berat Dje, 19:34
  20,000.00 Lek
 • 2 foto
  Shitet matrapik 1250wat
  Cars and tools

  Shitet matrapik 1250wat

  Shitet matrapik Makita 1250wat ne gjendj

  Tiranë Dje, 19:28
  25,000.00 Lek
 • 3 foto
  FRESIBEL PROFESSIONAL,,2200W,,,6500 min,,, ORIGJINAL
  Cars and tools

  FRESIBEL PROFESSIONAL,,2200W,,,6500 min,,, ORIGJINAL

  Genc,,,Tiku,,,GOMISTERI,,,

  Durrës Dje, 18:55
  150.00 €
 • 4 foto
  shiten ne grup trapan , vidiator , matrapik , gur zmeril
  Cars and tools

  shiten ne grup trapan , vidiator , matrapik , gur zmeril

  shiten mjete pune

  Tiranë Dje, 18:54
  400.00 €
 • 12 foto
  Shitet Brucator ose Kaldaj per sera dhe per furra Gjermane
  Cars and tools

  Shitet Brucator ose Kaldaj per sera dhe per furra Gjermane

  Shiter brucatori Gjerman Baltur nafte u

  Fier Dje, 16:09
  650.00 €
 • 1 foto
  SHITET SALDATRICE NE GJENDJE SUPER
  Cars and tools

  SHITET SALDATRICE NE GJENDJE SUPER

  SALDATRICJA ESHTE NE GJENDJ SHUME TE MIR

  Tiranë Dje, 15:40
  200.00 €
 • 1 foto
  SHITET SALDATRICE
  Cars and tools

  SHITET SALDATRICE

  aparat saldimi italjan nordika 190A me 2

  Tiranë Dje, 15:40
  200.00 €
 • 6 foto
  shiten alete te reja
  Cars and tools

  shiten alete te reja

  aletet jan me qmime te ndryshme per info

  Tiranë Dje, 15:13
  40.00 €
 • 6 foto
  cerkullar
  Cars and tools

  cerkullar

  ne gjendje te regullt punon per info+383

  Tiranë Dje, 15:13
  150.00 €
 • 2 foto
  Shes kontinier
  Cars and tools

  Shes kontinier

  Shitet kontinier 6m ne super gjendje cmi

  Fier Dje, 15:05
  1,100.00 €
 • 0 foto
  Bullnatrice per lirim e dadiqekve (bullonave)
  Cars and tools

  Bullnatrice per lirim e dadiqekve (bullonave)

  Bullnatrice per lirimin e dadiqekve

  Tiranë Dje, 14:15
  12,000.00 Lek
 • 3 foto
  krika makinash te ndryshem
  Cars and tools

  krika makinash te ndryshem

  krika makinash me tonazh te ndryshem me

  Tiranë Dje, 14:15
  12.00 Lek
 • 9 foto
  Paisje per atuservise
  Cars and tools

  Paisje per atuservise

  Paisje per atuservise te ndryshme , cele

  Tiranë Dje, 14:15
  11.00 €
 • 2 foto
  Sege
  Cars and tools

  Sege

  sege ne shitje vegla pune ne shtije te

  Tiranë Dje, 14:15
  50.00 €
 • 1 foto
  Korrese bari me korent
  Cars and tools

  Korrese bari me korent

  Korrese bari me korent Makine bari me ko

  Tiranë Dje, 14:15
  100.00 €
 • 6 foto
  Kompresor Ajri te ndryshem
  Cars and tools

  Kompresor Ajri te ndryshem

  Kompresor Ajri te gjitha lloje me zhurm

  Tiranë Dje, 14:14
  12.00 Lek
 • 0 foto
  Saldatrice co2 me tel edhe elektrod 400amper
  Cars and tools

  Saldatrice co2 me tel edhe elektrod 400amper

  Saldatrice co2 me tel edhe plus elektrod

  Tiranë Dje, 14:14
  46,000.00 Lek
 • 0 foto
  Luciduese makinash Makita
  Cars and tools

  Luciduese makinash Makita

  Luciduese makinash Makita

  Tiranë Dje, 14:14
  56.00 €
 • 1 foto
  kompresor ajri 100Lt profesional
  Cars and tools

  kompresor ajri 100Lt profesional

  kompresor ajri 100Lt profesional prodhim

  Tiranë Dje, 14:14
  280.00 €
 • 0 foto
  korrese bari me benzin
  Cars and tools

  korrese bari me benzin

  korrese bari me benzin te interesuarit c

  Tiranë Dje, 14:14
  2.00 €
 • 2 foto
  Pompe zhytese ne shitje
  Cars and tools

  Pompe zhytese ne shitje

  pompe zhytese pompe uji me cmimin me te

  Tiranë Dje, 14:14
  With agreement
 • 4 foto
  Saldatrice Professionale per industri
  Cars and tools

  Saldatrice Professionale per industri

  Saldatrice profesionale per industri 400

  Tiranë Dje, 14:13
  55,000.00 Lek
 • 3 foto
  Matrapik hitachi japan
  Cars and tools

  Matrapik hitachi japan

  Mattapik i madh hitchi japan

  Tiranë Dje, 14:13
  27,000.00 Lek
 • 2 foto
  Saldatrice AC/DC per punimin e Auluminit
  Cars and tools

  Saldatrice AC/DC per punimin e Auluminit

  Saldatrice AC/DC profesionale per punimi

  Tiranë Dje, 14:13
  12.00 Lek
 • 1 foto
  rregullator oksigjeni
  Cars and tools

  rregullator oksigjeni

  Aparat oksigjeni rregullator oksigjeni r

  Tiranë Dje, 14:13
  With agreement
 • 2 foto
  Pompe Lazvazhi profesionale monofaz
  Cars and tools

  Pompe Lazvazhi profesionale monofaz

  Pompe Lazvazhi profesionale monofaz esht

  Tiranë Dje, 14:13
  260.00 €
 • 0 foto
  Sharre per Lule
  Cars and tools

  Sharre per Lule

  Sharre per Lule

  Tiranë Dje, 14:13
  58.00 €
 • 0 foto
  Vidiator 36V Profesional
  Cars and tools

  Vidiator 36V Profesional

  Vidiator 36V Profesional

  Tiranë Dje, 14:13
  85.00 €