Makina dhe vegla në shitje në Rajoni i Lezhës

 • 2 foto
  Shitet Pomp Uji 2” Motorr Loncin Benzine
  Cars and tools

  Shitet Pomp Uji 2” Motorr Loncin Benzine

  Shitet pomp uji 2”Motorr Loncin Benzin

  Lezhë Sot, 09:47
  With agreement
 • 1 foto
  Shitet Pomp Uji 1” Motorr Loncin benzine
  Cars and tools

  Shitet Pomp Uji 1” Motorr Loncin benzine

  Pomp uji Loncin benzine

  Lezhë Sot, 09:47
  With agreement
 • 0 foto
  Prese me kriko D 30 cm kapaciteti 30 kg
  Cars and tools

  Prese me kriko D 30 cm kapaciteti 30 kg

  Prese me kriko D 30 cm kapaciteti 30 kg

  Lezhë Sot, 09:32
  With agreement
 • 2 foto
  SHITET Elektromotorr (i Ri)
  Cars and tools

  SHITET Elektromotorr (i Ri)

  SHITET Elektromotorr (i Ri)

  Lezhë Sot, 09:31
  With agreement
 • 0 foto
  Prerese bari me benzine
  Cars and tools

  Prerese bari me benzine

  Prerëse bari 52 CC - motor me 2 kohë ben

  Lezhë Sot, 09:31
  With agreement
 • 2 foto
  Korrse Bari (e re)
  Cars and tools

  Korrse Bari (e re)

  Korrse bari

  Lezhë Sot, 09:20
  With agreement
 • 1 foto
  Shitet Mulli bluarje Italian ??
  Cars and tools

  Shitet Mulli bluarje Italian ??

  Shitet mulli bluarje italiane me tre sit

  Lezhë Sot, 09:08
  With agreement
 • 1 foto
  Kultivator me 3 thika
  Cars and tools

  Kultivator me 3 thika

  Kultivator me 3 thika

  Lezhë Sot, 09:08
  With agreement
 • 3 foto
  Makineri Mjalti Inoksi
  Cars and tools

  Makineri Mjalti Inoksi

  Makineri Mjalti Inoksi

  Lezhë Sot, 09:07
  With agreement
 • 1 foto
  Plug me ndërrim krahu
  Cars and tools

  Plug me ndërrim krahu

  Plug me ndërrim krahu

  Lezhë Sot, 09:06
  With agreement
 • 2 foto
  Vidator Makita Professional (çmim i arsyshem)
  Cars and tools

  Vidator Makita Professional (çmim i arsyshem)

  Vidator Makita Professional

  Lezhë Sot, 09:06
  With agreement
 • 2 foto
  Shitet Mini Zmeriluse (e re)
  Cars and tools

  Shitet Mini Zmeriluse (e re)

  Shitet Mini Zmeriluse

  Lezhë Sot, 09:05
  With agreement
 • 3 foto
  Shitet Betoniere Me Motor dhe Elektromotor
  Cars and tools

  Shitet Betoniere Me Motor dhe Elektromotor

  Shitet Betoniere e Vogel dhe e Madhe

  Lezhë Sot, 09:04
  With agreement
 • 5 foto
  Shitet Pomp uji 2” Presioni Nafte (e re )
  Cars and tools

  Shitet Pomp uji 2” Presioni Nafte (e re )

  Per ma shum info kontakt

  Lezhë Sot, 09:04
  With agreement
 • 2 foto
  Shitet Vibrator me Motorr i Ri
  Cars and tools

  Shitet Vibrator me Motorr i Ri

  Shitet Vibrator me Motorr

  Lezhë Sot, 09:04
  With agreement
 • 4 foto
  Pomp Uji 1” 35 Liter/minut dhe 35 metra Lartesi
  Cars and tools

  Pomp Uji 1” 35 Liter/minut dhe 35 metra Lartesi

  Pomp Uji 1” 35 Liter/minut dhe 35 metr

  Lezhë Sot, 09:03
  With agreement
 • 6 foto
  Grup Pompe 4’’polshe me Polexho 1500 L/min
  Cars and tools

  Grup Pompe 4’’polshe me Polexho 1500 L/min

  Grup pompe 4 polshe me polexho 1500 L /m

  Lezhë Sot, 09:03
  With agreement
 • 3 foto
  Shitet Elektromotor 0.75 kv 2400
  Cars and tools

  Shitet Elektromotor 0.75 kv 2400

  Shitet elektromotor 0.75 i ri

  Lezhë Sot, 09:02
  With agreement
 • 2 foto
  Vidator Makita Professional (çmim i arsyshem)
  Cars and tools

  Vidator Makita Professional (çmim i arsyshem)

  Vidiator Makita

  Lezhë Sot, 09:00
  With agreement
 • 1 foto
  Plug për hapje kanali me rregjistër lartësie
  Cars and tools

  Plug për hapje kanali me rregjistër lartësie

  Plug për hapje kanali me rregjistër lart

  Lezhë Dje, 10:04
  With agreement
 • 1 foto
  Bidon Inox 50L Me rubinet dhe Bazament
  Cars and tools

  Bidon Inox 50L Me rubinet dhe Bazament

  Bidon inoksi statik për të qëndruar në v

  Lezhë Dje, 10:01
  With agreement
 • 2 foto
  Shitet Gur Bango 230v
  Cars and tools

  Shitet Gur Bango 230v

  230v-50Hz Fuqia:150w Rrotullime:2950rpm

  Lezhë Dje, 10:00
  With agreement
 • 3 foto
  Shitet Saldatrice me Argon
  Cars and tools

  Shitet Saldatrice me Argon

  Shitet saldatrice me Argon

  Lezhë Dje, 09:59
  With agreement
 • 1 foto
  Shiten Goma Betoniere te Reja
  Cars and tools

  Shiten Goma Betoniere te Reja

  Goma betoniere

  Lezhë Dje, 09:56
  With agreement
 • 2 foto
  Pomp Sperkatje me Bateri dhe me Dor
  Cars and tools

  Pomp Sperkatje me Bateri dhe me Dor

  Pomp sperkatje

  Lezhë Dje, 09:56
  With agreement
 • 3 foto
  Shitet Krastitese Ligustrash E Re
  Cars and tools

  Shitet Krastitese Ligustrash E Re

  Shitet Krastitese Ligustrash

  Lezhë Dje, 09:56
  With agreement
 • 4 foto
  Ganxh Karrotreci
  Cars and tools

  Ganxh Karrotreci

  Ganxh karrotreci

  Lezhë Dje, 09:55
  With agreement
 • 3 foto
  Kriket Dore 2Ton
  Cars and tools

  Kriket Dore 2Ton

  Kriket Dore

  Lezhë Dje, 09:47
  With agreement
 • 2 foto
  Shiten Goma Mishi
  Cars and tools

  Shiten Goma Mishi

  Gom mishi

  Lezhë Dje, 09:47
  With agreement
 • 3 foto
  Pjesë Për Motorra Rubin Te gjitha modelet
  Cars and tools

  Pjesë Për Motorra Rubin Te gjitha modelet

  Karburatore Filter ajri Çels motorri

  Lezhë Dje, 09:46
  With agreement
 • 1 foto
  Cikrik tubi pompe
  Cars and tools

  Cikrik tubi pompe

  Cikrik tubi pompe. E ndërtuar prej mater

  Lezhë Dje, 09:45
  With agreement
 • 1 foto
  Plug për hapje kanali me rregjistër lartësie
  Cars and tools

  Plug për hapje kanali me rregjistër lartësie

  Plug për hapje kanali me rregjistër lart

  Lezhë Dje, 09:44
  With agreement
 • 6 foto
  Shitet Kriket per terheqje
  Cars and tools

  Shitet Kriket per terheqje

  Kriket per skafa ,motorra uji,

  Lezhë Dje, 09:44
  With agreement
 • 2 foto
  Sebrator Motorr Honda 5.5 hp
  Cars and tools

  Sebrator Motorr Honda 5.5 hp

  Sebrator

  Lezhë Dje, 09:41
  With agreement
 • 2 foto
  Sebrator Motorri Robin 5hp
  Cars and tools

  Sebrator Motorri Robin 5hp

  Sebrator

  Lezhë Dje, 09:41
  With agreement
 • 3 foto
  Makin Per nxjerrje Mjalti
  Cars and tools

  Makin Per nxjerrje Mjalti

  Makin per nxjerrje mjalti

  Lezhë Dje, 09:41
  With agreement
 • 1 foto
  Shishe vere 0.75 lt, qelqi, jeshile
  Cars and tools

  Shishe vere 0.75 lt, qelqi, jeshile

  Shishe vere \"Toskano\" 0.75 l, prej qel

  Lezhë Dje, 09:40
  With agreement
 • 1 foto
  Thika per freze toke Disa Lloje
  Cars and tools

  Thika per freze toke Disa Lloje

  Thika për frezat e tokës. Thikat e frezë

  Lezhë Dje, 09:39
  With agreement
 • 2 foto
  Plug me dy krahe
  Cars and tools

  Plug me dy krahe

  Plug me dy krahe

  Lezhë Dje, 09:34
  With agreement
 • 0 foto
  Makineri shtrydhese rrushi manuale e maluar ??
  Cars and tools

  Makineri shtrydhese rrushi manuale e maluar ??

  Makineri shtrydhese rrushi manuale e mal

  Lezhë Dje, 09:30
  With agreement
 • 5 foto
  Motorrsharr lulesh
  Cars and tools

  Motorrsharr lulesh

  Shitet motorri i luleve gjendje perfekte

  Lezhë Dje, 04:58
  120.00 €
 • 3 foto
  Trapon dhe vidator me ajer
  Cars and tools

  Trapon dhe vidator me ajer

  Trapon dhe vidator me ajer

  Lezhë Dje, 04:57
  50.00 €
 • 1 foto
  Paisje palestre
  Cars and tools

  Paisje palestre

  Shitet 50 euro

  Lezhë Dje, 04:56
  50.00 €
 • 1 foto
  DISTRIBUTOR KARBURANTI
  Cars and tools

  DISTRIBUTOR KARBURANTI

  Shitet Distributor karburanti okazion! E

  Lezhë 22 June 22:49
  1,000.00 €
 • 0 foto
  Elektromotorr
  Cars and tools

  Elektromotorr

  Elektromotorr per sharra (4hp 220V) ne g

  Kurbin 22 June 21:55
  15,000.00 Lek
 • 4 foto
  Aksesore te ndryshem per makina qepese ! Oferte⚠️⚠
  Cars and tools

  Aksesore te ndryshem per makina qepese ! Oferte⚠️⚠

  Aksesore te ndryshem per makina qepese !

  Kurbin 22 June 13:16
  1.00 Lek
 • 11 foto
  Makina qepese te gjitha llojeve !! Bejme riparime
  Cars and tools

  Makina qepese te gjitha llojeve !! Bejme riparime

  Shesim makina qepese te modeleve te ndry

  Kurbin 22 June 13:15
  200.00 €
 • 5 foto
  Shiten Saldatrice Ndicues Tavanor Te Jashtem
  Cars and tools

  Shiten Saldatrice Ndicues Tavanor Te Jashtem

  Shitet Saldatrice ne gjendje pune. Shite

  Lezhë 19 June 20:24
  With agreement
 • 4 foto
  Shiten Distributora Karburanti dhe Xhenerator
  Cars and tools

  Shiten Distributora Karburanti dhe Xhenerator

  Shiten Distributora Karburanti ne gjendj

  Lezhë 19 June 20:24
  With agreement
 • 5 foto
  Shitet Depozita Nafte
  Cars and tools

  Shitet Depozita Nafte

  Shiten depozita nafte. Depozita e naftes

  Lezhë 19 June 20:24
  With agreement