Sherbime
Ferizaj

Sherbime në shitje në Ferizaj

 • 8 foto
  Rregullimi i oborrit
  services

  Rregullimi i oborrit

  Bejme rregullimin e oborreve me tgjitha modelet e kubzave. Per info tel ose Fb Fontana 3 ju mirepres

  Ferizaj Sot, 14:15
  With agreement
 • 4 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  services

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE SHERBIM PER INFO SHTES 044280873 viber +38344280873 ne gjd

  Ferizaj Sot, 14:15
  With agreement
 • 3 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  services

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE SHERBIM PER INFO SHTES 044280873 viber +38344280873 ne gjd

  Ferizaj Sot, 14:15
  With agreement
 • 4 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  services

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE SHERBIM PER INFO SHTES 044280873 viber +38344280873 ne gjd

  Ferizaj Sot, 14:15
  With agreement
 • 2 foto
  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  services

  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  JAPIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR INFO 044280873 viber 003834428

  Ferizaj Sot, 14:14
  With agreement
 • 4 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLKNA ME QERA 044280873
  services

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLKNA ME QERA 044280873

  ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE SHERBIM PER INFO SHTES 044280873 viber +38344280873 ne gjd

  Ferizaj Sot, 14:10
  With agreement
 • 4 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  services

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA PER DARSMA DHE RASTE TE NDRYSHME JE

  Ferizaj Sot, 14:04
  With agreement
 • 7 foto
  TENDA-KARRIKA-TAVOLINA ME QERA 044374385
  services

  TENDA-KARRIKA-TAVOLINA ME QERA 044374385

  Ofrojmë me qera tenda-karrika-tavolina me mbulesa si dhe pa mbulesa me qmim te volitshem ne tere kos

  Ferizaj Sot, 14:00
  With agreement
 • 3 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  services

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  JAPIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 044280873

  Ferizaj Sot, 13:59
  With agreement
 • 4 foto
  SHATRA KARRIKA TAVOLINA TENDA ME QERA 049343131
  services

  SHATRA KARRIKA TAVOLINA TENDA ME QERA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA PER DARSMA DHE RASTE TE NDRYSHME JE

  Ferizaj Sot, 13:58
  With agreement
 • 3 foto
  SHATORA TEDNA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  services

  SHATORA TEDNA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA PER DARSMA DHE RASTE TE NDRYSHME JE

  Ferizaj Sot, 13:58
  With agreement
 • 4 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  services

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA PER DARSMA DHE RASTE TE NDRYSHME JE

  Ferizaj Sot, 13:57
  With agreement
 • 3 foto
  SHATORA ME QERA KARRIKA DHE TAVOLINA 045587719
  services

  SHATORA ME QERA KARRIKA DHE TAVOLINA 045587719

  Japim me qera shatora karrika dhe tavolina 045587719 ne gjod koh

  Ferizaj Sot, 13:53
  With agreement
 • 9 foto
  SHERBIME MORTORE FUNERALE TARANSPORT I KUFOMAVE
  services

  SHERBIME MORTORE FUNERALE TARANSPORT I KUFOMAVE

  ofrojm sherbime funerale Transport mortor .

  Ferizaj Sot, 13:37
  With agreement
 • 0 foto
  tavolina per shitje
  services

  tavolina per shitje

  shes 30 cop tavolina te pllastikes per dasma .jon te perdorura por te mira .shiten me qmim te volits

  Ferizaj Sot, 13:37
  With agreement
 • 1 foto
  Sherbim funerale 24 h
  services

  Sherbim funerale 24 h

  ofrojm sherbime funerale transport mortor .arkivole sanik *tabuta *kurora *lule buqet* shatora kar

  Ferizaj Sot, 13:36
  With agreement
 • 5 foto
  sherbime funerale ne ferizaj dhe tenda
  services

  sherbime funerale ne ferizaj dhe tenda

  ofrojm sherbime funerale.transporti mortor nga spitali vetem per Ferizaj. GRATIS pa pages thirrni n

  Ferizaj Sot, 13:36
  With agreement
 • 11 foto
  Transport Nderkombtar
  services

  Transport Nderkombtar

  Kryejm transportin e mallit nga te gjitha vendet Europjane 🇪🇺 🌍EXPORT nga Kosove - mallra të ndryshm

  Ferizaj Sot, 12:35
  With agreement
 • 3 foto
  Tenda#shitet#
  services

  Tenda#shitet#

  Shiten tendat pak te perdorura me dimenzione 2 cop 6x12 1 cop 5x10 karrike 350 cop tavolina 40 co

  Ferizaj Sot, 11:12
  With agreement
 • 3 foto
  Instalim i programeve te ndryshme
  services

  Instalim i programeve te ndryshme

  Bej instalimin e programeve te ndryshme si psh: Autocad 2018 Revit 2018 Archicad 20 Artlantis 6

  Ferizaj Sot, 10:28
  10.00 €
 • 2 foto
  DEZINFEKTIM BUBASHFABA ME GELL EKOLOGJIK
  services

  DEZINFEKTIM BUBASHFABA ME GELL EKOLOGJIK

  BUBASHFABA (FURRTARE) DEZINFEKTIM DERATIZIM DEZINSEKTIM . BEJME ELEMINIMIN E TE GJITHA LLOJEVE TE I

  Ferizaj Sot, 03:29
  1.00 €
 • 6 foto
  Tenda,karrika,tavolina me qera
  services

  Tenda,karrika,tavolina me qera

  Japin me qera tenda karrika dhe tavolina.Ju sigurojme me cilsi dhe pasterti te sherbimeve tona, Reze

  Ferizaj Dje, 21:43
  With agreement
 • 8 foto
  Pastrimi
  services

  Pastrimi

  Ofrojme keto sherbime Bejme pastrimin e shtepive ; banesave dhe lokaleve Mund te na kontaktoni ne

  Ferizaj Dje, 21:38
  With agreement
 • 0 foto
  PASTRIMI I TEPIHËVE
  services

  PASTRIMI I TEPIHËVE

  Crystal Clean💦 kompania për pastrimin e tepihëve, karrigave të automjeteve, mobiljeve(karriga, kauqa

  Ferizaj Dje, 18:53
  With agreement
 • 9 foto
  Moler Profesional - Lyerje, izolim, suvatim
  services

  Moler Profesional - Lyerje, izolim, suvatim

  Bejm suvatimin e shtepive,objekteve si dhe ngjyrosjen,izolimin. Mallterin e punojm me maqin punen e

  Ferizaj Dje, 11:05
  With agreement
 • 8 foto
  Moler Profesional - Lyerje, izolim, suvatim
  services

  Moler Profesional - Lyerje, izolim, suvatim

  Bejm suvatimin e shtepive,objekteve si dhe ngjyrosjen,izolimin. Mallterin e punojm me maqin punen e

  Ferizaj Dje, 11:04
  With agreement
 • 9 foto
  Rregullimi oborreve me kubza te betonit (kocka)
  services

  Rregullimi oborreve me kubza te betonit (kocka)

  montojm kubza te betonit dhe ngjeshje te temelave

  Ferizaj Dje, 09:52
  With agreement
 • 3 foto
  kanalizim zhbllokim kanalizime
  services

  kanalizim zhbllokim kanalizime

  Bëjm Zhbllokimin e kanalizimeve si:Lavamanve.Kuzhinave.Wc-ve si dhe sanimin e tyre sherbimi në tër K

  Ferizaj Dje, 07:08
  With agreement
 • 1 foto
  teenda
  services

  teenda

  Tenda Ardi

  Ferizaj Dje, 01:15
  With agreement
 • 10 foto
  TENDA ARDI 049 81 71 81
  services

  TENDA ARDI 049 81 71 81

  Tenda Ardi

  Ferizaj Dje, 01:15
  With agreement
 • 1 foto
  PROGRAM PËR KONTABILITET
  services

  PROGRAM PËR KONTABILITET

  PROGRAMI PËR KONTABILITET📈📉📊🤝 Programi ynë është një programë për kontabilitet material i cili ësht

  Ferizaj 2 July 22:57
  With agreement
 • 3 foto
  Karriga dhe tavolina me qera per Dasma dhe Ahengje
  services

  Karriga dhe tavolina me qera per Dasma dhe Ahengje

  Karrika dhe Tavolina me qira per Darsma dhe Ahengje te ndryshme, per ambiente te jashtme apo te mbre

  Ferizaj 2 July 09:04
  With agreement
 • 5 foto
  3D REKLAMA & LED REKLAM ME CMIME TE VOLITSHME
  services

  3D REKLAMA & LED REKLAM ME CMIME TE VOLITSHME

  bejm prodhimin dhe ripatimin e te gjithave led reklama 3d reklama me cmime te volitshm +389 70 602

  Ferizaj 2 July 01:09
  200.00 €
 • 1 foto
  Skele ne sherbim
  services

  Skele ne sherbim

  +38349253369

  Ferizaj 1 July 22:30
  With agreement
 • 1 foto
  Kerkojm shofera
  services

  Kerkojm shofera

  Shofer

  Ferizaj 1 July 19:08
  With agreement
 • 0 foto
  Pun me Eskavator
  services

  Pun me Eskavator

  Punojm me Eskavator Pastrojm kanale Tel 045 651 290

  Ferizaj 1 July 19:08
  With agreement
 • 1 foto
  Punojm me Eskavator
  services

  Punojm me Eskavator

  Habim gropa Qelim kanale Tel 045 651 290

  Ferizaj 1 July 19:08
  With agreement
 • 5 foto
  Tenda DIMRI - 044 461 358 / 049 837 907
  services

  Tenda DIMRI - 044 461 358 / 049 837 907

  Japim (Tenda) Shatora me qira te madhesive 5x10 , 6x12 , transporti gratis , me ndriqim , per me shu

  Ferizaj 1 July 15:38
  With agreement
 • 7 foto
  TENDA DIMRI ME QIRA - 044 461 358
  services

  TENDA DIMRI ME QIRA - 044 461 358

  Tenda karrika me qira , madhesi 5x10 dhe 6x12 te pershtatshme per dasma ,ahengje , kanagjegje si dh

  Ferizaj 1 July 15:37
  With agreement
 • 4 foto
  Tenda per DIMER - 044 461 358 / 049 837 907
  services

  Tenda per DIMER - 044 461 358 / 049 837 907

  Japum tenda , karrika , tavolina me qira , madhesia 5x10 , me nxemje speciale per dimer . Per me shu

  Ferizaj 1 July 15:35
  With agreement
 • 5 foto
  Tenda,karrika,tavolina me qera
  services

  Tenda,karrika,tavolina me qera

  Per rezervime na kontaktoni ne numrin 044/734-295. Mund te na gjeni dhe ne facebook ne faqen: https:

  Ferizaj 1 July 13:47
  With agreement
 • 5 foto
  CERADA PER KAMIONA
  services

  CERADA PER KAMIONA

  PUNOJM CERADA PER KAMIONA

  Ferizaj 1 July 13:39
  With agreement
 • 4 foto
  Tenda karrika tavolina ne sherbim
  services

  Tenda karrika tavolina ne sherbim

  Ofrojm tenda karrika tavolina ne sherbim

  Ferizaj 1 July 13:35
  With agreement
 • 5 foto
  SHATORA NE SHERBIM
  services

  SHATORA NE SHERBIM

  OFROJM SHATORA (TENDA ) NE SHERBIM. DIMENSIONET 7m x5m . 9x5m 10x5 13x6 e tjera .SI DHE TAVOLI

  Ferizaj 1 July 13:34
  With agreement
 • 4 foto
  SHATORA PER DASMA
  services

  SHATORA PER DASMA

  OFROJM NE SHERBIM SHATORA ---TENDA PER DASMA DHE EVENTE TJERA TE NDRYSHME. DIMENSIONET 9X5 M 10X5M

  Ferizaj 1 July 13:33
  With agreement
 • 4 foto
  HAPJA E BUNARAVE NE TERENE TE FORTA DHE TE BUTA
  services

  HAPJA E BUNARAVE NE TERENE TE FORTA DHE TE BUTA

  Bejme shpimin e puseve me gypa te plastikes me dimensione Φ125 Φ140 Φ160 Φ200 Φ300 SHpime per

  Ferizaj 1 July 09:35
  With agreement
 • 4 foto
  HAPJA E BUNARAVE NE TERENE TE FORTA DHE TE BUTA
  services

  HAPJA E BUNARAVE NE TERENE TE FORTA DHE TE BUTA

  Bejme shpimin e puseve me gypa te plastikes me dimensione Φ125 Φ140 Φ160 Φ200 Φ300 SHpime per

  Ferizaj 1 July 09:35
  With agreement
 • 6 foto
  HAPJA E BUNARAVE NE TERENE TE FORTA DHE TE BUTA
  services

  HAPJA E BUNARAVE NE TERENE TE FORTA DHE TE BUTA

  Bejme shpimin e puseve me gypa te plastikes me dimensione Φ125 Φ140 Φ160 Φ200 Φ300 SHpime per

  Ferizaj 1 July 09:34
  With agreement
 • 7 foto
  HAPJA E BUNARAVE NE TERENE TE FORTA DHE TE BUTA
  services

  HAPJA E BUNARAVE NE TERENE TE FORTA DHE TE BUTA

  Bejme shpimin e puseve me gypa te plastikes me dimensione Φ125 Φ140 Φ160 Φ200 Φ300 SHpime per

  Ferizaj 1 July 09:34
  With agreement
 • 9 foto
  DEMA Garden Bau
  services

  DEMA Garden Bau

  Bëjm rregullimin e oborreve me kubza betoni , mbjelljen e barit , mbjelljen e pishave etj per me shu

  Ferizaj 30 June 16:05
  With agreement