Shitet banesa me mobilje ne Qender te Prishtines

Price: 96,000.00 €

details

posted
7 August 11:44
category
Patundshmeri > Apartment / Banesa
country
Kosovo > Prishtina region > Pristina
Kuadratura
70 m²
pattern
Seri 3

Description

Shitet banesa me mobilje ne Qender te Prishtines afer Hotel Grandit te rrokaqielli. Banesa eshte ne katin e dyte dhe ka kete renditje: Dhoma e gjumit, Dhoma e dites me nje ballkon, Kuzhina me trepezari, Korridori dhe banjo me wc. Banesa eshte komplet e renovuar dhe ka siperfaqe prej bruto 70 m2 kurse neto i ka 52 m2.


Similar ads