Apartment / Banesa në shitje në Prishtinë

category

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Price

country

 • 8 foto
  Shiten Banesat ne Prishtine
  Apartment / Apartment

  Shiten Banesat ne Prishtine

  SHITEN BANESAT! Zonës \"Prishtina e Re\" po i shtohet nje ndertim cilësor dhe me standarde europian

  Prishtinë Sot, 15:19
  850.00 €
 • 6 foto
  Ofrojm Banesën në Shitje në Lagjën e Spitalit, VA
  Apartment / Apartment

  Ofrojm Banesën në Shitje në Lagjën e Spitalit, VA

  Ofrojm Banesen në Shitje në Lagjen e Spitalit, Vllezrit Asllani Struktura e Banesës * Siperfaqe 77.

  Prishtinë Sot, 15:18
  75,000.00 €
 • 5 foto
  Shitet Banesa ne Lagjen e Spitalit
  Apartment / Apartment

  Shitet Banesa ne Lagjen e Spitalit

  Shitet Banesa ne Lagjen e Spitalit afer Zyreve HIG ►Kodi : LS4 ►Renditja : ►Qendrim ditor ►

  Prishtinë Sot, 15:18
  With agreement
 • 6 foto
  Shitet banesa ne Breg te diellit
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa ne Breg te diellit

  Shitet banesa në breg të diellit ●Kodi: B7 ●Adresa: Sh. Fillore Iliria, nërtesat Sabri Novosel

  Prishtinë Sot, 15:18
  850.00 €
 • 2 foto
  SUPER OFERT, SHITEN BANESAT NE FUSH KOSOVE
  Apartment / Apartment

  SUPER OFERT, SHITEN BANESAT NE FUSH KOSOVE

  ** Super Ofertë ** Ofrojm Banesat në Shitje në Fushë Kosovë Banesat janë në ndërtim e sipër Posedojm

  Prishtinë Sot, 15:17
  490.00 €
 • 6 foto
  Ofrojm banesen në shitje në lagjen Bregu i Diellit
  Apartment / Apartment

  Ofrojm banesen në shitje në lagjen Bregu i Diellit

  Ofrojm banesen në shitje në lagjen Bregu i Diellit në kompleksin banesor \"Dafina\" 83m2 Banesa ësht

  Prishtinë Sot, 15:16
  72,000.00 €
 • 3 foto
  COLORS MOLER
  Apartment / Apartment

  COLORS MOLER

  Moler profesionalist; Bëjm lyrje me polikollor te banesave, lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri, depo

  Prishtinë Sot, 15:16
  With agreement
 • 8 foto
  Shitet Banesa te Santea
  Apartment / Apartment

  Shitet Banesa te Santea

  Shitet banesa te Santea ►Kodi : D6 ►Perberja : Sallon , kuzhine , dhome gjumi , koridor, ban

  Prishtinë Sot, 15:14
  With agreement
 • 5 foto
  Banesa 70m2 ne shitje ne Dardani
  Apartment / Apartment

  Banesa 70m2 ne shitje ne Dardani

  Banesa 70m2 ne shitje ne Dardani saktesisht ndertim i vjeter shume prane ores dhe semaforave, banesa

  Prishtinë Sot, 15:13
  With agreement
 • 2 foto
  Ofrohet banesa nje dhomshe me qera te Qafa !DELTA
  Apartment / Apartment

  Ofrohet banesa nje dhomshe me qera te Qafa !DELTA

  Banesa ndodhet ne katin e 1 te banimit, ka dhomen e ndejes me kuzhin, koridor banjo, lavatriqe, tv e

  Prishtinë Sot, 15:13
  200.00 €
 • 0 foto
  Urgjent Shitet Banesa
  Apartment / Apartment

  Urgjent Shitet Banesa

  SHITET BANESA NË FUSHË KOSOVË. ►Renditja: Salloni me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 ballkona, banjo, d

  Prishtinë Sot, 15:12
  34,000.00 €
 • 6 foto
  Banese ne shitje ne Lakrishte 2+1
  Apartment / Apartment

  Banese ne shitje ne Lakrishte 2+1

  Shitet banesa ne Lakrishte, banesa eshte e mobiluar ne teresi, 65m2 Banesa posedon: - dy dhoma gjumi

  Prishtinë Sot, 15:12
  With agreement
 • 9 foto
  Banese ne shitje ne Emshir 2+1
  Apartment / Apartment

  Banese ne shitje ne Emshir 2+1

  Shitet banesa ne Emshir, banesa eshte e mobiluar ne teresi, gjendet ne katin e 4-te, kompleksi Blert

  Prishtinë Sot, 15:12
  With agreement
 • 5 foto
  Shitet banesa ne Aktash 2+1
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa ne Aktash 2+1

  Banese ne shitje ne Aktash, afer Menzes se Studenteve, banesa eshte komplet e mobiluar, ka garazhd p

  Prishtinë Sot, 15:12
  With agreement
 • 6 foto
  Shitet banesa 67m2 ne Qender/Aktash!DELTA
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa 67m2 ne Qender/Aktash!DELTA

  Ofrohet per shitje banesa 67m² ne qender te qytetit tek \"Ekstrem Pizza\" me keto karakteristika: -E

  Prishtinë Sot, 15:11
  1,400.00 €
 • 9 foto
  Urgjent shitet banesa te parku qytetit .
  Apartment / Apartment

  Urgjent shitet banesa te parku qytetit .

  URGJENT SHITET Banesa te parku i qytetit te Bustit Isa kastrati . Banesa është 91m2 Ka: sallon me

  Prishtinë Sot, 15:11
  700.00 €
 • 10 foto
  SHES BANESEN TIME NE PRISHTINE 85M2
  Apartment / Apartment

  SHES BANESEN TIME NE PRISHTINE 85M2

  Banesa eshte te kullat e arabve ne lagjen e emshirit ne kullen e 6t kati 3 85m2 dhe ka ket rendit

  Prishtinë Sot, 15:11
  With agreement
 • 8 foto
  Ofrohet Super Banesa ne shitje ne lagjen Kalabri
  Apartment / Apartment

  Ofrohet Super Banesa ne shitje ne lagjen Kalabri

  Ofrojm Banesen në shitje në lagjen Kalabri/Emshir, Banesa ndodhet në katin e dytë 90m2 Banesa është

  Prishtinë Sot, 15:10
  69,000.00 €
 • 7 foto
  Ofrohet Banesa ne shitje në Fushë Kosovë
  Apartment / Apartment

  Ofrohet Banesa ne shitje në Fushë Kosovë

  Ofrojm Banesat në Shitje në Fushë Kosovë në Kompleksin Eliza Posedojm 5 Banesa në Shitje në Kompleks

  Prishtinë Sot, 15:10
  460.00 €
 • 0 foto
  Ofrojm Banesën në Shitje në Lagjën Kalabria(Riera)
  Apartment / Apartment

  Ofrojm Banesën në Shitje në Lagjën Kalabria(Riera)

  Ofrojm Banesat në Shitje në Lagjën Emshir Kompleksi Riera Posedojm 6 Banesa në shitje në një ndër Ko

  Prishtinë Sot, 15:10
  800.00 €
 • 9 foto
  Ofrojm Banesën Luksoze në Shitje në Pejton
  Apartment / Apartment

  Ofrojm Banesën Luksoze në Shitje në Pejton

  Ofrojm Banesen Super Luksoze në shitje në lagjen Pejton(Objekti i Nartel Center) Banesa është komple

  Prishtinë Sot, 15:10
  1,250.00 €
 • 10 foto
  Shitet Banesa ne Mati 1
  Apartment / Apartment

  Shitet Banesa ne Mati 1

  Banesë me Qera në Mati 1 afër Rrugës B Sipërfaqja: 58 m² Banesa ka këtë renditje: • Dhomë dite m

  Prishtinë Sot, 15:10
  47,000.00 €
 • 4 foto
  Shitet Banesa ne Breg te Diellit
  Apartment / Apartment

  Shitet Banesa ne Breg te Diellit

  Shitet Banesa Ne Breg te Diellit (te banesat e bardha) ►Kodi: B23 ►Renditja: Sallon , Kuzhin , D

  Prishtinë Sot, 15:10
  51,000.00 €
 • 11 foto
  Shitet banesa në lagjën Aktash
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa në lagjën Aktash

  Shitet banesa në lagjën Aktash me një pamje fantastike nga të tri anët e qytetit. Banesa është afër

  Prishtinë Sot, 15:10
  105,000.00 €
 • 6 foto
  Shitet banesa në lagjën Bregu i Dielli
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa në lagjën Bregu i Dielli

  Shitet banesa në lagjën Bregu i Diellit (Zona Perendim), afër qendrës tregtare dhe Sh.f Ismail Qemal

  Prishtinë Sot, 15:10
  81,600.00 €
 • 6 foto
  Banesa 66m2 ne shitje te Bregu i Diellit
  Apartment / Apartment

  Banesa 66m2 ne shitje te Bregu i Diellit

  Banesa 66m2 ne shitje ne lagjen \"Bregu i Diellit\" ne zonen shume prane me Posten e Vogel, banesa n

  Prishtinë Sot, 15:09
  105,000.00 €
 • 3 foto
  Banes me qira 2-dhomeshe ne Tophane!DELTA
  Apartment / Apartment

  Banes me qira 2-dhomeshe ne Tophane!DELTA

  Ofrohet me qira banesa me siperfaqe 50m² ne lagjjen\"Tophane\"prane shkolles fillore\"Meto Bajraktar

  Prishtinë Sot, 15:09
  250.00 €
 • 0 foto
  Leshohet banesa me qira ne obiliq
  Apartment / Apartment

  Leshohet banesa me qira ne obiliq

  Leshohet banesa me qira ne obiliq kati i par e mobiluar banesa gjindet afer shkolles fillore

  Prishtinë Sot, 15:09
  100.00 €
 • 4 foto
  Shitet banesa (Garsionere) në lagjen Ulpiana
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa (Garsionere) në lagjen Ulpiana

  Shitet banesa (Garsionere) në lagjen Ulpiana afër Menzë së Studetëve që ka 33m² (Neto). Banesa është

  Prishtinë Sot, 15:09
  40,000.00 €
 • 3 foto
  Shitet Banesa ne Mati 1
  Apartment / Apartment

  Shitet Banesa ne Mati 1

  Shitet Banesa në Mati 1, afër Rrugës B / Prishtinë. Banesa është ndërtim i ri, gjindet te restorant

  Prishtinë Sot, 15:08
  With agreement
 • 4 foto
  Super banes ne rrugen B te Viva Fresh
  Apartment / Apartment

  Super banes ne rrugen B te Viva Fresh

  Shitet banesa ne rrugen B me tulla te kuqe ndertim i Royallit ►Kodi : LS9 ►Renditja : Salloni

  Prishtinë Sot, 15:08
  With agreement
 • 11 foto
  Shitet banesa moderrne në lagjën Arbëri (Dragodan)
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa moderrne në lagjën Arbëri (Dragodan)

  Shitet banesa moderrne në lagjën Arbëri (Dragodan), me një pamje shumë të bukur nga qyteti. Banesa ë

  Prishtinë Sot, 15:08
  180,000.00 €
 • 11 foto
  Shitet banesa në lagjën Dardania
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa në lagjën Dardania

  Shitet banesa në lagjën Dardania afër statujes Bill Clinton. Banesa është në katin e X-të, që ka sip

  Prishtinë Sot, 15:08
  78,000.00 €
 • 6 foto
  Shitet banesa në lagjen Ulpiana
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa në lagjen Ulpiana

  Shitet banesa në lagjen Ulpiana që ka 50m2 (Neto). Banesa është në katin e tretë dhe ka: një sallon,

  Prishtinë Sot, 15:08
  75,000.00 €
 • 3 foto
  Shes Banesen te VG construction
  Apartment / Apartment

  Shes Banesen te VG construction

  Shes banesen me 102 m2 kati 7 te VG construction mati1e cila ka nje organizim shume te mire siq mund

  Prishtinë Sot, 15:07
  With agreement
 • 7 foto
  SHITET BANESA NE ULPIANE
  Apartment / Apartment

  SHITET BANESA NE ULPIANE

  Shitet banesen ne Lagjen Ulpiana e cila ka 74 m2 (NETO), dhe ka sallon me kuzhine, tri dhoma gjumi,

  Prishtinë Sot, 15:07
  115,000.00 €
 • 9 foto
  Shitet banesa në lagjen Kalabria (Emshir)
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa në lagjen Kalabria (Emshir)

  Shitet banesa në lagjen Kalabria (Emshir). Banesa është në katin e 9 – të, që ka 115 m2 dhe përbe

  Prishtinë Sot, 15:07
  66,000.00 €
 • 0 foto
  JAPIM BANESA ME QERA NE TE GJITHA LAGJET E PRISH..
  Apartment / Apartment

  JAPIM BANESA ME QERA NE TE GJITHA LAGJET E PRISH..

  Japim banesa me qera ne te gjitha lagjet e Prishtines me madhesi dhe qmime te ndryshme.... Per me s

  Prishtinë Sot, 15:07
  With agreement
 • 4 foto
  Shitet banesa ne lagjen Bregu i Diellit
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa ne lagjen Bregu i Diellit

  Shitet banesa ne lagjen Bregu i Diellit qe ka 56m2 në kompleksin banesor (Standart) . Banesa është n

  Prishtinë Sot, 15:07
  58,000.00 €
 • 11 foto
  Shiten Banesat ne Veternik
  Apartment / Apartment

  Shiten Banesat ne Veternik

  SHITEN BANESAT! Zonës \"Prishtina e Re\" po i shtohet nje ndertim cilësor dhe me standarde europian

  Prishtinë Sot, 15:06
  With agreement
 • 6 foto
  Shitet Banesa ne Lagje te Muhaxherve
  Apartment / Apartment

  Shitet Banesa ne Lagje te Muhaxherve

  Shitet banesa ne Lagje te Muhaxherve Banesa gjindet afer kulles se Muhaxherëve dhe afër parkut të qy

  Prishtinë Sot, 15:06
  47,000.00 €
 • 4 foto
  Ofrohet per shitje banesa 113m2 ne Mati 1 !DELTA
  Apartment / Apartment

  Ofrohet per shitje banesa 113m2 ne Mati 1 !DELTA

  Ofrohet per shitje banesa 113m2 ne Prishtine, ne Rr. Muharrem Fejza ne Lagje te Spitalit (perballe S

  Prishtinë Sot, 15:05
  850.00 €
 • 6 foto
  Shiten 9 banesa ne Fushe Kosove afer rrethit!DELTA
  Apartment / Apartment

  Shiten 9 banesa ne Fushe Kosove afer rrethit!DELTA

  Ofrohen per shitje 9 banesa ne Fushe-Kosove. Banesa jane ndertim i posa perfunduar te nje cilesie te

  Prishtinë Sot, 15:05
  550.00 €
 • 8 foto
  Shitet banesa ne rrugen C te banesat e tregtise
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa ne rrugen C te banesat e tregtise

  Shitet banesa ne rreugen C te banesat e Tregetis ►Perkthehet tek noteri ►83m2 neto ►2 dhoma f

  Prishtinë Sot, 15:05
  85,000.00 €
 • 5 foto
  Garsoniere per qira - Ulpiane - qender
  Apartment / Apartment

  Garsoniere per qira - Ulpiane - qender

  Garsoniere.. 1 dhome plus 1 dhome.. E renovuar komplet ... Afer AAK ne Ulpiane.... Kati i pare.. Poz

  Prishtinë Sot, 15:05
  With agreement
 • 9 foto
  Shitet Banesa ne Breg Diellit
  Apartment / Apartment

  Shitet Banesa ne Breg Diellit

  Shitet banes ne Breg Diellit ►Kodi : B24 ►Renditja : Sallon , kuzhine , dhome gjumi , banjo, sh

  Prishtinë Sot, 15:05
  66,600.00 €
 • 9 foto
  Shitet banesa te pallati i rinis dhe sporteve
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa te pallati i rinis dhe sporteve

  Shitet banesa në qendër ►Adresa: Te Pallati I rinisë dhe sporteve (Boro Ramizi) te objekti ku ësht

  Prishtinë Sot, 15:05
  125,000.00 €
 • 4 foto
  Q103 Shitet banesa te Slovenia Sporti
  Apartment / Apartment

  Q103 Shitet banesa te Slovenia Sporti

  Q103 Shitet banesa te Slovenia Sporti ►Kodi : Q103 ►Renditja : Sallon , kuzhine , 2 dhoma gjum

  Prishtinë Sot, 15:04
  92,000.00 €
 • 6 foto
  Shitet banesa 85m2 ne Kalabri!DELTA
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa 85m2 ne Kalabri!DELTA

  Ofrohet per shitje banesa komode ne lagjjen \"Kalabria\"me madhesi prej 85m2.Banesa ka kete organizi

  Prishtinë Sot, 15:04
  750.00 €
 • 2 foto
  Shitet banesa ne Lakrisht ne Qender, Icon Tower
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa ne Lakrisht ne Qender, Icon Tower

  Shitet banesa ne Lakrisht ne Qender, objekt shume ekskluzive, siperfaqja 117m2, renditja: 3 dhoma gj

  Prishtinë Sot, 15:04
  With agreement