Apartment / Banesa në shitje në Prishtinë

category

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Price

country

 • 3 foto
  ⭕Shitet banesa 112.5m2 në Lagjën Arbëria ⭕
  Apartment / Apartment

  ⭕Shitet banesa 112.5m2 në Lagjën Arbëria ⭕

  ⭕Shitet banesa 112.5m2 ne Lagjen Arberia (Dragodan) perball Ambasades Amerikane⭕ ⭕Banesa posed

  Prishtinë Sot, 02:39
  950.00 €
 • 7 foto
  Banesë 130.2m2 në shitje në Dragodan - Arbëri.
  Apartment / Apartment

  Banesë 130.2m2 në shitje në Dragodan - Arbëri.

  Banesa gjendet në Dragodan - Arbëri në rrugën Ahmet Krasniqi përballë banesave të Tregtisë, në kompl

  Prishtinë Sot, 02:39
  130,000.00 €
 • 5 foto
  ⭕Shitet banesa 127.29 m2 në lagjen Dardania ⭕
  Apartment / Apartment

  ⭕Shitet banesa 127.29 m2 në lagjen Dardania ⭕

  ⭕Shitet banesa 127.29 m2 ne katin e 2-të në lagjen Dardania Dukagjini Residence ⭕ ⭕Banesa pose

  Prishtinë Sot, 02:38
  1,150.00 €
 • 4 foto
  ⭕️Shitet banesa 69.50 m2 në katin e 6-të ne
  Apartment / Apartment

  ⭕️Shitet banesa 69.50 m2 në katin e 6-të ne

  ⭕️Shitet banesa 69.50 m2 ne katin e 6-te ne Lagjen e Spitalit Banesa posedon : ⭕️Sallon ⭕ï

  Prishtinë Sot, 02:38
  520.00 €
 • 7 foto
  Banesë 42m2 (2+1) në shitje në Dardani te Santeja.
  Apartment / Apartment

  Banesë 42m2 (2+1) në shitje në Dardani te Santeja.

  Banesa gjendet në Dardani te Santeja, mbrapa Albi Market. Banesa ndodhet në katin gjysëm përdhesë (o

  Prishtinë Sot, 02:38
  60,000.00 €
 • 2 foto
  ⭕️Shitet banesa 98.5m2 katik 3,4 ne Lagjen Arberia
  Apartment / Apartment

  ⭕️Shitet banesa 98.5m2 katik 3,4 ne Lagjen Arberia

  ⭕️Shitet banesa 98.5m2 katik 3,4 ne Lagjen Arberia(Dragodan) Banesa posedon : ⭕️Sallon ⭕ï¸

  Prishtinë Sot, 02:37
  With agreement
 • 2 foto
  ⭕️Shitet banesa 56.6m2 katik 1,2,4 ne Lagjen Arber
  Apartment / Apartment

  ⭕️Shitet banesa 56.6m2 katik 1,2,4 ne Lagjen Arber

  ⭕️Shitet banesa 56.6m2 katik 1,2,4 ne Lagjen Arberia(Dragodan) Banesa posedon : ⭕️Sallon ⭕

  Prishtinë Sot, 02:37
  With agreement
 • 3 foto
  ⭕Shitet banesa 94m2 nelagjen Kalabria (Emshir)
  Apartment / Apartment

  ⭕Shitet banesa 94m2 nelagjen Kalabria (Emshir)

  ⭕Shitet banesa 94m2 ne katinn e 8-te dhe ne katin e 7-te ne lagjen Kalabria (Emshir) kompleksi Na

  Prishtinë Sot, 02:37
  With agreement
 • 6 foto
  Banesë 61m2 në shitje në Dardani - Te Santea.
  Apartment / Apartment

  Banesë 61m2 në shitje në Dardani - Te Santea.

  Banesa ka 61m2 në dokumenta, ndërsa pas renovimit i ka 75m2 faktike. Në banesë është bërë një invest

  Prishtinë Sot, 02:37
  85,000.00 €
 • 7 foto
  Banesë 95m2 në shitje te Qafa.
  Apartment / Apartment

  Banesë 95m2 në shitje te Qafa.

  Banesa gjendet te Qafa në kompleksin “Milenium”. Banesa ndodhet në katin e 5-të, është e pabanua

  Prishtinë Sot, 02:37
  114,000.00 €
 • 2 foto
  Shitet banesa me 3 dhoma gjumi ne L.Muhaxhereve
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa me 3 dhoma gjumi ne L.Muhaxhereve

  Ofrohet banese 100m2 ne shitje te \"Muhaxheret\" ne nje kompleks te ndertuar me standarde te larta E

  Prishtinë Sot, 02:36
  88,000.00 €
 • 6 foto
  Shitet banesa 70m2 n\'Bregun e Dillit te I.Qemaili
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa 70m2 n\'Bregun e Dillit te I.Qemaili

  Ofrohet per shitje banesa ne lagjjen\"Bregu i Diellit\"afer shkolles\"Ismail Qemaili\"prane\"Oxford

  Prishtinë Sot, 02:36
  90,000.00 €
 • 3 foto
  Shitet banesa 36m2 ne lagjen e Muhaxhereve kati 1
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa 36m2 ne lagjen e Muhaxhereve kati 1

  Ofrohet per shitje banesa me siperfaqe 36m² ne lagjjen e \"Muhaxhereve\".Banesa eshte ndertim ri i s

  Prishtinë Sot, 02:36
  36,000.00 €
 • 7 foto
  ⭕Shitet Banesa 66m2 në qendër të Prishtinës ⭕
  Apartment / Apartment

  ⭕Shitet Banesa 66m2 në qendër të Prishtinës ⭕

  ⭕Shitet Banesa 66m2 kati 4 në qendër të Prishtinës përball Hotel Grnad ⭕Banesa posedon : ⭕Sal

  Prishtinë Sot, 02:36
  1,950.00 €
 • 4 foto
  Banesë 75.9m2 në shitje te Mati 1.
  Apartment / Apartment

  Banesë 75.9m2 në shitje te Mati 1.

  Banesa gjendet te Mati 1 në rrugën Sokol Sopi përballë shkollës “Mileniumi i tretë”, në kompleks

  Prishtinë Sot, 02:36
  60,000.00 €
 • 4 foto
  Shes banes 90m2 ne Bregun e Diellit te ambullanta
  Apartment / Apartment

  Shes banes 90m2 ne Bregun e Diellit te ambullanta

  Ofrohet per shitje banesa 90m2 ne Bregun e Diellit afer ambulances. Banesa gjendet ne katine e 1-re

  Prishtinë Sot, 02:36
  100,000.00 €
 • 4 foto
  Shitet garosniere 40m2 ne Ulpiane
  Apartment / Apartment

  Shitet garosniere 40m2 ne Ulpiane

  Ofrohet Garsonjera ne shitje me siperfaqe 40m2 ne Lagjen \"Ulpiana\" (rruga Deshmoret e Kombit) Gar

  Prishtinë Sot, 02:36
  34,000.00 €
 • 4 foto
  Shitet banesa 117m2 ne Arberi tek Tregtia kati 1
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa 117m2 ne Arberi tek Tregtia kati 1

  Ofrohet per shitje banesa komode ne lagjjen\"Arberia\"(Ish-Dragodan)ne kompleksin banesor \"Tregtia\

  Prishtinë Sot, 02:36
  125,000.00 €
 • 4 foto
  Banesë 90m2 në shitje te 4 Llullat.
  Apartment / Apartment

  Banesë 90m2 në shitje te 4 Llullat.

  Banesa gjendet te 4 Llullat në Rr. Mustafa Kruja. Banesa ndodhet në katin V-të dhe është tërësisht e

  Prishtinë Sot, 02:35
  95,000.00 €
 • 9 foto
  ⭕Shitet banesa (e mobiluar) 75m2 në në Kalabri ⭕
  Apartment / Apartment

  ⭕Shitet banesa (e mobiluar) 75m2 në në Kalabri ⭕

  ⭕Shitet banesa (e mobiluar) 75m2 në katin e 6-të në Kalabri (te Arditi Construction) ⭕ ⭕Banesa

  Prishtinë Sot, 02:34
  60,000.00 €
 • 6 foto
  ⭕Shitet Banesa 115.8m2 ne Lagjen Kalabria ⭕
  Apartment / Apartment

  ⭕Shitet Banesa 115.8m2 ne Lagjen Kalabria ⭕

  ⭕Shitet Banesa 115.8m2 ne Lagjen Kalabria (Emshir) në Kompleksin YLLI⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕Sa

  Prishtinë Sot, 02:34
  With agreement
 • 5 foto
  ⭕Shitet banesa 99.64 m2 në lagjen Dardania ⭕
  Apartment / Apartment

  ⭕Shitet banesa 99.64 m2 në lagjen Dardania ⭕

  ⭕Shitet banesa 99.64 m2 ne katin e 2-të në lagjen Dardania Dukagjini Residence ⭕ ⭕Banesa posed

  Prishtinë Sot, 02:34
  1,150.00 €
 • 7 foto
  Banesë 52m2 në shitje te Qafa.
  Apartment / Apartment

  Banesë 52m2 në shitje te Qafa.

  Banesa është ndërtim i vjetër dhe gjendet te Qafa përballë kompanisë së sigurimeve “SIGURIA”. Ba

  Prishtinë Sot, 02:34
  68,000.00 €
 • 7 foto
  Banesë 90m2 me qira te Qafa.
  Apartment / Apartment

  Banesë 90m2 me qira te Qafa.

  Banesa gjendet te Qafa afer “Hamburger Bosi”. Banesa ndodhet në katin e III-të dhe është tërësis

  Prishtinë Sot, 02:34
  400.00 €
 • 6 foto
  Banesë 90m2 me qira te Qafa.
  Apartment / Apartment

  Banesë 90m2 me qira te Qafa.

  Banesë 90m2 me qira te Qafa. Banesa gjendet përballe furrës Bakery dhe është në katin e IV-të. Banes

  Prishtinë Sot, 02:34
  500.00 €
 • 7 foto
  Shitet banesa ne Ulpiane _ flete poseduese
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa ne Ulpiane _ flete poseduese

  Shitet banesa ne Ulpiane, mrapa ish Hotel Baci, banesa eshte e mobiluar, shitet me mobile gjendet ne

  Prishtinë Sot, 02:34
  With agreement
 • 0 foto
  Banese ne shitje ne Lagjen Dardania
  Apartment / Apartment

  Banese ne shitje ne Lagjen Dardania

  Shitet banesa ne Dardani, afer shkolles fillore " Dardania", kati i 2-te, 72m2 Banesa posedon: - dho

  Prishtinë Sot, 02:34
  With agreement
 • 7 foto
  Banesë 81.5m2 në shitje në Bregun e Diellit.
  Apartment / Apartment

  Banesë 81.5m2 në shitje në Bregun e Diellit.

  Banesa gjendet në Bregun e Diellit në rrugën Armend Daci në mes të Postës së Vogël dhe Raiffeisen Ba

  Prishtinë Sot, 02:34
  88,000.00 €
 • 2 foto
  ⭕️Filloj shitja e banesave ne lagjen e Muhaxherve
  Apartment / Apartment

  ⭕️Filloj shitja e banesave ne lagjen e Muhaxherve

  ⭕️Filloj shitja e banesave ne lagjen e Muhaxherve ⭕️Ne qender te Prishtines (Trio construcio

  Prishtinë Sot, 02:33
  With agreement
 • 7 foto
  ⭕Shitet banesa 88.89m2 ne Lagjen Arberia ⭕
  Apartment / Apartment

  ⭕Shitet banesa 88.89m2 ne Lagjen Arberia ⭕

  ⭕Shitet banesa 88.89m2 ne katin 1,2,3,4 ne Lagjen Arberia ⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕Sallon ⭕Ku

  Prishtinë Sot, 02:33
  999.00 €
 • 9 foto
  Shitet banesa te Parku i Qytetit _ pamje nga Qend
  Apartment / Apartment

  Shitet banesa te Parku i Qytetit _ pamje nga Qend

  Shitet banesa te Parku i Qytetit- Sllovenia Sporti, afer fitnesit LifeCenter,banesa gjendet ne katin

  Prishtinë Sot, 02:33
  With agreement
 • 7 foto
  Banesë 115m2 në shitje në Emshir - Kalabri.
  Apartment / Apartment

  Banesë 115m2 në shitje në Emshir - Kalabri.

  Banesa gjendet në Emshir - Kalabri te banesat e Arabve. Banesa ndodhet në katin e 6-të dhe shitet e

  Prishtinë Sot, 02:33
  89,000.00 €
 • 8 foto
  ⭕Shitet banesa 66.9m2 në Lagjen Mat 1 afër shkolle
  Apartment / Apartment

  ⭕Shitet banesa 66.9m2 në Lagjen Mat 1 afër shkolle

  ⭕Shitet banesa 66.9m2 kati 2-të në Lagjen Mat 1 afër shkolles Pavarësia ⭕ ⭕Banesa posedon : â

  Prishtinë Sot, 02:32
  700.00 €
 • 5 foto
  ⭕Shitet banesa 70.62m2 në lagjen Dardania ⭕
  Apartment / Apartment

  ⭕Shitet banesa 70.62m2 në lagjen Dardania ⭕

  ⭕Shitet banesa 70.62 m2 ne katin e 2-të dhe 8-të në lagjen Dardania Dukagjini Residence ⭕ ⭕Ban

  Prishtinë Sot, 02:32
  1,150.00 €
 • 5 foto
  Banesë 64,33m2 në shitje në Qendër.
  Apartment / Apartment

  Banesë 64,33m2 në shitje në Qendër.

  Banesë 64,33m2 në shitje në Qendër. Banesa gjendet në Qendër, Pëballë Qendrës së Regjistrimëve (afër

  Prishtinë Sot, 02:32
  97,000.00 €
 • 7 foto
  Banesë 60m2 në shitje në Dardani.
  Apartment / Apartment

  Banesë 60m2 në shitje në Dardani.

  Banesa gjendet në Dardani afër Bill Klintonit dhe ka 56.70m2 në dokumenta ndërsa faktike i ka 60m2.

  Prishtinë Sot, 02:32
  75,000.00 €
 • 5 foto
  ⭕Shitet banesa 123.61m2 në lagjen Dardania ⭕
  Apartment / Apartment

  ⭕Shitet banesa 123.61m2 në lagjen Dardania ⭕

  ⭕Shitet banesa 123.61 m2 ne katin e 2-të në lagjen Dardania Dukagjini Residence ⭕ Banesa posedon

  Prishtinë Sot, 02:31
  1,150.00 €
 • 3 foto
  ⭕Shitet banesa 89.3m2 në Lagjën Arbëria ⭕
  Apartment / Apartment

  ⭕Shitet banesa 89.3m2 në Lagjën Arbëria ⭕

  ⭕Shitet banesa 89.3m2 ne Lagjen Arberia (Dragodan) perball Ambasades Amerikane⭕ ⭕Banesa posedo

  Prishtinë Sot, 02:31
  950.00 €
 • 3 foto
  ⭕Shitet banesa 90m2 ne Veternik Afer International
  Apartment / Apartment

  ⭕Shitet banesa 90m2 ne Veternik Afer International

  ⭕Shitet banesa 90m2 kati 3 ne Veternik Afer Hotel International⭕ ⭕Banesa posedon: ⭕Sallon â­

  Prishtinë Sot, 02:31
  800.00 €
 • 7 foto
  Shiten 2 banesa 58.2m2 dhe 52.5m2 në Dragodan.
  Apartment / Apartment

  Shiten 2 banesa 58.2m2 dhe 52.5m2 në Dragodan.

  Banes gjendet në Dragodan në kompleksin e Tregtisë. Banesa shiten të dyja bashkë, ndodhen në katin e

  Prishtinë Sot, 02:31
  140,000.00 €
 • 7 foto
  Banesë 75.5m2 në shitje në Dragodan - Arbëri.
  Apartment / Apartment

  Banesë 75.5m2 në shitje në Dragodan - Arbëri.

  Banesa gjendet në Dragodan në kompleksin “Tregtia C3”. Banesa ndodhet në katin e 3-të dhe shitet

  Prishtinë Sot, 02:31
  87,000.00 €
 • 5 foto
  ⭕️Shitet banesa 73.13m2 ne katin 1 ne Lagjen Mati
  Apartment / Apartment

  ⭕️Shitet banesa 73.13m2 ne katin 1 ne Lagjen Mati

  ⭕️Shitet banesa 73.13m2 ne katin 1 ne Lagjen Mati 1 Rruga C Banesa posedon : ⭕️Sallon ⭕ï

  Prishtinë Sot, 02:30
  849.00 €
 • 3 foto
  ⭕Shitet banesa 69m2 ne Veternik Afer International
  Apartment / Apartment

  ⭕Shitet banesa 69m2 ne Veternik Afer International

  ⭕Shitet banesa 69m2 kati 2 ne Veternik Afer Hotel International⭕ Banesa posedon: Sallon Kuzhine

  Prishtinë Sot, 02:30
  800.00 €
 • 7 foto
  ⭕Shitet banesa 85.2m2 ne Lagjen Arberia ⭕
  Apartment / Apartment

  ⭕Shitet banesa 85.2m2 ne Lagjen Arberia ⭕

  ⭕Shitet banesa 85.2m2 ne katin 1,2,3,4 ne Lagjen Arberia ⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕Sallon ⭕Kuz

  Prishtinë Sot, 02:30
  999.00 €
 • 3 foto
  Banesë 89.36m2 në shitje në Dragodan - Arbëri.
  Apartment / Apartment

  Banesë 89.36m2 në shitje në Dragodan - Arbëri.

  Banesa gjendet në Dragodan përballë ambasadës Amerikane apo afër Minimax. Objekti është ndërtim i ko

  Prishtinë Sot, 02:30
  89,000.00 €
 • 7 foto
  Banesë Duplex 110m2 në shitje në Bregun e Diellit.
  Apartment / Apartment

  Banesë Duplex 110m2 në shitje në Bregun e Diellit.

  Banesa ka 93m2 në dokumenta ndërsa neto (faktike) i ka 110m2. Banesa gjendet në Bregun e Diellit te

  Prishtinë Sot, 02:30
  69,000.00 €
 • 7 foto
  Banesë 130m2 me qira në Pejton.
  Apartment / Apartment

  Banesë 130m2 me qira në Pejton.

  Banesa gjendet në Pejton në objektin ku ndodhet kompania e sigurimeve “Sigal”. Banesa ndodhet në

  Prishtinë Sot, 02:30
  750.00 €
 • 6 foto
  Banesë 36m2 në shitje në Bregun e Diellit.
  Apartment / Apartment

  Banesë 36m2 në shitje në Bregun e Diellit.

  Banesa ka 34m2 në dokumenta dhe gjendet në Bregun e Diellit te banesat e hirta. Banesa ndodhet në ka

  Prishtinë Sot, 02:29
  36,000.00 €
 • 10 foto
  ⭕Shitet Banesa 94m2 kati 7-të në Lagjen Kalabria⭕
  Apartment / Apartment

  ⭕Shitet Banesa 94m2 kati 7-të në Lagjen Kalabria⭕

  ⭕Shitet Banesa 94m2 kati 7-të në Lagjen Kalabria⭕️ ⭕Banesa posedon : ⭕Sallon ⭕Kuzhine

  Prishtinë Sot, 02:29
  With agreement
 • 7 foto
  S216 Shitet banesa 3 dhomëshe 55.000 euro ,Emshir
  Apartment / Apartment

  S216 Shitet banesa 3 dhomëshe 55.000 euro ,Emshir

  Shitet banesa në Emshir-Kalabri me cmim shumë të volitshëm. Banesa është e gjitha e mobiluar me mobi

  Prishtinë Sot, 02:29
  55,000.00 €