Shitet Banesa ne Dardani Mbrapa PTK-se

Price: 60,000.00 €

details

posted
19 April 21:09
category
Patundshmeri > Apartment / Banesa
country
Kosovo > Prishtina region > Pristina
Kuadratura
65 m²
Numri i dhomave
1

Description

Shitet Banesa ne Dardani - Kodi 0588

Lokacioni: Mbrapa PTK afer Shk.F. Dardania dhe Xhemajl Mustafa

Siperfaqe: 65 m2

Kati 7

Renditjet:

- Dhom Gjumit
- Sallon
- Kuzhin
- Banjo
- Ballkon
- Koridor

Posedon:

- Nxemje Qendrore me Termokos
- Lift
- Parking
- Mirembatje te Hymjes

Çmimi €60.000

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com


Similar ads