Leshohet banesa me qera ne lagjen e spitlait

Price: With agreement
Leshohet banesa me qera ne lagjen e spitlait

details

posted
2 May 16:32
category
Patundshmeri > Apartment / Banesa
country
Kosovo > Prishtina region > Pristina

Description

Leshohet banesa me qera ne lagjen e spitlait banesa gjindet ne katin e par ka 55 metra katror esht e mobiluar dhe e renovuar tersisht ka nje dhom gjumi koridor banjo dhe teras dhe sallon me kuzhin nr viber +38344160113?049877731


Similar ads