Banesa 87.16m2, Model Slovenia Invest- Prishtine

Price: With agreement
Banesa 87.16m2, Model Slovenia Invest- Prishtine

details

posted
21 February 10:52
category
Patundshmeri > Apartment / Banesa
country
Kosovo > Prishtina region > Pristina
Kuadratura
8716 m²
pattern
Seri 3

Description

Bleje Banesën tënde vetëm me 1500 euro paradhënie dhe paguaj ratën e banesës tuaj sa paguan qiranë diku tjetër!

Banesa 1 ka 87.16 metra katror dhe ka kete renditje:
-Dhoma e dites
-Tryezaria
-Kuzhina
-Dhoma e fjetjes
-Dhoma e femijeve
-Banjo
-Koridor
-WC
-Depo
-Ballkon
-Ballkon Francez

Banesa mund te paguhet me keste drejtperdrejt me kompanine pa interes apo kamate, gjithashtu permes bankes me oferta te volitshme.

Lagjja Lubjana ofron komoditet dhe rehati permes:
✔️ Distancë e madhe në mes objekteve
✔️ Hapësirë gjelbruese mbi 60%
✔️ Furnizim të rregullt me energji elektrike 24 orë
✔️ Ngrohje dhe ujë të pijes 24 orë
✔️ Sigurimi i hyrjeve dhe objekteve me parking 24 orë
✔️ Vëzhgimi me kamera dhe alarme për mbrojtje
✔️ Parking i jashtëm dhe nëntokësorë për çdo familje
✔️ Kënd të lojrave për fëmijë
✔️ Park dhe ndriqim tërë kohën
Kontakt:
Tel: +383 49 693 777 (+Viber)
Tel: +383 44 800 076 (+Viber)
Tel: +386 49 654 131


Similar ads