Banesa 78m2 ne shitje ne Dardani

Price: 110,000.00 €
Banesa 78m2 ne shitje ne Dardani

details

posted
17 July 20:49
category
Patundshmeri > Apartment / Banesa
country
Kosovo > Prishtina region > Pristina
Kuadratura
78 m²
Numri i dhomave
2

Description

Banesa 78m2 ne shitje ne Dardani saktesisht tek banesat e kalterta shume prane bas trade dhe Viva Fresh. Banesa ndodhet ne katin e katert posedon ashensor funksional gjate gjithe kohes, siperfaqe 78m2 ne flete poseduese ndersa faktike 100m2 (me te rejen), banesa eshte komplet e mobiluar dhe shitet sipas kerkeses me ose pa mobilje, me nje investim jo edhe shume te madh behet ne gjendje komplet ndryshe, ka kete organizim:
- Dhome dite
- Kuzhine me qasje direkte ne ballkon
- 2 Dhoma gjumi
- Banjo
- WC
- Depo

Ka ngrohje qendrore nga qyteti, hapsire parkingu prane objektit gjate gjithe kohes te destinuar per banore te lagjes dhe objektit
Pronar i pare legjitim me perkthim te gatshem (perditsuar flete poseduese) ne kadaster
R268
\"Rozi\"
Informata me shume:
+38349411272, Facebook: Rozi Patundshmeri


Similar ads