Cars for sale in Kosovo and Albania | VW Volkswagen |

category

Type

Model

Fuel

Year of production

Mileage

The march

Targa

Price

country

 • 10 foto
  TIGUAN 2.0 TDI DSG 4 MOTION
  Car

  TIGUAN 2.0 TDI DSG 4 MOTION

  I ardhur nga zvicrra,ne gjendje perfekte,dogan homoligim te paguar,ka liber servisi dhe garantojm 10

  Prishtinë Sot, 10:04
  With agreement
 • 10 foto
  GOLF 6 2.0 GTI Tuning 250 PS SOUND SISTEM
  Car

  GOLF 6 2.0 GTI Tuning 250 PS SOUND SISTEM

  I ardhur nga zvicrra,dogan homoligim te paguar,ne gjendje shum te mir,ka liber servisi dhe garantojm

  Prishtinë Sot, 10:04
  With agreement
 • 10 foto
  VW PHAETON 3.0 TDI 4 MOTION EXCLUSIVE
  Car

  VW PHAETON 3.0 TDI 4 MOTION EXCLUSIVE

  I ardhur nga zvicrra,dogan homoligim te paguar,eshte ne gjendje shum te mir,ka liber servisi dhe gar

  Prishtinë Sot, 10:03
  With agreement
 • 0 foto
  MAKINA...ME...QERA.
  Car

  MAKINA...ME...QERA.

  Makina me qera cmimet duke filluar 10€. Dita.

  Kavajë Sot, 10:03
  10.00 €
 • 11 foto
  Passat 2011 2.0Tdi Automatik
  Car

  Passat 2011 2.0Tdi Automatik

  Passat B7 2.0 diesel automatik i sapo doganuar i ardhur nga Gjermania 2 qelsa sensora parkingi para

  Lipjan Sot, 10:03
  9,700.00 €
 • 7 foto
  VW GOLF 6 1.6TDI TEAM MODEL
  Car

  VW GOLF 6 1.6TDI TEAM MODEL

  Vetura eshte ne gjendje shum te mir,doganen e ka te paguar,ka liber servisi dhe garantojm 100%per ki

  Prishtinë Sot, 10:02
  With agreement
 • 10 foto
  PASSAT 2.0 TDI DSG 150 PS
  Car

  PASSAT 2.0 TDI DSG 150 PS

  I ardhur nga zvicrra,ne gjendje perfekte,dogan homoligim te paguar,ka liber servisi dhe garantojm 10

  Prishtinë Sot, 10:02
  With agreement
 • 8 foto
  shes polo 1.6 tdi autmatik 2011
  Car

  shes polo 1.6 tdi autmatik 2011

  shes polo autmatik 1.6 dzg senzora pargingi me dogan t paguar klim komanda vollan tenpomat me libr

  Ferizaj Sot, 10:02
  8,300.00 €
 • 10 foto
  TIGUAN 2.0 TDI DSG 4MOTION R-line
  Car

  TIGUAN 2.0 TDI DSG 4MOTION R-line

  I ardhur nga zvicrra,dogan homoligim te paguar,ne gjendje shum te mir,ka liber servisi dhe garantojm

  Prishtinë Sot, 10:01
  With agreement
 • 4 foto
  Volkswagen Jetta Hibride e 2013
  Car

  Volkswagen Jetta Hibride e 2013

  Shitete Jeta hibride 1.3 Kambio Automatike Sedilje Lekure Sistem Multimedia Sistem Navigimi Klima Au

  Tiranë Sot, 10:00
  11,800.00 €
 • 10 foto
  Golf 6 viti 2011
  Car

  Golf 6 viti 2011

  Golf 6 i sapo targuar 126000 km orgjinale me garanci,2,5 benzine/gaz,impjanti i sapo vendosur Romano

  Tiranë Sot, 10:00
  9,500.00 €
 • 10 foto
  VW PASSAT CC 2.0 TDI DSG
  Car

  VW PASSAT CC 2.0 TDI DSG

  I ardhur nga zvicrra,dogan homoligim te paguar,ne gjendje perfekte,ka liber servisi dhe garantojm 10

  Prishtinë Sot, 09:59
  With agreement
 • 6 foto
  VW GOLF 6 1.6TDI COMFORLINE
  Car

  VW GOLF 6 1.6TDI COMFORLINE

  Vetura eshte ne gjendje shum te mir,dogan-homoligim i ka te paguar,ka liber servisit dhe garantojm 1

  Prishtinë Sot, 09:59
  With agreement
 • 10 foto
  Golf 5 Okazion
  Car

  Golf 5 Okazion

  Shitet golf 5 i zi cambio automat DSG 2.0 nafte full me disqe 17 me navigator te madh me kamer mbra

  Durrës Sot, 09:59
  5,200.00 €
 • 8 foto
  OKAZION. Phaeton 3.0 TDI Full option
  Car

  OKAZION. Phaeton 3.0 TDI Full option

  Phaeton 3.0 Tdi 2006 . Ngjyra e zez Disqe 19 Sall9n bezh .Sedilje me memorje masazh ngrohje+ftohje

  Tiranë Sot, 09:59
  6,500.00 €
 • 11 foto
  GOLF 4 1.4 16v - Klima Funksionale - Super gjendje
  Car

  GOLF 4 1.4 16v - Klima Funksionale - Super gjendje

  ☎️ 044 610 612 SHES /NDRROJ GOLF 4 1.4 Benzin VITI PRODHIMIT 99 I REGJISTRUAR RKS NE GJENDJE S

  Vushtrri Sot, 09:59
  2,850.00 €
 • 8 foto
  VW PASSAT HIGHLINE FULL OPSIONE 2007
  Car

  VW PASSAT HIGHLINE FULL OPSIONE 2007

  -MOTORR 2.0NAFTE -VITI 2007 -KAMBIO AUTOMATIKE -CLIMA -AUTO PILOT -MARSHA NE TIMON F1 -NAVIGATOR

  Tiranë Sot, 09:57
  5,700.00 €
 • 7 foto
  Shes kombi t 4 1.9 dizell
  Car

  Shes kombi t 4 1.9 dizell

  Shes kombi T 4 1.9 dizell. Kombi eshte ne gjendje shum te mir teknik si jasht ashtu edhe mbrenda. R

  Prishtinë Sot, 09:56
  2,600.00 €
 • 11 foto
  Shes Golf 4 2.3 V5 benzin.
  Car

  Shes Golf 4 2.3 V5 benzin.

  Shes Golf 4 2.3 Benzin Full ekstra me navigacion klimatronik kxenon etj etj.Vetura eshte ne gjendje

  Prishtinë Sot, 09:56
  4,500.00 €
 • 6 foto
  VW Touareg 3.0 TDI , 2008 !!! FULL
  Car

  VW Touareg 3.0 TDI , 2008 !!! FULL

  Tuareg 3.0 nafte , viti 2008 , 4x4 , me 235.000 km . Automat , tapiceri lekure , sedilje elektrike &

  Tiranë Sot, 09:56
  7,999.00 €
 • 11 foto
  VW TIGUAN, VITI 2015, AUTOMATIKE, 2.0 BENZINE
  Car

  VW TIGUAN, VITI 2015, AUTOMATIKE, 2.0 BENZINE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 TSI, kambio automatike, viti prodhimit 2015,

  Tiranë Sot, 09:55
  16,500.00 €
 • 11 foto
  Passat 2.0 TDI Hightline
  Car

  Passat 2.0 TDI Hightline

  Shitet VW Passat 2.0 TDI Makina sapo ka ardhur nga Gjermania me dogan te paguar ne gjendje pefekte d

  Durrës Sot, 09:55
  7,000.00 €
 • 11 foto
  Vw Touran 2.0 tdi Automatik 2012
  Car

  Vw Touran 2.0 tdi Automatik 2012

  Shitet Tourani 2.0 tdi Automatik dsg i posa ardhun nga zvicra ne gjendje super t mir vetura posedon

  Prishtinë Sot, 09:55
  7,950.00 €
 • 9 foto
  Golf 2.0 TDI HIGHTLINE
  Car

  Golf 2.0 TDI HIGHTLINE

  Shitet VW Golf 6 Motorri - 2.0 Kambio- Automatike Karburanti - Nafte

  Durrës Sot, 09:55
  8,800.00 €
 • 11 foto
  Touran Hightline Full
  Car

  Touran Hightline Full

  SHITET VW TOURAN Makina sapo ka ardhur nga Gjermania me dogan te paguar ne gjendje perfekte me cdo

  Durrës Sot, 09:55
  7,400.00 €
 • 0 foto
  VW Jetta GT 2.0 TDI , 2012 ,, FULL !!!!
  Car

  VW Jetta GT 2.0 TDI , 2012 ,, FULL !!!!

  VW jeta 2.0 nafte , kamio automat DSG , makine teper ekonomike , me 107.000 km . Tapiceri lekure , s

  Tiranë Sot, 09:55
  10,500.00 €
 • 8 foto
  Touran 1.9 TDI Hightline
  Car

  Touran 1.9 TDI Hightline

  Shitet Volkswagen Touran 1.9 TDI Makina sapo ka ardhur nga Gjermani me dogan te paguar ne gjendje pe

  Durrës Sot, 09:54
  5,500.00 €
 • 11 foto
  VW Golf 7 2.0 TDI 2013 HIGHLINE- XENON BI XENON .
  Car

  VW Golf 7 2.0 TDI 2013 HIGHLINE- XENON BI XENON .

  Vetura eshte e posa srdhur nga gjermanija Me dogan homologim kontorll teknike te paguar.vetura.

  Prishtinë Sot, 09:52
  With agreement
 • 7 foto
  Passat 2.0 tdi viti 2011
  Car

  Passat 2.0 tdi viti 2011

  Pasat

  Mitrovicë Sot, 09:51
  With agreement
 • 5 foto
  SHITET VOLKSWAGEN CADDY 1.9 SUPER GJENDJE
  Car

  SHITET VOLKSWAGEN CADDY 1.9 SUPER GJENDJE

  SHITET VOLKSWAGEN CADDY 1.9 VITI 1998, 5 PORTA LETRAT DERI NE FUND TE VITIT MAKINE ESHTE E GATSHM

  Tiranë Sot, 09:49
  1,800.00 €
 • 12 foto
  Golf 5 2.0 TDI 4MOTION 10.2008
  Car

  Golf 5 2.0 TDI 4MOTION 10.2008

  Shitet Golf 5, viti i prodhimit 10.2008, motorin gjerman me nji bregore 2.0 TDI me 140ps. 4MOTION Ve

  Ferizaj Sot, 09:49
  With agreement
 • 6 foto
  VW PHAETON, 2009, AUTOMATIKE, 3.0 NAFTE
  Car

  VW PHAETON, 2009, AUTOMATIKE, 3.0 NAFTE

  Makina eshte me targa+siguracion te paguara, 3.0 nafte, kambio automatike, viti prodhimit 2009, klim

  Tiranë Sot, 09:47
  10,900.00 €
 • 11 foto
  Vw Up! 1.0 MPI 2015 Sapo Ardhur Nga ??ZVICRA??
  Car

  Vw Up! 1.0 MPI 2015 Sapo Ardhur Nga ??ZVICRA??

  Shitet Vetura Vw Up! 1.0 MPI Klima Funksjonale Sistemi I Ndjekjes Se Vijave te Bardh Ne Autostrad Ai

  Prizren Sot, 09:47
  7,150.00 €
 • 11 foto
  Full Extra VW Tiguan 2.0 TDI DSG Nga Zvicra
  Car

  Full Extra VW Tiguan 2.0 TDI DSG Nga Zvicra

  Vw Tiguan 2.0 TDI DSG Automatik Viti 2011 Kamera, Lekur, Navigation Park Pilot. Km. Garantume Imp

  Prishtinë Sot, 09:47
  With agreement
 • 10 foto
  CADDY 1.9 NAFT 206.000 KM NGA???? FATURE TVSH
  Car

  CADDY 1.9 NAFT 206.000 KM NGA???? FATURE TVSH

  SHITET CADDY 1.9 NAFT E VITIT 2005,KAMIO MANUALE,ARDHUR NGA GJERMANIA,DOGANE TE PAGUAR,MAKINA ESHTE

  Durrës Sot, 09:47
  4,700.00 €
 • 11 foto
  CADDY 1.4 BENZIN/GAS 7 VENDESH FATUR TVSH??
  Car

  CADDY 1.4 BENZIN/GAS 7 VENDESH FATUR TVSH??

  SHITET CADDY 1.4 BENZIN/GAS E VITIT 2005,KAMIO MANUALE,E ARDHUR NGA GJERMANIA,DOGANE TE PAGUAR,IMPIA

  Durrës Sot, 09:47
  5,400.00 €
 • 8 foto
  VW PASSAT 2.0TDI DSG PANO DISTONIK KAMER 2015
  Car

  VW PASSAT 2.0TDI DSG PANO DISTONIK KAMER 2015

  VW PASSAT 2.0TDI 110KW 150PS AUTOMATIK DSG F1 VITI. O6.2015 LEKUR MASAZH NXEMJE KARIKA KLIMTRONIK K

  Prizren Sot, 09:46
  With agreement
 • 5 foto
  Golf Vll 7 1.6 dizel RKS 165 km ?
  Car

  Golf Vll 7 1.6 dizel RKS 165 km ?

  Golf 7 Dizel 1.6 Klima ac Shum j pastert I bler 00km Servisat e kryera te gjitha me rregull Vetur fa

  Ferizaj Sot, 09:44
  With agreement
 • 0 foto
  Vw Vento 1.9 TDI 1997
  Car

  Vw Vento 1.9 TDI 1997

  vw vento 1.9 TDI viti 1997 xhama me rrym Shiber me rrym Goma Dimrit e rujtne si mbrenda ashtu edhe j

  Podujevë Sot, 09:42
  1,100.00 €
 • 7 foto
  Volkswagen Turan
  Car

  Volkswagen Turan

  Volkswagen Turan 1.9 TDI Ne gjendje shum te mir Me letra deri ne korrik 2020

  Lezhë Sot, 09:41
  3,800.00 €
 • 6 foto
  Volkswagen Passat
  Car

  Volkswagen Passat

  Pasat 1.9 TDI 130 kuaj fuqi Ne gjendje shum te mir Me letra deri ne prill 2020

  Lezhë Sot, 09:41
  2,600.00 €
 • 9 foto
  Vw Volkswagen Golf Plus 1.9 Automat
  Car

  Vw Volkswagen Golf Plus 1.9 Automat

  Volkswagen Golf 5 Plus 1.9 Nafte Viti 2009 Kambio Automat 215.234 kilometra origjinale E sapo ta

  Durrës Sot, 09:40
  6,300.00 €
 • 11 foto
  VW PHAETON
  Car

  VW PHAETON

  Shitet vw phaeton 3.0tdi 4x4 viti prodhimit 2008 , me 191200km te vetat , Makina eshte ( INDIVIDUAL

  Tiranë Sot, 09:40
  8,500.00 €
 • 2 foto
  Vw t4
  Car

  Vw t4

  Kombi esht i rujtem ndrrim i munshem me vetur

  Prizren Sot, 09:37
  With agreement
 • 10 foto
  VW Golf 7-Automatik-TDI
  Car

  VW Golf 7-Automatik-TDI

  Shes Golf 7 Motorri>1.6-Dizell Automatik Klimatronik Navigacion I rexhistruar Rks Rexhistrim 1 Vi

  Ferizaj Sot, 09:35
  12,800.00 €
 • 1 foto
  Vw Golf 2.0 TDI Importuar Nga Zvicra
  Car

  Vw Golf 2.0 TDI Importuar Nga Zvicra

  Vw Golf 2.0 TDI Viti 2009 Km Garantume Kamera Navigacion Importuar Nga Zvicra Me Dogan Auto Sw

  Prishtinë Sot, 09:35
  With agreement
 • 11 foto
  VW TOURAN 2005 DSG AUTOMATIK
  Car

  VW TOURAN 2005 DSG AUTOMATIK

  VW TOURAN 2005 Kambio automatike DSG Motorr 2.0 Diesel Kondicioner clima Baxha xhami Pasqyra elektr

  Tiranë Sot, 09:34
  4,200.00 €
 • 11 foto
  Vw Golf 1.6 FSI Automatik Importuar nga Zvicra
  Car

  Vw Golf 1.6 FSI Automatik Importuar nga Zvicra

  Vw Golf 1.6 FSI DSG Automatik Viti 2005 Klima Tempomat Importuar nga Zvicra Me Dogan Ne Gjendje s

  Prishtinë Sot, 09:34
  With agreement
 • 11 foto
  VW Golf 6 2.0 TDI
  Car

  VW Golf 6 2.0 TDI

  Shes Golf 6 Motorri>2.0-TDI Me klim Nxemje ne karriga Senzora parkimi I ardhur nga Gjermania Dog

  Ferizaj Sot, 09:33
  8,900.00 €
 • 5 foto
  Sharan 2004
  Car

  Sharan 2004

  Shes Volkswagen Sharan 2004 1.9 nafte sedilja e pasagjerit rrotullohet 360 grade Tapiceri eshte e

  Tiranë Sot, 09:32
  3,800.00 €