Vetura
Klinë

Vetura në shitje në Klinë | VW Volkswagen |

category

Type

Model

Fuel

Year of production

Mileage

The march

Targa

Price

country

 • 6 foto
  Pasat 3 c
  Car

  Pasat 3 c

  Shitet pasati 3c manual viti 2006 ne gjendje perfekte gjamat me rrym per kilometra edhe per aksident

  Klinë 10 November 16:53
  With agreement
 • 5 foto
  Caddy 2011
  Car

  Caddy 2011

  Caddy 1.6 , 2011 , ne gjendje te mire teknike, regjistrimi parë Rks Per ma shume info na kontakto

  Klinë 7 November 20:52
  With agreement
 • 8 foto
  shes lt 2.5 tdi
  Car

  shes lt 2.5 tdi

  esapo ardhur nga gjrmanija me dugan te pagume meksi 3.30 rimorkjo 045 484 310 ju mir pres

  Klinë 6 November 19:47
  With agreement
 • 8 foto
  shes LT 2.5 sdi esapo ardhur nga gjrmanija
  Car

  shes LT 2.5 sdi esapo ardhur nga gjrmanija

  shes lt esapo ardhur nga gjrmanija me dugan te pagume 045 484 310

  Klinë 6 November 19:45
  With agreement
 • 5 foto
  Golf Vll
  Car

  Golf Vll

  Golfi e ka servisin komplet te berë me rryp kryesor (dhamzor) me ulje filtera gjithqka qe duhet me i

  Klinë 5 November 21:18
  12,500.00 €
 • 5 foto
  VW Caddy 2011
  Car

  VW Caddy 2011

  VW Caddy 1.6 dizel 2011 ne gjendje te mirë teknike, regjistrimi parë Rks. Për më shumë info na kont

  Klinë 17 October 21:09
  With agreement
 • 5 foto
  Shitet VW Tauran
  Car

  Shitet VW Tauran

  Shes veturen VW Tauran 1.6 TDI bluemotion 110PS me regjistrim RKS edhe nje vit ne gjendje te shkelqy

  Klinë 17 October 12:54
  8,700.00 €
 • 5 foto
  Passat 2015
  Car

  Passat 2015

  Passat 2.0 tdi BMT , 2015 ne gjendje te mirë teknike . 202 000km me liber servisit.

  Klinë 11 October 12:42
  With agreement
 • 10 foto
  Golf 6. 2.0
  Car

  Golf 6. 2.0

  Vetura ësht ne gjendje shum te mir mir teknike dhe optike 2.0 Diesel Clima trenic Goma te reja vere

  Klinë 30 September 15:26
  5,777.00 €
 • 7 foto
  Golf 7 R line rks
  Car

  Golf 7 R line rks

  Shitet ose ndrrohet golf 7 2.0 tdi R line Vetura ka ndrrusin e shpejtsive automatik dsg plus shpej

  Klinë 27 September 06:28
  18,500.00 €
 • 7 foto
  shiet
  Car

  shiet

  t2

  Klinë 26 September 21:06
  1,350.00 €
 • 8 foto
  shitet t2
  Car

  shitet t2

  shitet

  Klinë 25 September 14:41
  1,350.00 €
 • 11 foto
  Passat 3C
  Car

  Passat 3C

  Shes Passatin 3C 1.9TDI , vetura eshte e mirmbajtun dhe ne gjendje perfekt optike dhe teknike , me

  Klinë 24 September 17:57
  6,300.00 €
 • 2 foto
  Golf dizel
  Car

  Golf dizel

  Shes golf dizel 1.6 Dizel fabrikisht RKS i skadun Punon mir dhez mir Dritat i dhezen vet Ulset ika

  Klinë 23 September 19:30
  450.00 €
 • 4 foto
  Passat 1.9 TDI
  Car

  Passat 1.9 TDI

  Shes passat 1.9 i ardhur nga zvicrra. Regjestrimi i dyte nrks 2 266000km pres blers serioz Viti pro

  Klinë 23 September 17:09
  4,500.00 €
 • 2 foto
  Golf 2
  Car

  Golf 2

  Shes golf 2 diesel 1.6 hidraulik, ne gjendje te rregullt, hargjimet i ka shume te vogla. Tel. 045483

  Klinë 21 September 19:27
  688.00 €
 • 5 foto
  SHES GOLF 4 1.9 TDI
  Car

  SHES GOLF 4 1.9 TDI

  SHES GOLF 4 TDI .1.9 VITI NE DHJETOR TE 99 BORD KOPMJUTER KLIM MBYLLJE QENDRORE KARRIKAT ME NXEMJ

  Klinë 20 September 18:58
  1,500.00 €
 • 0 foto
  Pasat 1 vit regjistrim
  Car

  Pasat 1 vit regjistrim

  Veqtura eshte ne gjendje te rregullt 1.9 disel plot 1 vjet regjistrim qmimi m kontaktoni

  Klinë 20 September 13:32
  300.00 €
 • 8 foto
  Touareg 3.6 Fsi 2017
  Car

  Touareg 3.6 Fsi 2017

  Touareg 2017 3.6 FSI (benzin) i posa ardhur nga amerika pa dogan full ekstra panoram ka tkalume 24m

  Klinë 17 September 19:28
  35,000.00 €
 • 9 foto
  VW PASSAT 3C RKS
  Car

  VW PASSAT 3C RKS

  SHITET PASSATI 3C 2006 2.0 TDI RKS 11 MUAJ , NE GJENDJE TE SHUME TE MIRE TEKNIKE DHE OPTIKE . PER I

  Klinë 16 September 17:07
  1.00 €
 • 9 foto
  SHITET PASSATI 3C 2006
  Car

  SHITET PASSATI 3C 2006

  SHITET PASSATI 3C 2006 2.0 TDI RKS 11 MUAJ , NE GJENDJE TE SHUME TE MIRE TEKNIKE DHE OPTIKE . PER I

  Klinë 16 September 17:07
  1.00 €
 • 8 foto
  Shes crafter
  Car

  Shes crafter

  Shes krafter i sapo ardhur nga gjermanija 045 484 310

  Klinë 15 September 00:59
  With agreement
 • 4 foto
  shes fave crarter 2.5 TDI
  Car

  shes fave crarter 2.5 TDI

  shes kamjoneten e sapo ardhur nga gjrmanija me dugan te pagume ne gjendje shum te mir maksi 3.40 r

  Klinë 14 September 22:49
  With agreement
 • 0 foto
  Golf
  Car

  Golf

  Shes veturat dyat golf 3 1.9 disel Viti 93 regjistrim deri ne mujin e 9 pasat 2 ne gjendje te rregu

  Klinë 14 September 19:17
  With agreement
 • 4 foto
  Shes!Passat v6 2.5 dizel
  Car

  Shes!Passat v6 2.5 dizel

  Passati eshte ne gjendje te rregullt!

  Klinë 14 September 11:45
  4,200.00 €
 • 7 foto
  Kombi t4 1999
  Car

  Kombi t4 1999

  Shes kombi t4,viti 99 servisin e kryer esht ne gjendje shum te mire,regjistrim deri muajin prill2020

  Klinë 14 September 10:24
  3,850.00 €
 • 5 foto
  Shes golf 1.6 dizel
  Car

  Shes golf 1.6 dizel

  Shes golfin ne gjendje te rregullt RKS i skadum Lset ika te golfit 3sh Dritat i dhezen vet sit dhez

  Klinë 12 September 17:21
  With agreement
 • 5 foto
  shitetT4
  Car

  shitetT4

  Shitet T4 ne gjendje te mir.rks i skadun.per dokumenta garatojm.vp 92.dizel.motorin2.4.bojm ndrrim m

  Klinë 11 September 22:22
  3.00 €
 • 8 foto
  Golf 4 Dizell 1.9 TDI
  Car

  Golf 4 Dizell 1.9 TDI

  Shes golf 4 dizell 1.9 TDI Pa dogan isapo ardhur nga jasht ne gjendje super te mir tip top bord kom

  Klinë 10 September 10:18
  1,550.00 €
 • 5 foto
  Shitet gjeta
  Car

  Shitet gjeta

  Shitet gjeta ne gjendje tmir 9 muj regjistrim 044968532

  Klinë 8 September 19:04
  700.00 €
 • 2 foto
  Kline
  Car

  Kline

  Shitet Golf 2 Dizel 1.6 ne gjendhe te rregullt pune Bej ndrrim edhe me mjete bujqësore Me marrve

  Klinë 8 September 08:12
  With agreement
 • 8 foto
  Shitet caddy
  Car

  Shitet caddy

  Shitet caddy 1.9 tdi ne gjendje te rregullt sigurim 1 vit Baj ndrrim me gollf 5 gollf 6 automatik

  Klinë 6 September 22:03
  6,000.00 €
 • 4 foto
  Shitet T2 bejm ndrrim
  Car

  Shitet T2 bejm ndrrim

  Shitet t2 ne gjendje shum te mir motorrin 1.9 i thjesht bej ndrrim (kingja ose mzat) Viber +3834443

  Klinë 4 September 22:31
  1,000.00 €
 • 3 foto
  Shes Caddy 1.9 1vit rks..
  Car

  Shes Caddy 1.9 1vit rks..

  Shes pikap caddy 1.9 Sdi me 1vit rks ne gjendje shum te mir i rujten mrena jasht goma te reja fellne

  Klinë 1 September 21:42
  2,000.00 €
 • 5 foto
  Golf 1.9 tdi
  Car

  Golf 1.9 tdi

  Shitet vetura vw golf 1.9 tdi . Posedon : Klim , abs , esp , gjama elektronik , centrall ,shiber ,

  Klinë 1 September 14:11
  4,300.00 €
 • 0 foto
  shes t2 kombi 1.9 dizell gjendje shum te mir
  Car

  shes t2 kombi 1.9 dizell gjendje shum te mir

  shes kombi t2 1.9 dizell. ne gjendje shum te mir mirndrrim i mundshem,per me shum kontaktoni 045658

  Klinë 1 September 11:19
  380.00 €
 • 5 foto
  Passat 2012 DSG
  Car

  Passat 2012 DSG

  Passat 2.0 dizel 2012 DSG 203 000 km Ne gjendje te mirë teknike, me liber servisit.

  Klinë 31 August 14:16
  With agreement
 • 6 foto
  Golf 5 Gt Dsg
  Car

  Golf 5 Gt Dsg

  Shes golf 5 automatik dsg +shpejtsi nvollan navi shiber kamer mbrapa kilometra te garantuara liber

  Klinë 31 August 10:29
  7,800.00 €
 • 4 foto
  Shes veturen e tipit Golf 5 plus
  Car

  Shes veturen e tipit Golf 5 plus

  Vetura posedon klime, airbeg, 6 shpejtesi, 5 dyr, regjistrim 1 vit,

  Klinë 29 August 11:32
  5,500.00 €
 • 0 foto
  shitet
  Car

  shitet

  shitet kamjoneta T4 1.9 ithjesht viti 1994

  Klinë 28 August 14:30
  With agreement
 • 6 foto
  Golf 4 karavan
  Car

  Golf 4 karavan

  Shes golf 4 karavan pa dogan ne gjendje te rregullt sa osht ardh prej gjermanie osht turbo dizell m

  Klinë 27 August 16:05
  1,200.00 €
 • 0 foto
  VW Golf 4 karavan
  Car

  VW Golf 4 karavan

  Shes golf 4 karavan pa dogan ne gjendje te rregullt motorri osht turbo dizell me njo tkuqe per mash

  Klinë 27 August 15:50
  1,300.00 €
 • 1 foto
  SHES KOMBIN T4 RIGJISTRIM 6 MUJ NDRRIM ME NAJ SEN
  Car

  SHES KOMBIN T4 RIGJISTRIM 6 MUJ NDRRIM ME NAJ SEN

  SHES KOMBIN T4 URGJENT PUNON SHUM MIR PA ASNI DEFEKT 2.4 DIZELL RIGJISTRIM EDHE 6 MUJ NDRRIM ME NAJ

  Klinë 27 August 07:33
  1,600.00 €
 • 5 foto
  Golf 4 1.9 TDI
  Car

  Golf 4 1.9 TDI

  Shitet golfi 4 TDI 1.9 AUTMATIK DISEL KLIMA me motorr ne gjendje Te mir. Gjindet ne kosov nuk osht

  Klinë 25 August 15:22
  1,750.00 €
 • 3 foto
  Shes Golf 2
  Car

  Shes Golf 2

  Shitet Golf 2 Turbo Diesel interkoler Asht Ne Gjendje Super Te Mir Hidraulik Central Dritat Xenon B

  Klinë 24 August 22:29
  1,350.00 €
 • 0 foto
  Pikap
  Car

  Pikap

  Shitet pikap ne gjendje shum te mir

  Klinë 23 August 22:43
  20.00 €
 • 6 foto
  shes t5 2.5 tdi
  Car

  shes t5 2.5 tdi

  shes t5 2.5 tdi me dugan te pagume ne gjendje shum te mir 045 484 310

  Klinë 21 August 07:55
  With agreement
 • 0 foto
  SHES KOMBIN T4 6 MUJ RIGJISTRIM NDRRIM ME NAJ SEN
  Car

  SHES KOMBIN T4 6 MUJ RIGJISTRIM NDRRIM ME NAJ SEN

  SHES KOMBIN T4 NE GJENDJE TE RREGULLT PUNON SHUM MIR ASNI DEFEKT SE KA 6 MUJ RIGJISTRIM NDRRIM ME N

  Klinë 20 August 20:06
  1,600.00 €
 • 5 foto
  Polo 1.4 tdi
  Car

  Polo 1.4 tdi

  Polo 1.4 tdi viti 2001 i rigjistruar deri 20.06 2020 klimè , abs, gjamat elektronik ne gjendje te mi

  Klinë 20 August 14:01
  With agreement
 • 5 foto
  Shes golf 2 dizel
  Car

  Shes golf 2 dizel

  Shes gilf 2sh 1.6 dizel viti 87 dizel fabrikisht asht ne gjenbje te rregull dhez mir hec mir punon m

  Klinë 19 August 23:02
  450.00 €