Vetura
Istog

Vetura në shitje në Istog | VW Volkswagen |

category

Type

Model

Fuel

Year of production

Mileage

The march

Targa

Price

country

 • 7 foto
  Volkswagen T2, T3 WhiteStar Edition
  Car

  Volkswagen T2, T3 WhiteStar Edition

  VW t3 multivan Whitestar ne gjendje te mire, 11 muaj regjistrim. Pjest te gjembat mbrapa ne anen e

  Istog 21 May 17:34
  4,500.00 €
 • 4 foto
  Auto-Pjesë \"Bendi\" Bellopojë/Istog
  Car

  Auto-Pjesë \"Bendi\" Bellopojë/Istog

  Shesim Pjesë të Veturave të Ndryshme.. Blejm Vetura të aksidentuara dhe ato që nuk i përdorni ,në RK

  Istog 25 February 10:08
  With agreement
 • 2 foto
  VW T4
  Car

  VW T4

  komjoneta vw t4 ngjendje shum te mir motorri 1.9 td si dhe ka 1 vit regjistrim per ma shum na konta

  Istog 18 January 15:10
  With agreement
 • 3 foto
  Vw Golf Plus 1.6 Tdi
  Car

  Vw Golf Plus 1.6 Tdi

  Shitet vw Golf Plus 1.6 Tdi i 2012 Vetura Asht ne gjendje shum te Mir per ma shum informata telefon

  Istog 28 December 19:53
  6,500.00 €
 • 8 foto
  Passat 2.0 diesel 2015 Premium Line
  Car

  Passat 2.0 diesel 2015 Premium Line

  Shitet vetura passat me full opsione, regjistrimi i parë ne KS ne muajin korrik 2019, motor 2.0 dise

  Istog 6 December 14:36
  17,900.00 €
 • 10 foto
  Shitet Passat 3 C 2007
  Car

  Shitet Passat 3 C 2007

  Shitet pasat 3 c ne gjendje perfekte siq shifet ne foto me gjitha opcionet me kilometra te garantuar

  Istog 22 November 09:17
  With agreement
 • 4 foto
  goma per golf 6
  Car

  goma per golf 6

  Goma per golf 6 me 5 sherafa te dimirit R16 thuajse te te reja me bandash hekrit

  Istog 11 November 11:43
  155.00 €
 • 3 foto
  Golf 3 1.9 turbo dizell rks regjistrim deri me 27.12.2019
  Car

  Golf 3 1.9 turbo dizell rks regjistrim deri me 27.12.2019

  Shitet Golf 3 1.9 turbo dizell manual regjistrim deri me 27.12.2019 servisim te kryer komplet rrypin

  Istog 19 October 21:49
  1,800.00 €
 • 0 foto
  Golf 4 1.9tdi
  Car

  Golf 4 1.9tdi

  Vetura osht e gjendje shkelqyshme.Gumat te reja tanat servista me kohe .Koqnicat te raja komplet.Rr

  Istog 28 September 14:02
  5,500.00 €
 • 1 foto
  Golf 2 ndrrim me pikap
  Car

  Golf 2 ndrrim me pikap

  Golf 2 1.6 dizell viti i prodhimit 1991 regjistrimi i ka skadu qe 1 muj ne gjendje shum tmir ndrrohe

  Istog 25 September 08:33
  With agreement
 • 6 foto
   Wv
  Car

  Wv

  Ne Gjendje perfekte .2.0 benzin

  Istog 19 September 18:21
  7,700.00 €
 • 10 foto
  Golf 6 2010 2.0
  Car

  Golf 6 2010 2.0

  Vetura është ne gjendje perfekte me te gjitha serviset, prej zvicrres ni pronar, është teper e rujtu

  Istog 17 September 17:51
  With agreement
 • 2 foto
  Shitet golfi 3
  Car

  Shitet golfi 3

  Shitet golf 3 dizell motorr 1.9 turbo gjendje profekte regjistrim deri mujn e 7 te viti 2020 me gjit

  Istog 16 September 22:13
  1,600.00 €
 • 6 foto
  Passat 3
  Car

  Passat 3

  Passat 3 1.9 Turbo Disel rigjistrim deri me 24 dhjetor Rryp motorrit te ndrrum ne gjendje te rregul

  Istog 15 September 15:06
  With agreement
 • 2 foto
  Golf
  Car

  Golf

  Shes golfin dizell 1.9 i thjesht ne gjendje te mir te gjitha serviset e kryera hargjimet shum te vo

  Istog 8 September 14:42
  3,900.00 €
 • 3 foto
  Golf 2 dizel 1.6
  Car

  Golf 2 dizel 1.6

  Golf 2 dizel 1.6

  Istog 4 September 21:02
  With agreement
 • 4 foto
  Shitet urgjent vetura
  Car

  Shitet urgjent vetura

  Shes golf 3 1.9 dizell i thjesht ne gjendje shum te mir shpenzime t vogla i shtrengum i rujtun perfe

  Istog 2 September 19:37
  1,700.00 €
 • 0 foto
  VW Passat dizel
  Car

  VW Passat dizel

  Shitet vetura Passat 2

  Istog 2 September 17:47
  500.00 €
 • 11 foto
  Passat 2.0 TDI 4 Montion pa dugan
  Car

  Passat 2.0 TDI 4 Montion pa dugan

  Ne gjendje shum te mir

  Istog 2 September 16:47
  4,600.00 €
 • 11 foto
  Passat 2.0TDI 4 Motion
  Car

  Passat 2.0TDI 4 Motion

  Passat ne gjendje shum te mir Pa dugan Me nje fjal full

  Istog 31 August 17:21
  4,800.00 €
 • 4 foto
  Shitet ceddy
  Car

  Shitet ceddy

  Shes ceddyn ne gjendje shume te mire qe nje vite i ardhun nga austria i rigjistrimi i dyt tash ne k

  Istog 29 August 08:55
  3,500.00 €
 • 3 foto
  Golf 2 1.6 Dizel
  Car

  Golf 2 1.6 Dizel

  Golf 2 1.6 Disel

  Istog 28 August 22:22
  With agreement
 • 0 foto
  Shes vw caddy
  Car

  Shes vw caddy

  Shes vw caddy 2004 2.0SDI i ardhur nga gjermonia 113 mij KM me liber servisi 045-349-060

  Istog 18 August 21:12
  4,000.00 €
 • 2 foto
  Shitet jetaa 1.6 viti 89
  Car

  Shitet jetaa 1.6 viti 89

  Shitet jetaa 1.6 viti 89 shum I rujtun per me shum 044 668 161

  Istog 14 August 22:47
  1.00 €
 • 0 foto
  Shitetttt
  Car

  Shitetttt

  Pasati osht ngjendje shum te mir 1vit regjistrim ka ska nevoj per asni investim

  Istog 12 August 21:40
  1,200.00 €
 • 4 foto
  Shitet Polo VW 1.2 B
  Car

  Shitet Polo VW 1.2 B

  Vetura eshte ne gjendje perfekte me servise te kryera me rregull, RKS deri ne fund te vitit, vetura

  Istog 11 August 23:10
  6,300.00 €
 • 4 foto
  shitet pasati 3c
  Car

  shitet pasati 3c

  shes pasatin 3c viti 2013 ne gjendje shum te mir teknike dhe optike me te gjitha serviset e kryera n

  Istog 6 August 13:10
  10,500.00 €
 • 5 foto
  shes passat 6 qmimi 8500
  Car

  shes passat 6 qmimi 8500

  shes passat ne qendje te mir pa dogan shum i rujtur viti 2010 per ma shum kontakto ne numer te telef

  Istog 4 August 20:00
  8,500.00 €
 • 5 foto
  VW Kombi T4
  Car

  VW Kombi T4

  Regjistrim 1 vitë.. Dizel 1.9 TDI.. Viti-1993.. Të gjitha serviset i ka të kryera.. Bëjm ndrrim me n

  Istog 31 July 22:41
  2,450.00 €
 • 5 foto
  Vw sharan
  Car

  Vw sharan

  Vw sharan per te dhena te sakta ju lutem qe te me kontaktoni ne numrin e telit.049674502.flm

  Istog 31 July 18:40
  With agreement
 • 3 foto
  shes T2 1.9
  Car

  shes T2 1.9

  shes kombin t2 marorrim 1.9 ,rrypin e matorrit e ka te nrrum ,serivisimin e krym ,ulen nuk e hargjit

  Istog 26 July 18:51
  With agreement
 • 6 foto
  GOLF 2
  Car

  GOLF 2

  ESHTE NE GJENDJE TE RREGULLT.VAJIN E RI NUK HARGJON VOJ GOMAT I KA TE REJA MOTORRIN E KA 1.6 KA REGJ

  Istog 18 July 12:40
  With agreement
 • 3 foto
  Golf
  Car

  Golf

  Shitet Golfi 1.6 i thjesht

  Istog 17 July 19:49
  With agreement
 • 2 foto
  Pa dogan
  Car

  Pa dogan

  Pa dogan

  Istog 17 July 14:49
  1,200.00 €
 • 3 foto
  fellne
  Car

  fellne

  shiten fellnet per gollf 4 pollo shkoda audi a3 w buba

  Istog 17 July 12:27
  With agreement
 • 3 foto
  Shitet Golfi
  Car

  Shitet Golfi

  Golfi-2, Disel 1.6 i Thesht

  Istog 16 July 12:58
  With agreement
 • 2 foto
  Golf 1
  Car

  Golf 1

  Golf 1

  Istog 14 July 02:49
  1,000.00 €
 • 3 foto
  Golf 2 4x4
  Car

  Golf 2 4x4

  Shes golf 2 4x4 viti i prodhimit 1990 vetura esht ne gjendje te rregullt rexhistrim 1 vit. bejm edh

  Istog 13 July 22:37
  2,500.00 €
 • 3 foto
  Shes veturen golf 4
  Car

  Shes veturen golf 4

  Vetura punon

  Istog 12 July 11:12
  With agreement
 • 3 foto
  golf 4
  Car

  golf 4

  shitet golf 4 i aksidentum 045 303 802

  Istog 12 July 02:04
  With agreement
 • 4 foto
  golf
  Car

  golf

  shitet golf 2 dizel 1.6 ne gjendje shum te mir mottrin shum te mir ne dokumenta benxin mottorrin diz

  Istog 10 July 20:51
  460.00 €
 • 8 foto
  Shes urgjent wv Bubë
  Car

  Shes urgjent wv Bubë

  Shes wv bubë 1974 Ne gjendje shume te mire Me targa ks

  Istog 3 July 12:32
  7,500.00 €
 • 4 foto
  Golf 6
  Car

  Golf 6

  Shes golf 6 ne gjendje shum te mir me senzor parkingu para dhe pas sistem navigacion .motorri 1.6 pe

  Istog 1 July 21:38
  With agreement
 • 5 foto
  Golf 3 dizel 1.9
  Car

  Golf 3 dizel 1.9

  Shitet golf 3 dizel.19 i qlajmrum asht wiber *38344212304

  Istog 24 June 11:29
  With agreement
 • 6 foto
  VW T6 I SAPO ARDHUR
  Car

  VW T6 I SAPO ARDHUR

  Gjendje prefekte manual 2.0 TDI viti 2010 gomat 2019

  Istog 22 June 18:58
  7,100.00 €
 • 6 foto
  Pershendetje
  Car

  Pershendetje

  Polo 1.9 sdi viti 2001 rks 11 muaj shum e rujtme si brenda ashtu dhe jasht teper e rujtme me klim ab

  Istog 21 June 21:54
  With agreement
 • 7 foto
  Golf 4
  Car

  Golf 4

  WHATSAPP @ VIBER 0695233380 Makina eshte ne gjendje perfekte vetem nje vit e perdorur ne shqiperi, e

  Istog 16 June 21:11
  2,690.00 €
 • 4 foto
  Shitet golf 4 v.p 2003
  Car

  Shitet golf 4 v.p 2003

  Shitet golf 4 v.p 2003 1.6 benzin ne gjendje te rregullt me liber te servisit komplet i dyti pronar

  Istog 16 June 12:42
  3,900.00 €
 • 4 foto
  Shes golf 5 rks
  Car

  Shes golf 5 rks

  Shes golf 5 Viti 2005 1.9 tdi Rks Klimatronim Karrika me nxemje Fellne 17 me guma te reja 5 shp

  Istog 13 June 17:42
  5,600.00 €
 • 2 foto
  Shitet kombi t2 dizell
  Car

  Shitet kombi t2 dizell

  Shitet kombi t2 urgjent 1.6 turbo dizell me ulse 8+1 regjistrim deri me 19-09-2019 mund te kontakton

  Istog 12 June 18:42
  1,200.00 €