Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri | VW Volkswagen | T1 |

category

Type

Model

T1

Fuel

Year of production

Mileage

The march

Targa

Price

country

 • 4 foto
  VW T1
  Car

  VW T1

  ka goma dimrore 6mm me disqe duralumini klima perfekte automjeti ndodhet ne austri ne perdorim per k

  Tiranë 31 August 08:39
  2,300.00 €
 • 11 foto
  Tenda Dilli ,,Xhimi\'\'
  Car

  Tenda Dilli ,,Xhimi\'\'

  Kemi tenda te diellit me dimezione (400 x 300 ) (400 x 250 ) (350 x 250) (300 x 200 )

  Prizren 10 August 18:08
  With agreement
 • 5 foto
  Shesss
  Car

  Shesss

  Shes ww 1.8 disell viti 72 manuel i regjistriuar gjendje e mir informata me hollsi 044139317

  Pejë 28 July 21:47
  With agreement
 • 5 foto
  Kombi 4 Dyer VW
  Car

  Kombi 4 Dyer VW

  Qmim 2150 € me 8 ulese plus 1 Diezel 1.9 Regjistrimi 21-06-2019 ni vit Regjistrim shpenzime t

  Prizren 27 June 10:10
  2,150.00 €