Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri | VW Volkswagen | Scirocco |

category

Type

Model

Fuel

Year of production

Mileage

The march

Targa

Price

country

 • 10 foto
  VW SCIROCCO 2.0 TDI
  Car

  VW SCIROCCO 2.0 TDI

  161000KM,103KW(140PS)DIZEL,NDRRUSI;MANUAL-6,DYER;3 VITI;2009,NGJYRE E ZEZE METALIKE OPSIONET ABS,

  Lipjan 15 November 11:11
  With agreement
 • 6 foto
  VW Scirocco
  Car

  VW Scirocco

  OKAZION..Shitet Scirocco 2.0TSI Makina esht e vecant ne llojn e saj Super e shpejt.Full Opsion Navi

  Tiranë 12 November 13:24
  7,400.00 €
 • 11 foto
  Scirocco 1.4 B turbo 160 ps
  Car

  Scirocco 1.4 B turbo 160 ps

  Scirocco 1.4 B turbo 160 ps Prej ardhje zh rks 1 vit full Full opcione . Dsg Dynaudi Fellne 18 w

  Prizren 8 November 10:19
  13,500.00 €
 • 9 foto
  Volkswagen scirocco 2,0 benzin
  Car

  Volkswagen scirocco 2,0 benzin

  Makina esht ne gjendje shum te mire super full option vinimotors99 ndodhemi ne autostraden Tiran Dur

  Tiranë 21 October 09:33
  7,000.00 €
 • 8 foto
  VW SCIROCCO RLINE 2015
  Car

  VW SCIROCCO RLINE 2015

  VW SCIROCCO R-LINE 2015 184ps

  Prishtinë 28 September 11:53
  With agreement
 • 7 foto
  Vw scirocco
  Car

  Vw scirocco

  Makina eshte ne gjendje te shkelqyer 83.000 km jan origjinale ka patur vetem nje pronar ka shum ext

  Tiranë 10 September 15:39
  13,000.00 €
 • 0 foto
  Volkswagen Scirocco Facelift Sport Packet Bi-Xenon
  Car

  Volkswagen Scirocco Facelift Sport Packet Bi-Xenon

  VOLKSWAGEN SCIROCCO FACELIFT SPORT PAKET BI-XENON VIT PRODHIMI 2009 MOTORR 2.0 TSI (1984 CCM) (TU

  Tiranë 6 September 22:24
  8,800.00 €
 • 10 foto
  Shes volkswagen scirocco
  Car

  Shes volkswagen scirocco

  Motorr 2.0 TSI (turbo benzine) Fuqia 147 KW - 200 HP (kuaj fuqi), 175 000 km origjinale, e ardhur ng

  Tiranë 3 September 21:26
  8,500.00 €
 • 8 foto
  Vw Scirocco 2.0 TDI
  Car

  Vw Scirocco 2.0 TDI

  Shes Volkswagen scirocco e ardhur nga zvicrra ne korrik. Automjeti posedon 4 ulse te punuara me dor

  Shtime 2 September 17:07
  17,500.00 €
 • 5 foto
  Volkswagen scirocco
  Car

  Volkswagen scirocco

  me dogan

  Fier 31 August 13:30
  8,000.00 €
 • 7 foto
  R origjinal 320kw
  Car

  R origjinal 320kw

  Makin e a ardhun nga dubai perfekte ne te gjitha dreitimet shum e shpeit 320 kw me dogan te pagume m

  Tiranë 29 August 12:24
  18,000.00 €
 • 2 foto
  Siroco
  Car

  Siroco

  Shite siroco ne gjendje te mir regjistrim i ka skaduar qe 1 vite punon shum mir ka mator 1.9 i thje

  Rahovec 29 August 00:02
  With agreement
 • 3 foto
  sciroc
  Car

  sciroc

  Per me shum contaktoni ne numer telefoni

  Prizren 21 August 23:29
  1,100.00 €
 • 10 foto
  Auto City -VW Scirocco,Automat,2009,2.0tdi????
  Car

  Auto City -VW Scirocco,Automat,2009,2.0tdi????

  VW SCIROCCO •12/2009 •181.000 KM(liber servisi) •2.0 Nafte Sapo ardhur nga zvicra ???? Cmimi :

  Tiranë 14 August 11:08
  9,700.00 €
 • 12 foto
  SCROCCO 2.0 TDI AUTOMATIK V.P 2010
  Car

  SCROCCO 2.0 TDI AUTOMATIK V.P 2010

  SHEROKO 2.0 TDI DSG PA DOGAN PO SA ARDHUR XHERMANIS SERVISAT E KRYR KOMPLET 2 PAL FELGA 2 PAL SHTOPA

  Podujevë 13 August 14:38
  With agreement
 • 11 foto
  Vw sirocco
  Car

  Vw sirocco

  Shitet VW Sirocco 2.0 TDI R-Line e ardhur nga zvicrra para 2 jave,automjeti permban 200+ Ps,Auspuh

  Shtime 28 July 17:54
  20,500.00 €
 • 4 foto
  Shitet VW Volkswagen Scirocco 2.0 benzin viti 2010
  Car

  Shitet VW Volkswagen Scirocco 2.0 benzin viti 2010

  Shitet VW Volkswagen Scirrocco 2.0 benzin viti 2010 manual. Makina eshte ne super e paster si nga br

  Tiranë 22 July 15:48
  8,800.00 €
 • 0 foto
  Makina
  Car

  Makina

  Shitet vozwagen scirocco vitit 2011 1.4tfsi cmimi i diskutushem & mundesi nrrimi

  Tiranë 15 July 19:53
  6,800.00 €
 • 4 foto
  VW Scirocco 2.0 TSI
  Car

  VW Scirocco 2.0 TSI

  Pe shes VW Scirocco 2.0 TSI 211 PS NGA ZVISER Numri contact 049853858

  Prishtinë 14 July 20:41
  13,000.00 €
 • 8 foto
  Shiroka Gt 1.6 benzin viti 91 boj ndrrim Rks skadu
  Car

  Shiroka Gt 1.6 benzin viti 91 boj ndrrim Rks skadu

  Punon shum mir rks i skaduar boj ndrim ska.asnje xham thym nr viberit+383 45 555 502

  Prishtinë 1 July 11:05
  1,000.00 €
 • 0 foto
  Scirocco
  Car

  Scirocco

  Shitet viti i prodhimit,2009,1.4 tsi me SI te kuqe shuper e shpejte versioni me 160 kuaj ngjyra e z

  Tiranë 30 June 17:32
  8,000.00 €
 • 5 foto
  scirocco
  Car

  scirocco

  shitet vozwagen scirocco 1.4 tfsi

  Tiranë 26 June 21:44
  6,700.00 €
 • 10 foto
  VW Scirocco R
  Car

  VW Scirocco R

  VW Scirocco 2.0tsi R 320PS Stage 1 - Pops and Bangs - Speed limit off Viti : 2010 Km : 215.000 Trans

  Ferizaj 25 June 23:53
  With agreement
 • 0 foto
  Ndrim me makin tjeter
  Car

  Ndrim me makin tjeter

  Vetem me ndrim me nje makin tjeter,automatike e me nafte,te jete me bagazh te madh per transport fos

  Tiranë 25 June 07:42
  With agreement
 • 6 foto
  Volkswagen Scirocco
  Car

  Volkswagen Scirocco

  Automjeti në mënyrë perfekte pune dhe ka një garanci. Për më shumë informacion kontaktoni me mua: hi

  Prishtinë 22 June 04:12
  6,500.00 €
 • 10 foto
  VW Scirocco – 2.0 TDI
  Car

  VW Scirocco – 2.0 TDI

  VW Scirocco – 2.0 TDI, 103 KW Viti i prodhimit 07.2010, E importuar nga Zvicrra Vetura ka nje gjen

  Ferizaj 14 June 19:19
  7,990.00 €
 • 7 foto
  Shiroko
  Car

  Shiroko

  Scirocoo 1.6 benzin ne gjendje te mir timon hidraulik muzik korrizjon ska podin si pi fabrike

  Shtime 11 June 13:37
  650.00 €
 • 6 foto
  VW scirocco 1.4 tfsi
  Car

  VW scirocco 1.4 tfsi

  Makina sapo ardhur nga zvicra dogan e pagur gati per targim.super gjendje cdo sherbim i kryer ne zvi

  Elbasan 6 June 12:25
  11,500.00 €
 • 6 foto
  Shes ose ndrroj wolsfagen scirocco
  Car

  Shes ose ndrroj wolsfagen scirocco

  Shes ose ndrroj wolfsgen scirocco 2010 2.0 tsi benzin ne gjendje perfekte 044 77 88 33

  Prishtinë 31 May 01:29
  15,000.00 €
 • 6 foto
  Shes ose ndrroj wolfagen scirocco
  Car

  Shes ose ndrroj wolfagen scirocco

  Shes ose ndrroj veturen wolfagen scirocco 2.0 tsi benzin 2010 ne gjendje perfekte

  Gjilan 31 May 01:29
  15,000.00 €
 • 6 foto
  Kristian Ndreu
  Car

  Kristian Ndreu

  VW scirocco 1.4 benzin ne gjendje shume te mire te gjitha sherbimet e bera cmimi 7000€ i diskutueshe

  Lezhë 29 May 16:50
  7,000.00 €
 • 0 foto
  VW Scirocco -11
  Car

  VW Scirocco -11

  Shitet vozwagen scirocco vitit2011 1.4 tfsi gjys paneromik Tlf 0692478256

  Tiranë 28 May 09:08
  6,500.00 €
 • 5 foto
  VW Scirocco oferta sot
  Car

  VW Scirocco oferta sot

  Shes shirok 1.8 benzin timon hidraulik ngjendje tmir muzik tmir Rexhistrim i skaduar boj edhe ndrr

  Shtime 28 May 01:10
  750.00 €
 • 11 foto
  Scirocco R.1.4.Tsi.160cv. Benzina
  Car

  Scirocco R.1.4.Tsi.160cv. Benzina

  Volkswagen scirocco.R.Brenda dhe jashte .km 94.gjitha me liber sherbimesh.origjinale. Volkswagen.ful

  Tiranë 25 May 12:56
  12,500.00 €
 • 10 foto
  Auto City - VW Scirocco,Automat,2018 ????
  Car

  Auto City - VW Scirocco,Automat,2018 ????

  VW SCIROCCO •2018 •20.000 KM •2.0 Nafte Cmimi : 26.000 euro Auto City Cel : 0699509999

  Tiranë 21 May 14:20
  26,000.00 €
 • 7 foto
  Volkswagen Scirocco
  Car

  Volkswagen Scirocco

  Shes Volkswagen Scirocco 2010 1.4/benzin,pa dogan per me shum info kontakt ne viber:+38345219878

  Lipjan 15 May 19:38
  1.00 €
 • 6 foto
  Okazion scirocco
  Car

  Okazion scirocco

  Shitet Volkswagen scirocco 1.4 benzine. Makina ka ardhur nga gjermania dhe ka ber shum pak km ne shq

  Tiranë 27 April 15:31
  7,500.00 €
 • 5 foto
  Scirocco okazion
  Car

  Scirocco okazion

  Makina eshte ne gjendje perfekte 2 vite e ardhur nga gjermania dhe ka ber shum pak km ne Shqiperi.

  Fier 26 April 13:53
  7,500.00 €
 • 3 foto
  shiroko
  Car

  shiroko

  shes shiroko 1.8 benzin ne gjendje te rregullt i qlajmrun 049272208 045217372

  Mitrovicë 6 April 22:21
  499.00 €
 • 6 foto
  Shitet scirocco oldtimer 1.8 benzin
  Car

  Shitet scirocco oldtimer 1.8 benzin

  Shes vw scirocco 1.8 benzin , vetura eshte ne gjendje te rregullt si dhe eshte e ruajtur brenda dhe

  Prizren 4 April 11:53
  With agreement
 • 5 foto
  Vw Scirocco me dogan
  Car

  Vw Scirocco me dogan

  Vs Scirocco 1.4 TSI tkuqe (Viti fund 11-2010 qe hyn 2011) kamio automatike Look origjinal *RIEGER* d

  Durrës 4 April 06:55
  12,000.00 €
 • 4 foto
  VW Scirocco R-line
  Car

  VW Scirocco R-line

  Shitet VW Scirocco R, viti 2010 , 170 ps , me liber te servisit , regjistrim KS deri ne prill , shof

  Ferizaj 4 April 06:08
  15,000.00 €
 • 5 foto
  SUPER OKAZION
  Car

  SUPER OKAZION

  okazion makina esht full ska nevoj per fjal 70 mi km origjinale ta kontrolloni ku te doni

  Tiranë 4 April 02:30
  With agreement
 • 8 foto
  VW Golf
  Car

  VW Golf

  Shitet vw scirocco e sapoardhur , sapotarguar me letra te prera per nje vit Vit prodhim 2009 Kondi

  Tiranë 4 April 02:04
  8,500.00 €
 • 8 foto
  Okazion VW Scirocco benzin
  Car

  Okazion VW Scirocco benzin

  Shitet vw scirocco german EDITION 2.0 TSI (SI te kuqe) 200 hp ( mund ti shtohen edhe 60 hp me stage

  Tiranë 4 April 02:03
  With agreement
 • 9 foto
  Okazion vw scirocco full extra
  Car

  Okazion vw scirocco full extra

  Shitet volswagen scirocco german EDITION, 2.0 TSI (SI te kuqe) benzine, 200 hp dhe ky eshte version

  Tiranë 4 April 02:03
  With agreement
 • 3 foto
  VW Scirocco 2.0 tdi viti prodhimit 2010
  Car

  VW Scirocco 2.0 tdi viti prodhimit 2010

  Shes veturen Volkswagen scirocco 2.0 tdi Viti prodhimit 30.12.2009 Ka xhitha opcionet Viber +41

  Durrës 4 April 00:58
  13,500.00 €
 • 0 foto
  Wolsvagen scirocco
  Car

  Wolsvagen scirocco

  Shitet nderrohet wolsvagen scirocco 1.4 benzine tsi viti i prodhimit 2009 e sapo ardhur nga italia m

  Lushnjë 3 April 16:43
  7,500.00 €
 • 6 foto
  Shitet
  Car

  Shitet

  Volkswagen Scirocco 1.4 tsi, viti 2010, 106154 km

  Tiranë 3 April 14:30
  With agreement
 • 7 foto
  Volkswagen Scirocco
  Car

  Volkswagen Scirocco

  Shitet Volkswagen Scirocco 1,4 TSI Benzin (TSI e kuqe) viti 2009. Makina sa ka hyre nga Italia nuk e

  Lushnjë 3 April 14:23
  7,500.00 €