Cars for sale in Kosovo and Albania | VW Volkswagen |

category

Type

Model

Fuel

Year of production

Mileage

The march

Targa

Price

country

 • 6 foto
  Auto garage shërbim profesiomal veturave
  Car

  Auto garage shërbim profesiomal veturave

  Bëjm Pastrim kimik(dezinfektim)interier Polir(pastrim ngjyrës vizllim) Pastrim motorit Polir+Cerami

  Prizren Sot, 19:11
  With agreement
 • 4 foto
  Volkswagen Golf 1.9 tdi
  Car

  Volkswagen Golf 1.9 tdi

  Shitet Volkswagen Golf 1.9 tdi, km 175000, me tvsh te paguar, ardhur me dt.06.06.2019 nga Siena Ital

  Fier Sot, 19:11
  4,800.00 €
 • 5 foto
  Shes passat 7B 2.0 tdi
  Car

  Shes passat 7B 2.0 tdi

  Vw passat 2.0 tdi Viti 2011 Klimatronik Park senzora Navigation Bajm edhe ndrrim 044/213 300

  Fushë Kosovë Sot, 19:11
  9,800.00 €
 • 8 foto
  Shes Golf2 1.6 Benzin
  Car

  Shes Golf2 1.6 Benzin

  SHes Golf2 1.6 Benzin i rujten si mbrenda poashtu edhe jasht.Viti i prodhimit 1991.Regjistrim deri m

  Pejë Sot, 19:11
  With agreement
 • 11 foto
  Okazion golf 6  2.0diesel shum i paster
  Car

  Okazion golf 6 2.0diesel shum i paster

  Shitet golf 6 2.0 golf diesel...automat. Xhama te zinj origjinal..sedilje kamosh. Goma te reja. Sh

  Tiranë Sot, 19:10
  8,700.00 €
 • 11 foto
  Shitet pasat 2.0 d lungo 2013.automat.
  Car

  Shitet pasat 2.0 d lungo 2013.automat.

  Tiranë SHITET OSE NDEROHET - VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI - HYGLINE -- VITI PRODHIMIT 20123--KILOMETRA.

  Tiranë Sot, 19:10
  9,300.00 €
 • 4 foto
  Shes tauran 1.9 TDI
  Car

  Shes tauran 1.9 TDI

  Shes tauran 1.9 TDI vp 2005 karrikat me nxemje Regjistrim ni vit tplot klim ac ESP senzora mrapa Te

  Prishtinë Sot, 19:09
  With agreement
 • 6 foto
  Shes golf 5 Automatik
  Car

  Shes golf 5 Automatik

  Shes golf 5 karavan 1.9 TDI Automatik DSG Regjistrimi i parë senzora parkingu Tempomat gomat e rej

  Podujevë Sot, 19:09
  6,300.00 €
 • 11 foto
  Passat c.c 2.0 benzin. 2010.. Shitet Okazion
  Car

  Passat c.c 2.0 benzin. 2010.. Shitet Okazion

  Super okazionnn passt cc 2.0 benzin ..butona ne timon , sensor dritash , sensor shiu , limitador shp

  Tiranë Sot, 19:09
  8,000.00 €
 • 5 foto
  Golf 4 top
  Car

  Golf 4 top

  Golfi ne gjendje te mir

  Fushë Kosovë Sot, 19:09
  1,800.00 €
 • 10 foto
  Polo 1.4 TDI vp. 2008
  Car

  Polo 1.4 TDI vp. 2008

  Shitet vetura VW POLO Viti prodhimit 2008 1.4 TDI fellne te mira , xhama te erresuar, karrikat me n

  Prishtinë Sot, 19:09
  3,000.00 €
 • 9 foto
  Shitet vento
  Car

  Shitet vento

  Shitet vento ngjendje shum te mir pa as ni pik korizjoni 1.9 dizell harrimiet 4.5 ne 100 kilometra

  Prizren Sot, 19:09
  1,900.00 €
 • 0 foto
  Blejm Golf Audi Bmw Mercedes Opel WV 24/7 ONLINE
  Car

  Blejm Golf Audi Bmw Mercedes Opel WV 24/7 ONLINE

  Blejm Vetura Gjith kosoven rks ose Pa dogan . Blejm Vetura Pa Dogan. Blejm Vetura RKS Blejm Vetura

  Gllogoc Sot, 19:08
  12,500.00 €
 • 11 foto
  VW GOLF 1.9 TDI AUTOMAT 2005 GJERMANIE
  Car

  VW GOLF 1.9 TDI AUTOMAT 2005 GJERMANIE

  Golf 1.9 naft Automat. Makina eshte me letra te sapo prera me gjithe sherbime e bera.me Xeno Bi Xen

  Durrës Sot, 19:08
  5,300.00 €
 • 11 foto
  Touran 1.9 TDI Automatik DSG Viti 2007
  Car

  Touran 1.9 TDI Automatik DSG Viti 2007

  Touran 1.9 TDI Automatik DSG Viti 2007 RKS Regjistrim edhe 4 Muj 5 Ulse Vetura Posedon DVD Navigacio

  Prizren Sot, 19:08
  6,800.00 €
 • 11 foto
  Polo 1.2 TDI Viti 2010 BluMotion RKS 10 Muj
  Car

  Polo 1.2 TDI Viti 2010 BluMotion RKS 10 Muj

  Polo 1.2 TDI Blumotion Viti 2010 Regjistrim 10 Muj Vetura Posedon Klim Abss Airbag Hidroulik Centra

  Prizren Sot, 19:08
  6,200.00 €
 • 0 foto
  W golf 4
  Car

  W golf 4

  Shitet golf 4 per pjes difekt motor

  Dibër Sot, 19:08
  1.00 Lek
 • 6 foto
  Shitet golf 5
  Car

  Shitet golf 5

  Shitet golf 5,fund i vitit 2004,me sensor parkimi,me dogane gati per targa,automat naft 1.9,ka 200 q

  Tiranë Sot, 19:07
  4,500.00 €
 • 6 foto
  Shes Touran Viti 2012 Dizel 1.6 Tdi me RKS
  Car

  Shes Touran Viti 2012 Dizel 1.6 Tdi me RKS

  Shes Touran Automatik viti 2012 dizel 1.6 TDI , Posedon : klim tronik ,Navigon tempomat , bordkompj

  Prishtinë Sot, 19:07
  With agreement
 • 5 foto
  Shes Pasat Viti 2001 Dizel 1.9 Tdi
  Car

  Shes Pasat Viti 2001 Dizel 1.9 Tdi

  Shes Pasat Viti 2001 Dizell 1.9 TDI , Posedon : klim tronik ,Navigon tempomat , bordkompjuter, , kar

  Prishtinë Sot, 19:07
  With agreement
 • 0 foto
  **Blejm Vetura Gjith Kosoven RKS ose Pa Dogan 24/7
  Car

  **Blejm Vetura Gjith Kosoven RKS ose Pa Dogan 24/7

  Blejm vetura gjith kosoven 24/7

  Pejë Sot, 19:07
  25,000.00 €
 • 8 foto
  Golf 5 1.9 Nafte 2007
  Car

  Golf 5 1.9 Nafte 2007

  Golf 5 1.9 Nafte 2007 . Kambio manual. Me 177.555 Km origjinale. Klima, abs, srs, cd/radio/mp3, xha

  Tiranë Sot, 19:07
  5,100.00 €
 • 10 foto
  Okazion!Volkswagen Polo 1.4 Benzin-Gaz 03
  Car

  Okazion!Volkswagen Polo 1.4 Benzin-Gaz 03

  Shitet Volkswagen Polo 1.4 Bezin-Gaz e sapo ardhur me dogane te paguar!196Mije KM origjinale!Makina

  Kavajë Sot, 19:07
  2,900.00 €
 • 5 foto
  Golf 5 Plus 1.9 Nafte 2005
  Car

  Golf 5 Plus 1.9 Nafte 2005

  Golf 5 Plus 1.9 Nafte 2005 . Kambio manuale . Me 187.500 km origjinale . Kaondicioner, abs, srs, cd

  Tiranë Sot, 19:07
  4,500.00 €
 • 5 foto
  Golf + 2007 1.9 automatike
  Car

  Golf + 2007 1.9 automatike

  Shitet dhe nderrohet golf plus viti 2007 1.9 tdi me 220 mije km Makina eshte ne gjendje te mir per

  Elbasan Sot, 19:07
  5,300.00 €
 • 4 foto
  Polo 1.9 TDI United
  Car

  Polo 1.9 TDI United

  Wv Polo 1.9 Tdi viti i prodhimit 2009 Me dogane dhe homologim Klima Nxemje ne ulse Senzira mbrapa

  Mitrovicë Sot, 19:07
  With agreement
 • 6 foto
  Shes Golf Vll Plus Viti 2015 Dizel 1.6 Tdi
  Car

  Shes Golf Vll Plus Viti 2015 Dizel 1.6 Tdi

  Shes Golf Vll Plus Viti 2015 dizel 1.6 TDI , Posedon : klim tronik ,Navigon tempomat , bordkompjut

  Prishtinë Sot, 19:06
  With agreement
 • 7 foto
  2013 Volkswagen Passat SE 2.5 FULL OPTIONS
  Car

  2013 Volkswagen Passat SE 2.5 FULL OPTIONS

  2013 Volkswagen Passat SE 2.5 - Mundesi blerje me leasing me norme totale 5% - Versioni SE i komplet

  Durrës Sot, 19:06
  10,500.00 €
 • 11 foto
  Passat. 2.5 Benzine. automat. 2013. 9000 euro ??
  Car

  Passat. 2.5 Benzine. automat. 2013. 9000 euro ??

  Passat 2.5 benzin Motori ithjesht. 2013 automat. Lungo. Tel 0692073444 autovip.al

  Tiranë Sot, 19:06
  9,200.00 €
 • 9 foto
  Okazion!Volkswagen Polo 1.4TDI SAPOTARGUAR!
  Car

  Okazion!Volkswagen Polo 1.4TDI SAPOTARGUAR!

  Shitet Volkswagen Polo 1.4 TD(I) diesel e sapo ardhur nga Gjermania me dogane te paguar dhe e sapo T

  Kavajë Sot, 19:06
  3,000.00 €
 • 5 foto
  shitet golf 6
  Car

  shitet golf 6

  shitet golf 6 nafte 2 mish viti 2009 manual navigator sediljet kamosh sensor parkimi pasqyra me mby

  Tiranë Sot, 19:05
  With agreement
 • 5 foto
  shitet touran automat
  Car

  shitet touran automat

  shitet touran automat kamjo dsg viti 2007 motorr 2 nafte xhama te zi origjinal sensor parkimi komand

  Tiranë Sot, 19:05
  With agreement
 • 5 foto
  shitet golf 5
  Car

  shitet golf 5

  shitet golf 5 automat kamjo dsg nafte 2 mish viti 2006 sensor parkimi komando ne timon ne gjendje

  Tiranë Sot, 19:05
  With agreement
 • 7 foto
  Okazion!Volkswagen Golf V 1.9TDI SAPOARDHUR 06
  Car

  Okazion!Volkswagen Golf V 1.9TDI SAPOARDHUR 06

  Shitet Volkswagen Golf V 1.9 TDI i sapo ardhur me dogane te paguar!184Mije KM!Makina disponon Clima

  Kavajë Sot, 19:05
  4,100.00 €
 • 7 foto
  Volkswagen Passat 2,5 benzin behet me gas 100%
  Car

  Volkswagen Passat 2,5 benzin behet me gas 100%

  Passat 2,5 benzin viti 2012 .kambio automatic. Behet me gas ,shum ekonomik, me dogan te paguar ,e s

  Tiranë Sot, 19:04
  10,000.00 €
 • 6 foto
  Vw passat 2.5 benzin  2013 okazion
  Car

  Vw passat 2.5 benzin 2013 okazion

  Shitet passat 2.5 benzin super ekonomike per gas. Viti 2013.automatik, me dogan te paguar.cemimi

  Tiranë Sot, 19:04
  9,000.00 €
 • 9 foto
  Wv Touran 1.9 nafte kamio manuale 7 vendeshe
  Car

  Wv Touran 1.9 nafte kamio manuale 7 vendeshe

  Wv touran 2.0 nafte kamio manuale (6 marshe) me 7 vende 220.000km me liber sherbimes

  Elbasan Sot, 19:04
  5,200.00 €
 • 11 foto
  VW CADDY PIKAP
  Car

  VW CADDY PIKAP

  SHITET VW CADDY, VITI 11.2007, Model 2008 SDI 240 000 KM ME LIBER SERVISI DHE TË GARANTUARA (VW SER

  Prishtinë Sot, 19:04
  4,800.00 €
 • 10 foto
  Wv Passat 2.0 TDI kamio Automatike viti 2013
  Car

  Wv Passat 2.0 TDI kamio Automatike viti 2013

  Wv passat 2.0 nafte kamio automatike sensor parkimi komjuter bordi, 202.000 km origjinale viti 10/20

  Elbasan Sot, 19:04
  9,300.00 €
 • 8 foto
  W.Golf 5 Gti Sport Automatike 2008
  Car

  W.Golf 5 Gti Sport Automatike 2008

  🚘 VW GOLF 1.9 nafte👍 versione ❗️Sport Gti❗️ VITI 03/2008👍 Kambio AUTOMATIKE 👍 203889 KM👍 KLI

  Durrës Sot, 19:04
  With agreement
 • 4 foto
  Pikap Kadi 1.9 sdi Rks 1998 xh te mir
  Car

  Pikap Kadi 1.9 sdi Rks 1998 xh te mir

  shitet pikapi 1.9 sdi xhendje te mir Motorrin shum te mir 044 673 862

  Lipjan Sot, 19:04
  850.00 €
 • 8 foto
  Shitet Golfi 4 1.9 Tdi pa dogan i sapo ardhur
  Car

  Shitet Golfi 4 1.9 Tdi pa dogan i sapo ardhur

  Shitet Golfi 4 1.9 Tdi 1999 i sapo ardhur nga suedia shum i mir Karrikat me nxemje Klim Abs Tel

  Prishtinë Sot, 19:04
  1,150.00 €
 • 3 foto
  GOLF 6 Sapodoganuar nga Zvicra ??????
  Car

  GOLF 6 Sapodoganuar nga Zvicra ??????

  Golf 6 1.4 Benzine Viti 28/12/2009 Importuar nga Zvicra me dogane, sigurim dhe homologim dhe rex

  Fushë Kosovë Sot, 19:03
  7,900.00 €
 • 11 foto
  Shitet cc. 2010 2.0benzin ne gjendje perfekte
  Car

  Shitet cc. 2010 2.0benzin ne gjendje perfekte

  Shitet cc 2010 me 149000km me garanci email sapoardhur.. Super okazion.. sendilje meshine.. Panorami

  Tiranë Sot, 19:03
  10,500.00 €
 • 11 foto
  Golf 7  1,8 Tsi 2016me 32000km origjinaleeee
  Car

  Golf 7 1,8 Tsi 2016me 32000km origjinaleeee

  Shitet golf 7. Viti 2016 Me 32,000km gjendje si e re.. Per info 0692073444. 100%garanci per km In

  Tiranë Sot, 19:03
  13,690.00 €
 • 9 foto
  GOLF 6 2.0 TDI nga Zvicra ??????
  Car

  GOLF 6 2.0 TDI nga Zvicra ??????

  GOLF 6 2.0 TDI 110 PS Viti 2009 Highline 4 goma te reja Nexen Disqe frena mrapa ATE te reja Vaj Fil

  Fushë Kosovë Sot, 19:03
  7,200.00 €
 • 10 foto
  WV Golf V plus 1.9 TDI (sapo ardhur nga zvicra)
  Car

  WV Golf V plus 1.9 TDI (sapo ardhur nga zvicra)

  Wv golf V plus 1.9 nafte kamio manuale e sapo ardhur nga zvicra me dogane te paguar. 249.000km origj

  Elbasan Sot, 19:03
  3,990.00 €
 • 10 foto
  Volkswagen Passat T(DI)-e kuqe
  Car

  Volkswagen Passat T(DI)-e kuqe

  siguracion taksa kolaudim te gjitha te paguara deri ne Qershor 2020, ESP ABS Traction Control Anti-

  Tiranë Sot, 19:03
  2,500.00 €
 • 6 foto
  Wolsvagen Golf 5 1.9 Nafte 2007
  Car

  Wolsvagen Golf 5 1.9 Nafte 2007

  VW GOLF 1.9 nafte👍 VITI 03/2007👍 Kambio Manuale 👍 240889 KM👍 KLIMA DIGITALE👍 ✅ KATALITI EURO 4âœ

  Durrës Sot, 19:03
  With agreement
 • 4 foto
  Shes vw pasat 2.5 tdi
  Car

  Shes vw pasat 2.5 tdi

  Pasat 2.5 tdi Viti 2001 Me klim Central Bajm edhe ndrrim 044/213 300

  Fushë Kosovë Sot, 19:03
  2,800.00 €