Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri | VW Volkswagen | Model tjetër |

category

Type

Model

Fuel

Year of production

Mileage

The march

Targa

Price

country

 • 0 foto
  Blej vetura
  Car

  Blej vetura

  Blej vetura te aksidentuar per pjes ose vetura pa rigjistrim qlajmruara 100/500 euro foto dergoni vi

  Skënderaj 2 April 11:18
  600.00 €
 • 0 foto
  blej vetura
  Car

  blej vetura

  Blej te gjith veturat pa dogan rks qlajmrume per pjes 100-500 euro fotografit e veturav dergoni vib

  Fushë Kosovë 2 April 11:17
  333.00 €
 • 0 foto
  Rent a car *VALII*
  Car

  Rent a car *VALII*

  Ofrojmë vetura me qera prej : 15€, 20€, 25€, 30€, 40€, 50€, 60€ për 24 orë e më shumë. Çmimet ndrys

  Prishtinë 31 March 14:33
  15.00 €
 • 6 foto
  Auto garage shërbim profesiomal veturave
  Car

  Auto garage shërbim profesiomal veturave

  Bëjm Pastrim kimik(dezinfektim)interier Polir(pastrim ngjyrës vizllim) Pastrim motorit Polir+Cerami

  Prizren 30 March 19:11
  With agreement
 • 5 foto
  Man 4 aks
  Car

  Man 4 aks

  Shitet man 4 aks ne gjendje pune mund ta provoni ndrrim me vetur ose bager vib 049 877 305

  Kaçanik 29 March 00:00
  1.00 €
 • 15 foto
  VOLKSWAGEN BORA V5 2.3L
  Car

  VOLKSWAGEN BORA V5 2.3L

  Makinë e përdorur dhe e mbajtur nga një person i diplomuar në Inxhinieri Mekanike. Shërbime të kryer

  Tiranë 17 January 20:52
  2,800.00 €
 • 6 foto
  VW picap 1.9dizel me karroceri vit 2007
  Car

  VW picap 1.9dizel me karroceri vit 2007

  volsvagen picap veture me karroceri 2 vende naft1.9 per pune viti 2007 per furnizim per bombla gazi

  Tiranë 5 December 08:00
  4,900.00 €
 • 2 foto
  Iveco 2005
  Car

  Iveco 2005

  Shitet iveco 2005 ne gjendje shum te mire , motorri 2.8 , ka te paguar dogan dhe homologim , i ardhu

  Fushë Kosovë 11 November 15:55
  5,900.00 €
 • 5 foto
  Seat toledo 1.9 Tdi
  Car

  Seat toledo 1.9 Tdi

  Shes Seat Toledo 1.9 Tdi Viti 93 Rks 14.12.2019 Boj edhe ndrrim me ndrrim ka tjeter qmim 049646453

  Mitrovicë 3 November 22:01
  799.00 €
 • 1 foto
  Pikap
  Car

  Pikap

  Shitet pikapi 1.9tdi dizell 170.000km tkalune per me shum informata +38344287387 +38649624317

  Ferizaj 13 October 19:19
  With agreement
 • 11 foto
  IVECO diesel 3.5 2005
  Car

  IVECO diesel 3.5 2005

  Shes IVECO diesel 3.5 viti prodhimit 2005 eshte shum gjendeje te mir nga ana motorrike edhe optike m

  Mitrovicë 29 September 14:36
  5,500.00 €
 • 7 foto
  VW Gol 2005
  Car

  VW Gol 2005

  Shes makinen Volkswagen Gol 2005, 1.0 benzin, 68\'000 km dhe gjendje shume te mire pune. Letrat dhe

  Tiranë 27 September 11:51
  1,700.00 €
 • 0 foto
  shes sharan ne gjendje te rregullt ndrrrim
  Car

  shes sharan ne gjendje te rregullt ndrrrim

  shes sharan 1.9 tdi ne gjendje perfekte mundesi nderrimi shtoj edhe marr pare sipas ma

  Gjakovë 24 September 18:17
  With agreement
 • 6 foto
  Shes gollf 4
  Car

  Shes gollf 4

  Shes gollf 4 ne gjendjet te mir . Serviset e kryera , rrypin e ndrrum ket muaj , fellne te bukura ko

  Pejë 24 September 18:09
  5,600.00 €
 • 2 foto
  Bandasha 15 hekur me 4 shtrafa
  Car

  Bandasha 15 hekur me 4 shtrafa

  Shes bandasha 15 hekur me 4 shtrafa jan shum te mira, bojn per shum lloje veturave

  Prizren 24 September 10:32
  35.00 €
 • 3 foto
  VW trasport
  Car

  VW trasport

  Marka 👉 vw trasport Forca mottorrike👉1.9 Lloji i kambjos👉manual Karburanti 👉naft Viti i prodhimit 👉

  Korçë 22 September 17:15
  1,200.00 €
 • 4 foto
  Shitet IVECO FRIGO -20
  Car

  Shitet IVECO FRIGO -20

  Shitet IVECO frigo deri-20 ne gjendje te rregullt per info kontakto ne nr 044-452-452

  Ferizaj 20 September 18:32
  With agreement
 • 0 foto
  ☢️☢️ Kerkoj Okazion deri 1000 euro Urgjent ☢️☢️
  Car

  ☢️☢️ Kerkoj Okazion deri 1000 euro Urgjent ☢️☢️

  Okazion Urgjent

  Tiranë 20 September 16:59
  1,000.00 €
 • 4 foto
  Audi 80 Diesel
  Car

  Audi 80 Diesel

  Audi 80 1.6 diesel , - 5 shpejtësi , - Viti i prodhimit 1989 , - Ngjyrë e kaltër , - Goma të mira,

  Shtime 17 September 14:58
  1,400.00 €
 • 3 foto
  Shes golf 4
  Car

  Shes golf 4

  Shitet golf 4 ne gjendje te mir viti 2002

  Lipjan 16 September 20:17
  3,600.00 €
 • 4 foto
  Shitet jubitell kabriolet 2007?
  Car

  Shitet jubitell kabriolet 2007?

  Shitet wolksvagen jubitell kabriolet vitit 2006 Motorr 1.9 nafte (shume ekonomike) Kambio manuale

  Shkodër 16 September 12:10
  3,000.00 €
 • 7 foto
  ipet me qira kerri per dasma
  Car

  ipet me qira kerri per dasma

  Ipet me qira vetura per ahengjet tuaja familajre, dasma,fejesa syneti matura etj cmimi shume i arsys

  Prishtinë 16 September 00:21
  With agreement
 • 8 foto
  Shite golf 6 1.6
  Car

  Shite golf 6 1.6

  VW GOLF 6 TDI - i sapo doganuar 🔸Vitiprodhimit 2011 🔸237.000 KM të kaluara 🔹 1.6 TDI-105PS-Manual-

  Gjilan 14 September 18:37
  9,000.00 €
 • 0 foto
  Kerkoj kuk per shkoda oktavia. Viti 2004 karavan
  Car

  Kerkoj kuk per shkoda oktavia. Viti 2004 karavan

  Shk

  Ferizaj 14 September 12:45
  With agreement
 • 0 foto
  Serxho
  Car

  Serxho

  Volkswagen furgon pa letra.

  Lezhë 12 September 21:11
  1,200.00 Lek
 • 10 foto
  Golf 4  1.9
  Car

  Golf 4 1.9

  Golf 4 1.9 i thjesht hargjimet shum te vogla ne gjendje shum te mir ne fund t 2000 posedon klim bord

  Vushtrri 12 September 18:14
  4,200.00 €
 • 5 foto
  Shes audi a3
  Car

  Shes audi a3

  Shes audi a3 1.9 tdi Viti 2009 nfund Ne super gjendje I sapo ardhur Kilometra te garantuar Per ma

  Podujevë 11 September 23:51
  With agreement
 • 4 foto
  Golf pes ne rregull
  Car

  Golf pes ne rregull

  Esht ne gjendje te rregullt pa regjistrim

  Vushtrri 10 September 20:55
  4,800.00 €
 • 7 foto
  VW BETTLE (BUBA) 1.9 TDI
  Car

  VW BETTLE (BUBA) 1.9 TDI

  VW BEETLE 1.9 TDI VITI 2000 RKS I SKADUAR GJENDJE SHUM TE MIR ME KLIM FUNKSIONALE

  Prishtinë 9 September 07:18
  2,500.00 €
 • 0 foto
  Shitet ww 1.9 naft
  Car

  Shitet ww 1.9 naft

  Viti 2002. Letrat te paguara deri ne janar. Motorr 1.9 naft. Makina esht e gatshme per cdo lloj prov

  Mallakastër 5 September 15:18
  2,000.00 €
 • 6 foto
  Seat
  Car

  Seat

  Shitet Seat Toledo 1,9 tdi servis zamajs shum ngjendje tmir , +38343944233

  Pejë 4 September 19:01
  5,800.00 €
 • 11 foto
  Shitet VW GOL 1.0 8v
  Car

  Shitet VW GOL 1.0 8v

  Shitet vwolsvagen gol 1.0 benzine shume ekonomike goma 90% kseno acc kondicioner sherbimet e bera to

  Tiranë 4 September 12:54
  2,500.00 €
 • 0 foto
  VW GOL 1.0 benzin
  Car

  VW GOL 1.0 benzin

  Shitet Vw gol 1.0 8v shume ekonomike brenda qytetit me sherbime te bera ne dat me kseno goma 90% m

  Tiranë 3 September 22:26
  2,500.00 €
 • 11 foto
  Shitet urgjent wv gol
  Car

  Shitet urgjent wv gol

  Shitet vwolsvagen gol 1.0 benzine e 2006 me kondicioner goma ne gjendje te mire drita kseno impiant

  Tiranë 3 September 18:32
  2,500.00 €
 • 0 foto
  Shes: VentoCL RKS
  Car

  Shes: VentoCL RKS

  Vetura: Vento CL Viti PR: 1994 Regjistrim: Po Kilometrazha +300.000 km m Motorat: 1.9 Turbo disel

  Pejë 2 September 14:38
  1,650.00 €
 • 4 foto
  urgjent shitet jeta 1.9 turbo dizell viti 91
  Car

  urgjent shitet jeta 1.9 turbo dizell viti 91

  vetura o tip top matorrin hidraulik e ka shum tmir trapa tip top korrikat e golf 3 fellne korizjon s

  Gllogoc 31 August 11:05
  750.00 €
 • 10 foto
  BLEJ VETURA PA DOGAN PREJ 500€ - 2000€
  Car

  BLEJ VETURA PA DOGAN PREJ 500€ - 2000€

  BLEJ VETURA PA DOGAN PREJ 500€ - 2000€ Viti prej 1995 deri 2008 .........Tiguan.lloptop.vetura.pas

  Prishtinë 31 August 10:14
  1,000.00 €
 • 4 foto
  Shes Jetta 1.9 dizell
  Car

  Shes Jetta 1.9 dizell

  Shes Jetta 1.9 dizel Sdi me shpenzim minimalee regjistrim deri në Qershor 2020 Kerri eshte ne gjendj

  Vushtrri 28 August 20:55
  1,100.00 €
 • 3 foto
  Liridon
  Car

  Liridon

  Seat ibiza 1.6 benzin automatik

  Prishtinë 28 August 12:49
  2,600.00 €
 • 5 foto
  Shes Veturen VW Pikap
  Car

  Shes Veturen VW Pikap

  SHES VETUREN VOLKSWAGEN PIKAP Ne Gjendje te Rregullt ne qdo Aspekt per me shume info Kontakto ne Num

  Mitrovicë 24 August 19:29
  With agreement
 • 0 foto
  Pikap
  Car

  Pikap

  Shitet pikap ne gjendje shum te mir

  Klinë 23 August 22:43
  20.00 €
 • 3 foto
  Shitet & Nderrohet me Bmw X3
  Car

  Shitet & Nderrohet me Bmw X3

  Golf 5 Variant 1.9 Nafte Automat Viti 09/2009 Origjina Zvicer 1 vite i perdorur ne Shqiperi Dokum

  Tiranë 22 August 23:23
  6,800.00 €
 • 4 foto
  Seat Ibiza 1.9 dizel
  Car

  Seat Ibiza 1.9 dizel

  Seat Ibiza 1.9 dizel ne gjendje shum te mir gjith dizel regjistrim 1 vit

  Podujevë 22 August 12:21
  1,800.00 €
 • 0 foto
  VW Golf 2 me marrveshje
  Car

  VW Golf 2 me marrveshje

  Vetura është në gjendje shum të mir servisin e kryer shumicen e pjesve i ka extra per më shum Tel.

  Gjakovë 20 August 23:33
  With agreement
 • 3 foto
  Shitet vw jetta
  Car

  Shitet vw jetta

  Vetura esht ne gjendje shum te mir si jasht ashtu edhe brenda. posedon kamera mbrapa ulse me nxemje

  Ferizaj 20 August 19:54
  With agreement
 • 2 foto
  shitet volkswage gol , viti 2005
  Car

  shitet volkswage gol , viti 2005

  volkswagen gol, viti 2005, taksa + kolidim deri ne shkurt 2020. pa siguracion. makina ka problem me

  Tiranë 20 August 15:02
  1,000.00 €
 • 0 foto
  Shes pikapin vw caddy 1996
  Car

  Shes pikapin vw caddy 1996

  1.9 sdi Ka te nderruar jastakat , jabuqicat,spunat,kaishin e vollonit. 2 gomat e para te reja te dim

  Vushtrri 20 August 02:24
  With agreement
 • 7 foto
  vw gol 2005
  Car

  vw gol 2005

  📌shitet vw gol 2005 1.0 benzin 📌letrat per nji vite te gjitha sherbimet e kryera 📌cmimi 1500€ i disk

  Tiranë 19 August 18:59
  1,500.00 €
 • 6 foto
  ? gol plus 2005
  Car

  ? gol plus 2005

  Shitet vw gol 2005 1.0 benzin Me letra sapo te bera te gjitha sherbimet e kryera

  Tiranë 19 August 18:51
  1,500.00 €
 • 6 foto
  VW Golf 2005 letra per nje vite  motori 1.0
  Car

  VW Golf 2005 letra per nje vite motori 1.0

  cmimi 1500€ i diskutushem

  Tiranë 19 August 14:15
  1,500.00 €