Teknik dhe paisje në shitje në Prishtinë

 • 3 foto
  Shitet projektori me pelhuren e bardh
  Technician and equipment

  Shitet projektori me pelhuren e bardh

  /shitet/prishtine/projektor-epson-eh-tw6100-pelhura-e-bardhe/ , per me shume info kontaktoni ne num

  Prishtinë Sot, 09:59
  300.00 €
 • 1 foto
  Shes 3TON PELET
  Technician and equipment

  Shes 3TON PELET

  Shes 3 TON PELET per ma shum info kontakto 044 124 330

  Prishtinë Sot, 09:44
  With agreement
 • 3 foto
  shes kaminin
  Technician and equipment

  shes kaminin

  shesh kaminin per pelet ne gjendje perfeket kamin esht i firmes enrad per me shum kontakto ne tel

  Prishtinë Sot, 09:16
  2,000.00 €
 • 2 foto
  Shes enelarese beko
  Technician and equipment

  Shes enelarese beko

  Shes enelarese beko

  Prishtinë Sot, 09:04
  120.00 €
 • 3 foto
  Shes shporetin alfa
  Technician and equipment

  Shes shporetin alfa

  Shes shporetin alfa i perdorun audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vect

  Prishtinë Sot, 09:03
  250.00 €
 • 4 foto
  Shporet montus
  Technician and equipment

  Shporet montus

  Shes shporetin montus ne gjendje te rregullt furra dhe pllaka komplet

  Prishtinë Sot, 08:50
  With agreement
 • 4 foto
  Pomp per terheqje te ujt 5.6l sekond
  Technician and equipment

  Pomp per terheqje te ujt 5.6l sekond

  5.6l sekond 336litra ne minut 20.160litra ne ore 048311115

  Prishtinë Sot, 08:44
  500.00 €
 • 6 foto
  Kalldaj me pelet 32 KW - CentroMetal
  Technician and equipment

  Kalldaj me pelet 32 KW - CentroMetal

  Shitet kalldaja me pelet i perdorur prodhim Kroat Centrometal ne gjendje shume te mire pune nuk ka

  Prishtinë Sot, 08:43
  1,550.00 €
 • 2 foto
  BUBASHFABA DEZINSEKTIM EKOLOGJIK ME GARANCION
  Technician and equipment

  BUBASHFABA DEZINSEKTIM EKOLOGJIK ME GARANCION

  BUBASHFABA (FURRTARE) DEZINSEKTIM . BEJME ELEMINIMIN E TE GJITHA LLOJEVE TE INSEKTEVE (bubashfabav

  Prishtinë Sot, 08:37
  1.00 €
 • 4 foto
  Maqina per vllag myk lageshti? IPEN NE SHERBIM
  Technician and equipment

  Maqina per vllag myk lageshti? IPEN NE SHERBIM

  Kontakt +38344-395-435 ☎️?☑️ IPEN ME QERA - EXTREM TE SHPEJTA KAPACITETI 158 L -24 H Maqi

  Prishtinë Sot, 08:31
  1.00 €
 • 12 foto
  Maqina per Lagështi Myk vllag ME QIRA☎️✔️
  Technician and equipment

  Maqina per Lagështi Myk vllag ME QIRA☎️✔️

  Aparate kundër Lagështis💧- Mykut IPEN ME QIRA+383-44--395-435 ☎️ Aparate kundër Lagështis💧 –

  Prishtinë Sot, 08:30
  1.00 €
 • 3 foto
  Termo 2.5kw3.5kw 4.5kwme montim me transport
  Technician and equipment

  Termo 2.5kw3.5kw 4.5kwme montim me transport

  Termo 2.5kw3.5kw 4.5kwme montim me transport

  Prishtinë Sot, 08:30
  1.00 €
 • 0 foto
  Klima Ventilim Klimatizim
  Technician and equipment

  Klima Ventilim Klimatizim

  Klima Ventilim Klimatizim Ngrohje qendrore

  Prishtinë Sot, 08:14
  With agreement
 • 3 foto
  Shporet per nxemje
  Technician and equipment

  Shporet per nxemje

  Shporet me dru qymyr per hapsira te medhaja i perdorur dy vite +383-49-133-356

  Prishtinë Sot, 05:36
  5.00 €
 • 2 foto
  Termo akumuluese 2.5kW 3.5kW 4.5kW dhe 6kW
  Technician and equipment

  Termo akumuluese 2.5kW 3.5kW 4.5kW dhe 6kW

  Magnohrom service

  Prishtinë Sot, 00:15
  With agreement
 • 3 foto
  Tharëse rrobash Beko
  Technician and equipment

  Tharëse rrobash Beko

  Tharëse rrobash Beko. Kapaciteti 7 kg Sistem me gyp jo me kondensim Përmasat : gjerësia 60 cm, lartë

  Prishtinë Dje, 23:27
  150.00 €
 • 4 foto
  Shiten Centrifugat dhe makinat per pastrimin e Tepiave
  Technician and equipment

  Shiten Centrifugat dhe makinat per pastrimin e Tepiave

  Shiten 3 centrifuga dhe 3 makina per larjen e Tepihave Cenrifugat dhe makinat jane te reja pa perdor

  Prishtinë Dje, 23:21
  1.00 €
 • 1 foto
  BLEJM LAVATRIQE me defekt +38345212259
  Technician and equipment

  BLEJM LAVATRIQE me defekt +38345212259

  blejm laavatriqe me defekt gorenje beko aeg samsung siemens bosch etj reklama ne tenda

  Prishtinë Dje, 23:11
  With agreement
 • 1 foto
  SERVIS PER LAVATRIQE +38345212259
  Technician and equipment

  SERVIS PER LAVATRIQE +38345212259

  servisojm lavatriqe gorenje beko samsung aeg siemens bosch et . reklama edhe ne tenda

  Prishtinë Dje, 23:10
  With agreement
 • 1 foto
  BLEJM LAVATRIQE me defekt +38345212259
  Technician and equipment

  BLEJM LAVATRIQE me defekt +38345212259

  blejm lavatriqe gorenje beko aeg samsung siemens bosch etj. reklama edhe ne tenda karrika tavolina

  Prishtinë Dje, 23:10
  With agreement
 • 4 foto
  SHES MAKINE ME AVULL KARCHER GJERMAN
  Technician and equipment

  SHES MAKINE ME AVULL KARCHER GJERMAN

  SHES MAKINE KARCHER GJERMAN TEL 045 533 265

  Prishtinë Dje, 22:23
  2.00 €
 • 8 foto
  Shes fshise Beam Gjerman per larje speciale
  Technician and equipment

  Shes fshise Beam Gjerman per larje speciale

  Shes fshise Beam Gjerman Per larje speciale me avull Lan dhe e ngreh papastertite 045 533 265

  Prishtinë Dje, 22:20
  4.00 €
 • 4 foto
  Shes pegull Profesionale per Makine avulli Merlin
  Technician and equipment

  Shes pegull Profesionale per Makine avulli Merlin

  Shes pegull profesionale Per makine me avull Merlin Gjerman Tel 045 533 265

  Prishtinë Dje, 22:19
  50.00 €
 • 5 foto
  Shes pegull per makina Me avull Karcher
  Technician and equipment

  Shes pegull per makina Me avull Karcher

  Shes pegull per Makine me avull Per karcher E Re pa perdor Tel 045 533 265

  Prishtinë Dje, 22:19
  60.00 €
 • 11 foto
  SHES MAKINE ME AVULL KARCHER GJERMAN
  Technician and equipment

  SHES MAKINE ME AVULL KARCHER GJERMAN

  SHES MAKINE ME AVULL KARCHER GJERMAN I PO SA ARDHUR NGA GJERMANIA PER TEPIHA PER VETURA PER KERAMIKE

  Prishtinë Dje, 22:19
  With agreement
 • 6 foto
  Shes makine me avull ZEPTER
  Technician and equipment

  Shes makine me avull ZEPTER

  Shes makine me avull Zepter e po sa ardhur Nga Gjermania Presion teper te forte Tel 045 533 265

  Prishtinë Dje, 22:18
  2.00 €
 • 11 foto
  SHES MAKINE ME AVULL KARCHER GJERMAN
  Technician and equipment

  SHES MAKINE ME AVULL KARCHER GJERMAN

  SHES MAKINE ME AVULL KARCHER GJERMAN I PO SA ARDHUR NGA GJERMANIA PER TEPIHA PER VETURA PER KERAMIKE

  Prishtinë Dje, 22:17
  With agreement
 • 0 foto
  Shtrat luhates per femije
  Technician and equipment

  Shtrat luhates per femije

  Shitet shtrati qe luhatet ne gjendje shume te mire. E perdorur vetem 2 muaj. Dimesionet 90me50 Jogi

  Prishtinë Dje, 21:33
  50.00 €
 • 4 foto
  APORATE PER HEQJEN E MYKUT LAGESHTIS VLLAGES
  Technician and equipment

  APORATE PER HEQJEN E MYKUT LAGESHTIS VLLAGES

  Kontakt +38344-395-435 ☎️?☑️ IPEN ME QERA - EXTREM TE SHPEJTA KAPACITETI 158 L -24 H Maqin

  Prishtinë Dje, 21:31
  1.00 €
 • 3 foto
  Frigorifer
  Technician and equipment

  Frigorifer

  Shitet frigoriferi.

  Prishtinë Dje, 21:03
  180.00 €
 • 0 foto
  BLEJM LAVATRIQE nga 10 deri 30 euro 044 481 885
  Technician and equipment

  BLEJM LAVATRIQE nga 10 deri 30 euro 044 481 885

  blejm lavatriqe gorenje beko dhe si dhe bajm servisimin e tyre poashtu posedojm pjes rezerv per shu

  Prishtinë Dje, 21:03
  With agreement
 • 1 foto
  SHITEN TUSH KABINAT (10 DERI 15 COPA)
  Technician and equipment

  SHITEN TUSH KABINAT (10 DERI 15 COPA)

  SHITEN TUSH KABINAT (10 DERI 15 COPA) TUSH KABINAT JAN 3 MODELE PER QDO INFORMATË THIRRNI NE NUMRIN

  Prishtinë Dje, 20:31
  With agreement
 • 4 foto
  Aporat kunder lageshtisë?vllages mykut ME QERA
  Technician and equipment

  Aporat kunder lageshtisë?vllages mykut ME QERA

  Kontakt +38344-395-435 ☎️?☑️ IPEN ME QERA - EXTREM TE SHPEJTA KAPACITETI 158 L -24 H Maqina

  Prishtinë Dje, 20:01
  1.00 €
 • 4 foto
  APORAT kunder Mykut VLLAGES Lagështisë?
  Technician and equipment

  APORAT kunder Mykut VLLAGES Lagështisë?

  Aporat kunder lageshtisëvllages mykut Kontakt +383-44--395-435 ☎️?☑️ 1€ Pristina Kontakt +3

  Prishtinë Dje, 20:01
  1.00 €
 • 6 foto
  Maqina Kunder Lagështisë ? Vllages Mykut
  Technician and equipment

  Maqina Kunder Lagështisë ? Vllages Mykut

  Kontakt +38344-395-435 ☎️?☑️ IPEN ME QERA - EXTREM TE SHPEJTA KAPACITETI 158 L -24 H Maqi

  Prishtinë Dje, 19:58
  1.00 €
 • 2 foto
  Lavatriqe / lavatriçe Siemens
  Technician and equipment

  Lavatriqe / lavatriçe Siemens

  Ne gjendje te mire/ per me shume shkruani viber

  Prishtinë Dje, 19:31
  With agreement
 • 6 foto
  Ofrojmë sherbim Transporti (krejt Kosovë)
  Technician and equipment

  Ofrojmë sherbim Transporti (krejt Kosovë)

  ▪️ Bëjmë transport, bartje të: ⬇️ • materialeve punuese • mobiljeve të shtepisë, banesa

  Prishtinë Dje, 19:21
  With agreement
 • 2 foto
  Kamin ne shitje
  Technician and equipment

  Kamin ne shitje

  Shes kaminin per ngrohje, i ka 2kw, ne gjendje te rregullt teknike. E pershtatshme per ngrohje dhe d

  Prishtinë Dje, 19:20
  80.00 €
 • 2 foto
  Kasetofon ne shitje
  Technician and equipment

  Kasetofon ne shitje

  Shes kasetofonin JVC me 2 zerues ne gjendje te rregullt teknike. Eshte i ardhur nga Gjermania.

  Prishtinë Dje, 19:19
  19.00 €
 • 3 foto
  Grill - Skarë - Sgar
  Technician and equipment

  Grill - Skarë - Sgar

  Porosit në Viber/Whatsapp: +38349467232 Rri n\'Shpi - Posta falas ne tere Kosoven! Erdh Pranvera e

  Prishtinë Dje, 18:55
  15.00 €
 • 4 foto
  Pelet kalldaj , kalldaj me rrym , inventor
  Technician and equipment

  Pelet kalldaj , kalldaj me rrym , inventor

  Shes kalldaj italiane te peletit firma caldera 34 Kaw 3 vjet e perdorne me paisje percjellse si dhe

  Prishtinë Dje, 18:49
  1,650.00 €
 • 2 foto
  Shporet i rrymës Gorenje
  Technician and equipment

  Shporet i rrymës Gorenje

  Shes shporetin elektrik ne gjendje te rregullt

  Prishtinë Dje, 18:07
  45.00 €
 • 2 foto
  Frigorifer gorenje
  Technician and equipment

  Frigorifer gorenje

  Frigoriferi është në gjendje të mirë.ka nevoj vetêm per mbushje me freon.ka kapacitet te lartë dhe i

  Prishtinë Dje, 18:07
  100.00 €
 • 3 foto
  Shitet Shporeti Gjerman me Pllak
  Technician and equipment

  Shitet Shporeti Gjerman me Pllak

  Shporeti me pllak dhe furr me firm Gjermane Mir punon dhe nxen perpos nje pllake qe nuk i punon tjer

  Prishtinë Dje, 17:51
  150.00 €
 • 2 foto
  shitet Bateria per Kuzhin e markes zvicrane Franke
  Technician and equipment

  shitet Bateria per Kuzhin e markes zvicrane Franke

  shes 6 bateri per kuzhine te markes se njohur zvicrane Franke , te gjitha jan te ardhura nga zvicra

  Prishtinë Dje, 17:45
  With agreement
 • 2 foto
  Shes shporet elektrik 45 euro
  Technician and equipment

  Shes shporet elektrik 45 euro

  Shes shporet elektrik Samsung gjithqka i punon

  Prishtinë Dje, 17:29
  45.00 €
 • 3 foto
  Lavaman me dollap dhe pasqyr
  Technician and equipment

  Lavaman me dollap dhe pasqyr

  Agjensioni Qendra

  Prishtinë Dje, 16:49
  150.00 €
 • 7 foto
  TAVOLINË PUNE METALIKE
  Technician and equipment

  TAVOLINË PUNE METALIKE

  Shes tavolinen e punes per argjendare,tekbnike dentare ,perpunues te drurit dhe metalit. tavolina e

  Prishtinë Dje, 16:26
  399.00 €
 • 11 foto
  Llustera -Ndriçime "DOMI" Chandelier
  Technician and equipment

  Llustera -Ndriçime "DOMI" Chandelier

  Ndriçime "DOMI" Chandelier -Ndriçime per shtepi -Ndriçime per lokale -Ndriçime kopshte - Ndriçim

  Prishtinë Dje, 16:05
  With agreement
 • 3 foto
  Tavolin per sallon e re
  Technician and equipment

  Tavolin per sallon e re

  Agjensioni Qendra

  Prishtinë Dje, 15:59
  100.00 €