Gllogoc

Elektronikë në shitje në Gllogoc

 • 4 foto
  S3 mini 4g
  Cellular phones

  S3 mini 4g

  Shitet s3 mini tip i avancum eshte dual core 1 gb rab 8gb rom dhe ka face id dhe audio id

  Gllogoc Dje, 15:27
  30.00 €
 • 7 foto
  Dyer te mbrendshme
  Computers

  Dyer te mbrendshme

  per info 044-952-959 +377-44-952-959

  Gllogoc Dje, 12:35
  110.00 €
 • 6 foto
  Huawei p10 Lite 32Gb 4Gb Ram sikur i Ri
  Cellular phones

  Huawei p10 Lite 32Gb 4Gb Ram sikur i Ri

  SHES HUAWEI P10 LITE 32GB 4GB RAM CE GJENTJE TIP TOP THUAJ SE I RI FOLI FOTROL PER ME SHUM INFO

  Gllogoc Dje, 09:16
  110.00 €
 • 6 foto
  shiten pjeset per pc
  Computer parts

  shiten pjeset per pc

  shiten 3 hardiska i pari i ka 80gb edhe ram memory 1 edhe windows xp qmimi 10$ i dyty e ka 40gb edhe

  Gllogoc Dje, 00:19
  30.00 €
 • 1 foto
  Maine $$ +27631938778 Fertility Spell caster love spell cast
  Audio / CD / Stereo

  Maine $$ +27631938778 Fertility Spell caster love spell cast

  AM THE GREAT AND BEST AFRICAN MALE SPELL CASTER FROM MOUNTAINS OF ZULU LAND. WITH 25 YEARS EXPERIENC

  Gllogoc 15 January 22:32
  200.00 €
 • 0 foto
  PS4 CD FIFA 17 18 19 20 BATTLEFIELD 5
  Games for PC / Video Games

  PS4 CD FIFA 17 18 19 20 BATTLEFIELD 5

  shes Cd per PS4 original Futboll dhe BETTLEFIELD 5 = 25 euro nr : 049376949 viber : +38349376949

  Gllogoc 15 January 21:51
  15.00 €
 • 1 foto
   Shitet Adapter per laptop lenovo t 410 \' t 420
  Computer parts

  Shitet Adapter per laptop lenovo t 410 \' t 420

  Shitet ne gjendje te rregullt pune

  Gllogoc 15 January 18:33
  17.00 €
 • 6 foto
  blej pjese defekt te kompjuterav me shumice
  Computer parts

  blej pjese defekt te kompjuterav me shumice

  blej pjese te kompjuterave me shumice te tipave te vjeter edhe me defekte , pra te gjitha ato qe nuk

  Gllogoc 15 January 18:32
  With agreement
 • 4 foto
  Laptop  i5 lenovo t 410  per pjese
  Computer parts

  Laptop i5 lenovo t 410 per pjese

  Shitet lapropi lenovo t 410 per pjese pasi qe nuk dhezet . Eshte 14 inq ekrani ram memorjen 2 gb. H

  Gllogoc 15 January 18:32
  65.00 €
 • 2 foto
  4 giga DDR  3
  Computer parts

  4 giga DDR 3

  Shiten 2 copa ram memorje nga 4 giga ddr 3 per laptopa.jane ne gjendje te rregullt pune Qmimi per c

  Gllogoc 15 January 18:31
  20.00 €
 • 3 foto
  Shitet per pjes t 410
  Computers

  Shitet per pjes t 410

  Shitet laptopi lenovo t 410 per pjes Pllaken e ka defekt kurse pjeset tjera jane krejt funksionale

  Gllogoc 15 January 18:30
  55.00 €
 • 2 foto
  J5 pro shitet per pjese
  Cellular phones

  J5 pro shitet per pjese

  Shitet samsung j5 pro i vitit 2017 per pjese pasi qe ekrani ju ka demtu ndersa pjeset tjera i ka kr

  Gllogoc 15 January 18:29
  25.00 €
 • 4 foto
  Samsung Note 10 plus 5G 12 gb 256 gb
  Cellular phones

  Samsung Note 10 plus 5G 12 gb 256 gb

  Shitet Samsung Note 10 plus 5G 12 gb 256 gb, Aura glow Per me shum info nr. tel. (viber) +383 4

  Gllogoc 15 January 15:45
  520.00 €
 • 0 foto
  SHITET NINTENDO SWITCH
  Cellular phones

  SHITET NINTENDO SWITCH

  shitet nintendo switch CE ose ndrroj me aporat fotografik per info kontaktoni :+38345896224

  Gllogoc 15 January 11:26
  220.00 €
 • 9 foto
  Shes ndrroj samsung j7
  Cellular phones

  Shes ndrroj samsung j7

  Shes samsung j7 ekranin defekt tjera sene me garancjon veq ekranin e kam thy edhe samsung A5 taqi d

  Gllogoc 15 January 02:38
  With agreement
 • 5 foto
  Super PC Gaming - Super oferte - Asus Rog Strix 2080
  Computers

  Super PC Gaming - Super oferte - Asus Rog Strix 2080

  Shitet PC Gaming i sapoardhur nga gjermania ne gjendje perfekte , gjendja e kompjuterit eshte 10/10

  Gllogoc 14 January 16:14
  With agreement
 • 0 foto
  Airpods 2nd
  Mobile phone accessories

  Airpods 2nd

  Shiten airpods 2nd gjeberata e dyt te ardhura nga use punojn perfket 100€ 250 euro jon ble ne USA

  Gllogoc 14 January 13:48
  100.00 €
 • 3 foto
  11 Pro Max me icloud
  Cellular phones

  11 Pro Max me icloud

  11 Pro Max Black me icloud

  Gllogoc 14 January 13:45
  400.00 €
 • 6 foto
  IPHONE 6S 64GB FULL UNLICK CE
  Cellular phones

  IPHONE 6S 64GB FULL UNLICK CE

  Iphone 6s 64gb full unlock ce gjendje rregull qdo sen 04o 559 026

  Gllogoc 14 January 13:41
  100.00 €
 • 1 foto
  Samsung J3 ne gjendje te rregullt.
  Cellular phones

  Samsung J3 ne gjendje te rregullt.

  Shes samsung J3 ne gjendje te rregullt dhe shum i ruajtur. +38349279731

  Gllogoc 14 January 13:39
  70.00 €
 • 1 foto
  Shiten karrigat per Playstation
  Games for PC / Video Games

  Shiten karrigat per Playstation

  Shes 8 Karriga per playstation. Jan ne gjendje te mire, dhe shiten komplet. Qmimi eshte i diksutuesh

  Gllogoc 13 January 22:17
  230.00 €
 • 1 foto
  Apple iPhone 11 Pro [64GB NEW BEST PRICE
  Cellular phones

  Apple iPhone 11 Pro [64GB NEW BEST PRICE

  AVAILABLE FOR WHOLESALERS & RETAILERS ALSO FOR UNIT BUYERS Whatsapp: +14697517386 OFFER INCLUDE

  Gllogoc 13 January 12:26
  699.00 €
 • 6 foto
  Printer CANON iR2270
  Computer parts

  Printer CANON iR2270

  Shes printerin

  Gllogoc 13 January 09:25
  250.00 €
 • 4 foto
  Samsung a21s
  Cellular phones

  Samsung a21s

  Shitet telefoni i ri i sa po bler ne paket vjen me adapter gjom mbrojtes edhe fatroll shitet per shk

  Gllogoc 13 January 09:04
  140.00 €
 • 2 foto
  iphone 6s
  Cellular phones

  iphone 6s

  iphone 6s 64 giga me CE 100% batarin i rujtun foli fatroll adapter degjosa me krejt i ka ndrrim nuk

  Gllogoc 13 January 07:37
  With agreement
 • 1 foto
  Shes Gaming Pc
  Computers

  Shes Gaming Pc

  intel core i5-6500 CPU @ 3.20 GHz Kartela Grafike GTX 1050Ti 4GB RAM 8 GB DDR4 HARD DISK 1000GB Shu

  Gllogoc 13 January 02:49
  280.00 €
 • 4 foto
  Shes iPhone 5s
  Cellular phones

  Shes iPhone 5s

  iPhone 5s ngjyre hiri 16 gb I mire I ruajtur 30 euro qmimi I fundit

  Gllogoc 12 January 19:59
  30.00 €
 • 12 foto
  Super PC Gaming - Super oferte - Asus Rog Strix 2080
  Computers

  Super PC Gaming - Super oferte - Asus Rog Strix 2080

  Shitet PC Gaming i sapoardhur nga gjermania ne gjendje perfekte , gjendja e kompjuterit eshte 10/10

  Gllogoc 12 January 15:29
  With agreement
 • 10 foto
  Shitet PS3 me QIP dhe CD
  Games for PC / Video Games

  Shitet PS3 me QIP dhe CD

  Shes Playstation 3, me 2 Dorza (Joystick) me Qip dhe CD, ne qip i ka 10 loj, lojrat shihen ne foto

  Gllogoc 12 January 13:30
  140.00 €
 • 2 foto
  PC Kompjuter
  Computers

  PC Kompjuter

  I 5 gjenerata e 3 HDD: 1 TB RAM: 6 Giga Monitor: 24 inch me audio

  Gllogoc 12 January 09:55
  200.00 €
 • 0 foto
  Wifi vireles
  Computer parts

  Wifi vireles

  Shiten 2 wifi t ardhun nga gjermania jan per objekte t mdhaja

  Gllogoc 11 January 22:00
  50.00 €
 • 6 foto
  LAPTOPA KLASIK
  Computer parts

  LAPTOPA KLASIK

  shiten laptopa tipit vjeter te firmes compac panasonic dhe toshiba , adaptera nuk kan qmimi me

  Gllogoc 11 January 08:30
  With agreement
 • 2 foto
  Ram memorje 2gb DDR  3 per laptop
  Computer parts

  Ram memorje 2gb DDR 3 per laptop

  Shitet 2 gb ddr3 ram memorje per laptop ne gjendje te rregullt pune I njejti nr. Edhe viber per info

  Gllogoc 11 January 08:25
  10.00 €
 • 3 foto
  Shitet super telefon Realme6 8Gb Ram 128Gb 90Hz
  Cellular phones

  Shitet super telefon Realme6 8Gb Ram 128Gb 90Hz

  Shitet super telefon Realme6 8Gb Ram 128Gb 90Hz super i shpeit Kamer 64pixel kontakt viber +383 49

  Gllogoc 10 January 18:39
  275.00 €
 • 3 foto
  Shitet iphon 6s nuk punon
  Cellular phones

  Shitet iphon 6s nuk punon

  Shitet iphon 6s i rujtun shum nuk punon u ra ne uj kontakt viber +383 49 295 917

  Gllogoc 10 January 18:34
  23.00 €
 • 6 foto
  Laptop DELL
  Computers

  Laptop DELL

  Loptopi është në gjendje shumë të mirë , i përshtatshëm per disajn dhe programe CAD për shkak të ekr

  Gllogoc 10 January 16:46
  1,050.00 €
 • 3 foto
  Brand new IPhone 8plus whatApp +13478992008
  Cellular phones

  Brand new IPhone 8plus whatApp +13478992008

  Brand new IPhone 8plus whatApp +13478992008

  Gllogoc 9 January 22:00
  250.00 €
 • 2 foto
  Cd-ja per per xbox
  Games for PC / Video Games

  Cd-ja per per xbox

  Shiten CD per cbox 360 gjithsej 11 copa shiten te gjitha,por edhe i ndaj me cope 1-Battlefield 3(8

  Gllogoc 9 January 15:36
  1.00 €
 • 4 foto
  Gaming PC komplet
  Computers

  Gaming PC komplet

  Shitet PC gaming me keto specifika: Processor i5-9600k 3.7 - 4.6Ghz GPU MSI GTX 1660 super ventus G

  Gllogoc 9 January 14:47
  990.00 €
 • 3 foto
  Iphone 12pro
  Cellular phones

  Iphone 12pro

  shes iphone12pro ne gjendje te rregullt i ardhur nga gjermania 128gb

  Gllogoc 8 January 13:09
  With agreement
 • 2 foto
  iphone 7 128 giga
  Cellular phones

  iphone 7 128 giga

  iphone 7 128giga me CE batarin 79% adapter degjosa krejt i ka fatroll i rujtun asht telfoni ska as n

  Gllogoc 8 January 06:02
  145.00 €
 • 7 foto
  Samsung S9
  Cellular phones

  Samsung S9

  Shes samsung S9, eshte me dy kartela shume i ruajtun pa asnje gervishje siç shihet edhe ne foto disa

  Gllogoc 7 January 21:24
  275.00 €
 • 3 foto
  Shes samsung j4
  Cellular phones

  Shes samsung j4

  Shes dy samsunga j4 edhe j3 gjendje shum te mir me dy karta dyt punojn mir me krejt senet rregull

  Gllogoc 7 January 14:19
  With agreement
 • 2 foto
  biciklet ndrrim me telefon
  Cellular phones

  biciklet ndrrim me telefon

  ndrroj bicikleten me telefon samsung galaxy apo iphone mundsi ndrrimi edhe me sony playstation 3 ps3

  Gllogoc 6 January 23:53
  With agreement
 • 1 foto
  Monitor 23inch
  Computer parts

  Monitor 23inch

  Shitet monitor samsung, tv, ne gjendje te rregullt.

  Gllogoc 5 January 22:30
  40.00 €
 • 2 foto
  WIRELESS MOUSE
  Computer parts

  WIRELESS MOUSE

  Wireless mouse Distanca deri 10M Ngjyra:e zezë Qmimi: 12€

  Gllogoc 5 January 17:16
  12.00 €
 • 2 foto
  Galaxy Note 8 per pjese
  Cellular phones

  Galaxy Note 8 per pjese

  Shitet Galaxy Note 8 per pjes per arsye se ekrani (lcd screen ) nuk i punon se u rrxu. Bashk me ekra

  Gllogoc 4 January 22:14
  1.00 €
 • 3 foto
  Telefon samsung galaxy m10
  Cellular phones

  Telefon samsung galaxy m10

  Ne gjendje perfekte

  Gllogoc 3 January 02:32
  100.00 €
 • 0 foto
  Iphone 11 Pro Max 64gb Gold
  Cellular phones

  Iphone 11 Pro Max 64gb Gold

  Eshte ne gjendje fantastike,shumë pak i perdorur Eshte CE Baterin e ka 100% Shitet ose ndrrohet me S

  Gllogoc 2 January 09:15
  With agreement
 • 1 foto
  Apple iPhone 11 Smartphone 64GB 128GB
  Cellular phones

  Apple iPhone 11 Smartphone 64GB 128GB

  Apple iPhone 11 Smartphone 64GB 128GB

  Gllogoc 31 December 22:31
  230.00 €