Dibër

Elektronikë në shitje në Dibër

 • 0 foto
  Shitet telefon samsung galaxy
  Cellular phones

  Shitet telefon samsung galaxy

  Ne gjendje super

  Dibër Sot, 00:13
  70.00 Lek
 • 1 foto
  Samsung Galaxy J1
  Cellular phones

  Samsung Galaxy J1

  Samsung Galaxy J1

  Dibër Dje, 15:46
  80.00 €
 • 3 foto
  s9
  Mobile phone accessories

  s9

  shes ekran s9 ne gjendej shum tmir meshte djeg qarku ose kush ka qarkun tma shes

  Dibër 28 September 11:34
  200.00 Lek
 • 1 foto
  LAPTOP HP 635
  Computers

  LAPTOP HP 635

  shitet laptop hp 635 cpu: AMD E-300 ram: 4gb ddr3 hdd: 160 gb gpu: Amd radeon hd 6310 laptopi esht n

  Dibër 26 September 13:18
  100.00 €
 • 8 foto
  Apple iMac early 2008.
  Computers

  Apple iMac early 2008.

  Shitet apple iMac 2008 me specifikat si ne foto, ne gjendje perfekte. Bashk me iMac vjen edhe tastje

  Dibër 19 September 17:50
  250.00 €
 • 0 foto
  XIAOMI MI BAND 4
  Cellular phones

  XIAOMI MI BAND 4

  shes xiaomi mi band 4 (fitness tracker).ekran amoled.mban bateri 20 dite.monitoron shendetin duke pë

  Dibër 15 September 12:35
  50.00 Lek
 • 0 foto
  Psp
  Games for PC / Video Games

  Psp

  PSP gjendja shum e mir ka te gjitha pjeset.Ka çip me FIFA 14 PES 14 God Of War si dhe lojra te tjera

  Dibër 31 August 22:59
  4,500.00 Lek
 • 0 foto
  RAM LAPTOPI 8GB DDR3 1600mhz
  Computer parts

  RAM LAPTOPI 8GB DDR3 1600mhz

  shitet ram laptopi SK Hynix 8GB DDR3 2Rx8 PC3L 12800S 11-13-F3 1600 mhz

  Dibër 30 August 17:36
  45.00 €
 • 0 foto
  Me gjendje shume te mire pun
  Cellular phones

  Me gjendje shume te mire pun

  Shtet s6 edge plus Cmim 280 leke

  Dibër 7 August 08:41
  280.00 Lek
 • 0 foto
  Specialist individual: Whatsapp: 0022997351844
  Audio / CD / Stereo

  Specialist individual: Whatsapp: 0022997351844

  Specialist individual: Whatsapp: 0022997351844 Întotdeauna un împrumut legal a fost întotdeauna o m

  Dibër 29 July 21:49
  977.00 €
 • 0 foto
  Specialist individual: Whatsapp: 0022997351844
  Computers

  Specialist individual: Whatsapp: 0022997351844

  Specialist individual: Whatsapp: 0022997351844 Întotdeauna un împrumut legal a fost întotdeauna o m

  Dibër 29 July 21:49
  975,444.00 €
 • 0 foto
  Kamera digjitale Canon EOS 5D Mark II
  Audio / CD / Stereo

  Kamera digjitale Canon EOS 5D Mark II

  Kamera digjitale Canon EOS 5D Mark II Ne jemi tregtarët në të gjitha llojet e Antminer, telefonat m

  Dibër 21 July 13:32
  500.00 €
 • 6 foto
  OKAZION SAMSUNG GALAXY S9
  Cellular phones

  OKAZION SAMSUNG GALAXY S9

  ngjyre e zeze 4g ram 64 gb memorie pa asnje gervishjte gjendje perfekte karikuese origjinal te vetin

  Dibër 3 June 16:39
  400.00 Lek
 • 2 foto
  SAMSUNG GALAXY S9
  Cellular phones

  SAMSUNG GALAXY S9

  model europian sm-g960f me dy karta i iz ne gjendje shume te mire pa asnje gervishtje 4 gb ram / 64

  Dibër 1 June 15:07
  350.00 €
 • 0 foto
  (OKAZION) Play Station 3 me chip + 10 lojra...
  Games for PC / Video Games

  (OKAZION) Play Station 3 me chip + 10 lojra...

  10 Game GTA V i hapur me 50 Million $ Fifa 2019,PES 13,etj Vendodhja:Burrel cmimi i diskutueshem

  Dibër 29 May 17:02
  180.00 €
 • 0 foto
  SAMSUNG GALAXY S9
  Cellular phones

  SAMSUNG GALAXY S9

  cmimi pak i diskutueshem.per cdo info ose foto sms ose whats app

  Dibër 28 May 20:58
  430.00 Lek
 • 3 foto
  New Arrival Apple iPhone Xs Max 512GB, 4G LTE
  Cellular phones

  New Arrival Apple iPhone Xs Max 512GB, 4G LTE

  New Arrival Apple iPhone Xs Max 512GB, 4G LTE NOTE... Buy any product and get a free gift from F

  Dibër 25 May 16:36
  600.00 €
 • 5 foto
  Sall interneti
  Computers

  Sall interneti

  Shitet sall interneti 12 Kopjutera me gjith tavilina karike lojra te kopletura vetem per ti ven ne p

  Dibër 25 May 11:15
  3,000.00 Lek
 • 4 foto
  BlackBerry KEY2 LE Dual-SIM BBE100-4 64GB QWERTZ Fabrika e Artë Lexuara 4G
  Cellular phones

  BlackBerry KEY2 LE Dual-SIM BBE100-4 64GB QWERTZ Fabrika e Artë Lexuara 4G

  BlackBerry KEY2 LE Dual-SIM BBE100-4 64GB QWERTZ Fabrika e Artë Lexuara 4G PRODUCT TONA: janë l

  Dibër 25 May 03:37
  320.00 €
 • 1 foto
  Iphone 6 për shitje
  Cellular phones

  Iphone 6 për shitje

  Shitet iphone 6s gjendje shum të mirë,sic shihet dhe në foto,16gb vetëm dridhja nuk i punon,nuk ka

  Dibër 17 May 18:39
  18,000.00 Lek
 • 0 foto
  SAMSUNG GALAXY S9
  Cellular phones

  SAMSUNG GALAXY S9

  Shes samsung galaxy s9 model europian per cdo info apo foto kontaktoni ne whatsapp

  Dibër 23 April 16:13
  450.00 Lek
 • 7 foto
  Shiten Playstation 3 okazion
  Computers

  Shiten Playstation 3 okazion

  Shiten Playstation 3 ne gjendje shum te mire. 6 tv (42\') 6ps3 slim (360gb) Jan ne gjendje shum te

  Dibër 23 April 12:52
  2,500.00 €
 • 3 foto
  I ri i markës Apple Iphone xs Max 512gb
  Cellular phones

  I ri i markës Apple Iphone xs Max 512gb

  Është Fabrika e re e markës origjinale e hapur dhe vjen me pajisje të plota përfshirë garancinë ndër

  Dibër 19 April 19:55
  650.00 €
 • 4 foto
  128gb huawei mate20 pro per shitje
  Cellular phones

  128gb huawei mate20 pro per shitje

  128gb huawei mate20 pro per shitje

  Dibër 17 April 13:16
  250.00 €
 • 2 foto
  Samsung NOTE 8
  Cellular phones

  Samsung NOTE 8

  Ka xhamin pak te thyer Eshte shume i shpejt Memorja tel. eshte 64GB Eshte me 2 karta

  Dibër 14 April 09:41
  39,000.00 Lek
 • 2 foto
  okazion iphone 6s
  Cellular phones

  okazion iphone 6s

  iphone 6s gold 16 gb europian,bateri re

  Dibër 13 April 23:02
  200.00 Lek
 • 1 foto
  iPhone XR 256GB
  Cellular phones

  iPhone XR 256GB

  telephony : +447448288094 Viber : +447448288094 WhatsApp : +447448288094

  Dibër 12 April 03:09
  600.00 €
 • 0 foto
  Sony PlayStation 4 Pro 1TB Console
  Games for PC / Video Games

  Sony PlayStation 4 Pro 1TB Console

  Thanks for the interest you have in the product,we have it for sell and its brand new original in bo

  Dibër 11 April 13:03
  200.00 €
 • 9 foto
  Paisje per DJ 3000 w
  Audio / CD / Stereo

  Paisje per DJ 3000 w

  2 amplifikator njeri 1200 w dhe 1800 w 2 mixera njeri pionier tjetri lem i pa perdorur fare 2 boxe 3

  Dibër 7 April 18:54
  2,000.00 €
 • 3 foto
  Samsung S9 kase/gomin - ULTRA STORE ALBANI
  Mobile phone accessories

  Samsung S9 kase/gomin - ULTRA STORE ALBANI

  Kasë për Samsung Galaxy S9. Material gome i hollë kompakt dhe estetik. Zbukuroni dhe mbroni telefoni

  Dibër 4 April 08:39
  999.00 Lek
 • 1 foto
  Doogee x55
  Cellular phones

  Doogee x55

  Okazion dhe ndrohet

  Dibër 4 April 01:45
  65.00 €
 • 3 foto
  iPhone 5a
  Cellular phones

  iPhone 5a

  blini tani

  Dibër 4 April 00:47
  70,000.00 Lek
 • 5 foto
  Sallë PlayStation 3
  Games for PC / Video Games

  Sallë PlayStation 3

  Shiten 5 PlayStation 3 te kompletuar me nga 4 Controllers(Leva), LG TV 42\'\', 10 Karrige fikse per

  Dibër 3 April 21:08
  4,000.00 Lek
 • 0 foto
  Play station
  Games for PC / Video Games

  Play station

  shitet ps3 me gjith disqe 220mije lek me 15disqe

  Dibër 2 April 15:26
  220.00 Lek
 • 3 foto
  Playstation 2 + telefon LG me shine
  Games for PC / Video Games

  Playstation 2 + telefon LG me shine

  Playstation 2 me dy leva , karikus origjinal, me fishat per lidhjen me TV + dy disqe origjinale maki

  Dibër 2 April 08:26
  90.00 Lek
 • 2 foto
  Shiten
  Games for PC / Video Games

  Shiten

  Shiten PS3 super slim me cip origjinbal dhe me lojra te instaluara me abdetet e fundit. shiten

  Dibër 1 April 08:22
  210.00 Lek
 • 0 foto
  Samsung i ri Galaxy S10 + Plus 512GB / 1TB SM-G975
  Cellular phones

  Samsung i ri Galaxy S10 + Plus 512GB / 1TB SM-G975

  Krejt të re në kutinë e mbyllur Vjen me: Samsung Galaxy S10 Plus 512GB / 1TB Telefon Exynos Kufje o

  Dibër 1 April 06:26
  800.00 €
 • 4 foto
  Google Pixel 2 64GB 5.0” 12MP Smartphone
  Cellular phones

  Google Pixel 2 64GB 5.0” 12MP Smartphone

  Google Pixel 2 64GB 5.0” 12MP Smartphone Just Black Unlocked

  Dibër 20 March 09:20
  250.00 €
 • 3 foto
  Redmi Note 7 Pro(Black, 64GB) 4GB RAM (4G)
  Cellular phones

  Redmi Note 7 Pro(Black, 64GB) 4GB RAM (4G)

  Redmi Note 7 Pro(Black, 64GB) 4GB RAM (4G) 6.3" 48MP+5MP Camera

  Dibër 20 March 08:26
  200.00 €
 • 4 foto
  Huawei P20 Pro 4G LTE 6GB/128GB Unlocked
  Cellular phones

  Huawei P20 Pro 4G LTE 6GB/128GB Unlocked

  Huawei P20 Pro 4G LTE 6GB/128GB Unlocked International Version pristine

  Dibër 20 March 08:16
  600.00 €
 • 2 foto
  Vivo V15 Pro (Red, 128GB) 6GB RAM 6.39" 48+8+5MP
  Cellular phones

  Vivo V15 Pro (Red, 128GB) 6GB RAM 6.39" 48+8+5MP

  Vivo V15 Pro (Red, 128GB) 6GB RAM 6.39" 48+8+5MP Rear Camera Googleplay Phone

  Dibër 18 March 11:20
  400.00 €
 • 2 foto
  Huawei matebook x pro
  Computers

  Huawei matebook x pro

  MARREVESHJE!!!!!!!!! OSE JO DEAL !!!!!!!!! Huawei Matebook X Pro i7-8550 MX150 Nënshkrimi Ed në norm

  Dibër 11 March 01:26
  500.00 €
 • 0 foto
  Manover ekol special 99
  Games for PC / Video Games

  Manover ekol special 99

  Ekol special 99

  Dibër 4 March 19:18
  200.00 Lek
 • 0 foto
  Iphone 6s 128 giga
  Cellular phones

  Iphone 6s 128 giga

  Ngjyra gri Telefoni esht ne kutin e vet dhe fringo i ri i pa hapur akoma. Cmimi 500 euro

  Dibër 21 February 18:16
  500.00 €
 • 1 foto
  OKAZJON SHITEN KOMPJUTERA
  Computers

  OKAZJON SHITEN KOMPJUTERA

  Shiten kompjutera ne gejndje shume te mire cmimi 12 000 lek copa

  Dibër 19 February 22:16
  12,000.00 Lek
 • 3 foto
  TELEFON LG TANI ME OFERT NGA 5 000 2 500
  Cellular phones

  TELEFON LG TANI ME OFERT NGA 5 000 2 500

  Ne gjendje shum te mire Me xham mbrojtes ME CAMER TE MIRE TE PA PRISHUR ETJ ???????????????

  Dibër 26 January 10:30
  2,500.00 Lek
 • 0 foto
  Kasetofon
  Audio / CD / Stereo

  Kasetofon

  shitet kasetofon Kenwod i ardhur nga italia Usb Cd Bluetoth Navigator fisha per video eshte me hapje

  Dibër 12 January 15:18
  150.00 €
 • 0 foto
  Shes iphone 4
  Mobile phone accessories

  Shes iphone 4

  Ne gjendje perfekte

  Dibër 31 January 17:27
  45.00 Lek