Elektronikë në shitje në Rajoni i Ferizajit

 • 4 foto
  340
  Cellular phones

  340

  • Apple
  • iPhone 11
  Ferizaj Sot, 21:40
  340.00 €
 • 3 foto
  Kartel Grafike ---- Sapphire RX 580 4gb Nitro+ Plus
  Computer parts

  Kartel Grafike ---- Sapphire RX 580 4gb Nitro+ Plus

  E pershtatshme per Gamming, Arkitektur C...

  Ferizaj Sot, 21:06
  100.00 €
 • 0 foto
  blej usdt -2.5%
  Cellular phones

  blej usdt -2.5%

  blej usdt...

  Ferizaj Sot, 20:35
  With agreement
 • 2 foto
  Kartel grafike Tuf gaming 3060 12gb ASUS
  Computer parts

  Kartel grafike Tuf gaming 3060 12gb ASUS

  shitet kartela grafike 3060 12gb ASUS ne...

  Ferizaj Sot, 20:19
  350.00 €
 • 0 foto
  Kartel grafike 3060 12gb ASUS
  Computer parts

  Kartel grafike 3060 12gb ASUS

  Shitet kartela grafike 3060 12gb ASUS e ...

  Ferizaj Sot, 20:19
  350.00 €
 • 1 foto
  Qant per Llaptop 14inch
  Computer parts

  Qant per Llaptop 14inch

  Shes qanta bag per laptop notebook 14 in...

  Ferizaj Sot, 01:15
  25.00 €
 • 7 foto
  Iphone XS Max dhe Iphone 11 Pro Max
  Cellular phones

  Iphone XS Max dhe Iphone 11 Pro Max

  Shiten Iphone XS Max 64GB dhe Iphone 11 ...

  Ferizaj Dje, 21:52
  800.00 €
 • 2 foto
  Shitet Rig 2060s 8GB
  Computer parts

  Shitet Rig 2060s 8GB

  Shitet Rig 2060s 8gb 300mhs eth. esht ne...

  Kaçanik Dje, 19:10
  1.00 €
 • 4 foto
  Shitet radio jv
  Audio / CD / Stereo

  Shitet radio jv

  Shitet radio jv gjivisi me cd dhe me tac...

  Ferizaj Dje, 18:33
  70.00 €
 • 1 foto
  Mobilje/paradhoma
  Games for PC / Video Games

  Mobilje/paradhoma

  she\'s lodra per femij...

  Ferizaj Dje, 18:33
  80.00 €
 • 0 foto
  Iphone XS Max dhe Iphone 11 Pro Max
  Cellular phones

  Iphone XS Max dhe Iphone 11 Pro Max

  Shiten Iphone XS Max 64GB dhe Iphone 11 ...

  Ferizaj Dje, 18:32
  800.00 €
 • 7 foto
  iPhone X 256 Gb CE
  Cellular phones

  iPhone X 256 Gb CE

  Shitet iPhone X 256 GB CE , face id off ...

  Ferizaj Dje, 18:07
  189.00 €
 • 0 foto
  iPhone 6 Plus CE
  Cellular phones

  iPhone 6 Plus CE

  • Apple
  • iPhone 6 Plus
  Ferizaj Dje, 17:58
  79.00 €
 • 5 foto
  llaptop acer
  Computers

  llaptop acer

  llaptop acer ne gjuhen shqipe perfomanca...

  Ferizaj Dje, 17:56
  1.00 €
 • 6 foto
  iPhone 8 CE
  Cellular phones

  iPhone 8 CE

  • Apple
  • iPhone 8
  Ferizaj Dje, 17:55
  119.00 €
 • 6 foto
  Macbook Pro
  Computers

  Macbook Pro

  • MacBook Pro
  Ferizaj Dje, 16:51
  635.00 €
 • 12 foto
  SHITEN KETO PAISJE DHE PJES NE FOTO
  Computer parts

  SHITEN KETO PAISJE DHE PJES NE FOTO

  Shitet DVD auto ne gjendje te rregullt S...

  Ferizaj Dje, 16:44
  With agreement
 • 7 foto
  Iphone sx si i ri
  Cellular phones

  Iphone sx si i ri

  • Apple
  • iPhone XS Max
  Ferizaj Dje, 16:40
  210.00 €
 • 3 foto
  Samsung a21s
  Cellular phones

  Samsung a21s

  • Samsung
  • Galaxy A21s
  Ferizaj Dje, 16:38
  75.00 €
 • 8 foto
  Samsung s10+ 128gb
  Cellular phones

  Samsung s10+ 128gb

  • Samsung
  • Galaxy S10+
  Ferizaj Dje, 16:34
  150.00 €
 • 3 foto
  Keyboard HP Probook 450 G5 455 G5 470 G5
  Computer parts

  Keyboard HP Probook 450 G5 455 G5 470 G5

  HP Probook 450 G5 455 G5 470 G5 L01027-0...

  Ferizaj Dje, 16:33
  40.00 €
 • 2 foto
  Shes motherboard Gigabyte b450m
  Computer parts

  Shes motherboard Gigabyte b450m

  Pllaka esht ne gjendje te mir pak e perd...

  Ferizaj Dje, 15:45
  50.00 €
 • 12 foto
  Shitet ps4 me 11 lojra 2 gjestika
  Games for PC / Video Games

  Shitet ps4 me 11 lojra 2 gjestika

  • PS4
  Ferizaj Dje, 13:43
  250.00 €
 • 3 foto
  Shes gjestika per ps 4
  Games for PC / Video Games

  Shes gjestika per ps 4

  • Ps4 Pro
  Ferizaj Dje, 13:43
  With agreement
 • 4 foto
  Iphone XS MAX 64 - CE
  Cellular phones

  Iphone XS MAX 64 - CE

  Shitet iphone XS MAX ne gjendje perfekte...

  Ferizaj Dje, 13:42
  250.00 €
 • 3 foto
  Hp amd me tach ekrani
  Computers

  Hp amd me tach ekrani

  • Model Tjeter
  Ferizaj Dje, 13:39
  200.00 €
 • 2 foto
  Ssd ramemore
  Computer parts

  Ssd ramemore

  128 ssd per air 2011 256 ssd per asus lo...

  Ferizaj Dje, 13:39
  With agreement
 • 2 foto
  Mac book air 11inch 2010
  Computers

  Mac book air 11inch 2010

  • MacBook Air
  Ferizaj Dje, 13:39
  100.00 €
 • 9 foto
  Blejm Telefona - Apple iphone - 6s. 7. 8. X .11. 12.pro. SE
  Cellular phones

  Blejm Telefona - Apple iphone - 6s. 7. 8. X .11. 12.pro. SE

  • Apple
  • iPhone 12 mini
  Ferizaj Dje, 13:38
  With agreement
 • 7 foto
  Iphone 13 pro CE
  Cellular phones

  Iphone 13 pro CE

  Shitet iphone 13 pro ne gjendje shume te...

  Ferizaj Dje, 13:19
  690.00 €
 • 3 foto
  Bass zvoshnik muzik perfekt
  Audio / CD / Stereo

  Bass zvoshnik muzik perfekt

  • 1000watt
  Ferizaj Dje, 12:47
  40.00 €
 • 4 foto
  Gaming PC - i5, rtx 2060SUPER
  Computers

  Gaming PC - i5, rtx 2060SUPER

  • gaming
  Ferizaj Dje, 11:35
  850.00 €
 • 2 foto
  Pikado Rrakitaqki shiten Ferizaj
  Games for PC / Video Games

  Pikado Rrakitaqki shiten Ferizaj

  Shiten Pikado Rrakitaqki . Viber 0491010...

  Ferizaj Dje, 10:56
  With agreement
 • 1 foto
  Pikado magjik 5 kuatro te reja
  Games for PC / Video Games

  Pikado magjik 5 kuatro te reja

  • Pikado
  Ferizaj Dje, 10:55
  With agreement
 • 0 foto
  Pikado me qera 50:50
  Games for PC / Video Games

  Pikado me qera 50:50

  Japim Pikado me qera 50:50 Viber 04010...

  Ferizaj Dje, 10:55
  With agreement
 • 3 foto
  XS MAX 64GB
  Cellular phones

  XS MAX 64GB

  • Apple
  • iPhone XS Max
  Ferizaj Dje, 10:05
  With agreement
 • 5 foto
  Samsung galaxy tab a
  Computers

  Samsung galaxy tab a

  • Model Tjeter
  Ferizaj Dje, 09:54
  100.00 €
 • 1 foto
  Oferta për kredi: Whatsap: +33 6 49 741028
  Mobile phone accessories

  Oferta për kredi: Whatsap: +33 6 49 741028

  Ofertë krediti: Whatsapp: +33 6 49 74102...

  Ferizaj Dje, 09:51
  90,000.00 €
 • 9 foto
  Lenovo Yoga i7-8th/ 13.9\" FHD/12 Ram/256 SSD/ Laps NEW
  Computers

  Lenovo Yoga i7-8th/ 13.9\" FHD/12 Ram/256 SSD/ Laps NEW

  • Yoga
  Ferizaj Dje, 09:43
  690.00 €
 • 8 foto
  HP Envy i7/ 17.3\" FHD/16 Ram/256 SSD+740/ 2GB NVIDIA
  Computers

  HP Envy i7/ 17.3\" FHD/16 Ram/256 SSD+740/ 2GB NVIDIA

  • Envy
  Ferizaj Dje, 09:43
  370.00 €
 • 6 foto
  HP Envy i7/17.3\" HD/256 SSD /8 Ram/NVIDIA 2GB
  Computers

  HP Envy i7/17.3\" HD/256 SSD /8 Ram/NVIDIA 2GB

  ...

  Ferizaj Dje, 09:42
  With agreement
 • 8 foto
  HP Omen i7 Gamer/32GB DDR4/1TB SSD+1TB Sata/NVIDIA GTX
  Computers

  HP Omen i7 Gamer/32GB DDR4/1TB SSD+1TB Sata/NVIDIA GTX

  ...

  Ferizaj Dje, 09:42
  1,100.00 €
 • 5 foto
  HP Spectre Ultra i7-7th /13.3\"UHD/ 256 SSD/ 8 Ram
  Computers

  HP Spectre Ultra i7-7th /13.3\"UHD/ 256 SSD/ 8 Ram

  • Model Tjeter
  Ferizaj Dje, 09:42
  350.00 €
 • 8 foto
  Lenovo i5-7th/ 17.3\"HD+ BV LED, / 128SSD +1TB/8 Ram
  Computers

  Lenovo i5-7th/ 17.3\"HD+ BV LED, / 128SSD +1TB/8 Ram

  ...

  Ferizaj Dje, 09:42
  With agreement
 • 10 foto
  HP EliteBook x360 i7-8th/13.3\" Touch/ 512 SSD/8 Ram
  Computers

  HP EliteBook x360 i7-8th/13.3\" Touch/ 512 SSD/8 Ram

  ...

  Ferizaj Dje, 09:41
  With agreement
 • 7 foto
  Lenovo i7-6th/15.6\" FHD/32 GB DDR4/256 SSD+ 1TB/ 4GB NVIDIA
  Computers

  Lenovo i7-6th/15.6\" FHD/32 GB DDR4/256 SSD+ 1TB/ 4GB NVIDIA

  • IdeaPad
  Ferizaj Dje, 09:41
  740.00 €
 • 4 foto
  Shitet Monitor Samsung 27RG50 - LED 27Inq- 240Hz  Ka Gjitha
  Computers

  Shitet Monitor Samsung 27RG50 - LED 27Inq- 240Hz Ka Gjitha

  • monitor gaming 244hz
  Ferizaj Dje, 06:09
  260.00 €
 • 3 foto
  Hp Pavilion Intel New Model Ram memory 8Gb hardisku 128Gb ss
  Computers

  Hp Pavilion Intel New Model Ram memory 8Gb hardisku 128Gb ss

  • intel
  Ferizaj Dje, 06:06
  169.00 €
 • 3 foto
  ? Super Oferte ?180Euro Hp 840 Core i5 Generat 5Th Hardis
  Computers

  ? Super Oferte ?180Euro Hp 840 Core i5 Generat 5Th Hardis

  • i5
  Ferizaj Dje, 06:05
  With agreement
 • 3 foto
  FUJITSU LIFEBOOK U Series 15 inch Processori: Intel Core i5
  Computers

  FUJITSU LIFEBOOK U Series 15 inch Processori: Intel Core i5

  • i5
  Ferizaj Dje, 06:04
  280.00 €