Elektronikë në shitje në Novoberdë

 • 0 foto
  1+1
  Cellular phones

  1+1

  2+2

  Novoberdë 21 February 11:53
  With agreement
 • 1 foto
  Oferte falas
  TV / LCD / Plasma

  Oferte falas

  ASISTENCA DHE FINANCIMI I PROJEKTEVE TUAJ N IN 48 A po kërkoni për një kredi parash për të realiz

  Novoberdë 30 November 07:42
  5,000.00 €
 • 2 foto
  Consola Sony PlayStation 4 Pro FIFA 18 1TB Negro
  Games for PC / Video Games

  Consola Sony PlayStation 4 Pro FIFA 18 1TB Negro

  el comprador interesado debe ingresar a WhatsApp para obtener más información NÚMERO DE WHATSAPP: +

  Novoberdë 1 October 23:09
  220.00 €
 • 0 foto
  Renegade Raider
  Games for PC / Video Games

  Renegade Raider

  Renegade Raider    Ne transportojmë më shpejt në të gjithë botën me DHL / FedEx Për më shumë informa

  Novoberdë 24 September 03:00
  400.00 €
 • 0 foto
   PS4 pro - 4K 1TB
  Games for PC / Video Games

  PS4 pro - 4K 1TB

  Mega Pack PS4 pro - 4K 1TB White Camera Glasses VR Dual Headset Games

  Novoberdë 21 September 20:56
  300.00 €
 • 3 foto
  MSI GP73-8RE 17.3\" Gaming Laptop
  Computers

  MSI GP73-8RE 17.3\" Gaming Laptop

  MSI GP73-8RE 17.3\" Gaming Laptop 120Hz i7-8750 16GB 256GB NVMe 1TB GTX 1060

  Novoberdë 21 September 20:44
  500.00 €
 • 4 foto
  NEW 2018 Apple Retina MacBook Pro 13
  Computers

  NEW 2018 Apple Retina MacBook Pro 13

  NEW 2018 Apple Retina MacBook Pro 13\" TouchBar 2.3ghz i5 8gb 256gb SSD Warranty

  Novoberdë 21 September 20:44
  400.00 €
 • 4 foto
  Apple Iphone XS Max 512GB Gold
  Cellular phones

  Apple Iphone XS Max 512GB Gold

  JO PARA N ON D DRGIM !!!! KONTAKTONI KINNDSISHT N ON WHATSAPP P FORR M M SHUM ANKIR https://wa.me

  Novoberdë 20 September 15:24
  498.00 €
 • 1 foto
  Apple iPhone XS Max 512 GB i ri - Hiri Hapësirë
  Cellular phones

  Apple iPhone XS Max 512 GB i ri - Hiri Hapësirë

  Apple iPhone XS Max 512 GB i ri - Hiri Hapësirë Ne shesim produkt 100% origjinal që mund t\'ju japë

  Novoberdë 20 September 00:04
  600.00 €
 • 0 foto
  IPhone autentik 11 PRO 512GB
  Cellular phones

  IPhone autentik 11 PRO 512GB

  është krejt e re origjinale Sim pa bllokuar falas dhe funksionon në mënyrë të përkryer në të gjithë

  Novoberdë 19 September 17:32
  1,200.00 €
 • 1 foto
  ROG Zephyrus GX501 15.6 144Hz G-SYNC Laptop i7-87
  Computers

  ROG Zephyrus GX501 15.6 144Hz G-SYNC Laptop i7-87

  ROG Zephyrus GX501 15.6 144Hz G-SYNC Laptop i7-8750H 16GB 512GB SSD GTX 1080 Email: andulka.anasta

  Novoberdë 19 September 10:02
  450.00 €
 • 2 foto
  USA
  Cellular phones

  USA

  At affordable price One year warranty and an invoice

  Novoberdë 18 September 11:30
  1,500.00 €
 • 0 foto
  USA
  Cellular phones

  USA

  At affordable price,one year warranty and an invoice If you need just message me on my watsapp

  Novoberdë 17 September 14:18
  1,342.00 €
 • 2 foto
  iPhone xs max
  Cellular phones

  iPhone xs max

  Brand new factory unlocked come with 1 year warranty and an invoice

  Novoberdë 16 September 23:47
  1,342.00 €
 • 4 foto
  IPhone 11 pro max 256gb
  Cellular phones

  IPhone 11 pro max 256gb

  Brand new factory unlocked come with 1 year warranty and an invoice

  Novoberdë 16 September 21:25
  1,500.00 €
 • 0 foto
  Apple iPhone XS Max / Apple phone 11 pro Unlocked
  Cellular phones

  Apple iPhone XS Max / Apple phone 11 pro Unlocked

  Thanks for the interest you have in the product,we have it for sell and its brand new original in bo

  Novoberdë 12 September 11:21
  600.00 €
 • 0 foto
  Laptop
  Computers

  Laptop

  Berühren Sie die Leiste. Touch Bar mit integriertem Touch ID Sensor Fertig stellen. Sterngrau Silber

  Novoberdë 8 September 11:52
  1,200.00 €
 • 3 foto
  Apple iphone XS Max 512GB Gold
  Cellular phones

  Apple iphone XS Max 512GB Gold

  The phone is 100% Original * It\'s unlocked * 100% New * Sealed in Box * Works 100% right in your c

  Novoberdë 6 September 07:12
  360.00 €
 • 3 foto
  PlayStation 4 Pro 1TB God Of War comes with 4 game
  Games for PC / Video Games

  PlayStation 4 Pro 1TB God Of War comes with 4 game

  PS4 është origjinal 100% i ri Vulosur në kuti 500GB vjen me një kontrollues jastëk wireless Lojëra C

  Novoberdë 6 September 06:56
  180.00 €
 • 4 foto
  Shitet j7 2017 okazjon vendollja ne shkoder
  Cellular phones

  Shitet j7 2017 okazjon vendollja ne shkoder

  Shitet j7 2017 (1) jave perdorim

  Novoberdë 31 August 10:15
  130.00 €
 • 1 foto
  Apple IPhone x
  Cellular phones

  Apple IPhone x

  The phone is brand new and original with factory unlocked to work with any network and with one year

  Novoberdë 29 August 14:53
  700.00 €
 • 0 foto
  Playstation 4 Pro
  Games for PC / Video Games

  Playstation 4 Pro

  Edicioni i Kufizuar 1TB Spider Man Playstation 4 Pro + Extra Controller / 3 Lojëra! Kutia origjinal

  Novoberdë 29 August 10:23
  160.00 €
 • 0 foto
  Google Pixel 3 XL - 64GB - Clearly White Unlocked
  Cellular phones

  Google Pixel 3 XL - 64GB - Clearly White Unlocked

  Thanks for the interest you have in the product,we have it for sell and its brand new original in bo

  Novoberdë 28 August 16:20
  300.00 €
 • 2 foto
  iphone 7 i mbyllur krejt i ri për shitje
  Mobile phone accessories

  iphone 7 i mbyllur krejt i ri për shitje

  blerës seriozë dhe të interesuar më kontaktojnë në whatsapp +1(747)2184104

  Novoberdë 21 August 19:28
  250.00 €
 • 3 foto
  samsungs të ri të mbyllur origjinal të markës së r
  Cellular phones

  samsungs të ri të mbyllur origjinal të markës së r

  markë e re e mbyllur celular e mbyllur me një çmim të mirë dhe të përballueshëm whatsapp +1 (747) 21

  Novoberdë 21 August 19:28
  220.00 €
 • 4 foto
  tastierë e re në një markë dhe gjendje e mirë
  Games for PC / Video Games

  tastierë e re në një markë dhe gjendje e mirë

  në një gjendje perfekte dhe pune, blerësit seriozë më kontaktojnë whatsapp +1(747)2184104

  Novoberdë 21 August 19:28
  250.00 €
 • 5 foto
  Të reja në kuti Sony PlayStation 4 Pro 1TB 4K
  Games for PC / Video Games

  Të reja në kuti Sony PlayStation 4 Pro 1TB 4K

  Të gjithë produkti ynë është 100% origjinal i ri Produkt me kënaqësinë më të lartë Dërgesa më e shpe

  Novoberdë 20 August 21:35
  220.00 €
 • 4 foto
  Apple iPhone XR i ri Apple - 128 GB - E kuqe
  Cellular phones

  Apple iPhone XR i ri Apple - 128 GB - E kuqe

  Të gjithë produkti ynë është 100% origjinal i ri Produkt me kënaqësinë më të lartë Dërgesa më e shpe

  Novoberdë 20 August 20:55
  400.00 €
 • 5 foto
  Apple i ri Apple X X 256GB i Hapur
  Cellular phones

  Apple i ri Apple X X 256GB i Hapur

  Të gjithë produkti ynë është 100% origjinal i ri Produkt me kënaqësinë më të lartë Dërgesa më e shpe

  Novoberdë 20 August 20:46
  430.00 €
 • 0 foto
  samsung A3 2016
  Cellular phones

  samsung A3 2016

  samsung A3 2016 2 cop gold dhe i zi shes oae nderroj me iphone 5s 6 6s

  Novoberdë 17 August 11:29
  70.00 €
 • 2 foto
  New Apple iPhone XS Max
  Cellular phones

  New Apple iPhone XS Max

  All our products are brand new sealed in the original factory box, comes with complete accessories a

  Novoberdë 13 August 03:52
  530.00 €
 • 0 foto
  Sony PlayStation 4 Pro 2TB Console
  Games for PC / Video Games

  Sony PlayStation 4 Pro 2TB Console

  Thanks for the interest you have in the product,we have it for sell and its brand new original in bo

  Novoberdë 9 August 02:04
  250.00 €
 • 0 foto
  Ofertë:whatsapp: 0022997351844
  Mobile phone accessories

  Ofertë:whatsapp: 0022997351844

  Ofertë kredie midis një individi shumë të shpejtë në 48 orë: whatsapp: 0022997351844 Pershendetje t

  Novoberdë 7 August 17:55
  97,478,546.00 €
 • 1 foto
  Origjinale Samsung Galaxy S10 + Plus 512GB
  Cellular phones

  Origjinale Samsung Galaxy S10 + Plus 512GB

  A po kërkoni ku të blini elektronikën më të mirë ?. Ne jemi këtu për t\'ju dhënë elektronikën më të

  Novoberdë 6 August 10:21
  550.00 €
 • 1 foto
  Markë e re e mbyllur e lëvizshme origjinale
  Cellular phones

  Markë e re e mbyllur e lëvizshme origjinale

  blerës seriozë dhe intersted me kontaktoni whatsapp +1 (747) 2184104

  Novoberdë 5 August 00:37
  400.00 €
 • 0 foto
   IPhone Xs (256GB) – SILVER
  Cellular phones

  IPhone Xs (256GB) – SILVER

  IPhone Xs (256GB) – SILVER

  Novoberdë 25 July 18:49
  500.00 €
 • 4 foto
  Samsung Galaxy S8 Smartphone 64GB Zi Lexuara
  Cellular phones

  Samsung Galaxy S8 Smartphone 64GB Zi Lexuara

  Samsung Galaxy S8 Smartphone 64GB Zi Lexuara na kontaktoni për më shumë informacion    PRODU

  Novoberdë 23 July 12:50
  200.00 €
 • 4 foto
  PlayStation 4 (PS4) Pro 1TB Konzola e zezë CUH-7215B
  Game beds

  PlayStation 4 (PS4) Pro 1TB Konzola e zezë CUH-7215B

  PlayStation 4 (PS4) Pro 1TB Konzola e zezë CUH-7215B Contáctenos para más información.    NUESTR

  Novoberdë 23 July 12:44
  170.00 €
 • 3 foto
  HTC U 11 - 64GB - Fabrika diellore e kuqe e hapi smartphone
  Cellular phones

  HTC U 11 - 64GB - Fabrika diellore e kuqe e hapi smartphone

  HTC U 11 - 64GB - Fabrika diellore e kuqe e hapi smartphone WhatsApp chat ::::: +1(267)722-91

  Novoberdë 18 July 05:06
  87.00 €
 • 4 foto
  APPLE iPhone 5 BLACK, 32GB VERIZON, AT & T, GSM E ZGJIDHUR! - iOS 7.0.4
  Cellular phones

  APPLE iPhone 5 BLACK, 32GB VERIZON, AT & T, GSM E ZGJIDHUR! - iOS 7.0.4

  APPLE iPhone 5 BLACK, 32GB VERIZON, AT & T, GSM E ZGJIDHUR! - iOS 7.0.4 WhatsApp chat ::::: +

  Novoberdë 18 July 04:50
  110.00 €
 • 5 foto
  New APPLE IPHONE XS MAX 256GB
  Cellular phones

  New APPLE IPHONE XS MAX 256GB

  All Our Phones,cameras,and Games are Brand New 100% Original ,Sealed and Factory Unlocked, comes wit

  Novoberdë 13 July 14:48
  700.00 €
 • 1 foto
  IPhone Xs Max 512gb Lexuara
  Cellular phones

  IPhone Xs Max 512gb Lexuara

  ajo është një markë e re origjinale Lexuara SIM falas dhe punojnë në mënyrë të përkryer në të gjith

  Novoberdë 12 July 16:51
  499.00 €
 • 7 foto
  Shes urgjent iphone 5 extrem i mire
  Cellular phones

  Shes urgjent iphone 5 extrem i mire

  Shes iphone 5 16 gb ngjyre te zeze ne gjendje super t mire. Baterine e re te nderruar para 4 muajve

  Novoberdë 11 July 12:41
  35.00 €
 • 2 foto
  Krejt të Reja Huawei Mate 20 Pro 128GB
  Cellular phones

  Krejt të Reja Huawei Mate 20 Pro 128GB

  Cilësi më e mirë dhe elektronikë origjinale. A jeni duke kërkuar për ku për të blerë ju r elektronik

  Novoberdë 11 July 10:53
  200.00 €
 • 1 foto
  Markë e re Samsung Galaxy S10 + Plus
  Cellular phones

  Markë e re Samsung Galaxy S10 + Plus

  Cilësi më e mirë dhe elektronikë origjinale. A jeni duke kërkuar për ku për të blerë ju r elektronik

  Novoberdë 11 July 10:41
  450.00 €
 • 3 foto
  4 lojra falas dhe 2 kontrollorë PS4 Pro 1TB
  Games for PC / Video Games

  4 lojra falas dhe 2 kontrollorë PS4 Pro 1TB

  Cilësi më e mirë dhe elektronikë origjinale. A jeni duke kërkuar për ku për të blerë ju r elektronik

  Novoberdë 6 July 18:18
  230.00 €
 • 0 foto
  Playstation 4 PRO 2TB 500 ML with Joysticks + Game
  Games for PC / Video Games

  Playstation 4 PRO 2TB 500 ML with Joysticks + Game

  Playstation 4 PRO 2TB 500 ML with Joysticks + Games

  Novoberdë 28 June 21:03
  350.00 €
 • 0 foto
  Playstation 4 PRO 2TB 500 ML with Joysticks + Game
  Games for PC / Video Games

  Playstation 4 PRO 2TB 500 ML with Joysticks + Game

  Playstation 4 PRO 2TB 500 ML with Joysticks + Games

  Novoberdë 28 June 21:02
  350.00 €
 • 0 foto
   iPhone XR
  Cellular phones

  iPhone XR

  Apple iPhone XR - 64GB - E zezë (e hapur) Kontaktoni në WhatSapp +1 (360) 436-6076 Na dërgoni një

  Novoberdë 21 June 15:52
  300.00 €
 • 0 foto
  Apple iPhone XR
  Cellular phones

  Apple iPhone XR

  Apple iPhone XR 64GB, 128GB, 256GB Smartphone i telefonit celular Kontaktoni në WhatSapp +1 (360) 4

  Novoberdë 17 June 16:14
  300.00 €