Elektronikë në shitje në Rajoni i Gjilanit

 • 1 foto
  CD NBA 2k19 per Playstation 4 Transporti Gratis
  Games for PC / Video Games

  CD NBA 2k19 per Playstation 4 Transporti Gratis

  • PS4
  Gjilan Sot, 14:06
  17.00 €
 • 3 foto
  Gjystika - Kontrollera Origjinal per PS3 - PS4
  Games for PC / Video Games

  Gjystika - Kontrollera Origjinal per PS3 - PS4

  shes Kontrollera Origjinal nr gjendje te

  Gjilan Sot, 14:06
  With agreement
 • 1 foto
  CD per Nintendo Wii origjinale me qmime te volitshme
  Games for PC / Video Games

  CD per Nintendo Wii origjinale me qmime te volitshme

  • Wii
  Gjilan Sot, 14:05
  5.00 €
 • 11 foto
  Pjese per PC/Llaptop
  Computer parts

  Pjese per PC/Llaptop

  Pjese per PC/llaptop

  Gjilan Sot, 14:05
  1.00 €
 • 1 foto
  Playstation 4 me 10 lojra GTA 5 - Fortnite - Warzone
  Games for PC / Video Games

  Playstation 4 me 10 lojra GTA 5 - Fortnite - Warzone

  shes Sony Playstation 4 500 GB i perdoru

  Gjilan Sot, 14:05
  230.00 €
 • 3 foto
  HP EliteBook 8540w
  Computers

  HP EliteBook 8540w

  Shitet HP EliteBook 8540w

  Gjilan Sot, 14:05
  250.00 €
 • 1 foto
  CD lojera Origjinale per Playstation 3
  Games for PC / Video Games

  CD lojera Origjinale per Playstation 3

  Shiten CD lojera per Sony Playstation 3

  Gjilan Sot, 14:05
  With agreement
 • 1 foto
  Playstation 3 Super Slim 500 GB me qip me 40 lojra
  Games for PC / Video Games

  Playstation 3 Super Slim 500 GB me qip me 40 lojra

  shes Sony Playstation 3 modeli ma i ri S

  Gjilan Sot, 14:05
  150.00 €
 • 3 foto
  Shitet iPhone XS 64 Gb
  Cellular phones

  Shitet iPhone XS 64 Gb

  • Apple
  • iPhone XS
  Gjilan Sot, 14:04
  300.00 €
 • 2 foto
  Procesora i7 dhe i5
  Computer parts

  Procesora i7 dhe i5

  Pc Emir

  Gjilan Sot, 14:02
  With agreement
 • 2 foto
  Lapyop i3 gen 2
  Computers

  Lapyop i3 gen 2

  • Toshiba
  Gjilan Sot, 14:02
  100.00 €
 • 2 foto
  Laptop hp
  Computers

  Laptop hp

  • Hp
  Gjilan Sot, 14:00
  80.00 €
 • 5 foto
  I7 2600k Gaming pc GTX 680
  Computers

  I7 2600k Gaming pc GTX 680

  • Pc
  Gjilan Sot, 13:59
  290.00 €
 • 4 foto
  I5 7400
  Computers

  I5 7400

  Shitet pc gen 7 I5 7400 Ddr4 8 gb Ssd.

  Gjilan Sot, 13:59
  370.00 €
 • 4 foto
  SAMSUNG GALAXY A70 128 GB 6 GB RAM DUOS ✅
  Cellular phones

  SAMSUNG GALAXY A70 128 GB 6 GB RAM DUOS ✅

  • Samsung
  • Galaxy A70
  Gjilan Sot, 13:57
  150.00 €
 • 4 foto
  SAMSUNG A6 32 GB KREJT NRREGULL ✅
  Cellular phones

  SAMSUNG A6 32 GB KREJT NRREGULL ✅

  • Samsung
  • Galaxy A6
  Gjilan Sot, 13:57
  85.00 €
 • 4 foto
  iPhone Xr 64 GB RED PRODUCT ❤️
  Cellular phones

  iPhone Xr 64 GB RED PRODUCT ❤️

  • Apple
  • iPhone XR
  Gjilan Sot, 13:56
  280.00 €
 • 5 foto
  ps4 cd
  Games for PC / Video Games

  ps4 cd

  • PS4 Slim
  Gjilan Sot, 13:39
  With agreement
 • 3 foto
  iphone 6 s CE 64 gb
  Cellular phones

  iphone 6 s CE 64 gb

  • Apple
  • iphone 6 s
  Gjilan Sot, 13:28
  88.00 €
 • 4 foto
  iphone 7 32 gb i zi
  Cellular phones

  iphone 7 32 gb i zi

  • Apple
  • iphone 7
  Gjilan Sot, 13:27
  105.00 €
 • 5 foto
  iphone X CE orgjinal
  Cellular phones

  iphone X CE orgjinal

  • Apple
  • iPhone X
  Gjilan Sot, 13:27
  355.00 €
 • 3 foto
  Infinity Reference 11 mk II
  Audio / CD / Stereo

  Infinity Reference 11 mk II

  Ne gjendje te rregullte pune System typ

  Gjilan Sot, 13:23
  160.00 €
 • 5 foto
  Logitech G502
  Computer parts

  Logitech G502

  Shitet mouse logitech g502 ne gjendje te

  Gjilan Sot, 13:01
  40.00 €
 • 8 foto
  Xbox Seies S / X - Shock Blue
  Games for PC / Video Games

  Xbox Seies S / X - Shock Blue

  • Xbox One X
  Gjilan Sot, 13:01
  65.00 €
 • 5 foto
  Xbox Series X, Series S. Modeli i ri
  Games for PC / Video Games

  Xbox Series X, Series S. Modeli i ri

  Shitet cotnrolleri per xbox series s dhe

  Gjilan Sot, 13:01
  65.00 €
 • 9 foto
  Xbox One Controller dhe PC - Razer
  Games for PC / Video Games

  Xbox One Controller dhe PC - Razer

  Shitet controlleri per xbox one dhe PC.N

  Gjilan Sot, 13:00
  40.00 €
 • 9 foto
  Xbox Elite Controller Series 2
  Games for PC / Video Games

  Xbox Elite Controller Series 2

  Shitet xbox elite controller series 2 ne

  Gjilan Sot, 13:00
  110.00 €
 • 3 foto
  Shes samsung s20 ultra
  Cellular phones

  Shes samsung s20 ultra

  • Samsung
  • Galaxy S20 Ultra
  Gjilan Sot, 12:40
  485.00 €
 • 8 foto
  phoneDoc.Blejm Telefona tè Ri Apple iPhone/Samsung
  Cellular phones

  phoneDoc.Blejm Telefona tè Ri Apple iPhone/Samsung

  • Apple
  Gjilan Sot, 12:02
  With agreement
 • 3 foto
  iPhone 12
  Cellular phones

  iPhone 12

  • Apple
  • iPhone 12
  Viti Sot, 11:46
  599.00 €
 • 2 foto
  iPhone X
  Cellular phones

  iPhone X

  • Apple
  • iPhone X
  Viti Sot, 11:34
  215.00 €
 • 2 foto
  iPhone 7 plus 128 giga
  Cellular phones

  iPhone 7 plus 128 giga

  • Apple
  • iPhone 7 Plus
  Viti Sot, 11:34
  149.00 €
 • 1 foto
  Gift card, kart per steam, csgo, loja
  Computer parts

  Gift card, kart per steam, csgo, loja

  Kart dhurat me vler 50ero ne steam.Cmimi

  Gjilan Sot, 11:13
  50.00 €
 • 5 foto
  iPhone 8 Plus ✅ 64GB
  Cellular phones

  iPhone 8 Plus ✅ 64GB

  • Apple
  • iPhone 8 Plus
  Gjilan Sot, 11:05
  235.00 €
 • 1 foto
  shes PS4 shum pak e perdorun me foli Kuq e zi Shqiponja
  Games for PC / Video Games

  shes PS4 shum pak e perdorun me foli Kuq e zi Shqiponja

  • PS4
  Viti Sot, 11:05
  190.00 €
 • 2 foto
  ps2 instalojm program ne memorykart mi lexu lojat
  Games for PC / Video Games

  ps2 instalojm program ne memorykart mi lexu lojat

  instalojm program ne memorykart per mi l

  Gjilan Sot, 10:31
  5.00 €
 • 2 foto
  PS3 INSTALIM LOJAV ME TE REJA NE PS3
  Games for PC / Video Games

  PS3 INSTALIM LOJAV ME TE REJA NE PS3

  NESE MER VETUM PES 21 OSE FIFA 5 EURO KU

  Gjilan Sot, 10:30
  5.00 €
 • 1 foto
  Lenovo core 2 duo, 4gb ram, 120gb hdd
  Computers

  Lenovo core 2 duo, 4gb ram, 120gb hdd

  • A200
  Viti Sot, 10:29
  55.00 €
 • 1 foto
  Hp i7, 6Gb ram, 250hdd
  Computers

  Hp i7, 6Gb ram, 250hdd

  • EliteBook
  Viti Sot, 10:29
  110.00 €
 • 1 foto
  Hp intel Xeon, 240Gb ssd, 8Gb ram
  Computers

  Hp intel Xeon, 240Gb ssd, 8Gb ram

  • E-Studio 350
  Viti Sot, 10:29
  120.00 €
 • 3 foto
  Dell Core i5, 240 SSD, GTX 1050\'ti
  Computers

  Dell Core i5, 240 SSD, GTX 1050\'ti

  • Compaq
  Viti Sot, 10:29
  420.00 €
 • 6 foto
  ps3 instalojm loja me te rejat te gjitha verzionet
  Games for PC / Video Games

  ps3 instalojm loja me te rejat te gjitha verzionet

  instalojm loja ne te gjitha verzionet gj

  Gjilan Sot, 10:29
  10.00 €
 • 1 foto
  Hp i5, 4Gb ram, 250gb hardisk
  Computers

  Hp i5, 4Gb ram, 250gb hardisk

  • iBook
  Viti Sot, 10:28
  95.00 €
 • 1 foto
  Hp amd turion, Ram 4Gb, hdd 80gb
  Computers

  Hp amd turion, Ram 4Gb, hdd 80gb

  • Aspire
  Viti Sot, 10:27
  75.00 €
 • 1 foto
  Shiten telefonat me defekte, shum Lir
  Cellular phones

  Shiten telefonat me defekte, shum Lir

  • Apple
  • 6
  Viti Sot, 10:27
  3.00 €
 • 6 foto
  Llaptopa per pjese
  Computers

  Llaptopa per pjese

  • Aspire
  Gjilan Sot, 10:27
  20.00 €
 • 9 foto
  Pjes per telefona
  Cellular phones

  Pjes per telefona

  • Acer
  • Liquid Jade
  Viti Sot, 10:26
  1.00 €
 • 1 foto
  Paketa per telefona
  Cellular phones

  Paketa per telefona

  • Acer
  • Liquid Jade
  Viti Sot, 10:26
  5.00 €
 • 6 foto
  Telefona me shumice
  Cellular phones

  Telefona me shumice

  • Alcatel
  • Idol 2
  Viti Sot, 10:26
  2.00 €
 • 1 foto
  Hp Compaq 6715b
  Computers

  Hp Compaq 6715b

  Shes Laptopin ne gjendje te rregullt i a

  Viti Sot, 10:26
  55.00 €