Biçikleta
Tiranë

Biçikleta në shitje në Tiranë

category

Price

country

 • 7 foto
  Biciklet Fischer 28 E-Bike OKAZION!!
  Bicycle

  Biciklet Fischer 28 E-Bike OKAZION!!

  E bike e fischer Gjermane pothuj se e re vetem 375km!! te bera jasht. Bateria me 2 vite garanci d

  Tiranë 24 February 15:40
  1,000.00 €
 • 1 foto
  Shwin continental
  Bicycle

  Shwin continental

  Shitet okazion.. Rezistente dhe e shpejte

  Tiranë 16 December 23:30
  11,500.00 Lek
 • 2 foto
  BICIKLETE GENESIS 26'
  Bicycle

  BICIKLETE GENESIS 26'

  Biciklete Genesis 26', me pjese shimano tourney, amortizatori dhe sustacioni rock shock system groun

  Tiranë 26 July 09:59
  18,000.00 Lek
 • 1 foto
  Shitet biciklete bmx
  Bicycle

  Shitet biciklete bmx

  Shitet biçiklete bmx e perdorur ne gjendje shume te mire. E blere ne Greqi 270€. Shitet per arsye mo

  Tiranë 25 April 18:54
  10,000.00 Lek
 • 8 foto
  Scott aspect
  Bicycle

  Scott aspect

  Shitet mountain Bike Scoot 27. Carbon Frenat mineral oil magura Me bllokazh ne timon Amortizim ma

  Tiranë 18 April 15:23
  750.00 €
 • 5 foto
  Ideal 26 xl
  Bicycle

  Ideal 26 xl

  Biciklete ne gjendje shume te mire

  Tiranë 7 April 22:17
  28,000.00 Lek
 • 2 foto
  BICIKLETE GENESIS 26'
  Bicycle

  BICIKLETE GENESIS 26'

  BICIKLETE GENESIS 26', me pjese shimano tourney, amortizatori dhe sustacioni rock shock system groun

  Tiranë 26 March 16:23
  20,000.00 Lek
 • 2 foto
  Shitet bicikleta Urgjenteee
  Bicycle

  Shitet bicikleta Urgjenteee

  Shitet bicikleta ,dopio alumin..Urgjenteee!

  Tiranë 24 March 18:44
  180.00 Lek
 • 3 foto
  Biciklete
  Bicycle

  Biciklete

  Biciklete e perdorur ne gjendje te mire, shitet per arsye mos perdorimi.

  Tiranë 19 March 07:17
  12,000.00 Lek
 • 1 foto
  GT Avalance 20.
  Bicycle

  GT Avalance 20.

  Shitet GT Avalance 2.0 California Super mjet me sistem frenimi me Alkol pallaka frenash para mbrapa

  Tiranë 17 March 11:52
  30,000.00 Lek
 • 2 foto
  Mountainbike Dynacraftbike High Tensile Steel Cantilever Brakes 12.0 (9.500 Leke të reja)
  Bicycle

  Mountainbike Dynacraftbike High Tensile Steel Cantilever Brakes 12.0 (9.500 Leke të reja)

  Biçikletë super, me 2,5 vjet përdorim,shumë e përshtatshme për çdo aktivitet (sidomos turistike por

  Tiranë 11 September 14:08
  9,500.00 Lek
 • 0 foto
  Shitet Biciklete 28 Raleigh
  Bicycle

  Shitet Biciklete 28 Raleigh

  Shitet bicikleta Raleigh 28 kursi ciklistash ne gjendje shume te mire per me shume info kontaktoni n

  Tiranë 24 August 23:37
  150.00 €
 • 1 foto
  Shitet 80 euro
  Bicycle

  Shitet 80 euro

  Shitet 80 euro

  Tiranë 9 April 13:13
  80.00 €
 • 0 foto
  Biciklete 26
  Bicycle

  Biciklete 26

  Biciklete gjermane model Ghost me goma 26 ne gjendje shume te mire pune. Cmimi i diskutueshem.

  Tiranë 12 January 14:58
  20,000.00 Lek
 • 8 foto
  shitet city bike fuji sunfire 1.0
  Bicycle

  shitet city bike fuji sunfire 1.0

  shimano deore/ kampanjoli mbrapa deore xt frena me alkol gjendje sh e mire amortizatori suntour m

  Tiranë 14 December 15:18
  280.00 €
 • 1 foto
  Biciklete mountain
  Bicycle

  Biciklete mountain

  Shitet Mountain bike me 7 marshe mbrapa dhe 3 para, e ardhur nga zvicrra me pjese shimano, arrow

  Tiranë 12 October 14:24
  180.00 Lek
 • 1 foto
  biciklete Diamond black 28
  Bicycle

  biciklete Diamond black 28

  Gnendja shum e mire Ndrrohet me ps4

  Tiranë 11 October 00:01
  250.00 €
 • 0 foto
  Shes Biciklete MERIDA Maats Woodland me Disko Freni
  Bicycle

  Shes Biciklete MERIDA Maats Woodland me Disko Freni

  Shes Biciklete MERIDA Maats Woodkand , me Disko Freni, e Sapo Ardhur nga Norvegjia, gjendje shume e

  Tiranë 21 August 09:05
  385.00 €