Shitet apartament 2+1, Brryl!!

Price: 101,000.00 €
Shitet apartament 2+1, Brryl!!

details

posted
11 February 14:02
category
Patundshmeri > Apartment / Banesa
country
Albania > Tirana region > Tirana
pattern
101
Numri i dhomave
2

Description

Shitet apartament 2+1, Brryl!!
Pallati ndodhet perballe Maternitetit te Ri “Koco Glozheni”.
Apartamenti ka siperfaqe 101m2 dhe ndodhet ne katin e 8.
I organizuar ne dy dhoma gjumi, tualet, ballkon dhe soxhorno. Me ballkon dhe dritare nga rruga.
Shitet e pamobiluar, me cmimin 1000euro/m2.
Me dokumenta te rregullta pronesie.
Agjensi Imobiliare Reger
Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672, ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta.


Similar ads