Apartment / Banesa në shitje në Tiranë

category

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Price

country

 • 0 foto
  APARTAMENT NE QSUT 1+1
  Apartment / Apartment

  APARTAMENT NE QSUT 1+1

  •Apartamenti ndodhet pran sitalit QSUT dhe spitalit amerikan. •Apartamenti ka orientim LINDJE-JU

  Tiranë Sot, 00:13
  56,500.00 €
 • 7 foto
  Okazion.. Apartment me hipotek Tirane e re..
  Apartment / Apartment

  Okazion.. Apartment me hipotek Tirane e re..

  Okazion.. Apartment me hipotek Tirane e re.. Ne nje zone shume te mire.. Kati 3. Me pamje shume te m

  Tiranë Dje, 23:17
  60,000.00 €
 • 6 foto
  Apartment 3+1..hipotek.. E mobiluar.. Kmy yzberish
  Apartment / Apartment

  Apartment 3+1..hipotek.. E mobiluar.. Kmy yzberish

  Shitet apartament me hipotek.. Me siperfaqe totale 120 m2.. Apartmenti ndodhet ne katin e 6.. Ne pal

  Tiranë Dje, 23:17
  82,000.00 €
 • 12 foto
  SHITET APARTAMENT 3+1 KATI 2 MATERNITETI RI.
  Apartment / Apartment

  SHITET APARTAMENT 3+1 KATI 2 MATERNITETI RI.

  SHITET 3+1 KATI 2 + 100 METRA VERANDE.APARTAMENTI NDODHET PRAN MATERNITETIT TE RI TE BRYLI.SHITET BA

  Tiranë Dje, 22:54
  80,000.00 €
 • 7 foto
  Okazion Apartament 1+1, Komp. Mangalem 21 Ali Demi
  Apartment / Apartment

  Okazion Apartament 1+1, Komp. Mangalem 21 Ali Demi

  Apartamenti ndodhet ne nje nder komplekset me te medha ne Tirane, Kompleksi Mangalem 21. Apartamenti

  Tiranë Dje, 22:54
  48,000.00 €
 • 12 foto
  APARTAMENT 1+1 AFER MATERNITETIT TE RI
  Apartment / Apartment

  APARTAMENT 1+1 AFER MATERNITETIT TE RI

  SHITET APARTAMENT 1+1 KATI 3.MBI MATERNITETIN E RI 500 METRA.PALLAT I VJETER.50 METRA KATROR.APARTAM

  Tiranë Dje, 22:54
  53,000.00 €
 • 0 foto
  Shitet apartament 1+1 ne zonen e Freskut.
  Apartment / Apartment

  Shitet apartament 1+1 ne zonen e Freskut.

  Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 84 m2(76 m2 neto),ne zonen e Freskut,te rruga qe shkon per nga Th

  Tiranë Dje, 22:38
  38,000.00 €
 • 3 foto
  Shitet apartament 130m^,2dhoma ,kuzhine,banjo...
  Apartment / Apartment

  Shitet apartament 130m^,2dhoma ,kuzhine,banjo...

  A&V Automobile

  Tiranë Dje, 22:01
  95,000.00 €
 • 5 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJJEN “1 MAJ”, FIER
  Apartment / Apartment

  SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJJEN “1 MAJ”, FIER

  DES Real Estate

  Tiranë Dje, 21:58
  30,000.00 €
 • 5 foto
  Apartament prane kop zoologjik
  Apartment / Apartment

  Apartament prane kop zoologjik

  shitet apartament 120 m2 me certifikate pronesie.ngjitur me kopesht. zool. ne katin e 4 teknik e kap

  Tiranë Dje, 21:50
  1,500.00 €
 • 4 foto
  Apartament 55.5m2 ne Tirane shkoz-uzina traktor
  Apartment / Apartment

  Apartament 55.5m2 ne Tirane shkoz-uzina traktor

  Ne periferi te qytetit, 20m larg unazes te madhe ne nje zone me gjelberim ajer te paster dhe larg zh

  Tiranë Dje, 21:38
  33,000.00 €
 • 0 foto
  Shitet 2+1 te Casa Italia 103m2 me hipotek 52000eu
  Apartment / Apartment

  Shitet 2+1 te Casa Italia 103m2 me hipotek 52000eu

  Okazion,shitet apartament 2+1 te Casa Italia(afer terminalit te autobuzave),103 m2 me hipoteke,apart

  Tiranë Dje, 21:23
  52,000.00 €
 • 0 foto
  Shitet 1+1 te Casa Italia 73m2 me hipotek 35000eur
  Apartment / Apartment

  Shitet 1+1 te Casa Italia 73m2 me hipotek 35000eur

  Okazion,shitet apartament 1+1 te Casa Italia(afer terminalit te autobuzave) 73m2 me hipoteke,apartam

  Tiranë Dje, 21:23
  35,000.00 €
 • 10 foto
  Shitet apartament 3+1+1 pranë 21 Dhjetorit
  Apartment / Apartment

  Shitet apartament 3+1+1 pranë 21 Dhjetorit

  Shitet apartament i mobiluar me sipërfaqje 128,7 m2, pranë zonës së 21 Dhjetorit. Apartamenti, i cil

  Tiranë Dje, 20:55
  130,000.00 €
 • 8 foto
  Apartament për Shitje - 2 Hyrje - 130m2
  Apartment / Apartment

  Apartament për Shitje - 2 Hyrje - 130m2

  Apartament për Shitje. Apartamenti ka 2 hyrje, dhe mund të ndahet në 2-apartamente më vete. Pjesa

  Tiranë Dje, 20:04
  130,000.00 €
 • 5 foto
  Shitet Apartament 2+1 te Siri Kodra
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament 2+1 te Siri Kodra

  Zona/Rruga : Siri Kodra Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe 76m, ne rrugen Siri Kodra, mbrapa karbur

  Tiranë Dje, 20:03
  70,000.00 €
 • 10 foto
  Shitet Apartament 3+1 te Rr, Bardhyl
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament 3+1 te Rr, Bardhyl

  Shitet Apartament 3+1 me sip,80m te brendshme pa hapesira te perbashketa ne katin e 5 ne nje pallat

  Tiranë Dje, 20:03
  70,000.00 €
 • 7 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 ne Laprake
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament 2+1+2 ne Laprake

  Shitet Apartament 2+1+2 me sip,100m ne katin 5 ne nje pallat 6 katesh por pa ashensore.Pallati eshte

  Tiranë Dje, 20:02
  62,900.00 €
 • 7 foto
  Shitet Apartament 2+1+Parking ne Don Bosko
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament 2+1+Parking ne Don Bosko

  Shitet Apartament 2+1 me sip,86.5m ne katin 6 ne nje pallat te ri 8 katesh me 2 ashensore,te sapo pe

  Tiranë Dje, 20:02
  89,000.00 €
 • 1 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 te Vila L
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament 2+1+2 te Vila L

  Shitet Apartament 2+1+2 tualete me sip,100m ne katin e 1 banim ose i 2 teknik ne nje pallat te ri me

  Tiranë Dje, 20:02
  65,000.00 €
 • 7 foto
  Shitet Apartament 2+1 te Zogu i Zi
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament 2+1 te Zogu i Zi

  Shitet Apartament 2+1+2 tualete,me sip,76m te brendshme ne katin e 3 ose i 2 banim. Apartamenti esht

  Tiranë Dje, 20:02
  87,000.00 €
 • 6 foto
  Shitet Apartament 1+1 te Xhanfize Keko
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament 1+1 te Xhanfize Keko

  Shitet Apartament 1+1 me sip,54m ne katin e 4 ne nje pallat 5 katesh parafabrikat,por i veshur me bu

  Tiranë Dje, 20:02
  520,000.00 Lek
 • 2 foto
  Shitet Apartament 3+1+2 te 21-Dhjetori
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament 3+1+2 te 21-Dhjetori

  Shitet Apartament 3+1+2 tualete,me sip110m ne katin e 6 ne nje pallat 8 katesh te ri me ashensore,pa

  Tiranë Dje, 20:02
  132,000.00 €
 • 0 foto
  Shitet Apartament 2+1 ne Kinostudio
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament 2+1 ne Kinostudio

  Shitet Apartament 2+1 me sip,68m ne katin e 3 ne nje pallat 5 katesh egzistues me tulla te kuqe dhe

  Tiranë Dje, 20:02
  50,000.00 €
 • 5 foto
  Shitet Apartament 2+1 ne Yzberisht
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament 2+1 ne Yzberisht

  Shitet Apartament 2+1 me sip,106m ne katin e 2 banim ne nje pallat te ri dhe teper cilesore.Apartame

  Tiranë Dje, 20:02
  70,000.00 €
 • 7 foto
  Shitet Apartament 2+1+2 te Irfan Tomini
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament 2+1+2 te Irfan Tomini

  Shitet Apartament 2+1+2 tualete, me sip,132m te brendshme pa hapesira te perbashketa ne katin e 6 ne

  Tiranë Dje, 20:01
  110,000.00 €
 • 6 foto
  Shitet Apartament 2+1 ne Astir
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament 2+1 ne Astir

  Shitet Apartament 2+1 me sip,73m ne katin e 8 banim ne nje pallat 10 katesh me ashensore dhe teper c

  Tiranë Dje, 20:01
  48,000.00 €
 • 11 foto
  Apartament 2+1 ne shitje te Vasil Shanto
  Apartment / Apartment

  Apartament 2+1 ne shitje te Vasil Shanto

  Shitet apartament 2+1 85 m2 te blloku vasil Shanto , Rruga Sulejman Delvina. Apartamenti eshte me dy

  Tiranë Dje, 19:38
  1,300.00 €
 • 6 foto
  Apartament ne shitje prane qendres
  Apartment / Apartment

  Apartament ne shitje prane qendres

  Shitet apartament tek Gjimnazi Partizani, rr “ 4 Deshmoret” shume prane qendres. Apartamenti esh

  Tiranë Dje, 19:38
  950.00 €
 • 1 foto
  SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 , KOMUNA E PARISIT
  Apartment / Apartment

  SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 , KOMUNA E PARISIT

  Shitet apartamet 2+1, ne nje nga zonat me te mira ne Tirane, Komuna e Parisit, pallati tek lulishtja

  Tiranë Dje, 19:36
  140,000.00 €
 • 5 foto
  Apartament ne shitje Vollga, Durres
  Apartment / Apartment

  Apartament ne shitje Vollga, Durres

  Shitet apartament 126m2 Ne durres, Rruga Taulantia. Apartamenti eshte me pamje nga deti, kati 12 ne

  Tiranë Dje, 19:35
  700.00 €
 • 5 foto
  Shitet, Apartament 2+1+2, Liqeni i Thate.
  Apartment / Apartment

  Shitet, Apartament 2+1+2, Liqeni i Thate.

  PERSHKRIMI I PRONES: Ndodhet ne zonen e Liqenit te Thate. Siperfaqja: 117 m2. Ndodhet ne katin 0 . O

  Tiranë Dje, 19:30
  99,450.00 €
 • 4 foto
  Shitet, Apartament 2+1+2, Liqeni i Thate.
  Apartment / Apartment

  Shitet, Apartament 2+1+2, Liqeni i Thate.

  PERSHKRIMI I PRONES: Ndodhet ne zonen e Liqenit te Thate. Siperfaqja: 109m2. Ndodhet ne katin 0 . Or

  Tiranë Dje, 19:22
  92,650.00 €
 • 1 foto
  Shitet apartament gati per banim,Ali Demi
  Apartment / Apartment

  Shitet apartament gati per banim,Ali Demi

  Apartament 1+1, me sipërfaqe 67.2 m2. Sipërfaqja e bollshme e çdo ambienti, orientimi shumë i mirë n

  Tiranë Dje, 18:48
  52,000.00 €
 • 1 foto
  Shitet apartament 1+1 Ali Demi
  Apartment / Apartment

  Shitet apartament 1+1 Ali Demi

  Apartament 1+1, me siperfaqe 62.8 m2, i orientuar midis Veriut dhe Perëndimit. Hyrja e apartamentit

  Tiranë Dje, 18:48
  48,000.00 €
 • 1 foto
  Apartament 1+1 56000 Euro
  Apartment / Apartment

  Apartament 1+1 56000 Euro

  Apartament 1+1, me siperfaqe 73.1 m2, i orientuar në Veri. Hyrja e apartamentit të fton në ambjentin

  Tiranë Dje, 18:48
  56,000.00 €
 • 1 foto
  Apartament 1+1 Ali Demi
  Apartment / Apartment

  Apartament 1+1 Ali Demi

  Apartament 1+1, me siperfaqe 54.8 m2, i orientuar në Perëndim. Hyrja e apartamentit të fton në ambje

  Tiranë Dje, 18:47
  42,000.00 €
 • 3 foto
  Shitet apartament me siperfaqe 110 në Tiranë
  Apartment / Apartment

  Shitet apartament me siperfaqe 110 në Tiranë

  Shes këtë Apartamente në Tiranë me siperfaqe 110 meter me ambjent të përbashkët te pallati ndollet k

  Tiranë Dje, 18:45
  68,000.00 €
 • 6 foto
  shitet 1+1 i mobiluar shkolla partizani
  Apartment / Apartment

  shitet 1+1 i mobiluar shkolla partizani

  shitet apartament 1+1 prane shkolles partizani. organizohet nga nje 1 sallon, 1 dhome gjumi, koridor

  Tiranë Dje, 18:13
  55,000.00 €
 • 6 foto
  Shitet apartament 1+1,76m2 91000 Euro Myslym Shyri
  Apartment / Apartment

  Shitet apartament 1+1,76m2 91000 Euro Myslym Shyri

  Shitet apartament 1+1 tek rruga Myslym Shyri,76 m2 me hipoteke i arreduar 91000 euro! Apartamenti nd

  Tiranë Dje, 18:02
  91,000.00 €
 • 6 foto
  Okazion Shitet 2+1 Stacioni Trenit ,prane Bulevard
  Apartment / Apartment

  Okazion Shitet 2+1 Stacioni Trenit ,prane Bulevard

  Shitet Apartament 2+1+2 me hipoteke , te Stacioni i Trenit , prane Bulevardit Zogu 1. Apartamenti n

  Tiranë Dje, 18:02
  90,000.00 €
 • 4 foto
  Shitet Apartament 2+1 rruga Bardhyl 60.000 Euro !
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament 2+1 rruga Bardhyl 60.000 Euro !

  Shitet Apartament 2+1 me hipoteke , te Rruga Bardhyl ,Brenda unazes . Apartamenti ndodhet ne katin

  Tiranë Dje, 18:02
  60,000.00 €
 • 5 foto
  Shitet Apartament 1+1 te Bulevardi Zogu 1
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament 1+1 te Bulevardi Zogu 1

  Shitet Apartament 1+1 me hipoteke , te Stacioni i Trenit , prane Bulevardit Zogu 1. Apartamenti ndod

  Tiranë Dje, 18:01
  55,000.00 €
 • 2 foto
  Shitet Super Apartament 1+1 Bulevardi Zogu 1
  Apartment / Apartment

  Shitet Super Apartament 1+1 Bulevardi Zogu 1

  Shitet Apartament 1+1 me hipoteke , te Stacioni i Trenit , prane Bulevardit Zogu 1. Apartamenti nd

  Tiranë Dje, 18:01
  75,000.00 €
 • 7 foto
  Shitet Apartament 2+1 Rruga Dibres Komisariatit 4
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament 2+1 Rruga Dibres Komisariatit 4

  Shitet Apartament 2+1 me hipoteke , te Rruga Dibres ,Prane Komisariatit Nr 4 . Apartamenti ndodhet n

  Tiranë Dje, 18:01
  85,000.00 €
 • 0 foto
  Shitet Apartament 2+1 te Tower Bridge 3 !!
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament 2+1 te Tower Bridge 3 !!

  Shitet apartament 2+1 ne rezidencen Tower Bridge 3. Apartamenti ka siperfaqe totatale 89.3, siperfaq

  Tiranë Dje, 18:01
  81,000.00 €
 • 6 foto
  Shitet super Apartament 2+1 te Rruga Kavajes !!
  Apartment / Apartment

  Shitet super Apartament 2+1 te Rruga Kavajes !!

  Shitet apartament 2+1 prane rruges se Kavajes dhe Policise Bashkiake. Prona ndodhet ne katin e 9 te

  Tiranë Dje, 18:00
  83,000.00 €
 • 3 foto
  Shitet Apartament 1+1 ne Astir
  Apartment / Apartment

  Shitet Apartament 1+1 ne Astir

  Shitet Apartament 1+1 ne Zonen e Astirit, prane kompleksit Fratarit. Apartaementi ndodhet ne katin

  Tiranë Dje, 18:00
  35,000.00 €
 • 4 foto
  Shitet Super Apartament 1+1 Bulevardi Zogu 1 !!
  Apartment / Apartment

  Shitet Super Apartament 1+1 Bulevardi Zogu 1 !!

  Shitet Apartament 1+1 me hipoteke , te Stacioni i Trenit , prane Bulevardit Zogu 1. Apartamenti ndod

  Tiranë Dje, 18:00
  75,000.00 €
 • 2 foto
  Shitet Super Apartament 1+1 Bulevardi Zogu 1
  Apartment / Apartment

  Shitet Super Apartament 1+1 Bulevardi Zogu 1

  Shitet Apartament 1+1 me hipoteke , te Stacioni i Trenit , prane Bulevardit Zogu 1. Apartamenti nd

  Tiranë Dje, 18:00
  55,000.00 €