Shes passat karavan TDI viti 2001

Price: 2,900.00 €
Shes passat karavan TDI viti 2001

details

posted
19 March 22:18
category
Automjete > Vetura
country
Kosovo > Ferizaj region > Kaēanik
Targa
Kosovo
The march
handbook
Type
VW Volkswagen
pattern
Passat
Year of production
2001
Fuel
Dizel / Naftë
Mileage
400 000 - 449 999

Description

Shes passatin 2001 TDI me tkuqe . Posedon Klim dhe karrikat me nxemje ne gjendje te rregullt. Per me shun info me kontaktoni ne keta 2 numra te telefonit
044 142 091
045 288 999


Similar ads