Vetura
Kaçanik

Vetura në shitje në Kaçanik | Targa Te huaja |

category

Type

Fuel

Year of production

Mileage

The march

Targa

Price

country

 • 6 foto
  Mercedes e klasse 220 cdi
  Car

  Mercedes e klasse 220 cdi

  Verura esht ne gjendje shum te mir. Kush esht i interesuar mund te shkruj ne kete numer tele viber o

  Kaçanik 30 September 21:39
  1,600.00 €
 • 0 foto
  VW SHARAN Dizel
  Car

  VW SHARAN Dizel

  Shitet vetura VW SHARAN 2.0 TDI në gjendje superiore pa doganë me gjitha funksionet 5 ulëse.Makina ë

  Kaçanik 17 September 22:38
  12,000.00 €
 • 2 foto
  Mercedes CLS 350
  Car

  Mercedes CLS 350

  shitet mercedes cls 350 3.0 naft AMG line, gjithat serviset jan ba te mercedesi kerri osht ne gjendj

  Kaçanik 17 September 13:38
  26,900.00 €
 • 2 foto
  Shes Ose Ndrroj Audien me Vetur me Targa RKS
  Car

  Shes Ose Ndrroj Audien me Vetur me Targa RKS

  Audi A6 2.4 Benzin SportPaket Me Servis te Sapokryer ne gjendje Shum te mire, e sapo ardhur nga Sue

  Kaçanik 15 September 14:24
  2,500.00 €
 • 3 foto
  Golf 6 2.0 Tdi
  Car

  Golf 6 2.0 Tdi

  Golf 6 2.0 Tdi Full extra 044 690 647

  Kaçanik 5 September 22:53
  With agreement
 • 10 foto
  Mercedes-Benz E220 Cdi Avantgard
  Car

  Mercedes-Benz E220 Cdi Avantgard

  Shes Mercedesin E 220 Cdi Avantgard me tabela te huaja. Eshte i ardhur prej Zvicre, gjendja e merced

  Kaçanik 31 August 12:53
  10,500.00 €
 • 2 foto
  Pikap
  Car

  Pikap

  Shes pikapin e porsa ardhur nga norvegji. 2007. 1,6. Naft. 004641766632 viber

  Kaçanik 27 August 12:03
  With agreement
 • 5 foto
  Audi A3 2,0 TDI
  Car

  Audi A3 2,0 TDI

  Shes Audi A3 po sa ardhur nga gjermania ne gjdje shum te mir me servise te kryra me liber servisi me

  Kaçanik 18 August 21:32
  7,500.00 €
 • 4 foto
  Shitet opel
  Car

  Shitet opel

  2.0 cdti

  Kaçanik 17 August 19:31
  4,200.00 €
 • 3 foto
  Shes pasat anglez
  Car

  Shes pasat anglez

  Nxhedje shumm te mir

  Kaçanik 16 August 09:47
  1,450.00 €
 • 11 foto
  2015 Mercedes Gl350 Bluetec
  Car

  2015 Mercedes Gl350 Bluetec

  2015 Mercedes Gl350 ësht e pruar nga amerika full oprem makina esht ne maqedoni gati per tu doganuar

  Kaçanik 15 August 18:58
  32,000.00 €
 • 4 foto
  opel corsa
  Car

  opel corsa

  opel corsa 1.3 dizel viti 2009 nga franca kerri osht ne gjendje trregullt kontakt vetem ne viber +

  Kaçanik 13 August 21:13
  4,600.00 €
 • 8 foto
  Vw T5Maxi
  Car

  Vw T5Maxi

  Shitet vw transporter T5 i Ardhun na Gjermania me Dogan

  Kaçanik 3 August 22:01
  With agreement
 • 4 foto
  Audi a3 2.0 TDI
  Car

  Audi a3 2.0 TDI

  Shes veturen te Sa Po ardhure nga zvicra Vetura eshte ne gjendje te rregullt Qmimi eshte i pa disk

  Kaçanik 1 August 22:22
  2,800.00 €
 • 0 foto
  Oferta: whatsapp: 0022997351844
  Car

  Oferta: whatsapp: 0022997351844

  Oferta e huasë: whatsapp: 0022997351844 Pershendetje te gjitheve Ky mesazh është për individët, të v

  Kaçanik 30 July 23:09
  125.00 €
 • 0 foto
  Shes nisanin me targa te norvegjis
  Car

  Shes nisanin me targa te norvegjis

  Shes nisanin me targa te norvegjis per ma shum info nr esh ne viber 004741766632

  Kaçanik 30 July 19:00
  With agreement
 • 6 foto
  Shes pikapin
  Car

  Shes pikapin

  Shitet pikapi. I sapo ardhur nga norvegjia qmimi sipas marveshjes

  Kaçanik 29 July 09:34
  With agreement
 • 4 foto
  Vw Golf 6 DSG 2.0 TDI
  Car

  Vw Golf 6 DSG 2.0 TDI

  Vw Golf 6 DSG 2.0 TDI 140ps Me vollan anglez ethe targa anglez Fellne 18 r line

  Kaçanik 25 July 19:29
  4,300.00 €
 • 5 foto
  Vw Golf 6 2.0 TDI
  Car

  Vw Golf 6 2.0 TDI

  Vw Golf 6 2.0 TDI Me vollan anglez ethe targa anglez Fellne 19 R line

  Kaçanik 25 July 19:29
  4,000.00 €
 • 3 foto
  Shitet Ford Mondeo
  Car

  Shitet Ford Mondeo

  Shitet Ford Moneo 1.8dizell motorri ne gjendje te shkelqyshme , karoseria dhe interieri ne gjendje

  Kaçanik 27 June 10:06
  With agreement
 • 0 foto
  Aydi A8
  Car

  Aydi A8

  shitet audi A8 benxin me targa te huja e ardhur nga zvicrra shum ngjendje te mir 4.2

  Kaçanik 24 June 13:30
  3,800.00 €
 • 0 foto
  kifa mont motorra per dyer 044681559
  Car

  kifa mont motorra per dyer 044681559

  motorra per dyer 044681559

  Kaçanik 21 June 06:22
  With agreement
 • 5 foto
  Volkswagen Amarok
  Car

  Volkswagen Amarok

  Volkswagen Amarok 2.0 TDI -163 ps viti i prodhiimit 2011 i ardhur nga gjermania ka 2 par goma veere

  Kaçanik 17 June 21:15
  With agreement
 • 6 foto
  Shitet Golf 7*2.0*Cup/2014
  Car

  Shitet Golf 7*2.0*Cup/2014

  Shitet nga Autosalloni A&E# VUSHTRRI VW Golf VII/ 2.0 TDI BMT/ Cup/2014 #Çmimi me Marrëveshje

  Kaçanik 30 May 11:52
  With agreement
 • 3 foto
  Shitet pikapi Cady 2003 ne gjendje te rregullt
  Car

  Shitet pikapi Cady 2003 ne gjendje te rregullt

  shitet pikapi cady ne gjendje prefekte i ardhur nga gjermania

  Kaçanik 27 May 11:59
  2,000.00 €
 • 5 foto
  Mercedes Benz E320cdi Avantgarde ANGLEZ
  Car

  Mercedes Benz E320cdi Avantgarde ANGLEZ

  Vetura asht e rujtme dhe ne gjendje te rregullt mekanike!! Posedon ulset e lëkures,klim,abs.pasqyr

  Kaçanik 17 May 18:40
  4,200.00 €
 • 2 foto
  shitje
  Car

  shitje

  Mercedes Benz c250 cdi 4matic, sport Viti prodhinit 2010 Kilometrat 149000, 205ps Prejardhja nga Zvi

  Kaçanik 16 May 15:54
  14,900.00 €
 • 10 foto
  Shitet Pikapi Ford connect
  Car

  Shitet Pikapi Ford connect

  Shitet pikapi 2012 me tabela te huaja 117000 km posedon Klim, ulset me nxemje dhe ne gjendje te rreg

  Kaçanik 11 May 13:33
  With agreement
 • 11 foto
  BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ
  Car

  BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Kaçanik 11 May 08:16
  With agreement
 • 6 foto
   PEUGEOT 308 2.0 HDI 2009 PANORAM
  Car

  PEUGEOT 308 2.0 HDI 2009 PANORAM

  Shes PEUGEOT 308 2.0 HDI 2009 200000 km i ardhur nga Zvicrra vetura posedon sensor parkingu tempoma

  Kaçanik 29 April 21:26
  3,200.00 €
 • 6 foto
  Shitet Golf 7, 2.0*Cup*2014
  Car

  Shitet Golf 7, 2.0*Cup*2014

  Shitet nga Autosalloni A&E# VUSHTRRI VW Golf VII/ 2.0 TDI BMT/ Cup/2014 •Modeli special Cup â

  Kaçanik 15 April 21:12
  With agreement
 • 2 foto
  Kamionet T5
  Car

  Kamionet T5

  Shitet kamioneta t5 Viti 2006 Km 171 mij pa dogan E mir me gjitha serviset me goma treja shum e mi

  Kaçanik 4 April 19:36
  6,200.00 €
 • 1 foto
  Shes polo
  Car

  Shes polo

  Shitet polo 1.4 benxin me targa te huaja ne gjendje te mir 045 545 463

  Kaçanik 4 April 17:15
  600.00 €
 • 5 foto
  Mercedes Benz E320cdi Anglez
  Car

  Mercedes Benz E320cdi Anglez

  Shes veturën Mercedes Benz E320cdi Ventura asht me tabela Angleze Gjithashtu Edhe timoni asht ne ane

  Kaçanik 4 April 16:15
  With agreement
 • 1 foto
  BMW 520d
  Car

  BMW 520d

  vetura eshte ne gjendje shume te mir inspektionet i ka te gjitha me rregull per me shume info ne tel

  Kaçanik 4 April 07:34
  With agreement
 • 2 foto
  PASSAT 3C 2.0 TDI VITI 2007 FULL
  Car

  PASSAT 3C 2.0 TDI VITI 2007 FULL

  Shes Passat 3c 2.0 Tdi. VITI 2007. ME TARGA TE HUAJA DHE TIMON Anglez. PASATI NE GJENDJE SHUM TE MI

  Kaçanik 4 April 00:27
  2,450.00 €
 • 5 foto
  NISAN NAVARA 2.7 DIZELL VITI 2010
  Car

  NISAN NAVARA 2.7 DIZELL VITI 2010

  NISAN NAVARA 2.7 DIZELL VITI 2010. TARGA TE HUAJA DHE TIMON ANGLEZ.

  Kaçanik 4 April 00:04
  8,700.00 €
 • 4 foto
  Shitet berlingo me dogan 1200€ fiks
  Car

  Shitet berlingo me dogan 1200€ fiks

  Berlingo nga zvicrra 1.4 benzin viti 1999 me dogan te paguar

  Kaçanik 4 April 00:01
  1,200.00 €
 • 3 foto
  Shitet Ford Tranzit 350L me dogan v.2005
  Car

  Shitet Ford Tranzit 350L me dogan v.2005

  Furgoni eshte nga Zvicerra i doganuar ne gjendje te mire teknike dhe optike

  Kaçanik 3 April 23:47
  3,500.00 €
 • 4 foto
  gjip
  Car

  gjip

  esht ne gjendje te mir nuk ka as nje perblem

  Kaçanik 3 April 21:00
  6,500.00 €
 • 2 foto
  caddy i ardhur nga gjermania
  Car

  caddy i ardhur nga gjermania

  caddy eshte ne gjendje perfekte

  Kaçanik 3 April 20:21
  2,000.00 €
 • 3 foto
  Shitet audi a6
  Car

  Shitet audi a6

  Shitet audi a6 2.4 benzin

  Kaçanik 3 April 09:14
  With agreement
 • 8 foto
  Shitet vetura
  Car

  Shitet vetura

  Shitet vetura Diesel DSI 1.9 viti 2003

  Kaçanik 3 April 09:12
  1,800.00 €
 • 0 foto
  Mercedes Benz Gl 320 cdi i ardhur nga Zvicrra
  Car

  Mercedes Benz Gl 320 cdi i ardhur nga Zvicrra

  Çmimi Katalog 120\'000fr në vitin 2008 Në gjendje të mirë Për më shumë Info kontaktoni në numrin 0

  Kaçanik 3 April 08:31
  14,900.00 €
 • 5 foto
  bmw x5
  Car

  bmw x5

  Shitet BMW X5 3.0D i prodhuar ne fund te 2008 .I ardhur nga Anglia me regjistrim anglez.114mile (tka

  Kaçanik 3 April 06:15
  7,850.00 €
 • 9 foto
  VW Volkswagen T5 Pritsche (Kamionet)
  Car

  VW Volkswagen T5 Pritsche (Kamionet)

  VW Volkswagen Kamionet, M+S Te reja, Inspektion vetem te VW, Seeviceheft te VW me Scheckheft, 6 Shpe

  Kaçanik 3 April 04:13
  6,450.00 €
 • 1 foto
  VW T5 Kamionet 2,5 TDI
  Car

  VW T5 Kamionet 2,5 TDI

  Shitet VW T5 Kamionet Dizel 2,5 TDI, gjith Services Te VW original, 170.000 km, Inspektioni i ri, Gu

  Kaçanik 3 April 04:13
  6,300.00 €
 • 5 foto
  VW PASSAT 2006 TDI ANGLEZ
  Car

  VW PASSAT 2006 TDI ANGLEZ

  ne gjendje shme te mire i sapo ardhun nga Anglia

  Kaçanik 3 April 01:55
  2,500.00 €
 • 5 foto
  PEUGEOT 308 2.0 HDI
  Car

  PEUGEOT 308 2.0 HDI

  ShES PEUGEOT 308 2.0 HDI Automat tiptronik ,318000km 2009posaardhur nga Zvicrra vetura posedon senso

  Kaçanik 3 April 01:20
  3,500.00 €
 • 0 foto
  Shes pjes per Audi A3
  Car

  Shes pjes per Audi A3

  shiten pjest per audi A3 e ardhur nga gjermania

  Kaçanik 3 April 00:07
  1.00 €