Vetura
Kaçanik

Vetura në shitje në Kaçanik

category

Type

Fuel

Year of production

Mileage

The march

Targa

Price

country

 • 2 foto
  Shitet kombi
  Car

  Shitet kombi

  Ne xhendje shum te mir i rexhistruar per her te par ne kosov Esht furgon posedon goma te reja centr

  Kaçanik Sot, 13:52
  With agreement
 • 10 foto
  VW Golf III 1.9 Dizell Vp 93 Rks
  Car

  VW Golf III 1.9 Dizell Vp 93 Rks

  VW Golf III 1.9 Dizell Fabrikisht Viti Prodhimit 93 Regjistrim Deri 28/02/2021 Vetura Posedon Hidrau

  Kaçanik 2 July 23:31
  1,900.00 €
 • 8 foto
  VW Passat 1.9 TDI Vp 2001 Rks
  Car

  VW Passat 1.9 TDI Vp 2001 Rks

  VW Passat 1.9 TDI Viti Prodhimit 2001 Regjistrim Deri 28/02/2021 Vetura Posedon Klimatronic Abs Airb

  Kaçanik 2 July 23:30
  3,700.00 €
 • 7 foto
  Fiat punto 1.2 vit 2000 plin benzin ndrroj
  Car

  Fiat punto 1.2 vit 2000 plin benzin ndrroj

  Shes Fiat Punto 1.2 benzin plin viti 2000 me klim funsionale airbeg etj gjithqka nrregul punon mir e

  Kaçanik 2 July 17:26
  1,499.00 €
 • 12 foto
  AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN
  Car

  AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

  AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI PERJ N

  Kaçanik 1 July 23:56
  With agreement
 • 8 foto
  Suzuki samurai
  Car

  Suzuki samurai

  Shitet suzuki 2.0 benzin goma treja ngjyr raptor karrika likur gjendje shume tmir rks i qlajmrum

  Kaçanik 1 July 15:39
  3,000.00 €
 • 8 foto
  Chevrolet Lacetti
  Car

  Chevrolet Lacetti

  SHITET CHEVROLET LACETTI 1.8 BENZIN V.P 2008, 139.000 KM TË KALUARA ME GARANCION, RKS, NË GJENDJE

  Kaçanik 30 June 19:35
  3,600.00 €
 • 3 foto
  Shes Golf IV
  Car

  Shes Golf IV

  Golf IV benzin 1.6 74 Kw Kilometrazha 243 977 te kaluara Ngjyra e kalter Klimatronik

  Kaçanik 30 June 11:41
  3,000.00 €
 • 0 foto
  Mercedes C350 189000km
  Car

  Mercedes C350 189000km

  Kush esht i interesuar mund te me shkruaj ne kete numer ne viber apo whatsapp +491789031650 mund te

  Kaçanik 29 June 11:45
  10,000.00 €
 • 6 foto
  VW Golf III 1.9 Dizell Vp 93 Rks
  Car

  VW Golf III 1.9 Dizell Vp 93 Rks

  VW Golf III 1.9 Dizell I Thjesht Fabrikisht Viti I Prodhimit 93 Regjistrim 2 Muaj Vetura Posedon Hid

  Kaçanik 28 June 20:54
  1,700.00 €
 • 8 foto
  Mercedes c350 viti 2010 181000
  Car

  Mercedes c350 viti 2010 181000

  Mund te ja sjell ne kosove nga gjermania, Numri kontaktues +491789031650

  Kaçanik 28 June 16:15
  10,000.00 €
 • 6 foto
  shitet vwt2
  Car

  shitet vwt2

  shitet vw t2 gjendje teknine perfekte i pershtatshem per udhtar 8+1 regjistrim rks deri me 09\'09 di

  Kaçanik 28 June 14:48
  1,250.00 €
 • 5 foto
  Bmw E46
  Car

  Bmw E46

  Shitet bmw e46 320i 2.2 ngjendje tmir rexhistrim deri më 20.03 2021 tel 046133752 045655134

  Kaçanik 28 June 11:54
  3,500.00 €
 • 4 foto
  Bmw x5
  Car

  Bmw x5

  Shitet x5 ne gjendje shum te mir mund ta provoni viti 2003 viber 044693798

  Kaçanik 27 June 21:58
  5,500.00 €
 • 2 foto
  VW Golf 1.9 Rexhistrim deri ne Tetor
  Car

  VW Golf 1.9 Rexhistrim deri ne Tetor

  VW Golf 1.9 Dizel - Rexhistrim deri ne Tenor 2020

  Kaçanik 27 June 16:13
  4,400.00 €
 • 8 foto
  Golf 2 turbo diesell 1.6 hidraolik rks dhe 2 muaj
  Car

  Golf 2 turbo diesell 1.6 hidraolik rks dhe 2 muaj

  Golf 2 turbo diesell 1.6 hidraolik rks dhe 2 muaj

  Kaçanik 26 June 00:38
  1,500.00 €
 • 11 foto
  Shitet lada niva
  Car

  Shitet lada niva

  Shitet lada niva ne gjendje teper te mir e regjistruar me rks por i skadum

  Kaçanik 25 June 23:24
  With agreement
 • 9 foto
  Shitet Golf 3 plin/benzin
  Car

  Shitet Golf 3 plin/benzin

  Shitet Golfi plin benzin veq nplin punon ngjendje shum tmir mekanike hec mir karoseria shih fotot rk

  Kaçanik 25 June 23:24
  850.00 €
 • 8 foto
  e46 bmw 320
  Car

  e46 bmw 320

  servisin e sapo kryer , remap stage 1 -155 ps + 40 , zingjirt e motorrit tri , turbina hybrid e re e

  Kaçanik 24 June 22:11
  4,500.00 €
 • 4 foto
  Opel Astra 1. 7
  Car

  Opel Astra 1. 7

  Shitet Opel Astra G karavan 1.7 diessel me motor japan, ka regjistrim deri në prill të vitit 2021, p

  Kaçanik 22 June 19:33
  2,600.00 €
 • 6 foto
  BMW 2.0 Dizell PA DOGANË
  Car

  BMW 2.0 Dizell PA DOGANË

  2.0 Diesel Manual 6+R Shpejtsi Viti Prodhimit 2009 Karrika Lekur Timon Multifunksional Tempomat Sens

  Kaçanik 22 June 18:43
  6,150.00 €
 • 3 foto
  Renault Megane 1.6 Regjsitrim der ne shkurt 2021
  Car

  Renault Megane 1.6 Regjsitrim der ne shkurt 2021

  Renault Megane 1.6 Regjsitrim der ne shkurt 2021

  Kaçanik 18 June 14:44
  1,750.00 €
 • 3 foto
  Peugout 407 2.0 Dizel Rexhistrim deri Shkurt 2021
  Car

  Peugout 407 2.0 Dizel Rexhistrim deri Shkurt 2021

  Peugout 407 2.0 Dizel Rexhistrim deri Shkurt 2021

  Kaçanik 18 June 14:32
  3,350.00 €
 • 3 foto
  BMW 118 Rexhsitrim deri Tetor
  Car

  BMW 118 Rexhsitrim deri Tetor

  BMW 118 Rexhistrim deri ne tetor

  Kaçanik 18 June 14:32
  2,300.00 €
 • 5 foto
  2010 citroen c4
  Car

  2010 citroen c4

  Shitet citren 2010 I sa po ardhur nga zvicra🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭 ne gjendje te regullt me shum info contaktoni

  Kaçanik 18 June 08:44
  3,500.00 €
 • 6 foto
   Shitet vetura golf 2 1.6benzin matorri prej ma te
  Car

  Shitet vetura golf 2 1.6benzin matorri prej ma te

  Shitet vetura golf 2 1.6benzin matorri prej ma te mirve karserin shum te mir edhe mrena shum i paqt

  Kaçanik 17 June 20:53
  700.00 €
 • 4 foto
  Pezho Boxer 1.9 turbo
  Car

  Pezho Boxer 1.9 turbo

  Shitet ose ndrrohet pezho boxer 1.9 turbo.Ne gjendje te mire regjitrim nuk ka.Ndrrim me mercedes.

  Kaçanik 17 June 11:08
  With agreement
 • 4 foto
  Citren jumper
  Car

  Citren jumper

  Citren jumper viti 2002 nr tel 044915056

  Kaçanik 16 June 19:26
  700.00 €
 • 3 foto
  Golf 3 dizel
  Car

  Golf 3 dizel

  Shes golf 3 1.9 dizel i thjesht regjistrim 2 muj

  Kaçanik 16 June 14:03
  1,450.00 €
 • 9 foto
  Opel Vectra 2.2 DTI Vp 2003 Rks
  Car

  Opel Vectra 2.2 DTI Vp 2003 Rks

  Opel Vectra 2.2 DTI GTS Viti Prodhimit 2003 Regjistrim I Skaduar Vetura Posedon Klimatronik Funksion

  Kaçanik 15 June 10:35
  2,400.00 €
 • 9 foto
  VW Golf IV 1.9 TDI Vp 2002 Rks
  Car

  VW Golf IV 1.9 TDI Vp 2002 Rks

  VW Golf IV 1.9 TDI (I Tkuqe ) Viti I Prodhimit 2002 Regjistrim 8 Muaj Vetura Posedon Klim Ac Abs Air

  Kaçanik 15 June 10:28
  3,900.00 €
 • 6 foto
  Opel Vectra GTS 2.2 DTI Dizell 2003
  Car

  Opel Vectra GTS 2.2 DTI Dizell 2003

  Opel Vectra GTS 2.2 DTI Diesel Viti i Prodhimit 2003 I Regjistruar RKS Ne Gjendje Perfekte Teknike V

  Kaçanik 13 June 10:35
  2,300.00 €
 • 4 foto
  Shitet vetura Opel astra me nje çmim te volitshem
  Car

  Shitet vetura Opel astra me nje çmim te volitshem

  Vetura ka te kryera te gjitha serviset dhe eshte ne gjendje shume te rregullt. Posedon pamje ponarom

  Kaçanik 11 June 09:01
  3,999.00 €
 • 5 foto
  Mercedezi në shitje
  Car

  Mercedezi në shitje

  Në Motor është shumë i mirë.

  Kaçanik 11 June 00:05
  850.00 €
 • 10 foto
  VW Touran 1.9 TDI Vp 2005 Rks
  Car

  VW Touran 1.9 TDI Vp 2005 Rks

  VW Touran 1.9 TDI Viti Prodhimit 2005 Regjitrim 5 Muaj Vetura Posedon Klim Funksionale Tempomat Bord

  Kaçanik 10 June 10:32
  4,800.00 €
 • 6 foto
  Peugeot 307 2.0 hdi 2001
  Car

  Peugeot 307 2.0 hdi 2001

  Vetura esht ne gjendje teper te mir gjith servisat e kryer ne perfaqesin e pezhos ne Shkup. Ka 197 m

  Kaçanik 8 June 21:36
  3,000.00 €
 • 6 foto
  Golf 2
  Car

  Golf 2

  Shitet golf 2 ne gjendje perfekte 1.3 benzin shpenzime te vogla korizjon hiq sikur i ri Karrikat e

  Kaçanik 8 June 21:15
  400.00 €
 • 1 foto
  VW Passat dizel
  Car

  VW Passat dizel

  qmimi sipas marrveshjes 043722842

  Kaçanik 8 June 12:57
  With agreement
 • 8 foto
  Kombi t4
  Car

  Kombi t4

  Kombi t4 me 6 ulse i regjistrum ne gjendje shum te mir 1.9 disel per me shum info kontakto nr 044572

  Kaçanik 8 June 11:15
  With agreement
 • 1 foto
  DODGE DAKOTA SXT
  Car

  DODGE DAKOTA SXT

  DODGE DAKOTA STX ME 4 ULSE PA DOGAN BENZIN 2004 N GJENDJE T MIR

  Kaçanik 8 June 11:15
  4,500.00 €
 • 0 foto
  VW Touran
  Car

  VW Touran

  Shes Tauranin viti i prodhimit 2009 km 205 475 te salta me lyber

  Kaçanik 8 June 10:55
  8,500.00 €
 • 0 foto
  Kombi T4 6 ulse
  Car

  Kombi T4 6 ulse

  Kombi T4 6 ulse Qmimi me marrveshje

  Kaçanik 7 June 23:24
  With agreement
 • 12 foto
  2017 Toyota RAV4 SE AWD
  Car

  2017 Toyota RAV4 SE AWD

  Export Auto Service. ORDER NOW FOR QUALITY SERVICE WHATSAPP-Chat +1 201-597-4055 100% TRADE ASSURANC

  Kaçanik 6 June 19:33
  With agreement
 • 0 foto
  Peugeot 206 1.4 HDI
  Car

  Peugeot 206 1.4 HDI

  Vetura ka mbi 300 mije km; Motorin ne gjendje te mire; Posedon klime; Jashtezakonisht ekonomike.

  Kaçanik 6 June 15:07
  2,700.00 €
 • 6 foto
  Opel corsa c 1.2.i me klim 2003 rks
  Car

  Opel corsa c 1.2.i me klim 2003 rks

  Shitet opel corsa c 1.2 benxin ne fund te vitit 2003 me klim xhithqka n rregull.rrexhistrimi dyt n k

  Kaçanik 6 June 14:54
  4,500.00 €
 • 8 foto
  VW Golf IV 1.9 TDI Vp 98 Rks
  Car

  VW Golf IV 1.9 TDI Vp 98 Rks

  VW Golf IV 1.9 TDI Fabrikisht Viti Prodhimit 98 Regjistrim 6 Muaj Vetura Posedon Klimatronik Abs Air

  Kaçanik 5 June 21:28
  3,500.00 €
 • 10 foto
  Ne shitje
  Car

  Ne shitje

  Shes Tauranin ne gjendje te rregullt viti i prodhimit 2009 205 500 km te kaluara te sakta me lyb

  Kaçanik 5 June 16:58
  8,500.00 €
 • 3 foto
  VW Passat
  Car

  VW Passat

  shes ose nderroj me qka tum konvenon krejt rregull osht vitit i prodhimit<1989 dizell krejt rregu

  Kaçanik 4 June 10:49
  500.00 €
 • 0 foto
  Shitet peugeot 206
  Car

  Shitet peugeot 206

  Shitet peugeot 206 benzin 1.1 viti 2001-hargjime shume te vogla ,sistemi i xhamave dhe pasqyreve me

  Kaçanik 2 June 14:34
  1,600.00 €
 • 8 foto
  Shitet peugeot 206
  Car

  Shitet peugeot 206

  Shitet peugeot 206 benzin 1.1 viti 2001-hargjime shume te vogla ,sistemi i xhamave dhe pasqyreve me

  Kaçanik 1 June 15:11
  1,700.00 €